برگزیده های پرشین تولز

موسسه آموزش زبان آلفابت

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
سلام،

از دوستان کسی کلاسای این موسسه رو رفته ؟

- تازه افتتاح شده ولی کل کرجو تبلیغ زده :دی
- یه برج 8 طبقه هم کامل برای خودشه و ... (یه چیزی تو مایه های مجتمع فنی تهران سعادت آباد)!
- هر کلاس حداکثر 10 زبان آموز
- سرفصلشونم Top Notch هست.

ممنون میشم دوستان تجربیاتشون به اشتراک بذارن ...

اینم ایبوک معرفی مجموعه!

:cool:

Last edited:

mani-ss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .من کلاسهای آلفابت را رفتم .اولا برخورد کارمندان آموزش با زبان آموزان بسیار بد و طلبکارانه است (این نظر شخصی نیست و بقیه دوستان هم همین نظر را دارند)نمیدونم چرا باورش شده که بهترین و تک ترین آموزشگاه است .از نظر سیستم آموزش مثل آموزشگاههای دیگر است.راستی یک نکته بد که زبان آموزان در یک کلاس به هیچ عنوان یکدست نیستند.مثلا در ترمی که من بودم از ده نفر فقط دو سه نفر از نظر مکالمه خوب بودند بقیه بسیار پایین به همین دلیل ما حوصله مان بشدت سر میرفت .البته این نکته قابل ذکر است که افرادی که از ترم 1 در آنجا بودند بسیار ضعیف بودند نسبت به کسانی که با تعیین سطح وارد می شوند.از نظر همکاری با زبان آموز بسیار بسیار بد هستند بطور مثال من تمام جلسات در کلاس حضور داشتم در تمام امتحانات بین ترم شرکت کردم و نمراتم هم بالا بود ولی امتحان پایانترم دلیل یک مشکل شخصی نتوانستم شرکت کنم ،آنها هم عذر مرا نپذیرفتند و جوابشان این بود مشکل شما به ما ربطی ندارد می خواستی حضور داشته باشی حالا تنها راه حل آنست که مجددا در همین ترم ثبت نام کنی.وقتی گفتم این غیر منطقی به نظر میآید فکر می کنید پاسخشان چه بود؟؟؟؟؟ برای مهم نیست آنقدر دانشجو داریم که بودن یا نبودن شما اهمیتی ندارد!!!!!!!!!!!!!!واقعا برایشان متاسفم ... اگر سیاست خود را تغییر ندهند اطمینان دارم خیلی زود سقوط میکنند...........................................:blush:

aliena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان
من هم با نظر دوست عزیزم موافقم بخاطر اینکه یک بار که من دو جمعه غیبت داشتم از امتحان پایان ترم محروم شدم و مدیر آموزش آقای ابراهیمی به شرطی با حضور من در امتحان موافقت کرد که سه جلسه خصوصی هرکدام 25000 تومان را بگذرانم!!!!
این تازه اولش است چون بعد از گذراندن دوره تاپ ناچ مدرک هم نمیدهند و بعد از 5 ماه هر وقت زنگ میزنم یک منشی فوق العاده بی تربیت میگوید با شما تماس میگیریم و بعد فورا گوشی را میگذارد
من که جدا از رفتن به این موسسه پشیمان شدم تنها پیزی که مرا 5 ترم آنجا نگه داشت فقط و فقط دوستان خوبم بود
درضمن فاصله بین دو ترم بعضا به 2 ماه ونیم هم میرسید نه به دلیل اینکه دانشجو کم بو بلکه برعکس
امیدوارم دوستانی که قصد گذراندن دوره زباتن را دارند فریب تبلیغات وسیع الفابت را در سطح شهر نخورند چون اینها واقعا تبلیغات است بر خلاف پارسه که بعد از ثبت نام هم ساپورت میکند این موسسه فقط و فقط به منظور مادی اداره میشود و هیچ ارزشی برای کیفیت و رضایت مندی دانشجو قایل نیست.

