برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار کسب درامد خودکار به صورت رایگان

abcda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
deleted

Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,085
منظور شما این هست
لینک دانلود...

و کدوم سایت ها نمونه سایت ها ؟

farzamt

Registered User
لایک‌ها
0
جدیدترین نرم افزار کسب درآمد مخصوص سایتهای BUX
قابلیت کار با هر تعداد سایت BUX

این نرم افزاری که میخواهم معرفی کنم کاملا با نرم افزارهایی که به وفور تو اینترنت پیدا میشود متفاوت هست (Multiclicker 1.3.1) و بماند که همین نرم افزارهای مجانی رو به قیمتهای مختلفی بفروش میرساندند البته بعید نیست بعد از معرفی همین نرم افزار رو هم شروع کنند به فروختن
از قابلیتهای این نرم افزار میشه به بانک سایتهای BUX اشاره کرد که حدود 130 تا بود که من با چک کردن و حذف سایتهای خراب و مشکل دار و همچنین اضافه کردن چند تا سایت به حدود 100 تا رساندم

در مورد کسب درآمد باید این توضیح رو بدم که تو هر کدوم از این سایتها روزی بین 5-20 لینک 1 سنتی هست برای دیدن که ما میانگین میگیریم 10 تا که برای کلش میشه 10سنت * 100 لینک = 1000سنت یا10 دلار
حالا خودتان محاسبه کنید که با داشتن 10 زیر مجموعه (درآمد هر کلیک زیر مجموعه برای شما 1 سنت میباشد) درآمدتان چقدر میشه ؟
زیاد سخت نیست میشه 10سنت * 100 لینک * ۱۰ زیر مجموعه = 10000سنت یعنی 100 دلار نا قابل اون هم فقط برای 1 روز
اگر 100-200 زیرمجموعه داشته باشید که همه از این نرم افزار استفاده کنند چی ؟
تازه این برای یوزرهای معمولی است ؛ اگه آپگرید کنید (از درآمد خودتون) بسته به سایتش هم تعداد لینک ها بیشتر میشه هم قیمت هر کلیک بیشتر میشه 1.15 – 1.25 سنت

میدونم الان آقایان فارکس کار صداشون در میاد که این چه کاریه کار برای 1 سنت حیف پول و وقت نیست
من ازشون چند تا سوال دارم موقع معامله تو فارکس تا حالا چقدر حرص خوردید و ته ناخونهاتون رو درآوردید؟
چه شبهایی رو تا صبح بیدار ماندید و دست آخر ضرر کردید ؟
میشه بگید چقدر از موهاتون ریخته و یا سفید شده ؟
میتونید بگید الان آدم عصبی هستید یا نه ؟
دست آخر اینکه خدا وکیلی تا حالا سود هم کرده اید ؟
شوخی کردم من اصلا با فارکس مخالف نیستم ؛ تازه پیشنهاد میکنم سرمایه اولیه برای کار با فارکس رو از همین روش بدست بیاورید
در مقابل این کار نه اعصاب خردکنی داره نه مشکل دیگه فقط صرف 2-3 ساعت وقت اونم میشه غیر حضوری باشه بازم میگید بدرد نمیخوره
من خودم بدون این که بیدار باشم گذاشتم ساعت 3 نصفه شب کامپیوتر همه کارها رو انجام میده
قضاوت با خودتون
برای دانلود و همچنین روش نصب و راه اندازی این نرم افزار به اینجا دعوت میشوید

بالا