برگزیده های پرشین تولز

نیازمند آپارتمان - سوئیت و.. در مشهد - اجاره چند روزه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
سلام
برای سفر چند روزه به مشهد مقدس دنبال منزل ، سوئیت و .. خلاصه جایی باشه که بشه 3-4 شب موند ..

تک نفره
ترجیحا نزدیک به حرم ..
از نظر امنیت هم خوب باشه که شب دیر موقع اگه برگشتم خفتمون نکنن::D
آپارتمان باشه بهتره

دوستانی که تو کار اجازه دادن سوئیت و آپارتمان به مسافرا هستن اعلام کنند + هزینه هر شب اقامت

gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
یه سوئیت مبله و مجهز دارم تو امام رضا 5 که فاصلش پیاده تا حرم 4 دقیقه تا 5 دقیقست قیمت هر شب الان 45000 تومان هست البته باید رزرو کنید چون اینجا سوئیت خالی نمیمونه

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
یه سوئیت مبله و مجهز دارم تو امام رضا 5 که فاصلش پیاده تا حرم 4 دقیقه تا 5 دقیقست قیمت هر شب الان 45000 تومان هست البته باید رزرو کنید چون اینجا سوئیت خالی نمیمونه

سوئیت از خودتونه یا از این هتل اپارتمان هاست؟

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185

عدر خواهی میکنم
ولی میشه با کسی هم اومد ؟
یعنی GF

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
عدر خواهی میکنم
یعنی GF

وقتی میای خونه بگیری کسی نمیپرسه طرف چیکارته،البته خونه شخصی رو میگم،خواستی خونه سراغ دارم برات،بلوار وحدت ی ربع تا حرم پیاده راهه

lordkabir

Registered User
لایک‌ها
6
متاسفانه اطراف حرم ریختن از ادمهایی که دنبال سود جویی هستن و امنیت هم خراب.

هر کی هم از راه میرسه میره اطراف حرم خونه اجاره میکنه بعد میگه مشهد شهری بدی هست شهری هست که ادمهاش سود جو هستن خوب عزیز من اگر تهران پایین شهر بری خونه اجاره کنی هم همین اوضاع هست

حرم هم دقیقا پایین شهر مشهد هست بدترین جای مشهد اطراف حرم هست چون مشهدی زیاد نداره ...... همه مسافر هستن..

داداش اینها گفتم حواست جمع باشه چون تنها هم هستی یک جای با امنیت اجاره کن پولش شاید بیشتر باشه ولی با خیال راحت میخوابی..

در ضمن من خودم مشهد هستم ولی متاسفانه خونه اجاره سراغ ندارم وگرنه مهمان خودم بودی داداش گلم

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
وقتی میای خونه بگیری کسی نمیپرسه طرف چیکارته،البته خونه شخصی رو میگم،خواستی خونه سراغ دارم برات،بلوار وحدت ی ربع تا حرم پیاده راهه

تایپیک منه ها :دی
شوخی می کنم
--

آقا من مجردم .. می خوام چند روز برم مشهد ..از دختر عموی بنده هم که - نامزدیم - مشهد درس می خونه .. من می خوام خونه بگیرم .. هیچکاری هم به دختر عمو نداریم :d

البته فقط قراره برام ناهار درست کنه ..

کسایی که آپارتمان شخصی سراغ دارن برای اجاره ممنون میشم . بگن

متاسفانه اطراف حرم ریختن از ادمهایی که دنبال سود جویی هستن و امنیت هم خراب.

هر کی هم از راه میرسه میره اطراف حرم خونه اجاره میکنه بعد میگه مشهد شهری بدی هست شهری هست که ادمهاش سود جو هستن خوب عزیز من اگر تهران پایین شهر بری خونه اجاره کنی هم همین اوضاع هست

حرم هم دقیقا پایین شهر مشهد هست بدترین جای مشهد اطراف حرم هست چون مشهدی زیاد نداره ...... همه مسافر هستن..

داداش اینها گفتم حواست جمع باشه چون تنها هم هستی یک جای با امنیت اجاره کن پولش شاید بیشتر باشه ولی با خیال راحت میخوابی..