مهی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام راستش من در مورد الفابت شناختی ندارم خودم دیپلوممو از جهاد دانشگاهی واحد تربیت معلم گرفتم.هیچ کدوم از مشکلاتی که بچه ها گفتنو نداشتیم.هم رفتار کارکنان و اساتید خوب بود هم سطح علمیشون با بچه ها هم راه میومدن/اگر پایان ترم به هر دلیلی امتحان نمیدادیم 10000 تومن واریز میکردیم دوباره تکی ازمون امتحان میگرفتن/از جاهای ذیگه ارزونتر میگیرن در ضمن برای نیروهای مسلح 30و برای فرهنگیان 10 درصد تخفیف میدن

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
منم با دوستان قبلی موافقم -- اصلا سمت این مراکز پول چاپیدن ملت نرو که......
به نظر من کلاس اول از همه باید زبان آموزاش با امتحان سطح وارد کلاس شده باشن و ........مختلط بودن هم نکته مثبتی هست که بعضی ها دارن
من قبلا کیش وی مهرشهر میرفتم خوب بود نسبت به خودش و نمیدونم الانم مختلط هست یا نه؟
شاید دوباره برم

kkmmnn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام دوستان عزیز من یک سالی هست که زبان آموز آلفابت هستم و تجربم را از این موسسه با شما رفقای عزیز به اشتراک میگذارم در حال حاضر سطح 3B را تموم کردم و مشغول گذروندن Summit 1B هستم بعد از دوره 3B مدرک Silver گرفتم که از موسسه Pearson صادر و تائید شده از کیفیت کلاسها، برنامه آموزشی و به خصوص امتحانات منظم و خیلی علمی راضی هستم با او دوستمون که گفته بودن به خاطر Fail شدن به سطح بالاتر نرفتن موافق نیستم اگر هدف یاد گیری باشه درست نیست که توی امتحانات با ارفاق و گذشت کسی رو به سطح بالاتر برسونن به نظر من دم آقای ابراهیمی گرم که اجازه نداده کسی که قبول نشده به سطح بالاتری بره اگه این کارو می کرد به نظر من خیانت بود به زبان آموزا در مورد کلاس خصوصی هم هرکس که خودش نیاز داشته باشه و درخواست کنه براش کلاس تشکیل می شه، با شناختی که من دارم هیچ وقت فکر نمی کنم آلفابت به کسی کلاس خصوصی تحمیل بکنه

sahandgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان 6 ماهه که مدرک IELTS آکادمیکمو گرفتم نمرمم 6.5 شده کارای پذیرشمو دارم درست می کنم 2 سال دنبال IELTS بودم و تقریبا 5 تا موسسه معتبر تو تهران و کرجم امتحان کردم حدود یک میلیون و نیم به غیر از این کلاسها صرف کلاس خصوصی کردم هزینه کتاب و استرس و دردسرش به کنار. هر بار نمرم توی آزمون 5 بالاتر نمی شد ( 2 بار آزمون دادم ) آخرین بار به سفارش دختر عمم که آلفابت درس می خوند تعیین سطح دادم و کلاسهای IELTS آلفابت رو شرکت کردم و فقط با هزینه 600 هزار تومان یه نمره خودمو بالا کشیدم دست آقای ابراهیمی درد نکنه که استاد اون کلاس بود با شناختی که من از استاد دارم این حرفا نمی تونه در موردش درست باشه خدا خیرشون بده که همچین امکاناتی رو تو شهرمون فراهم کردن خدایی تهران هم همچین کیفیت آموزشی رو نداره

baran57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
این کامنت رو میذارم به امید اینکه کسانیکه واقعا خواهان گذراندن دوره های زبان هستند قبل ازثبت نام مطالعه کنند ...... بنظر من برج زبان چهارراه طالقانی بدترین شرایط را برای دانشجو ایجاد میکنه علاوه بر ادبیات گفتاری ناصحیحی که دارند نگاه شدیدا تجاری هم دارند بنده شخصا با آقای ابراهیمی و خانم .... موسس برج هم کلام شدم بابت مشکلی که خودشون ایجاد کرده بودند دوره آیلتس را با استادی برداشته بودیم و بعد از یک ماه و نیم استادکلاس را ترک کرده بدلیل عدم توافق مالی با موسسه و هیچ دیگه کلاس رو هوا توسط استاتید کم تجربه ادامه پیدا کرد که با اعتراض ما تبدیل به جنگ شد و درآخر در کمال نامردی 600 هزار تومان ما را پس ندادند و حسابی هم دهانشان را پاک کردند و جوابشان این بود خودتون نرفتید سرکلاس مشکل ما نیست . بشدت رایزنی های خاص دارند و علت دوامشان هم همین است نیت کار با کیفیت نیست بللکه پول درآوردن ... متاسفانه ................. لطفا بررسی کنید قبل ثبت نام

YANMAR

Registered User
لایک‌ها
235
سلام.
کسی جدیدا ثبت نام کرده تو این موسسه؟

بالا