هک کردن ایمیل در 2 دقیقه با جدیدترین برنامه 2006

شروع موضوع توسط hacker2005 ‏27 دسامبر 2005 در انجمن نرم افزار

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. hacker2005

hacker2005 کاربر تازه وارد

جدیدترین نرم افزار هک رو که نامش crakmailer هست رو که کارایهای بسیار جالبی داره رو براتون معرفی میکنم
    این برنامه میتونه بدون در دست داشتن پسورد ایمیل وارد هر میل باکسی بشه و همچنین خاصیت فرستادن یک ایمیل به هزاران نفر و با هر آدرس دلخواهی رو داره این برنامه در نوع خودش فوقالعاده است باید بگم که نویسنده این برنامه خودم هستم که بعد از یک سال زحمت و هزینه تونستم این برنامه رو بنویسم البته کار کردن با آن مشکل نیست ولی باید اطلاعات کامل رو در مورد کار کردن با این برنامه رو داشته باشید
    برای درخواست و مشاهده این برنامه میتوانید به آدرس زیر مراجعه کنید
    هر کس هم که در مورد این برنامه شک داره میتونه برام پیغام بزاره تا بهش نشون بدم البته با هک کردن میل باکس من بازم میگم این برنامه پسورد ایمیل رو نمیتونه واستون در بیاره فقط میتونه از طریق کدهای میلباکس که با پورتی که هر لحضه در حال تعغیر است بعد از تغریبا 2 دقیقه وارد میل باکس طرف بشه من روی یاهو و جیمیل امتحان کردم جواب داده همچنین از طریق پورت 25 واز طریق smtp server که شما باید آن را در حالت اتوماتیک قرار بدبد به هر آدرسی ایمیل جعلی میفرسته اما مسئولیتش با خودتون و من به عنوان نویسنده این برنامه هیچ مسئولیتی رو قبول نمیکنم
    برای درخواست و مشاهده این برنامه میتوانید به آدرس زیر مراجعه کنید
    http://hack-mailer.blogfa.com
  2. ErfanOnline

ErfanOnline فروشنده معتبر

3. Gt_Max

Gt_Max Registered User

پس لینک دانلودش کو................!!! [​IMG]
  4. Mehdi

Mehdi مدیر بازنشسته

اين ايميل من
    mehdvirus@yahoo.com
    تست كن و اسم يكي از ايميلها رو بگو يكي از اونايي كه خوندم
    اميدوارم غيب نشي و نشون بدي[​IMG]
  5. Gt_Max

Gt_Max Registered User

[​IMG] [​IMG] ...
  6. Mehdi

Mehdi مدیر بازنشسته

1- ياهو و جي ميل اينقدر ها هم پپه نيستن
    2- ديگه اونقدرها مو سپيد كرديم كه راست و دروغ رو تشخيص بديم
    اين يعني امنيت صفر و اين يعني نهايت خطر برا ياهو و گوگل
    امكان نداره
  7. Ashimoto

Ashimoto Registered User

ياهو دزديدش:lol:
  8. fotocopy

fotocopy مدیر بازنشسته

بپا ندزدنت
    ایمیل منو اگه هک کنی توش پسوورد paypal ام هست که میتونی از credit card ام هرچی خواستی پول بکشی :D
  9. Mehdi

Mehdi مدیر بازنشسته

چند تومن پول جمع كردي تاحالا[​IMG]
    اها راستي فتوكپي جون
    من اواتارت رو زوم كردم يه چيزايي ديدم البته از همينجا هم ديده ميشه[​IMG][​IMG]
  10. fotocopy

fotocopy مدیر بازنشسته

11. phpkar

phpkar Registered User

آقا مجید
    برنامه ای که نوشی برنامه خوبیه و باید بهت خسته نباشید بگم
    اما متاسفانه نمونه چنین برنامه هایی در اینترنت بی نهایت پیدا میشه . ای کاش وقتی رو که روی این گذاشتی رو یه کار جدیدتر میزاشتی .
    در مورد اینکه گفتی با پورت 25 جیمیل و یاهو ... رو هک میکنی باید بگم که جیمیل از پورت 25 استفاده نمیکنه و ضمنا از پورت امن SSL استفاده میکنه . در مورد یاهو هم اطلاع ندارم ولی هر چی هست شدیدا امنیتش بالاست .
    هیچوقت فکر و ذهنتو روی هک کردن چیزایی مثل yahoo و gmail و مقابله با شرکتهای به این بزرگی هدر نکن .
    اینا 1000 تا مهندس دارن که هر کدومشون 10 تا من و تو رو حریفه . و کلا وظایفشون تقسیم بندی میشه مثل ایران نیست که هر کسی واسه خودش یه ساز بزنه
    یه سازمانی نیست که این همه جوون فعال و پر انرژی رو جمع کنه و شرکتهایی مثل گوگول و .. بسازه
    باور کن من بهت یقین میدم اگه نصف همین برنامه نویسای PT رو دور هم جمع کنی میتونی کارای خیلی بزرگ بزرگ انجام داد . چون هر کی یه تخصصی داره و روی هم که جمع بشه محشر میشه
    من در اینجا آمادگی خودم رو برای راه اندازی یه شرکت با عضویت همه فعالان برنامه نویسی اعلام میکنم .
  12. hacker2005

