برگزیده های پرشین تولز

میخوام از چین خرید کنم، لطفن بهم کمک کنید!!

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
درود خدمت دوستان پرشین تولز

داداش دوستم با گمرک شهرشون آشنا در اومده و گفته جنساش رو میذاره بدون کارت بازرگانی با یه درصدی وارد کنه، بیشتر هم گفته تمرکزت رو بذار رو جنس های سبک مث گوشی و تبلت و لباس زیر خانم ها و اینا..
1- از چین خرید پستی از aliexpress , alibaba با داشتن حساب وب مانی چی بیاریم به نظرتون که بصرفه واسمون؟ اگه گوشی و تبلت چه مدلی بیشتر؟
2- اینطور آدمایی میصرفه به نظرتون باهاشون کار کنیم یا بریم خودمون از دبی بیاریم جنس؟ خطر ندارن؟
3- فرق جنس آووردن از دبی با چین چی هست؟

لطفن علاوه بر سوالام اگه راهنمایی یا خط دیگه ای دارین بهم بدین ممنون میشم، چون درسته آشنایی که تو گمرک پیدا شده آشنای برادر دوستمه ولی بازم چون میشناسمش نمیخوام واسش مشکلی پیش بیاد و چون قراره خودمم سرمایه بذارم نمیخوام ضرر کنم، ولی به سود کم و بی دردسر قانعم.

ممنون از همه

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
سلام
داداش گوشی و تبلت این چیزا دست زیاده داخلش.
مثلا بعضی گوشیا تو دبی گرونتر از حتی ایران پات میوفته بعضی گوشیا هم هست تو چین اینجوره.
شما یعنی میخواید یه درصدیم به اون آدم بدید یه درصدیم به گمرک !!! بیشتر میشه که !!!
شما اگر یه منبع خوبی تو دبی پیدا کنید خودتون جنس بیارید بهتره و هم به صرفه تر.
اما از چین فقط گوشی چینی به صرفه هست بیارید.
شما هم اصلا ترس آشناتون نداشته باشید این گمرکیا دست همشون تو یه کاسست و زیرآب همو نمیزنن مگر اینکه.....

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
داداش گوشی و تبلت این چیزا دست زیاده داخلش.
مثلا بعضی گوشیا تو دبی گرونتر از حتی ایران پات میوفته بعضی گوشیا هم هست تو چین اینجوره.
شما یعنی میخواید یه درصدیم به اون آدم بدید یه درصدیم به گمرک !!! بیشتر میشه که !!!
شما اگر یه منبع خوبی تو دبی پیدا کنید خودتون جنس بیارید بهتره و هم به صرفه تر.
اما از چین فقط گوشی چینی به صرفه هست بیارید.
شما هم اصلا ترس آشناتون نداشته باشید این گمرکیا دست همشون تو یه کاسست و زیرآب همو نمیزنن مگر اینکه.....

ممنون دوست گلم
هدفم از چین وارد کردنه، تو ذهنم بلک بری و اپل بود و چند قلم اندرویدی. ولی دبی هم که میگین خیلی خوبه. ولی بدی کار من اینه نمی تونم سفر کنم دبی یا چین!!
کار که شراکتی هست، شما فکر کنید طرف حساب اون گمرکی فقط خودمم. یه درصدی هم به همون میدم. البته هنوز حرفی از چند درصد نیاوورده، گفته فقط شراکتی.
گوشی چینی، مرسی.
آخه این اولین تجربمه یخورده ترسیدم ازشون.. ولی اونطور که شما میگین آره :general601:

ولی غیر از گوشی چیز دیگه ای هست که سودش خوب باشه؟
مثلن لباس عروس رو شنیدم میگن خوبه!!

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
لطفا در انتخاب انجمن دقت کنید تاپیک منتقل شد.

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
مطمعنی دوستتون تو گمرک میتونه کالاتون رو رد کنه چون گمرک 1 نفر نیست که کالا رو بازرسی میکنه اگه تو ارزش و ارزیابی و ... رد کنید تو درب خروج گمرک که دوباره بار رو بازرسی میکنن و ارزش ها رو چک میکنن گیر میکنید . خلاصه از اینطور حرف ها زیاد شنیدیم و زیاد میزنن اگر رد کردن از گمرک اینطور که شما فکر میکنید بود سالانه این همه قاچاق وارد کشور نمیشد . تنها جایی که من راحت دیدم میشه کرد بار مسافری هست که همراه مسافر میاد یکنفر چک میکنه و زیاد زوم نمیکنه روی ارزش کالا و مابقی مسایل ولی سیستم گمرک بسیار متفاوت و لایه ای هست که جلوی قاچاق از گمرک گفته بشه .

