برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد ویندوز ۷

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام بر حامد جان
1538.gif

. چطوريد!؟ مدتي بود شما را زيارت نكرده بوديم! آقا بابت لطف و محبتتان به اين بنده كوچيك ممنونم.
53622.gif

. چه عكس‌هاي قشنگي! دلمان را آب كردي! نمي‌دانم كي بود تو اين تاپيك گفت كه زيبايي محيط OS اصلن براش اهميت نداره!؟
23709.gif
خيلي خوشكلند، اما ميگم‌ها! W7 دنيا رو تركوند شما هم با اين روش پست زني اين تاپيك رو!
3989.gif

. ببم جان! اون راهي كه Shervin جان فرمودند خيلي راحت و سريع و خوب است. اگر هم دوست داشتي يه كم خوشكل‌تر كار كني كافيه عكساتو به يه سايت Image Hosting آپلود نمايي. من اين دوتا رو پيشنهاد مي‌دهم: http://xs.to و http://imgboot.com شخصن از هردوش استفاده مي‌كنم، عكس‌هاي خيلي مهم را در XS ميزارم و عكس‌هاي عمومي‌تر را در imgboot. راهنماي كار با سايت XS را در همان eBook ه P2P و Web hosting ام در ضميمه الف-3-1 صفحه 55 نوشته‌ام. البته بسيار كار با چنين سايت‌هايي آسان هست و در عرض چند ثانيه! ياد مي‌گيريد. در هر دو سايت پس از Upload عكس‌ها لينك‌هاي فراواني به شما مي‌دخند كه يكي از آنها براي From استفاده در فروم هست و ديگري براي فروم و به شكل Tumbnail هست كه سرعت لود فروم را نگيرد و كاربران با كليك برروي آن عكس بزرگ را ببينند و يك لينك هم لينك مستقيم به خود فايل هست.

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/11/02
209266.gif
26650.gif

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
البته ببخشیدا من قصد فزولی نداشتم فقط یه پیشنهاد بود
ولی برای آپ کردن چند عکس تو یه پست میتونی بعد از آپ شدن هر عکس تو قسمت اتچمنت دوباره فایل بعدی رو انتخاب کنی و آپ کنی میره زیر بعدی

خواهش میکنم قربان این حرفا چیه....

راستش اون کار رو کردم...یعنی حدس زدم که اینطوریه و 2 تا عکس رو تو یه پست آپلود کردم اما بعد از ارسال پست دیدم که فقط یکیش اومده.

نمیدونم مشکل از چیه؟

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
آقا دو سوال ديگه!؟ آقا دقيقن نسخه ويندوز شما چيه؟(گويا بايد اين باشه!؟ Microsoft Windows 7 Beta 1 Build 7000.0.081212-1400) راستي از كجا دونلود نموديد؟

راستش دقیقا نمی دونم باید ورژن دقیق ویندوز رو کجا ببینم !
اینو از قسمت System Information پیدا کردم.
OS name : Microsoft Windows 7 Ultimate
Version : 6.1.7000 Build 7000
---------
از سایت Microsoft یکی از دوستان ( جناب Sayrex ) دانلود کردن با حجم 2.44 گیگ و من از ایشون گرفتم.
همراه با Product Key که بصورت Online اکتیو کردم

آقا منتظر تست عمليتان هستيم. (لطفن از پست 34 كپي پيست كنيد و نتيجه خودتان را بنويسيد!)

انجام شد !
پست 60 ادیت شد.

یه عکس دیگه :
حالت سوییچ کردن بین تب های IE در حالت Minimize !!!