آقای mehdvirus ایمیلت رو چک کن امیدوارم به جوابت رسیده باشی ولی خواهش میکنم بعد از اینکه ایمیلت رو چک
    کردی نظر خودت رو بدی داخل همین فروم خیلی ببخشید ولی بهتر قبل از حرف زدن کمی هم فکر کنید شما از آن دسته آدمهایی هستسد که علم رو انکار میکنید و ایرانی بودن خودتان را دسته کم میگیرید شما از آن دسته آدمهایی هستید که زمانی حضرت محمد آینده ای رو تصور میکرد که مردم سوار بر آهن از طرفی از کره زمین به طرف دیگه ای میروند مردم او را انکار کردند
    در ضمن اگه pay pal وجود داشت مطمئن باش خالیش میکردم تا دیگه ایمیل مهمت رو واسه آزمایش به کسی معرفی نکنی خوش باشید همگی (بازم میگم من به پول این برنامه هیچ احتیاجی ندارم)
    بیشتر از حدش رو از گرفتم به زودی شاهد تعغییر در سیستم یاهو و جیمیل باشید البته اگه دیگه به ایران خدمات بدن
  13. Gt_Max

Gt_Max Registered User

[​IMG] ......
  14. Mehdi

Mehdi مدیر بازنشسته

خداااااا[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    مردم از خنده ميدونيد چيكار كرده
    اومده از طرف پايپال برام ايميل زده بعد كلي هم سخنراني كرده[​IMG][​IMG][​IMG]
    اينو كه بابامم بلده
    به اينجور برنامه ها ميگن فيك ميل و من سه سال پيش با اينا بازي ميكردم
    اين جور برنامه هارو مفت دارن بهت التماس ميكنن دانلود كني[​IMG]
    قرار بود يكي از ايميل هامو بگي چي هستن نه اينكه برام فيك ميل بدي
    همونطور كه ادعا كردي ميرم تو ميل باكس گشت ميزنم
  15. Gt_Max

Gt_Max Registered User

جدی ؟! :D :D :D :D :D
  16. TesTeR

TesTeR کاربر تازه وارد

بابا بی خیال.....
    این کاری نداره که....
    از این برنامه ها پره....همشونم با کوکی ها کار میکنن...
    بابا ما دلمون خوش بود که این سایت بار علمی بالایی داره....بابا اینو به گند نکشید....
  17. persian-earning

persian-earning کاربر فعال درآمد اینترنتی

به کدامین گناه داری یاهو و جیمیل را از نان خوردن می اندازی؟!!!
  18. hacker2005

بابا شما چقدر رو دارید چند تا از ایمیلات رو میخای واست بگم من بیکار نیستم جوابای آدمهایی مثل شما رو بدم ولی بازم میگم دوتا از ایمیلهات که خونده شده یکیش از طرف شرکت نیلرام هست یکیش هم از طرف azalia_shayan@yahoo.com خواهش میکنم نسنجیده حرف نزنید ولی اگه تو یکی التماسم کنی این برنامه رو میلیون هم بهت نمیدم فک میل که تو از طریق dos هم میتونی بفرستی کاری نداره ولی میتونی باهاش html بفرستی خوش باشید همگی:thumbsup: :guitar:
    در ضمن عکسها درست شد میتونید برنامه رو ببینید
    http://www.hack-mailer.blogfa.com
  19. Bahram.ws

Bahram.ws Registered User

mehdvirus ادعای Hacker 2005 رو هنوز رد میکنی؟؟
  20. hacker2005

به هیچ گناهی عزیزم فکر نمیکردم سطح معلومات شما هم اینقدر پایین باشه
    این رو باید بدونی که شرکتهای بزرگی مثل یاهو و گوگل و ........ از خداشون هست که چنین برنامه هایی ساخته بشه میدونی چرا ؟ واسه اینکه اینطوریه که حفره های امنیتیشون رو پیدا میکنند حتی به اشخاصی که این حفره ها رو پیدا میکنن پول خوبی میدن بیشتر از اون که این برنامه واسه نویسنده فروخته بشه