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
مطمعنی دوستتون تو گمرک میتونه کالاتون رو رد کنه چون گمرک 1 نفر نیست که کالا رو بازرسی میکنه اگه تو ارزش و ارزیابی و ... رد کنید تو درب خروج گمرک که دوباره بار رو بازرسی میکنن و ارزش ها رو چک میکنن گیر میکنید . خلاصه از اینطور حرف ها زیاد شنیدیم و زیاد میزنن اگر رد کردن از گمرک اینطور که شما فکر میکنید بود سالانه این همه قاچاق وارد کشور نمیشد . تنها جایی که من راحت دیدم میشه کرد بار مسافری هست که همراه مسافر میاد یکنفر چک میکنه و زیاد زوم نمیکنه روی ارزش کالا و مابقی مسایل ولی سیستم گمرک بسیار متفاوت و لایه ای هست که جلوی قاچاق از گمرک گفته بشه .
بله کاملن مطمئنم فقط 1 نفره. یه دفتر داره تو اداره پست. اسمی از چند درصد هم فعلن نیاوورده.
یعنی منظورتون اینه که خودمون بریم سفر و جنس بیاریم؟
اونوقت زیاد باشه که تابلو میشه داریم وارد می کنیم!! اینطور نیست؟

Last edited:

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
بله کاملن مطمئنم فقط 1 نفره. یه دفتر داره تو اداره پست. اسمی از چند درصد هم فعلن نیاوورده.
یعنی منظورتون اینه که خودمون بریم سفر و جنس بیاریم؟
اونوقت زیاد باشه که تابلو میشه داریم وارد می کنیم!! اینطور نیست؟

نگفتم برید چین و گفتم وقتی مسافری میاد و برای اینکه مسافر ها رو الاف نکنن یه بازرسی سطحی صورت میگیره و زیاد روی ارزش کالا زوم نمیکنن مثلا من خودم وقتی میرم 10 تایی تبلت میارم چند تایی گوشی وقتی میپرسن چیه میگم سوقاتی هست :general601: یه بار بهم گیر داد بردم 50 تومن ریختم بانک و فیشش رو بهش دادم

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
در تایید و تکمیل فرمایش دوستمون
مسافری هم شانسیه یه وقت میبینین به یه تبلت یا لپ تاپ هم گیر میدن یه وقت میبینین به 7 تا 8 هم کاری ندارن
سلیقه ای عمل میکنن
به من یکی اگر هیچی هم نیارم گیر میدن
قیافم براشون مشکوکه دی

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
دوستان کسی هست راهنمایی بهتری داشته باشه؟
شنیدم ساعت هم چون وزن کمی داره میشه روش مانور داد.

ممنونتون میشم اگه اطلاعی دارین دستی برسونید.

new sadra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خسته نباشین
درمورد واردات خودرو با کارت ایثارگری که میگن گمرکش صفره یه توضیح کامل میخوام

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
خسته نباشین
درمورد واردات خودرو با کارت ایثارگری که میگن گمرکش صفره یه توضیح کامل میخوام
سلامت باشی
شما تاپیک بزنی بهتر جواب میگیری، من از این بابت اطلاعی ندارم.

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
دوستان کسی هست اطلاع بیشتری داشته باشه؟
چند قلم جنس مث خلال دندون و ناخنگیر و دماسنج بهم معرفی شده.. اینا خوبن؟

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
عزیز من خیلی وقته میخوام از علی بابا خرید کنم اما اصلا کار اسونی نیست!!
هیچ تضمینی نیست که پول ریختی جنسی واست بیاد یا جعبه خالی نیاد!
بیشتر دنبال این باش بری حضوری اونجا خرید کنی
همین هفته پیش یه کیسی بود بارش رسیده بود مغایرت وزن داشت اونم نه چند کیلو بلکه 500 کیلو!
حالا شما برو ببین یقه کیو میتونی بگیری
چینیا از همه 7 خط تر هستند

My own Life!

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
عزیز من خیلی وقته میخوام از علی بابا خرید کنم اما اصلا کار اسونی نیست!!
هیچ تضمینی نیست که پول ریختی جنسی واست بیاد یا جعبه خالی نیاد!
بیشتر دنبال این باش بری حضوری اونجا خرید کنی
همین هفته پیش یه کیسی بود بارش رسیده بود مغایرت وزن داشت اونم نه چند کیلو بلکه 500 کیلو!
حالا شما برو ببین یقه کیو میتونی بگیری
چینیا از همه 7 خط تر هستند

My own Life!
فروشنده های چینی اول شما رو رصد میکنن بعد جنس رو بهتون میفروشن . در ضمن سورس خرید و نوع خرید هم بسیار مهم هست . اینکه بار کم میفرستن یا اصلا نمیفرستن 100 درصد حق با شماست و من شخصا زیاد دیدم برای خرید رفتن باز هم فروشنده بار کم یا معیوب گذاشته . در ضمن هزینه های مسافرت به چین بالاست و از نظر من تاثیر زیادی نداره .

