برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد نوکیا 5800

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
سلام دوستان

کسی درایور usb

5800 رو داره!؟؟؟

من سی دی رو گم کردم الان ویندوز رو عوض کردم هر چی میگردم پیدا نمیکنم:دی

مرسی!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

radmehr_d7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
base

هزار بار دستت درد نکنه خیلی خیلی ممنونم کارم راه افتاد
:)

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
base

هزار بار دستت درد نکنه خیلی خیلی ممنونم کارم راه افتاد
:)
rose.gif

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

رفتم 5800 بخرم ولی چینی بود. ظاهرا فنلاندیش که نیست، یا چینی هست یا مجاری. البته فروشنده میگفت مجاریش هم چینیه! (راست گفت؟!) جایی رو سراغ دارید مجاری داشته باشه؟ فرقی از نظر کیفیت و قیمت دارن؟

ممنون

fofel78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من به تازگي اي گوشي رو خريداري كردم .در هنگام ساين كردن يكي از نرم افزارها كه بايد مسير sis و فايل cer و فايل key رو انتخاب كنم صفحه كيبرد باز ميشه كه فقط ميتونم نام فايل رو ويرايش كنم جايي مثل browse نداره كه مسير فايلم رو بدم هر كاري ميكنم فقط صفحه كيبرد باز ميشه:(

لطفا راهنمايي كنيد

mojtabba58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک talking sms برای 5800 وژن 5 نیاز دارم اگه کسی داره برام ایمیل کنه [email protected] اینم ایمیلم باتشکر

ssky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه مشکلی دارم...
ممنون میشم اگه کمکم کنین
من تابستون 5800 گرفتم.. همه چیزش عالیه.. تنها موردی که هست اینه که وقتی کسی برای من note بلوتوث میکنه من نمیتونم توی inbox بازش کنم... اصلا باز نمیشه!! میگه که نرم افزار triale و نیاز به رجیستر داره!
اصلا اسم این نرم افزار رو نمیدونم که دنبال رجیسترش بگردم!!! ممنون میشم اگه کمکم کنین

masoud1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام يه سوالي داشتم گوشي من 5800 هست وحالا يه مشکلي برام بوجود اومده اول وقتي وارد settitg ميشم و و ميخوام وارد inestall app بشم و
يکي از برنامه هاي جاوا رو از حالت صفحه کليد مجازي در بيارم اروور ...memory full please close som ميداد وحالا بدتر
شده و ديگه کلا install app باز نميشه يعني وارد ميشه وبدون اينکه چيزي رو نشون بده برميگرده به همون صفحه (البته وقتی رم گوشی رو در میارم هیچ مشکلی ندارم )لطفا راهنماييم کنييد فقط نگييد که بايد رم گوشي
رو فرمت کنم چون خيلي نرم افزار توش ريختم اگه بخوام همه رو نصب کنم يه روز طول ميکشه خيلي ممنون ميشم اگه يه راه حلي به من بديد راستی یه مشکل دیگه هم دارم بعضی وقتها عکسای داخل گالری رو نشون نمیده وحتما باید یه عکس بگیرم تا عکسای داخل گالری بیاد و بتونم عکسا و فیلما رو ببینم گوشیم ورژن 30 هست گوشی رو هم هکش کردم ممنون

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
من یه مشکل با gprs دارم ٬
بعد ا از انتقال کانکشن gprs از uncategorized به فولدر internet ٬ موقع کانکت شدن ایراد میگیره..!!

مشکل از کجاست؟

Azitaaaa

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من الان یه ماهه این مشکل رو دارم که به جی پی ار اس متصل میشه (یعنی علامت جی پی ار اس زیر آنتن میاد) اما هیچ جا نمیره و مرتب پیام web connection time-out رو میده، :( :( :( چه کار کنم؟ یعنی اصلا اینترنت گوشیم رو باید بیخیال شم؟ (یه جایی شنیده بودم الان چند ماهه ایرانسل سیستم جی پی ار اس رو بسته درسته یا چرنده؟ ) پس اشکال این گوشیم چیه؟

fofel78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خيلي سايت باحالي! داريد. يعني واقعا اين سايت يه كارشناسي نداره به اين سوالاي خلق اله كه به سادگي سوالاشونو مطرح كردن جوابي بده واقعا متاسفم
من 1 هفته است يه سوالي مطرح كردم فكرم نميكنم جوابش خيلي مشكل باشه ولي الان هر روز من ميام سايتو چك ميكنم هيچ خبري از پاسخ نيست:(

behdadhnd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من يك مشكل توي ريختن برنامه و بازي به موبايلم(5800)دارم
لطفا منو راهنمايي كنيد.

وقتي با Nokia PC Suite برنامه يا بازي مي ريزم ارور مي ده و تغييرات اعمال نميشه.بايد چي كار كنم؟

Internet_submit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
این گوشی 4 سیم کارته هست ؟

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
946
به زمانی شاهکار بود

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
6 سال گذشت؟!!! یادش بخیر چه زود گذشت، ایران، جمهوری، پل حافظ، علاءالدین، فروشنده های علاءالدین ...

سلام

رفتم 5800 بخرم ولی چینی بود. ظاهرا فنلاندیش که نیست، یا چینی هست یا مجاری. البته فروشنده میگفت مجاریش هم چینیه! (راست گفت؟!) جایی رو سراغ دارید مجاری داشته باشه؟ فرقی از نظر کیفیت و قیمت دارن؟

ممنون

بالا