_ عکس رو فشرده کردم تا صفحه بهم نریزه !

http://************/files/eoe871zc734gq55rf0um.jpg

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام بر حامد جان
1538.gif

. چطوريد!؟ مدتي بود شما را زيارت نكرده بوديم! آقا بابت لطف و محبتتان به اين بنده كوچيك ممنونم.
53622.gif

. چه عكس‌هاي قشنگي! دلمان را آب كردي! نمي‌دانم كي بود تو اين تاپيك گفت كه زيبايي محيط OS اصلن براش اهميت نداره!؟
23709.gif
خيلي خوشكلند، اما ميگم‌ها! W7 دنيا رو تركوند شما هم با اين روش پست زني اين تاپيك رو!
3989.gif

. ببم جان! اون راهي كه Shervin جان فرمودند خيلي راحت و سريع و خوب است. اگر هم دوست داشتي يه كم خوشكل‌تر كار كني كافيه عكساتو به يه سايت Image Hosting آپلود نمايي. من اين دوتا رو پيشنهاد مي‌دهم: http://xs.to و http://imgboot.com شخصن از هردوش استفاده مي‌كنم، عكس‌هاي خيلي مهم را در XS ميزارم و عكس‌هاي عمومي‌تر را در imgboot. راهنماي كار با سايت XS را در همان eBook ه P2P و Web hosting ام در ضميمه الف-3-1 صفحه 55 نوشته‌ام. البته بسيار كار با چنين سايت‌هايي آسان هست و در عرض چند ثانيه! ياد مي‌گيريد. در هر دو سايت پس از Upload عكس‌ها لينك‌هاي فراواني به شما مي‌دخند كه يكي از آنها براي From استفاده در فروم هست و ديگري براي فروم و به شكل Tumbnail هست كه سرعت لود فروم را نگيرد و كاربران با كليك برروي آن عكس بزرگ را ببينند و يك لينك هم لينك مستقيم به خود فايل هست.

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/11/02
209266.gif
26650.gif

سلام igimax عزیز

اقا نصب کردی ؟ به نظرت چطوره ؟ رو سیستمت میکشه ؟

رو سیستم من چی ؟ با وجود اینکه گرافیکش ضعیفتره !! باز هم فکر میکنی بکشه !؟!؟

در ضمن پارتیشن ها رو دستکاری نمیکنه که ؟ بعدش دوباره میشه سوییچ کرد رو ایکس پی ؟!؟!

اون برنامه ها که گفتم رو تست کردی ؟!؟!!؟

ممنون از زحماتت

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
در ضمن igimax عزیز

شما هم از نسخه 32 بیتی استفاده میکنید ؟ اخه من هم مجبورم از همین نسخه استفاده کنم.

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام بر همه عزيزان
1538.gif

Haamed عزيز:
. ممنون از توجه‌هتان.

ManUtd1998 عزيز:
. ممنون از توضحات كاملتان. پس همون نسخه 7000 درسته و آخريش هست. از بابت تست هم ممنونم به عنوان اولين تست كننده به پست اول رفتي. (در اينجا هم داري ركورد ميزنيا!! مواظب ديناميت باش!
3989.gif
)

Shervin جان:
. آقا چيكار كرديد؟ آخر از كجا دونلود مي‌كنيد؟ از اون لينك‌هاي جديد rapid كه گذاشتم يا از تورنت؟!

قابل توجه همه عزيزان:
. اخبار و تست‌ها و لينك‌هاي امروز به پست اول هم اكنون اضافه مي‌شود.....

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/11/02
209266.gif
26650.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام mehrdad201 جان
1538.gif

به نقل از mehrdad201 :
اقا نصب کردی ؟ به نظرت چطوره ؟ رو سیستمت میکشه ؟

رو سیستم من چی ؟ با وجود اینکه گرافیکش ضعیفتره !! باز هم فکر میکنی بکشه !؟!؟

در ضمن پارتیشن ها رو دستکاری نمیکنه که ؟ بعدش دوباره میشه سوییچ کرد رو ایکس پی ؟!؟!

اون برنامه ها که گفتم رو تست کردی ؟!؟!!؟

ممنون از زحماتت

. آقا يه ذره رحم كن!
71644.gif
آقا سوئتفاهم گشته! من عرض كردم شب اما چه ساعتي را نه! چون صبانت دارم بايد ساعت 3am تا 7 بزارم دونلود بشه (البته من نمي‌گذارم خودش اتوماتيك دونلود مي‌كنه!) بعدش صبح تازه مراسم آماده كنون هست و اگر مشكلي پيش نياد تا شب نصب و تست‌ها تا فردايش ادامه ميابد. ولي چشم در اولين فرصت همه اوامرتان انجام مي‌گيرد. (احتمالن همانطور كه در پست‌هاي ديگرم ديده‌ايد به دليل بيماري پدرم يه 2 ماهياصلن تو دنياي كامپي نبودم و اكنون هم به دليل اينكه كامل خوب نشده اند گاه گاهي بايد كارهايم را رها كنم و چند ساعتي طول مي‌كشد! اين‌ها را عرض كردم كه اگر قولي كه دادم توش تاخير افتاد كمتر شرمنده شما عزيزان شوم)
. آقا پروسسور شما خيلي از مال من قويتر هست و حتمن مي‌كشه! پروسسور ManUtd1998 جان كه Celeron هست كشيده! به تست‌هايش نگاه بفرماييد. كارت گرافيكتان هم انشاالله مشكلي ايجاد نمي‌كند، خودم با Intel صحبت مي‌كنم!
4915.gif

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/11/02
209266.gif
26650.gif

Last edited:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سلام بر همه عزيزان
1538.gif

Haamed عزيز:
. ممنون از توجه‌هتان.

ManUtd1998 عزيز:
. ممنون از توضحات كاملتان. پس همون نسخه 7000 درسته و آخريش هست. از بابت تست هم ممنونم به عنوان اولين تست كننده به پست اول رفتي. (در اينجا هم داري ركورد ميزنيا!! مواظب ديناميت باش!
3989.gif
)

Shervin جان:
. آقا چيكار كرديد؟ آخر از كجا دونلود مي‌كنيد؟ از اون لينك‌هاي جديد rapid كه گذاشتم يا از تورنت؟!

قابل توجه همه عزيزان:
. اخبار و تست‌ها و لينك‌هاي امروز به پست اول هم اكنون اضافه مي‌شود.....

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/11/02
209266.gif
26650.gif
از اون لینک جدیدا که اف تی پی بود از اون دارم میریزم سرعتش خوبه ایشالا تا فردا شب تمومه نهایت

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
igimax عزیز

از همه زحماتت ممنونم. میدونم که گرفتار هستی. هر موقع که فرصت شد اون تستها رو انجام بده.

در ضمن برای پدر گرامی و خود شما هم ارزوی سلامتی و موفقیت دارم.

باز هم ممنون.
راستی نگفتی 32 بیتی استفاده میکنی دیگه ؟!

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام بر همه عزيزان
1538.gif

Shervin جان:
. اه! چه خوب! پس اون لينك‌ها هم تست مي‌شوند. من آنها را به همرا لينك‌هاي rapid در پست اول قرار دادم و جاي Ftpهاي Mirror را با اولي‌ها عوض كردم. لطفن هر وقت DLتان تمام شد بفرماييد كه چطور بود ؟! قطعي يا خرابي فايل آن يا ... و اينكه كدام لينك را دونلود كرديد. ممنونم.

mehrdad201 عزيز:
. ممنونم از آرزوي خوبتان، اميدوارم عزيزان همه خانوداه‌ها سلامت شاد و موفق باشند. من قبلن عرض كرده بودم پروسسور من 32bit هست. آقا مگه شما centrino نداريد!؟ اون كه 32/64bitي هست!؟ بد نيست يه نگاهي به برنامه CPU-Z بياندازيد و ببينيد توانايي‌هاي پروسسورتان چيست.

قابل توجه همه عزيزان:
. پست اول به روز شد و لينك تصاوير و پست‌هاي عزيزان به آن اضافه شد. ممنون از اشتراك اطلاعاتتان و زحمتي كه كشيديد.

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/11/02
209266.gif
26650.gif

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اقا اون برنامه رو گذاشتم. این اطلاعات رو داد.

تصویرش رو ببینید و لطفا نظر خودتون رو بگید. راستش من زیاد سی پی یو و مین بورد شناس نیستم.

zti4y9.jpg

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام بر همه دوستان جان
1538.gif

. آقا پروسسورت intel Pentium M هست اين سري از پروسسورها بسيار كم مصرف هستند. در كل 64Bitي نيست اما اگر دوست داري توضيحات بيشتر را در مورد پروسسورت بداني ادامه را مطالعه كن:

. در تصوير اول: سرعتش 2GHz هست(Specification) اما چون در آن لحظه كه داشتي ازش عكس مي‌گرفتي كاري خاص انجام نمي‌دادي، خود پروسسور به شكل اتوماتيك براي كمتر مصرف كردن جريان برق سرعت را به 798MHz كاهش داده.(Core Speed) اگر مثلن عمل فاكتوريل را در ماشين حساب ويندوز براي يه عدد گنده مثل اين 8888888888 انجام بدي اونوقت هست كه سرعت را در اين برنامه مي‌بيني كه بالا ميره. سرعت FSB اش هم 533 هست و با Bus 133 مي كنه.

. اما از كجا مي‌شه فهميد كه 64bit هست يا نه؟! اين برنامه در كادر Instruction ليست دستوراتي را كه پروسسور پشتيباني مي‌كند را مي‌نويسد. پروسسور شما تا SSE2 پشتيباني مي‌كند. پروسسور من تا SSE3 هست ولي بعد از اين‌ها EM64T نشان از 64bitي بودن پروسسر را دارد. (البته SSSE3 هم آمد و بعد از آن كلي ديگه!) براي مثال به اين عكس نگاه بفرماييد: (يك پروسسور Core i7 آخرين پروسسور Intel و بهترين دنيا و عشق من!
77504.gif
)

920_oc_noturbo.jpg

4 هسته و HT هم هست يعني 8 هسته مجازي!!!!! 9MB كش! من اينو مي‌خوام
20811.gif

. نكته مهم بعدي در تصوير شماره 1 شما ميزان Cache پروسسورتان هست كه خوشبختان خوب زياده: 2048KByte هست.

. عكس دوم هم اطلاعاتي در مورد Cache اوليه و ثانويه پروسسورتان نوشته شده. خود كش اوليه به دو قسمت Data و Instrauction تقسيم مي‌شود.

. عكس سوم هم كه برند مادربورد كه Toshiba هست و شماره چيپ آن را (چيپ شمالي=915GMS يا 910GML و جنوبي= ICH6-M هست) را نمايش مي‌دهد. شماره چيپ مادر بورد (چيپ شمالي) نمايانگرد نوع پروسسورهاي هست كه قابل نصب روي مادربورد مي‌باشد. (البته در مورد Laptop كمي اين دامنه كوچكتر است)

. در عكس چهارم نوع حافظه تان كه DDR2 هست را و ميزان كل آن را كه 2048MB هست را نشان مي‌دهد. همچنين پارامتر مهم ديگر در اين عكس سرعت آن در ارتباط با چيپ شمالي هست كه به مقدار 266.0MHz نشان داده شده است.

در عكس پنجم نشان مي‌دهد كه در هر Slot DIMM (=خانه حافظه) مادربورد چه نوع حافظه‌اي با چه حجم و سرعتي و ... نصب هست. كه شما بهترين نوع حافظه دنيا را يعني Corsair را داريد. و دوتا از اون‌ها را هم داريد. يعني دوتا 1024MB داريد كه در دوخانه قرار گرفته‌اند و به شكل dual Channel كار مي‌كنند. در جدول Timing Table تمامي سرعت‌هايي كه حافظه مي‌تواند روي آنها كار نمايد را نشان مي‌دهد كه حافظه شما دارد با حداكثر توانش يعني 266 كار مي‌كند. (اينكه با چه سرعتي كار مي‌كند را از عكس قبلي فهميديم)

(ببخشيد خواب آلوده نوشتم!)

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/11/03
209266.gif
26650.gif

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام بر همه دوستان جان
1538.gif

. آقا پروسسورت intel Pentium M هست اين سري از پروسسورها بسيار كم مصرف هستند. در كل 32Bitي نيست اما اگر دوست داري توضيحات بيشتر را در مورد پروسسورت بداني ادامه را مطالعه كن:

. در تصوير اول: سرعتش 2GHz هست(Specification) اما چون در آن لحظه كه داشتي ازش عكس مي‌گرفتي كاري خاص انجام نمي‌دادي، خود پروسسور به شكل اتوماتيك براي كمتر مصرف كردن جريان برق سرعت را به 798MHz كاهش داده.(Core Speed) اگر مثلن عمل فاكتوريل را در ماشين حساب ويندوز براي يه عدد گنده مثل اين 8888888888 انجام بدي اونوقت هست كه سرعت را در اين برنامه مي‌بيني كه بالا ميره. سرعت FSB اش هم 533 هست و با Bus 133 مي كنه.

. اما از كجا مي‌شه فهميد كه 64bit هست يا نه؟! اين برنامه در كادر Instruction ليست دستوراتي را كه پروسسور پشتيباني مي‌كند را مي‌نويسد. پروسسور شما تا SSE2 پشتيباني مي‌كند. پروسسور من تا SSE3 هست ولي بعد از اين‌ها EM64T نشان از 64bitي بودن پروسسر را دارد. (البته SSSE3 هم آمد و بعد از آن كلي ديگه!) براي مثال به اين عكس نگاه بفرماييد: (يك پروسسور Core i7 آخرين پروسسور Intel و بهترين دنيا و عشق من!
77504.gif
)

920_oc_noturbo.jpg

4 هسته و HT هم هست يعني 8 هسته مجازي!!!!! 9MB كش! من اينو مي‌خوام
20811.gif

. نكته مهم بعدي در تصوير شماره 1 شما ميزان Cache پروسسورتان هست كه خوشبختان خوب زياده: 2048KByte هست.

. عكس دوم هم اطلاعاتي در مورد Cache اوليه و ثانويه پروسسورتان نوشته شده. خود كش اوليه به دو قسمت Data و Instrauction تقسيم مي‌شود.

. عكس سوم هم كه برند مادربورد كه Toshiba هست و شماره چيپ آن را (چيپ شمالي=915GMS يا 910GML و جنوبي= ICH6-M هست) را نمايش مي‌دهد. شماره چيپ مادر بورد (چيپ شمالي) نمايانگرد نوع پروسسورهاي هست كه قابل نصب روي مادربورد مي‌باشد. (البته در مورد Laptop كمي اين دامنه كوچكتر است)

. در عكس چهارم نوع حافظه تان كه DDR2 هست را و ميزان كل آن را كه 2048MB هست را نشان مي‌دهد. همچنين پارامتر مهم ديگر در اين عكس سرعت آن در ارتباط با چيپ شمالي هست كه به مقدار 266.0MHz نشان داده شده است.

در عكس پنجم نشان مي‌دهد كه در هر Slot DIMM (=خانه حافظه) مادربورد چه نوع حافظه‌اي با چه حجم و سرعتي و ... نصب هست. كه شما بهترين نوع حافظه دنيا را يعني Corsair را داريد. و دوتا از اون‌ها را هم داريد. يعني دوتا 1024MB داريد كه در دوخانه قرار گرفته‌اند و به شكل dual Channel كار مي‌كنند. در جدول Timing Table تمامي سرعت‌هايي كه حافظه مي‌تواند روي آنها كار نمايد را نشان مي‌دهد كه حافظه شما دارد با حداكثر توانش يعني 266 كار مي‌كند. (اينكه با چه سرعتي كار مي‌كند را از عكس قبلي فهميديم)

(ببخشيد خواب آلوده نوشتم!)

