برگزیده های پرشین تولز

هرکسی که اطلاعاتی درباره ی بهترین برند لوازم خانگی داره لطفا بیاد داخل

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
ببخشید یه بنده خدایی که وضعشم خیلی خوب است می خواد به دخترش جهاز بده و از اون جایی هم که تقریبا پول بینهایت است از من خواسته تا بهترین برند از لوازم خانگی نظیر
ماشین لباسشویی
ماشین ظرف شویی
اتو
یخچال و فریزر
ماکروفر
تلویزیون
جارو شارژی

را لطفا اعلام کنید فقط دوستان برندی را معرفی کنید که در ایران پیدا بشه
با تشکر از کله ی عزیزان

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
به نظر من بهترین برند واسه ماشین لباس شویی و یخچال و فریزر BOSCH آلمانه که خیلیم گرونه

واسه تلویزیون هم که سونی فکر کنم خوبه . اتو هم فرک کنم برند بوش باشه

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
ممنون از راه نمایی عزیزان
ممنون می شم محصولات را تکمیل کنید

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
ماشین ظرفشویی و لباسشویی بوش
اتو تفال
یخچال و فریزر AEG و GENERAL ELECTRIC و ADMIRAL
ماکروویو AEG
تلویزیون پلاسما PIONEER
جارو شارژی کارچر و تفال
جارو برقی MIELE

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
يعني چي كه پول داره مي خواد بهترين ماركو بخره
نيازش چيه دكوراسيون و كابينتش چيه
من يكي رو مي شناختم قرار بود بچه اولش به دنيا بياد تو سيسمونيش وسايل مخصوص بچه معلول هم قالبش كرده بودند

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام تو این چیزایی که مینویسم شک نکن منم مثل شما خیلی تحقیق کردم و بعد از خرید به این نتایج رسیدم:
لباسشویی:شک نکن بوش حتی اگه مونتاژترکیه باشه البته المان اصلش زیر 1 تومن نیست.بعد آ اگ-زیمنس هر دو اگه آلمان باشند.ولی بازم میگم فقط بوش
یخچال:مارک های آمریکایی جنرال اگر پیدا کنی که نیست ولی بعد اون بازم بوش و مارک های معتبر دیگه المان بعد اون اخرسر سامسونگ اگه کره ای باشه
اتو مارک های فرانسوی و تفال
ماشین ظرفشویی باز هم مارک های معتبر المانی و الگانس
تلویزیون:این یکیرو شدیدا به اینا که میگم فکر کن چون تو این زمینه تبحر زیادی پیدا کردم.در مرحله اول شارپ مدلهای بالاش که پنل ژاپنی دارند چون از سیستم 4 رنگ استفاده میکنند در مرحله دوم پاناسونیک که اونم عالیه .در مرحله های بعد سونی.فقط توجه کن گول تبلیغات سامسونگ و ال جی رو نخورید
ماکروویو:بازم آلمانی اصل مثل آاگ و ..
اجاق گاز: خیلی دقت کن تقلبی و مونتاژ تو بازار زیاد داره در مرحله اول ایتالیایی مثل ایندزیت اگر اصل ایتالیا باشه بعد بوش و مارک های دیگه
جارو برقی بازم آلمانی مثل کارچر
جارو شارژی تا حالا نه تحقیق کردم و نه دارم

در کل نتیجه گیری:هیچ وقت اگر رفتی مغازه ای برای خرید گول تبلیغات فروشنده رو نخور فروشنده جنسی که بیشتر براش سود داره و یا تو دستش مونده را پیشنهاد میده
دوم به ظاهر زیاد توجه نکن خصوصا مارک های ال جی و سامسونگ و ... که چرت هستند فقط نتیجه کار رو ببین.بطور نمونه الان ماشین لباسششویی دارم با مارک بوش قیافش تعریف نداره ولی برات لباس میشوره از اولشم که از کارخونه در اومده عالی تر

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
خرابی برای هر جنسی ممکنه پیش بیاد . من 3 سال پیش یه ساید بای ساید جنرال الکتریک گرفتم تا بحال سه بار تعمیرکار اومده بالا سرش قبلش یه فیلور داشتیم که 15 سال پیش ارزونترین مدل یخچال تو بازار بود ولی تو این 12 سال کوچکترین مشکلی براش پیش نیومد .

