برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار :: Windows Mobile , Pocket Pc, Win CE ٠

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درست مي فرماييد بايد ببخشيد كه بحث به اين طرف رفته

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه اساتيد پي تي خوب كسي كه به فكر ما نيست :( بزار خودمون به فكر خدمون باشيم مي خوام ايندفه يه هديه براي خودم به خاطر 200 پستم بگذارم

اين دفه مي خوام برنامه Pocket Controller-Professional را معرفي كنم كه با اون مي تونيد اسكرين شات يا حتي فيلم بگريد ار پاكت پيسي كه در حال كار كردن هست روي كامپيوتر و حتي ميشه PDA را از روي كامپيوتر كنترل كرد و ....

ppc_smartphone_big.gif

اين هم لينك براي دانلود كردن

و در آخر مهمترين قسمت سريال نامبر نرم افزار كه:
NitrogenTSRhTtaM

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mahdeen :
سلام...
بابا پس همكار خودموني با اين تفاوت كه من رشته ام هم كامپيوتر هست.... من مدير شبكه هستم در يكي از شركت هاي تهران و اتفاقا به خاطر wifi از jam صرف نظر كردم.... چون خيلي برام مهم بود و الان كلي از بالا پايين رفتنم توي شركت كم شده !!!!!!!.. همچنين كيبورد pda2k رو فراموش نكن. چون من باهاش خيلي تند ميتونم تايپ كنم.. همچنين 128 mb ram هم ديگه تصميم من رو براي خريد pda2k نهايي كرد. نياز هاي من و كارهاي من اينو ميطلبيد... البته بحث مقايسه اين 2 تا ديگه تكراري شده... اميدوارم كه بتوني بهترين استفاده رو از دستگاهت بكني. متاسفانه sdio wifi خيلي سخت ميشه گير آورد. و شايد خيلي هم گرون بدن. بهتره بگي برات بيارن از دوبي... به خصوص اگه ميخواي مموري هم داشته باشه... و از طرفي حتما ميدوني كه wifi باطري رو ميخوره و براي jam شايد به يك باطري يدك هم احتياج پيدا كني... محدوديت حافظه هم ايجاد ميكنه و در ضمن كارت sdio wifi هميشه مثل يك زائده بيرون زده از دستگاه كه شايد خوش آيند نباشه... نرم افزار هاي مديريت شبكه زياد هستن ولي قيمت هاشون سرسام آوره. كرك شده اش هم يا ناقصه يا قديمي.. من خودم زياد موافق كرك نيستم و معتقدم بايد بهاي نرم افزار رو پرداخت.. چون روش زحمت كشيده شده و كرك مثل دزدي هست... متاسفانه فرهنگي هست كه اينجا جا افتاده.. درسته كه درآمد ها توي ايران در اون حدي نيست كه بشه با قيمت هاي جهاني خريد كرد. ولي ديگه شركت ها و سازمان ها نبايد نرم افزار كرك شده داشته باشن... اين خيانتي هست كه خودمون داريم به صنعت IT خودمون ميكنيم... همه بايد بفهمن كه هر نرم افزاري يك قيمتي داره و شايد چندين تيم بزرگ چندين ماه براي ساختنش زحمت كشيده باشن.

دقيقاً همين طوره كه ميگي مهدين جان
ولي خوب به هر حال ما در ايران زندگي مي كنيم و واقعاً درآمد هاي محدودي به نسبت خارج از كشور داريم. خوب بگذريم.
در مورد PDA2K هم باهات موافقم. خيلي مزاياي عمده نسبت به JAM داره ولي اين بزرگيش يک مقداري براي من غير قابل تحمل بود :wacko:
در مورد sdio WiFi هم با توجه به اين چيزايي که شما گفتي و اينکه ظاهراً توسط i-mate کلاً ساپورت نميشه ( طبق گفته Administrator در سايت Clubimate.com ) فکر مي کنم همون بهتر که يک مموي کارت 1-2 گيگابايتي بگيرم و براي اينترنت هم از خط ديتاي مخابرات استفاده کنم :(

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amirghasemi :
خود نرم افزار :
Harrison's Manual of Medicine, 15th Ed

کرک :
کد:
http://crackzplanet.com/get_35573_Skyscape.Harrisons.Manual.of.Medicine.15e.v6.0.5.ARM.PPC_crack.html
متشكر از اين كه اين نرم افزار را اينجا لينكش را گذاشتي

ولي فقط اين كرك كه شما معرفي كردي چطوري كار ميكنه اگه توضيح بدي متشكر مي شم

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از omidgiahi :
متشكر از اين كه اين نرم افزار را اينجا لينكش را گذاشتي