در ضمن من خودم مشهد هستم ولی متاسفانه خونه اجاره سراغ ندارم وگرنه مهمان خودم بودی داداش گلم

مرسی داداش/ منم یه جای خوب و امن می خوام // گقتم حالا نزدیک حرم باشه بهتره .. نمی دونستم اطارفش اینجوریه خب
حالا کمی دورتر ولی امن تر باشه بهتر ... به هرحال یه ماشین می گیرم میریم حرم دیگه فوقش 20 دقیقه فرق کنه تا حرم بالاخره می رسیم

عدر خواهی میکنم
یعنی GF

لامصب تو که خودت بچه مشهدی:d

تماس بگیر 09371888058
مهران هستش بگو یکی از دوستای فرهادم منصف هستش

ایشون کی هستن داداش .. میشه تماس بگیرن بپرسین

میشه شرایط این منزل رو بگین// آپارتمانه ، حیاط داره .. قیمت

-------------

شیرینی محفوظه کسی که یه منزل در جای خوب و امن پیدا کنه برای 3-4 شب

Last edited:

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
خونه ی ویلاییه بیشتر و بعضا اپارتمانی،دو تا از رفیقام هستن هرسال عید و تابستون خونه رو اجاره میدن ب مسافر،یکیشون ویلاییه یکیشون هشت واحدیه

داداش چیش امن نیست؟ دیگه تو خونه ک نمیان خفتت کنن،تو خواب با خنجر بکشنت،ولی زورگیری خیلی زیاد شده حقیقتا،خودمو تازگیا خفت کردن توی بالاشهر هم بود، همه شهرا اینطوریه،شمام نمیتونی با ماشین جایی بری مخصوصا عید میدونی چه ترافیک عذاب اوری ایجاد میشه عیدا؟

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
خونه ی ویلاییه بیشتر و بعضا اپارتمانی،دو تا از رفیقام هستن هرسال عید و تابستون خونه رو اجاره میدن ب مسافر،یکیشون ویلاییه یکیشون هشت واحدیه

داداش چیش امن نیست؟ دیگه تو خونه ک نمیان خفتت کنن،تو خواب با خنجر بکشنت،ولی زورگیری خیلی زیاد شده حقیقتا،خودمو تازگیا خفت کردن توی بالاشهر هم بود، همه شهرا اینطوریه،شمام نمیتونی با ماشین جایی بری مخصوصا عید میدونی چه ترافیک عذاب اوری ایجاد میشه عیدا؟

داداش من عید نمی خوام بیام - از 12 - 15 اسفند

خونه اپارتمانی باشه بهتره ..
الان به یکی از دوستام زنگ زدم گفت دم حرم چیزی که پیدا میشه خونه ولی تو کوچه پس کوچه های اطراف حرم هست .

من یه جایی می خوام که تو خیابون اصلی ، نزدیک خ اصلی ، یا مجتمع های مسکونی و ... باشه/، نزدیک بودن یا دور بودنش هم تا حرم زیاد مهم نیست .. وسط شهر هم باشه مهم نیست .

خودم هم تنهای تنهام .

--
دمتون گرم کار ما رو راه بندازین .. بعد از سالها قسمت شد بیایم مشهد

فرهاد 021

Registered User
لایک‌ها
20
داداشی یکی از دوستای صمیمی من هستش نزدیک حرم هتل آپارتمان داره خیلی تمیز و شیک
مهران
09371888058

فرهاد 021

Registered User
لایک‌ها
20
باهاش صحبت کن بگو من معرفیت کردم ردیفه فقط آدرس رو به کسی نده

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
باهاش صحبت کن بگو من معرفیت کردم ردیفه فقط آدرس رو به کسی نده

باشه .. تو که شماره رو دادی عمومی :d
هر کی بخواد زنگ می زنه می گه tرهاد معرفی کرده //
باشه فردا زنگ می زنم// داداش خودت هم یه ندا بهش بده زنگ نزدیم بگه فرهادو نمیشناسم ضایع بشیم :دی
اگه میشه اسم هتل اپارتمانش رو تو پ ح بهم بده

---------

همچنان دوستانی که منزل در وسط شهر ، اون ور شهر اینور سراغ دارن کمک کنند

popp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من یه جا مطمئن میخوام مشهد، با gf هستم.ممنون میشم کسی کمک کنه.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
سینا جون التماس دعااااااااااااااا ;)

Reza_wvee

Registered User
لایک‌ها
10
سلام دی یه جا امن دارم برات پول خرج میکنی؟

sadeghsharifi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان دونبال جا هستن من با زیدم میخام بیام مسافرت اگر
خودت جا داری شماره بده البته حق شما فراموش نمیشی !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا