برگزیده های پرشین تولز

موفق ترين سرور WoW در ايران

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
من شنیدم Goldnet Games خوبه ؟ واقعا اینطوره ؟ :-?

hkhweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرورهای ایرانی هم کلا با شماره حساب شناخته میشن .
من 3ساله تو یه سرور آمریکایم که همچین مشکلاتی هم نداشتیم :happy:

Realm سرور هست Eternalreign.com

مشکل هزینه ثبت نام هم نداره ورژن 3.3.2 هم هست .

pnop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته:f34r:

SharpSabre

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Staid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام .
سرور تقریبا جدید ولی ایرانی نیست اما دوستان خارجی بنده این سرور رو راه اندازی کرده اند که به زودی در Top 10 قرار میگیره به کمک شما دوستان .

Www.WoWOpTiMuS.CoM
World of Warcraft Patch 3.3.3a
برای کسانی که نیمدونن چجوری آپ پتچ ها رو بدست بیارن http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

در حال حاضر دو Realm دارا می باشد که از جمله : Spark- High rate Fun & Blizzlike 10x
تضمین بدون لگ و دلای . مخصوصا که اگه خواستار دیدن بازیکنانی که به اصطلاح OverPower باشن رو نیستید می توانید از blizzlike realm دیدن کنید و از این سرور باز World Of Warcraft لذت ببرید .
هر گونه سوال و یا مشکلی وجود داشت بنده در خدمت هستم و ساعاتی رو وقت میزارم و یه سری میزنم .

ممنون - موفق باشید ,

Last edited:

m.hoss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه ي دوستان.

خوب منم به تصادف چشمم افتاد به اين تاپيك گفتم نظر خودم رو به عنوان كسي كه سه سال و نيم در اين سرور بازي ميكنه بگم.

سرور نسبت به سالهاي پيشين پيشرفت هاي بسيار بزرگ هم از نظر player (وجودتعداد زيادي افراد perfect در سرور رو مشاهده ميكنيد)
و هم از نظر تعداد نفرات Online در روز قابل مشاهده است.

خوب مي تونم به جرعت بگم اينجا تنها جايي بوده كه من تبليغات سرور رو ديدم

با اين حال سرور روند سعودي خودش رو براي هرچه بهتر شدن طي ميكند.

بعد از چندين سال بازي در سرور هاي خارجي و ايراني در سراسر دنيا و بازي در سرور هاي معتبر همچون بليزارد به جرعت اعلام ميكنم pishgaman موفق ترين سرور ايراني wow Online در كشور هستش. و با آرزوي موفقيت بيش از پيش براي سرور.

با تشكر .

Last edited:

HKraToS

Registered User
لایک‌ها
5
درسته ، همین سروری که گفتید بدون شک یکی از بهترین سرورهای ایرانی هست ولی این رو هم حساب کنیم که بعد از گذشت چندین ماه از اومدن پتچ های جدید هنوز خبری از اون توی پیشگامان نیست
تنها ایرادی که میشه از این سرور گرفت همینه ، امیدوارم شاهد پیشرفت های روز افزون شما در این زمینه و کارهای دیگر نیز باشیم

mns

Registered User
لایک‌ها
1
درسته ، همین سروری که گفتید بدون شک یکی از بهترین سرورهای ایرانی هست ولی این رو هم حساب کنیم که بعد از گذشت چندین ماه از اومدن پتچ های جدید هنوز خبری از اون توی پیشگامان نیست
تنها ایرادی که میشه از این سرور گرفت همینه ، امیدوارم شاهد پیشرفت های روز افزون شما در این زمینه و کارهای دیگر نیز باشیم

در همان ريلم Hard Server يك كپی از Hrad Server با Patch 3.3.3 ارائه شده كه حاكی از توانایی پيشگامان در ارتقاء سرور به آخرين نسخه ها می باشد .
دليلی كه اين سرور همچنان 2.4.3 را ترجيح می دهد كمتر بودن Bug ها نسبت به نسخه های جديد می باشد .
جالبه بدونيد در اوايل بازيكنان به اين محافظه كاری اعتراض های شديدی داشتند ولی بعد از گذشت زمانی نه چندان طولانی و مشاهده ضعف شديد در سرورهای 3.3.3 نظرشان تغيير كرد و اين مقاومت به موقع پيشگامان در برابر اعتراضهای از روی بی تجربگی بازيكنان باعث افرايش اعتماد بازيكنان به درايت آن در اداره اين سرور شد .

HKraToS

Registered User
لایک‌ها
5
درسته ، ممنون از توضیحاتتون
آرزوی موفقیت برای شما و همه کسانی که در این زمینه زحمت میکشند دارم

Last edited:

simorgh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . می خواستم یک سرور wow معرفی کنم تا همه حال کنن . این جور که من شنیدم گقته شده که یک تیم قدیمی دوباره کنار هم جمع شدن که یک سرور قدرتمند با پیشرفته ترین تجهیزات می خواهد روی کار بیارند . احتمالا هم اسم این سرور Mass Games یا یک هم چین چیزی هست . پیشنهاد می کنم اخبار این سرور رو دنبال کنید . خیلی ها منتظر Run شدن این سرور هستند . در ضمن گفته شده است که این سرور با بالاترین اصول و قوانین Wow ، برای رقابت با بهترین های اروپا و ایران خواهند آمد :cool:

Darioosh_hakha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرور GAME4U
4 سال سابقه

سلام به تمامی دوستان گرامی و ایرانی.
می خواستم از تمامی دوستان که از یک سرور کامل word of warcraft که دارای لتنسی بسیار کم و همچنین امکانات زیاد . هیچگونه لک و امکان بازی همراه با دایال آپ را به شما معرفی نمایم . این وبسایت دارای بازی Cunter و نیز Frozen هم می باشد و دارای فروم بسیار قوی و همچنین دارای مسنجر و نیز امکانات زیادی برای شما می باشد.
تعداد پلیر ها زیاد می باشند و قیمت اکانتینک نیز 500 تومان می باشد .
همکنون patch 3.3.5 فعال می باشد که روزانه آپدیت می شود. که در 2 سرور easy و Hard فعال می باشد. ضمنا در این سرور Event های بسیار گذاشته می شود .
مسئولین گیم نت ها می توانند با پر کردن فرم نمایندگی که در صفحه نمایندگی ها می باشد برای دریافت نمایندگی و دریافت DVDها و همچنین پوسترهای این سرور با ما تماس حاصل نمایند. و از مزایای ما که پشتیبانی شما در امور باری و رساندنPatch و امکانات زیاد و حق واگذاری کریدیت کارت با ما همکاری نمایند.همچنین برای ارتباط هر چه سریع تر و بهتر خط ثابت 0551-3346663 و شماره موبایل 09354718558 برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.
www Game4u ir
WWW.Game4U.IR

تخفیف برای مسئولین گیم نت با ما تماس حاصل نمایید .

بهترین گیم سرور ایران Persian Game Server (World of Warcraft - Counter - Frozen) cs Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 3.1.3 3.0.3 3.1.4 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency Pishgaman پیشگامان pishgamangsبهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی

Last edited:

simorgh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به تمام wow باز ها . اگه یادتون باشه اومدم و در باره maswow گفتم . الان بعد از 2 ماه که تو این سرور بازی می کنم و لذت کامل رو می برم . اومدم تا به همه دوستان بگم تا همه بیان و لذت ببریم .

تمام اون چیزهایی که داخل اکثر سرور ها باگ هست رو می تونید کاملا فیکس اینجا ببینید و امتحان کنید .

جا نمونید :cool:

irangamers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی World of Warcraft توسط وزارت ارشاد اسلامی ممنوع اعلام شد و سرورهای ايرانی در حال جمع شدن هستند .

پيشگامان كوير يزد اولين قربانی اين تصميم شد .
مراحل فيلترينگ سرور های خارجی نيز در دست اجراست .

mns

Registered User
لایک‌ها
1
بازی World of Warcraft توسط وزارت ارشاد اسلامی ممنوع اعلام شد و سرورهای ايرانی در حال جمع شدن هستند .

پيشگامان كوير يزد اولين قربانی اين تصميم شد .
مراحل فيلترينگ سرور های خارجی نيز در دست اجراست .

بنده اين ادعا كه WoW ممنوع اعلام شده را تكذيب می كنم .
حداقل تا اين لحظه چنين حكمی از طرف وزارت ارشاد ابلاغ نشده است .

WoW هنوز در دست بررسی هست و علت قطعی سرورهای پيشگامان هم مجاز اعلام نشده بودن WoW هست نه اعلام ممنوعيت .

اميدوارم به زودی كار اعلام رده بنده سنی WoW به پايان برسد و ما هم بتوانيم به خدمات خود به دوستان ادامه دهيم .

Last edited:

DARKELF1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه گیمرها و مبتدیای WOW .

من این سرور اون سرور زیاد بازی کردم. هم فان هم هارد.

سرور خوب خیلی کمه ولی میشه پیدا کرد . در کنار سرورای بزگ . سرورای که با جم شدن یه عده بچه های خاکی و باحال که فقط خود بازی و بازیکنانش واسشون مهمه.راه میفته یه چیزه دیگن.
یه سرور هست که تازه ریلم هاردش راه افتاده ریلم فان هم به زودی راه میفته.

ریلم هارد پولیه ولی ماهی 3 تومن که فقت برای هزینه انترنت مخابراته

امکانات خوبی تو سرور هست که باید یه سری بهش بزنید

راستی فعلا >>>>>>>>>رایگانه <<<<<<<<<<<

XP هم بالست تا اونای که از سرورای دیگه میان زود لول اپ بشن یه ماه دیگه پولی میشه

ادرسش :

WWW.PERFECTWOW.IR

WWW.PEFECT-WOW.IR

بالا