برگزیده های پرشین تولز

++هدیه تابستانی : پنل پیامک رایگان 87 ریالی + خط اختصاصی مد نظر شما!++

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
سلام خدمت دوستان چند روزی بود نمیدونم چرا پی تی برای من با مشکل نمایش داده میشد نتونستم پست بدم!
تا چند وقت پیش با تاپیک ارسال 87 ریالی درخدمت دوستان بودیم که استقبال خوبی شد برای همین طرح رو گسترش دادیم!
حالا علاوه بر پنل رایگان با تعرفه ارسال 87 ریال از خطوط 50001 به همراه اول خط اختصاصی 14 رقمی این اپراتور نیز بصورت رایگان در اختیار کاربران جدیدمان می باشد!
طریقه عملکرد 1- به سایت ما بروید cms-sms.ir
2- دکمه ثبت نام روبزنید
3- خط مدنظرتون رو استعلام بگیرید
4- بعد از اکی شدن خط در مرحله بعد ثبت نامتون رو تکمیل بفرمایید رمز برایتان پیامک خواهد شد
5- وارد پنل شوید مدارکتون رو ارسال کنید
6- شارژ کنید و ارسال داشته باشید:))
دمو: cms-sms.ir یوزر: pfc و پسورد: demo
در فرم ثبت نام لطفا ذکر کنید کاربر پرشین تولز هستید با تشکر

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
تعرفه به 80 ریال کاهش یافت!!!

takmihan

Registered User
لایک‌ها
43
همیشه رایگان ؟

شرکت هستید ؟

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
سلام
تا الان که رایگان تمدید کردیم:) پنل که رایگانه الان هم خطوط رایگانه کل اپراتورها تبصره ای برای دریافت هزینه سالیانه گذاشته اند ولی بخاطر باقی ماندن در دور رقابت هزینه نمیگیرند
این خطوط 50001 هم جدید قرارداد بسته شده به سال نکشیده ولی خدارو شکر تعرفه رو و امکان خط رایگان رو گرفتیم! اما مثلا تاپیک درهمین فروم داشتیم برای بیش از یکسال پیش اون موقع هم پنل رایگان بود الان از دوستان هستند که دوساله مشتری پنل هستند!
ما شرکت نیستیم اما نماینده شرکت هستیم اگر نیاز به قرارداد باشه ارسال میشه موردی نداره نماد هم داریم (pfc.ir)
سوالی بود در خدمتم

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
راستی یادم رفت بگم خطوط بقیه اپراتورها تا کنون هم رایگان تمدید شده (اونها هم خط رایگان و ... داشته اند)

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
فقط این هفته خط 021 رو رایگان تقدیم خواهیم نمود!!

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
من میخوام به جای شماره پنل، شماره همراه اول خودم به عنوان فرستنده توی پیامک گیرنده قید بشه و اگر کسی خواست جواب بده، هم به پنل و هم به خط خودم ارسال بشه.
اگر امکان داره، هزینه اش به چه صورت هست؟

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
من میخوام به جای شماره پنل، شماره همراه اول خودم به عنوان فرستنده توی پیامک گیرنده قید بشه و اگر کسی خواست جواب بده، هم به پنل و هم به خط خودم ارسال بشه.
اگر امکان داره، هزینه اش به چه صورت هست؟
سلام اپراتور ها : 1000+تا ده رقم
3000و50002و50001+سرشماره +تا 6رقم انتخابی
021 + 8رقم خطوط موجود خودتون! برای تهرانی ها!
ما خط 50001333 + 6 رقم بعد رو که خودتون انتخاب میکنید رو رایگان هدیه میدیم!
ولی کسی نمیتونه خط در رنج دیگه ای بده بهتون مثلا 091 یا 093 که پنلی باشه فقط 110 هست که اون هم برای ناجا هست!
اگر حتما خط خودتون میخاید 1000+ده رقم شما! رو میتونید تهیه کنید که هزینه اون 29 هزارتومان هست!
ولی اگر میخاید بیاد روی خط خودتون قابلیت دایورت دارن شماره ها! که به محض دریافت پیام رو برای شما بفرسته!
البته از اونجایی که تعرفه ارسال پیامک در همراه اول 80ریال و در ایرانسل حدود 98ریال هست خیلی از دوستان بجای خط خودشون از این خطوط استفاده میکنن!
سوالی بود در خدمتم

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
سلام اپراتور ها : 1000+تا ده رقم
3000و50002و50001+سرشماره +تا 6رقم انتخابی
021 + 8رقم خطوط موجود خودتون! برای تهرانی ها!
ما خط 50001333 + 6 رقم بعد رو که خودتون انتخاب میکنید رو رایگان هدیه میدیم!
ولی کسی نمیتونه خط در رنج دیگه ای بده بهتون مثلا 091 یا 093 که پنلی باشه فقط 110 هست که اون هم برای ناجا هست!
اگر حتما خط خودتون میخاید 1000+ده رقم شما! رو میتونید تهیه کنید که هزینه اون 29 هزارتومان هست!
ولی اگر میخاید بیاد روی خط خودتون قابلیت دایورت دارن شماره ها! که به محض دریافت پیام رو برای شما بفرسته!
البته از اونجایی که تعرفه ارسال پیامک در همراه اول 80ریال و در ایرانسل حدود 98ریال هست خیلی از دوستان بجای خط خودشون از این خطوط استفاده میکنن!
سوالی بود در خدمتم

ممنون از توضیحات خوبتون
سوال من این بود که شماره همراه اول بدون هیچ شماره اضافه برای گیرنده بیوفته.جوری که کسی که شماره من رو توی گوشیش سیو داره به همون اسمی که سیو کرده ببینه.
من برای تبلیغات میخوام و اصرارم برای شماره اینه که مشتری ها شماره خودمون رو دارن و قبلا برای تبلیغات و بقیه ی امور از این طریق در تماس بودیم.
یه شماره ی جدید ممکنه باعث سردرگمی مشتری بشه و مورد دیگه اینکه خیلی ها دریافت پیامک از پنل های تبلیغاتی رو غیر فعال کردن.
اگر با این اوصاف امکان استفاده از پنلی هست، ممنون میشم بهم اطلاع بدید.

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
خواهش میکنم وظیفه هست
نه این امر با هیچ پنلی امکان نداره چون وقتی شماره شما باشه همراه اول یا ایرانسل چطور تشخیص بده به کدوم بفرسته؟ اون وقت معلوم نمیشه اکانت فرستاده یا گوشی!
ویک نکته هم اینه که ما از اینکه عده ای که نمیخاهند پیامک تبلیغاتی بگیرند مسدود کرده اند خرسندیم! چون بازدهی میرود بالا!
با اینکه سود ارسالمون کم میشه اما رضایت کاربر میره بالا الان کاربرانی داریم که روزانه ارسال پیامک بازاریابی دارند و خدارو شکر کارشون بسیار رونق داره که ما هم خشنودیم
و یک نکته هم خالی از لطف نیست چون وب مستر زیاد هست تو این انجمن اضافه میکنم بجای اینکه شماره شخصی در سایت قراربدهند میتوانند شماره پیامکی (که رایگان دریافت میکنن در پنل رایگان و دریافت پیامک این خطوط هم رایگان هست!) قرار دهند تا هم از تماسهای نابجا بیموقع و ارسال ها متفرقه اسپم راحت شوند

بالا