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/11/03
209266.gif
26650.gif

IgImAx جان
ممنونم از راهنمایی ها و توضیحاتت

حالا با این تفاصیل سیستم ما سون رو میکشه به نظرت یا نه !؟!!؟:rolleyes:

فکر میکنی باید بی خیال شیم :(

در ضمن اینکه گفتی 32 بیت نیست ، یعنی کمتر از اینه ؟ از کجا میشه فهمید این چند بیته ؟!؟!؟!؟!؟!؟!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
IgImAx جان
ممنونم از راهنمایی ها و توضیحاتت

حالا با این تفاصیل سیستم ما سون رو میکشه به نظرت یا نه !؟!!؟:rolleyes:

فکر میکنی باید بی خیال شیم :(

در ضمن اینکه گفتی 32 بیت نیست ، یعنی کمتر از اینه ؟ از کجا میشه فهمید این چند بیته ؟!؟!؟!؟!؟!؟!
32 کمتر که نیست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
توضیحات IgImAx عزیز خیلی کامل و تخصصی بود.

اما راستش من هنوزم متوجه نشدم ایا با این امکانات. سی پی یو ، مین بورد ، رم و گرافیک اگه سون رو روی سیستم نصب کنم ایا محداقل سرعتش مثل ایکس پی هست ؟ با این فرض که بخشهای مربوط به گرافیکش رو دیزیبل کنم یا کاهش بدم.!!!!

شروین جان شما میتونی روشنمون کنی ؟!؟

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام mehrdad201 جان
1538.gif

. اشتباه چاپي بود تصحيح شد!(آقا تقصير شب بيداري و مريض داريه ديگه! تا 3 بايد بيدار بمونم!) 64bitي نيست اما 32bitي ديگه هستش!! ميكشه آقا ميكشه! فوقش هم ما بگيم نكشه يا بكشه!! شما تست كن به هر حال يك تجربه است ديگه! شما يك تست سرعت لود شدن ويندوز و word و فشرده كردن WinRAR را بر اساس پست 34 انجام بده ببينيم سيستمتان كجاي كار است!؟ (تست word را امروز ... يعني ديروز! به روز كردم زمان دقيق متوقف نمودن كورنومتر را تعيين نمودم!)

. بع! آقا shervin شما مگه نرفتي درس بخواني پس اينجا چه مي‌كني! D:
موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/11/03
209266.gif
26650.gif

Last edited:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

اما راستش من هنوزم متوجه نشدم ایا با این امکانات. سی پی یو ، مین بورد ، رم و گرافیک اگه سون رو روی سیستم نصب کنم ایا محداقل سرعتش مثل ایکس پی هست ؟ با این فرض که بخشهای مربوط به گرافیکش رو دیزیبل کنم یا کاهش بدم.!!!!

حداقل سخت افزار ایناس
1GHz processor (32- or 64-bit),
1GB of main memory,
16GB of available disk space,
support for DX9 graphics with 128MB of memory (for the Aero interface), and a DVD-R/W drive.

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8

شما مگه میخوای چیکار کنی؟

یبار نصب کن اگه کشید که کشید....

اگه نکشید خب همون ویندوز قبلیت رو بریز...

چیز پیچیده ای نیست.

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Shervinجان
1538.gif
حداقل سخت افزار ایناس
1GHz processor (32- or 64-bit),
1GB of main memory,
16GB of available disk space,
support for DX9 graphics with 128MB of memory (for the Aero interface), and a DVD-R/W drive.
. نه شروين جان به اين ها توجه نكن ! در مورد Vista از اين هم پايينتر زده بود (حد اقل حافظه را) ولي ديديد كه چطور شد!

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/11/03
209266.gif
26650.gif

بالا