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
فروشنده های چینی اول شما رو رصد میکنن بعد جنس رو بهتون میفروشن . در ضمن سورس خرید و نوع خرید هم بسیار مهم هست . اینکه بار کم میفرستن یا اصلا نمیفرستن 100 درصد حق با شماست و من شخصا زیاد دیدم برای خرید رفتن باز هم فروشنده بار کم یا معیوب گذاشته . در ضمن هزینه های مسافرت به چین بالاست و از نظر من تاثیر زیادی نداره .
یه سوالی دارم
الان از فروشنده های سایت علی بابا که عمده فروش هم هستن شما چطور اعتماد میکنید که پول بزنید به حسابشون؟! کما اینکه سایت علی بابا هیچ تضمینی نمیکنه فروشنده هارو

My own Life!

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
داستان ما فرق میکنه چون ما دفتر داریم اونجا و نمایندمون ابتدا حضوری میره کارخانه و شرکت رو برسی میکنه و پول هم حواله یوان از داخل چین میزنیم و چون خریدار داخلی چین هست امکان اینکه فروشنده تقلب کنه خیلی پایینه و از همه مهمتر تجربه هست که به همین راحتی ها بدست نمیاد . سورس خرید و میزان خرید هم بسیار مهم هست . ولی درباره علی بابا اگر فروشنده احساس کنه اماتور هستید و موردی میخواهید خرید کنید و اگر تردینگ هم باشن امکان تقلب به مراتب بالا میره .

greenliving

Registered User
لایک‌ها
265
اگر ناخن گیر خواستی من از چین 500 کیلو ست مانیکور اوردم برات قیمت مفت حساب میکنم
اول ببین میتونی بفروشی بعد در خدمتم(انگاری رفتی چین)
ساعت کیلویی هم ارزون بود
فقط تجربه میخواد............
لوازم الکترونیکی ریسکش زیاده.........

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
اگر ناخن گیر خواستی من از چین 500 کیلو ست مانیکور اوردم برات قیمت مفت حساب میکنم
ساعت کیلویی هم ارزون بود
شما رفتید چین چی آوردید دوربین مداربسته اونجا چند بود؟

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
ساعت کیلویی هم ارزون بود
دوست عزیز قیمت رو بی زحمت پ خ کن.

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
دوستان من آشنا پیدا کردم چین، فراموش کردم بگم. خرید اینترنتی حق با شماست ریسکش خیلی بالاست.
سایت علی بابا رو نمیدونم ولی علی اکسپرس پول رو میریزیم به حساب سایت بعد جنس که سالم تحویل گرفته شد اونوقت پول رو به حساب یارو واریز می کنن خود سایت. اینو از یکی شنیدم منبعم موثق نیست.

سفر به چین چون حداقل 6 تومن هزینشه به صرفه نیست، حداقل برا شروع من.. واسه همین آشنا پیدا کردم.
صرف اینکه آشنا داشته باشیم چی بهتره بیاریم؟
یکی از دوستام می گفت قطعات الکترونیکی مث خازن و اینا چون حجم کمی دارن خیلی میصرفن. مثلن هزارتاش تو یه کیف سام جا میشه.
یکی دیگه می گفت کپسول صدای اسپیکر گوشی اونجا یه رولش بهت میدن که دونه ای 300 تا تک تومن در میاد ولی اینجا 8 تومن یارو میگیره عوض می کنه برات.
یکی می گفت کفش لنگ و لنگ بیار گمرک بهت تعلق نمیگیره.. یعنی یه کانتینر راست یه کانتینر چپ! :confused:
یکی دیگه می گفت لوازم جانبی موبایل خیلی نون داره.. یارو رفته بود چین دستگیره در بیاره، گفت یه تبلت خریدم یه کیف اشانتیون برداشتم، گفت همین کیف رو اینجا قیمت پرسیدم 85 تومن!!!!!

من خیلی پرس و جو کردم ولی بازم یه راهنمایی خوب نصیبم نشد، همه صحبتا بر حدس و گمان و شنیده هاست نه تجربه!
کاش یه نفر این کاره پیدا میشد راه بزرگ و صافی رو میذاشت جلو رومون.

بالا