برگزیده های پرشین تولز

نمايندگي ريش تراش هاي فيليپس

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از SherlockHolmes :
فقط تيخ!!

ماشين اصلا رو صورت من جواب نميده خط ميندازه , حساسيت درست ميكنه!!:wacko:
واي شرلوك دلمو بردي بده من ... :lol:

منتظرم بچه ها كه قيمتاشو بگين مال منم براونه ولي ديگه داره كم كم قديمي ميشه :wacko:

f@rshad_it

Registered User
لایک‌ها
0
قربون همتون من گفتم ريش تراش شانه اي فيليپس نه ريش تراش واسه 6تيغ كردن چون این ریش تراش فقط برای ته ریش گذاشتنه و از صاف کردن خبری نیست وگرنه من همیشه با champion :cool: ریشامو میزنم ولی دیگه از 6تیغ کردن خسته شدم میخوام بعضاٌ با ته ریش حال کنم. یکی از رفقا از همین مدل شانه ای فیلیپس گرفته بود 60تومن خیلی چیز مامانی بود هم سبک هم خوشگل هم بدون مرگ(که این قسمت فقط مربوط به فیلیپسه) و با 9 درجه مختلف و دارای خط زن ... رفته بودم پاساژ قائم هرچی گشتم فقط براون داشتند با قیمتهای 140 و 180 که اولاٌ با قیمتهاش حال نکردم ثانیاٌ با مدل توری براون در ضمن براون یه خورده فانتزیه. راستی موزر درپیت هم بود که اصلاٌ درحد این 2 مدل نیست ولی واسه پشم چینی خوبه ;)

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از f@rshad_it :
قربون همتون من گفتم ريش تراش شانه اي فيليپس نه ريش تراش واسه 6تيغ كردن چون این ریش تراش فقط برای ته ریش گذاشتنه و از صاف کردن خبری نیست وگرنه من همیشه با champion :cool: ریشامو میزنم ولی دیگه از 6تیغ کردن خسته شدم میخوام بعضاٌ با ته ریش حال کنم. یکی از رفقا از همین مدل شانه ای فیلیپس گرفته بود 60تومن خیلی چیز مامانی بود هم سبک هم خوشگل هم بدون مرگ(که این قسمت فقط مربوط به فیلیپسه) و با 9 درجه مختلف و دارای خط زن ... رفته بودم پاساژ قائم هرچی گشتم فقط براون داشتند با قیمتهای 140 و 180 که اولاٌ با قیمتهاش حال نکردم ثانیاٌ با مدل توری براون در ضمن براون یه خورده فانتزیه. راستی موزر درپیت هم بود که اصلاٌ درحد این 2 مدل نیست ولی واسه پشم چینی خوبه ;)
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از hwt :
ولي هيچي تيغ نميشه
118.gif
سلام
ميشه يه مدل بگين برا اونايي كه هر چند روزيي ميزنن
مارك مدل قيمت
من كه بلد نيسم يه راهنمايي كنين كه رو دسمون نمونه

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.
اتفاقا منم میخوام یه ریش تراش بخرم که 6 تیغه کنه چی بخرم خوبه خودم میخواستم یه اکتیویتور براون بخرم بگیرم

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من این فیلیپسی که 9 درجه داره رو دارم ، مشخصات رو جعبه اش :

Phlishave
Beard Trimmer T388

اما از من میشنوین پولتون رو دور نریزین ، برای من که اصلا به درد نخورد چون ریشا رو خوب نمی زنه ، شاید به خاطر اینه که مو های صورت ضخیمه ...

keyvan_itman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من که از اون تیغه های بسته ای 500 تومان استفاده میکنم:D
خیلی هم راضی هستم, هم خوب اصلاح میکنه,هم قیمتش خیلی پایینه, حساسیت و اینا هم که نداره,از هر کدوم هم تا یک ماه راحت استفاده میکنم بدون اینکه تیغش کند بشه
تو هر بسته 5 تا داره
نمیدونم از یک تیغ برای اصلاح چه انتظار دیگه ای میشه داشت؟
از تیغه های قدیمی میترسم
از این گرونا هم پولشو ندارم:D

jasoosk

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان من الان 24 سالمه ولی هنوز یه بار هم تیغ رو صورتم نزدم.
برای ماشین ریش تراش هم براوون بهترین انتخابه من بهترین مدلهای فیلیپس رو امتحان کردم ولی به پای براون نمیرسن.

پیشنهاد من هم این مدله : cruZer 3 برای اصلاح - آرایش و پیرایش ... میتونین از اینجا مشخصات کاملش رو ببینین :

http://www.braun.com/cruzer.html

قمت حدود 50/000 تومن (تهران).:cool:
واقعا می ارزه.

این هم سایر محصولات :
http://www.braun.com/global/products/shavinggrooming/dryshaving/dryshaving.html

Mojgan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
من برادرم دو سه سال قبل يك مارك فيليپس گرفت .. حدود 120-130 تومان شد .. حالا اگه خواستين تا مارك دقيقش را بپرسم ازش ...