خوب حالا میخوام بهتون بگم که این برنامه چجوری کار میکنه؟
    اگه تا به حال فایل رو داخل میل باکستون آپلود کرده باشید متوجه میشید که این فایل یک آدرس اینترنتی داره اما نه یک آدرس معمولی یک آدرسی که با زبانی که با چند زبان مختلف مثل زبان ابتدائی جاوا
    این آدرس یک آدرس ثابت نیست بلکه مدام در حال تعغییر هست یعنی اگه شما یک بار با این آدرس فایل یا عکس آپلود شده رو ببینید برای بار بعد کمتر از 3 دقیقه این آدرس تعغییر میکنه و شما دیگه نمیتونید این فایل رو ببینید مگه اینکه کد تعغییر یافتش رو پیدا کنید (منظور از آپلود کردن اینه که مثلا شما میخواید یک عکس رو واسه کسی بفرستید)وقتی که روی گزینه view کلید میکنید دوباره فایل رو میبینید ولی با آدرس دیگه که این همون SSL هست البته جزئی از سیستم امنیتی ssl حتما شده وقتی داخل میل باکس خودتان هستید ارتباطتان را dc میکنیید تا ایمیل طولانی خود تون رو چک کنید بعد از اینکه دوباره نصب میشید به اینترنت و میخواید صفحه بعدی میل باکستون رو بیارید ازتون دوباره پسورد میخواد این همان ssl هست اما متاسفانه خیلی ها سیستم ssl رو با پنجره ای که موقع لوگین شدن باز میشه و به شما متذکر میشه که پسورد شما در اینجا امنیت داره و کسی پسورد شما را مشاهده نخواهد کرد اشتباه گرفتن
    این تنها بخش کوچکی از سیتم ssl هست که الان همه تو سایتاشون از یک برنامه غلابی شبیه این استفاده میکنن که به بازدید کنندشون بگه این سایت امن هست در صورتیکه سه صوت هک میشه نمونش گلدن استار
    همچنین سیستم forgetpassword که پسورد رو به ایمیل میفرسته چنین سایتهایی اصلا ssl ندارند سایتهایی دارای سیستم ssl هستن که وقتی پسورد رو فراموش کردید از تون چندتا سوال کنه بعد بهتون پسورد رو بده البته نه همون پسورد بلکه یک پسورد جدید مثل سایت گلد ماین و یاهو و همچنین گوگل و........
    در هر صورت من بالا ترین امنیت را در سایت یاهو میدانم حتی جیمیل هم چنین امنیتی نداره جیمیل فقط سرعتش خوبه در ضمن سایت 30gigs که یک ایمیل 30gigs به کاربرانش میده از امنیت بالایی بر خورداره در ضمن من دعوتنامه 30gigs زیاد دارم هر کی میخواد برام ایمیل بزنه goldbankiran@30gigs.com

در هر صورت اگه ایمیلتون براتون مهمه از یک سایتی خدمات بگیرید که مسنجر نداشته باشه چون این مسنجر هست که باعث هک شدن ایمیل میشه گوگل تالک هم که راحتتر از یاهو مسنجر میشه هکش کرد
    در کل این برنامه در مدت 1 تا 3 دقیقه پورتهای باز یک ایمیل رو اسکن میکنه و روی پورت متغیر قفل میکنه و اینطوری میشه که شما میتونید وارد ایمیلتون بشید
    هر بار که خاستید وارد میل باکس در جیمیل بشید آدرس داخل مرور گرتون رو نگاه کنید برای بار دوم هم این کار رو کنید میبینید کدها باهم فرق دارند
    به نظر من جیمیل اصلا امنیت خوبی نداره به دلایل زیر:
    1 . ایمیلهای جهلی رو نمیشناسه و به جایی که اونها رو به spam ببره در inbox قرار میده حتی ایمیل خودش رو admin@gmail.com
    2. پورتهاش دیر به دیر تعغییر میکنن
    ایمیل ها رو در ارشیو قرار میده که این خیلی خطرناک هست در صورتی که ایمیل هک بشه این خاصیت عالیست اما برای سیستم با امنیت بسیار بالا
    صفحات html تقلبی رو نمیشناسه یا همون fakepage اگه یک صفحه html به gmail فرستاده بشه و این صفحه یک صفحه لوگین باشه پیغام خطر برای کاربر نمایان نمیشه در صورتیکه یاهو قبل از زدن پسورد به شما اخطار میده
    تمام مطالب بالا در سایت یاهو کاملا بر عکس هست به نظر من یاهو بالاترین امنیت رو در دنیای ارتباطاط داره اما مسنجر این سایت رو ضعیف کرده
    در هر صورت امیدوارم کاملا فهمیده باشید
    در ضمن برنامه جدیدی رو دارم مینویسم به نام yahootellfinder که در زمان چت کردن تلفن طرف مقابل رو همرا با پسورد ایمیلش بهتون میده البته به شرطی که مودم شما این برنامه رو ساپورت کنه منتظر این برنامه حتما باشید
    به زودی زود
    خوش باشید
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید

backlink