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
هرچی میگیرید، سامسونگی که سام سرویس گارانتی کرده نگیرید که به زودی پشیمون خواهید شد!

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
سلام
دلیل این حرفتون چیه؟ سامسونگ تو ایران با سام سرویسه دیگه

دلیلش اینه که بیشتر از یک ماهه منتظر یه قطعه پلاستیکی از سام سرویس هستم!!

1200 دادم ماشین لباسشویی گرفتم، انگار نه انگار که گارانتی داره!

سامسونگ بدون گارانتی بانه ای هم گیر میاد.

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
سلام تو این چیزایی که مینویسم شک نکن منم مثل شما خیلی تحقیق کردم و بعد از خرید به این نتایج رسیدم:
لباسشویی:شک نکن بوش حتی اگه مونتاژترکیه باشه البته المان اصلش زیر 1 تومن نیست.بعد آ اگ-زیمنس هر دو اگه آلمان باشند.ولی بازم میگم فقط بوش
یخچال:مارک های آمریکایی جنرال اگر پیدا کنی که نیست ولی بعد اون بازم بوش و مارک های معتبر دیگه المان بعد اون اخرسر سامسونگ اگه کره ای باشه
اتو مارک های فرانسوی و تفال
ماشین ظرفشویی باز هم مارک های معتبر المانی و الگانس
تلویزیون:این یکیرو شدیدا به اینا که میگم فکر کن چون تو این زمینه تبحر زیادی پیدا کردم.در مرحله اول شارپ مدلهای بالاش که پنل ژاپنی دارند چون از سیستم 4 رنگ استفاده میکنند در مرحله دوم پاناسونیک که اونم عالیه .در مرحله های بعد سونی.فقط توجه کن گول تبلیغات سامسونگ و ال جی رو نخورید
ماکروویو:بازم آلمانی اصل مثل آاگ و ..
اجاق گاز: خیلی دقت کن تقلبی و مونتاژ تو بازار زیاد داره در مرحله اول ایتالیایی مثل ایندزیت اگر اصل ایتالیا باشه بعد بوش و مارک های دیگه
جارو برقی بازم آلمانی مثل کارچر
جارو شارژی تا حالا نه تحقیق کردم و نه دارم

در کل نتیجه گیری:هیچ وقت اگر رفتی مغازه ای برای خرید گول تبلیغات فروشنده رو نخور فروشنده جنسی که بیشتر براش سود داره و یا تو دستش مونده را پیشنهاد میده
دوم به ظاهر زیاد توجه نکن خصوصا مارک های ال جی و سامسونگ و ... که چرت هستند فقط نتیجه کار رو ببین.بطور نمونه الان ماشین لباسششویی دارم با مارک بوش قیافش تعریف نداره ولی برات لباس میشوره از اولشم که از کارخونه در اومده عالی تر

موافقم فقط اجاق گاز ایتالیایی ولی به جای ایندزیت پیشنهادم آریستون یا لاجرمانیا

saeid333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان ميخواستم نظرتون رو راجع به سايد باي سايد Xperia L بدونم اينكه ساخت كجاست و با ضمانت نيكان طلايي خوبه و برند پيشنهاديتون چيه
ممنون

BluRay20

Registered User
لایک‌ها
259
سلام
میتونید از برند AEG آلمان استفاده کنید
دارای کیفت خوبی است .

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

farzaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
ماشین لباسشویی : بوش
ماشین ظرف شویی : بوش
اتو : تفال
یخچال و فریزر : مابه MABE
ماکروفر : سولاردوم الجی
تلویزیون : سونی
جاروبرقی و شارژی : بوش
اجاق گاز: لاجرمانیا