ولي فقط اين كرك كه شما معرفي كردي چطوري كار ميكنه اگه توضيح بدي متشكر مي شم

حتماً، خواهش مي کنم
ببينيد يک فايل DLL توش هست و يک فايل REG. خوب فايل DLL رو به دايرکتوري نصب برنامه مثلاً Program Files\skyscape\Harrisons منتقل کنيد و بعد هم اون فايل REG رو توسط يک نرم افزار Registry Editor مثل Resco Registry Editor که به صورت يک Add-on براي نرم افزار Resco File Explorer مياد اجرا کنيد.
همين :D
يک چيز جالب ديگه اينکه تو همون دايرکتوري يک فايل هست به اسم splash.gif که اول شروع برنامه نمايش داده ميشه. با تغيير اين فايل مي تونين کاري کنيد که مثلاً اول شروع برنامه به جاي اسم شرکت اصلي اسم شما رو بزنه !! يا تصوير دلخئواه شما رو نمايش بده :blink:

راستي کسي يک Medical Dictionary خوب با کرک سراغ نداره ؟ البته يک کامل و جامعش رو مي خوام که تقريباً معاني و توضيحات همه Term ها و اصطلاحات پزشکي توش باشه
همين طور يک چيزي براي جراحي مثل شوآرتز ؟

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اين Resco Registry Editor رو از كجا ميشه گير اورد

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين بار مي خوام يه نرم افزار پر استفاده (دست كم براي خودم) را معرفي كنم

اين نرم افزار VITO voice dialer هست كه با صدا شماره گيري مي كنه

vd_1.gif

Vd61.gif

اين لينك براي دانلود هست

و از همه مهم تر لينك كرك
کد:
http://crackzplanet.com/get_47909_Vito.VoiceDialer.v3.6.All.PPC_crack.html

و با تشكر از amimaras

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از omidgiahi :
دوست عزيز دستدون درد نكنه فقط اگر لطف كنيد كركش را هم بگذاريد
اينم لينك كرك Resco Explorer 2003 for PocketPC v5.13:

کد:
http://www.freeserials.com/serials/download.php?id=4991&char=R

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا كه اين طور شد بگذاريد يه چند تا اسكرين شات با توضيحات اين نرم افزار را هم بگذاريم.

Explore.png

Explore_01.png

File Encryption is one of the most powerful features of Explorer 2003. You can use the Base Cryptographic Provider with RC2 (40bit) or DES (56bit) algorithms. Power users can install an Enhanced Provider with stronger algorithms such as RC2-128, DES-56, 3DES TWO KEY-112, 3DES-168. We did our best to make the en/decryption process familiar looking and easy to use. Additionally, you can also install a Windows 95/98/NT/2000 shell extensionto use the encryption/decryption process on desktop PCs.

ZIP Compression can be used to increase the storage space of any storage device. Use of this handy tool is the simplest and cheapest way to save significant amounts of storage space. The used ZIP algorithm is PC compatible, so you can extract archives created on a desktop PC and vice-versa.

The File Manager is the HEART of the Explorer 2003. It is stable and efficient and it provides the most comfortable way for file operations such as copying, moving, deleting, renaming, etc. It is great when you search for files or file content. It speeds-up your work by using Favorites folders. The system info keeps you informed about your system resources usage at all times.

The build-in Viewer can be used to view files in TXT, BIN or HEX format, as well as JPEG, GIF, BMP and PNG graphic formats. The build-in viewer implements a very comfortable text search function. Viewing files has never been so easy.

The Network Browser let's you discover and take advantage of the wired-up world directly from your PocketPC 2002. Simply map the shared network folders and work with them as easily as with the local ones. To be able to access the network you must have a network card and PocketPC 2002.

The Registry Editor is for power users only. It allows you to export, import, view or modify the registry keys. The interface is very simple and very powerful at the same time.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اينم لينك كرك Resco Explorer 2003 for PocketPC v5.13:
به کرک ها لینک مستقیم ندهید و از Code Tag استفاده کنید.
دوست عزیز، پست تون رو اصلاح کنید، لطفا.

Mazy_ka2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از omidgiahi :
اصلا كسي از دوستان به اين تاپيك علاقه دارد يا نه؟؟؟؟
معرفي برنامه ها را ادامه بدم يا نه؟؟؟
دست كم يه نظري بديد؟؟ :(
:rolleyes: دستت درد نكنه من واقعآ به اين برنامه ها نياز داشتم

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از xPlod :
به کرک ها لینک مستقیم ندهید و از Code Tag استفاده کنید.
دوست عزیز، پست تون رو اصلاح کنید، لطفا.
حتما از اين به بعد رعايت ميكنم

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از omidgiahi :
اين بار مي خوام يه نرم افزار پر استفاده (دست كم براي خودم) را معرفي كنم

اين نرم افزار VITO voice dialer هست كه با صدا شماره گيري مي كنه

vd_1.gif

Vd61.gif

اين لينك براي دانلود هست

و از همه مهم تر لينك كرك
کد:
http://crackzplanet.com/get_47909_Vito.VoiceDialer.v3.6.All.PPC_crack.html

و با تشكر از amimaras

خيلي نرم افزار خوبيه فقط من نتونستم كراكش كنم
اين device ID منظورش چيه ؟ از كجا شماره device رو پيدا كنم ؟

راستي كسي كراك براي spb Finance 1.9 نداره ؟ آخه اوني که من پيدا کردم 1.5 هست که ورژن قديميش هست و بدرد نميخوره :(

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قبل از ريجيستر كردن يه شماره به شما ميده كه همون ديوايس اي دي هست

بالا