امكاناتش اين بود كه شارژ ميشد .. بعدن يك مانيتور داشت كه وقتي داشت اصلاح ميكرد ، روي مانيتوره مثلا مينوشت Learning ... بعدن فكر كنم از روي مثلا زماني كه طول كشيده بوده واسه اصلاح و نوع مو و.... يك محاسباتي ميكرد و روي مانيتورش مثلا مينوشت كه به اندازه فرضا" هفت اصلاح ديگر ،‌از شارژ باقي مونده ... و يه سري آيكون هم داشت مثلا كه نشون بده تيغه ها كثيف شده و از اين جور چيزها ... تيغه هاش هم محدب/مقعر شون تنظيم ميشد و ...

ولي وقتي اصلاح ميكرد ، صورتش يك جوشهاي ريز سفيدرنگ ميزد ...

بعدن ديگه اصلا ازش استفاده نكرد ... تيغ خريد .. ژيلت .. مارك Mach 3 ... حدود 7-6 تومان ... تيغهاش هم مثل Venus ها هستن .. خيلي كار ميكنند ... شايد سي چهل بار ميشه باهاشون زد ... ديگه از وقتي تيغ زد ، صورتش هم جوش نزد شماها هم اگه صورتتون مثل مهران از همين جوشها ميزنه ، بدونيد كه از ريش تراش هست ... برين از همين تيغها كه گفتم بگيرين ، جوشهاتون هم خووف ميشن ...

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
من برادرم دو سه سال قبل يك مارك فيليپس گرفت .. حدود 120-130 تومان شد .. حالا اگه خواستين تا مارك دقيقش را بپرسم ازش ...

امكاناتش اين بود كه شارژ ميشد .. بعدن يك مانيتور داشت كه وقتي داشت اصلاح ميكرد ، روي مانيتوره مثلا مينوشت Learning ... بعدن فكر كنم از روي مثلا زماني كه طول كشيده بوده واسه اصلاح و نوع مو و.... يك محاسباتي ميكرد و روي مانيتورش مثلا مينوشت كه به اندازه فرضا" هفت اصلاح ديگر ،‌از شارژ باقي مونده ... و يه سري آيكون هم داشت مثلا كه نشون بده تيغه ها كثيف شده و از اين جور چيزها ... تيغه هاش هم محدب/مقعر شون تنظيم ميشد و ...

بعدن ديگه اصلا ازش استفاده نكرد ... تيغ خريد .. ژيلت .. مارك Mach 3 ... حدود 7-6 تومان ... تيغهاش هم مثل Venus ها هستن .. خيلي كار ميكنند ... شايد سي چهل بار ميشه باهاشون زد ... ديگه از وقتي تيغ زد ، صورتش هم جوش نزد شماها هم اگه صورتتون مثل مهران از همين جوشها ميزنه ، بدونيد كه از ريش تراش هست ... برين از همين تيغها كه گفتم بگيرين ، جوشهاتون هم خووف ميشن ...
ممنون
241.gif

seify

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از jasoosk :
دوستان من الان 24 سالمه ولی هنوز یه بار هم تیغ رو صورتم نزدم.
برای ماشین ریش تراش هم براوون بهترین انتخابه من بهترین مدلهای فیلیپس رو امتحان کردم ولی به پای براون نمیرسن.

پیشنهاد من هم این مدله : cruZer 3 برای اصلاح - آرایش و پیرایش ... میتونین از اینجا مشخصات کاملش رو ببینین :

http://www.braun.com/cruzer.html

قمت حدود 50/000 تومن (تهران).:cool:
واقعا می ارزه.

این هم سایر محصولات :
http://www.braun.com/global/products/shavinggrooming/dryshaving/dryshaving.html

سلام
شما از اين مدله braun كه معرفي كردي استفاده هم كرديد يا نه
مي خواستم ببينم اگه استفاده كرديد راضي هستيد

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

منم وقتی با ریش تراش اصلاح میکنم بعد از اصلاح صورتم همین جوش هایی که گفتی میزنه:D یعنی واقعا از ماشینه:blink: مدل دیگه ای نیست که این طوری نشه!

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
منم وقتی با ریش تراش اصلاح میکنم بعد از اصلاح صورتم همین جوش هایی که گفتی میزنه:D یعنی واقعا از ماشینه:blink: مدل دیگه ای نیست که این طوری نشه!
آخه من نمی دونم ماشین چه ربطی به جوش داره! مگه این که بخواهید از بیخ و بن بکنید!!

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
آخه من نمی دونم ماشین چه ربطی به جوش داره! مگه این که بخواهید از بیخ و بن بکنید!!
ربطش اینه که حدود 1 ساعت بعد از اصلاح جوش های ریز سفیدی روی صورتتون نقش میبنده:D

valasan

Registered User
لایک‌ها
0
عزیزان این جوش ها بعد از چند وقت استفاده حساسیت از بین می رود و برای حل این مشکل شما یک افتر شیو مخصوص پوست های حساس بگرید ! ( نیوا 4000 تومان )

مشکل حل شد به همین راحتی .

فروشگاه مجازی والاسان عرضه کننده ریش تراش و ماشین اصلاح و اپیلاتور ها در برند های معتبر دنیا

بازار اینجاست !!

PHILIPS فیلیپس | REMINGTON رمینگتون | BRAUN براون | بابلیس Babyliss
عطر زنانه
ادکلن مردانه

Last edited:

MobileTools

Registered User
لایک‌ها
12
تاپیک 5 سال پیش رو نبش قبر کردید برای تبلیغ ؟

چه افراد گرامی هم اینجا پست دارن ... یادگاری شد !

بالا