روبی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من تمام محصولانم رو بوش گرفتم که مثلا خرابی نداشته باشه و به فول فروشندها بوش و ال جی مثل مقایسه پیکان و بنز هست در حالی که کاش ال جی یا هر مارک دیگه خریده بودم و بوش نگرفته بودم الان کاملا پشیمونم بیست میلون چهار تا تیکه یخچال فریزر دو قلو و ماشبن ظرفشویی و لباسشویی و فر گرفتم ولی هیچ کدوم جالب نیست گول نخورید بیش از پنجاه بار زنگ زدم نمایندگی تا بالاخره یکی رو فرستادن اومد یخچال خرابشون رو دبد یخچال فریزر دو قلو بوش نگیرید صفحه داخلی یخچالش یخ میزنه از نمایندگی اومده میگه طبیعی دوقلواها همش اینجورین یخ میزنن و هیچ کاری نمیشه کرد همش میوه و وسایلهایی که میزارم داخلش بهش میچسپه و یخ میبنده این هم از شانس من و الان هم ماشین ظرفشوییش اومدم راش بندازم از کتارش داره آب میاد نمایندگی امده میگه ماشینو بیار نمایندگی وانت بار میگه صدو پنجاه میگیرم میبرم و میارم یعنی واقعا اعصابم خورده چون شوهرم گفت ال جی بخریم من گفتم بوش . فرشم با اینکه جدیدترینها رو گرفتم اصلا جالب نیست ماشین لباسشویشم هزار تا برنامه داره وای والله تمام لباسها رو مثل ماشین لباسشویی کهنه خودم که دوقلو بود میشوره کاش هیچ کدوم رو نداشتم همون وسایلهای قدیمی خودم بهتر بودن منم راستش اومدم تو سایتها و تبلیغات دوستان رو دیدم و یک پا ایستادم که من فقط بوش میخام الانم شوهرم میگه خودت خواستی خودتم ببر درستش کن یخجاله که هیچ میگه فروشنده هاش باید بهت میگفتن که اینجوریه یخ میزنه صفحه داخلش و هیچ کاری نمیشه کرد ماشین ظرفشوییشم که هنوز استفاده نشده باید بره تعمییر اه داغونما

روبی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
راستش از بس عصبی بودم و خودم هم فریب این تبلیغات دوستان اینترنتی رو خوردم رفتم بوش گرفتم الان هم تصمیم گرفتم بحاطری که دیگه کسی مثل من فریب اینجور محصولات رو نخوره بیام سایت ثبت نام کنم دوستان اطلاع رسانی کنید لطفا پولتون رو نریزید تو چاه کاش جلوی چشمام نبود این یخچال فدیزره دوقلو که هر روز ببینمش نه میلون خریدم ولی حیف پول حرومشون باشه که بهم نگفتن هر چند هم میگفتن بخاطر فروش مجصولشون نمیگن من که تحمل اینکه چیزی بخرم و بعد خراب باشه رو ندارم تجربه ام رو گفتم تا شما ها اشتباه نکنید خدا کنه کمکی کرده باشم به کسی که قصد خرید داشته باشه یخچال فریزر دوقلو بوش نگیرید نگیرید نگیرید

روبی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ولی تلویزیونم ال جی هست واقعا پیشرفته و خوبه و قبل از اینم باز تلویزیونمون ال جی بود که اونم واقعا خوب بود و باز رفتیم ال جی گرفتیم میگن موترش آلمانیه و آمریکایی و وووو بابا ول کنید موتور و اینها رو من قبل از این یخچال فریزر امرسان داشتم بیست سال برام کار کرد بخاطر جا به حایی و یعنی اومدم به روز باشم رفتم دوقلو بوش گرفتم الان هم که اومدن نگاه ماشین ظرفشویی که خرابه کنن بهشون نشون دادم که میوها م خراب شده آقاهه میگه چیکار میشه کرد دیگه شانس خودتونه که بوش انتخاب کردین منم گفتم خیر نبینه کسی که اینجور محصولی رو میفروشه و هیچی به خریدار نمیگه چون هیچ کس راضی نیست کالایی که میخره عیب دار باشه من تازه واردم نمیدونم میشه عکس از داخل یخچالم بفرستم که متوجه بشین من چی میگم حالا خدا به دادم برسه ببینم ماشین ظرفشوییه چشه اونم از داخلش با اینکه خاموشه فقط داره آب میاد گفتن بیار نمایندگی و متاسفانه شوهرم هم که بعنی در حال تنبیه منه اصلا توجه نداره چون اون خیلی ال جی رو دوست داشت ولی من نذاشتم حالا هم پشیمونم

saeedimail

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام میخواستم بدونم کسی از دوستان محصولات عرشیا یا هیوندا استفاده کرده؟؟لطفا راهنمایی کنید

بالا