برگزیده های پرشین تولز

واردات و فروش تبلت Dell Venue 8 Pro با 32 گیگ حافظه

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
با سلام
قابل توجه کلیه دوستان عزیز پرشین تولز اعم از همکاران محترم و کاربران عزیز
به یاری خداوند متعال و با لطف دوستان واردات مستقیم انواع تجهیزات رایانه ای از شرکت ها و سایت های متعبر کشور امریکا فراهم گشت
در این راستا واردات تبلت Dell Venue 8 Pro با 32 گیگ حافظه داخلی با مشخصات ذیل را جهت نیازسنجی و بازار سنجی مصرف کنندگان انجام دادیم

dlpro8-hands-02-1.jpg

Display :
8" IPS HD(1280*800) Multi Touch Display
Performance :
Intel ATOM Processor Z3740D(2MB Cache up to 1.8GHZ)
2GB Memory
32GB Storage Capacity
Integrated Intel HD Graphics
software :
Windows 8.1
Microsoft Office Home & Student 2013
Includes :
Wireless-N + Bloutooth
MicroSD Card Reader
5MP Photo Camera = Back
1.2MP Webcam = Front
18WHr Battery
Size and Weight :
Thickness: 0.35 = 9mm
Weight : starting at .87 lbs = 395g
ساخت چین به درخواست امریکا
گارانتی = یک سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط + 2 سال خدمات پس از فروش

Venue 8 Pro دارای صفحه نمایش 8 اینچ از نوع IPS با رزولوشن 1280 در 800 پیکسل، شبکه LTE و پردازنده Bay Trail اتم اینتل است. جالب اینجاست که دل از صفحه دیجیتایزر برروی نمایشگر آن استفاده نموده تا با حساسیت بالا از قلم‌های هوشمند پشتیبانی کند. دیجیتایزر در محصولات سری گلکسی نوت سامسونگ نیز بکار گرفته شده‌اند.
منبع : گجت نیوز
مبلغ مد نظر برای این مدل در فروم
1450000 تومان
مبلغ مد نظر برای این مدل در بازار جهت مصرف کننده
1550000 تومان

در صورت تمایل میتونید مدل درخواستی خود را بیان نموده تا پس از برآورد هزینه نسبت به واردات آن اقدام شود
ضمنا تمامی این خریدها با پست DHL انجام خواهد شد

تذکر :
از این پس اعلام نظر منفی بدون مدرک و شواهد قانونی در این تاپیک بدون در نظر گرفتن امتیازات و تعداد پست افراد طبق قوانین انجمن دارای عواقب خواهد بود

فایل های ضمیمه

• 1391003465117.jpg
    1391003465117.jpg
    42.1 KB · نمایش ها: 105
  • 1391003499019.jpg
    1391003499019.jpg
    38.3 KB · نمایش ها: 105
  • 1391003517010.jpg
    1391003517010.jpg
    45.8 KB · نمایش ها: 103
Last edited:

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
جسارتاً وقتی asus vivo tab smart با ظرفیت 64 گیگ ، 10.1 اینچ و قیمت 410 دلاری داخل ایران 1500 فروخته میشه چه توجیه اقتصادی میتونه داشته باشه که این مدل از dell که 8 اینچ 32 گیگ و 270 دلار قیمت داره رو خریدار 1650 بابتش پرداخت کنه ؟

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
جسارتاً وقتی asus vivo tab smart با ظرفیت 64 گیگ ، 10.1 اینچ و قیمت 410 دلاری داخل ایران 1500 فروخته میشه چه توجیه اقتصادی میتونه داشته باشه که این مدل از dell که 8 اینچ 32 گیگ و 270 دلار قیمت داره رو خریدار 1650 بابتش پرداخت کنه ؟
با سلام و عرض ادب
حق با شماست
ولی تعداد پست های شما نشان میده شما کاربر با سابقه ای هستید . پس خیلی دقیق تر دقت میکردین معلوم بود
1- تفاوت در سال تولید
2- تفاوت در برند
3- کشور مبدا واردات = مسافت و ...
4- ساخت شده به درخواست کدام کشور و جهت مصرف در کدام کشور (گرید بندی کالا)
5- از همه مهم تر تفاوت سخت افزاری بین این مدل و مدل شما
6- نوع گارانتی و خدمات در ایران
7- نوع و کیفیت سخت افزار داخلی بکار رفته در این دو مدل
8- سیستم عامل بالاتر و .....

امیدوارم راضی شده باشین :)

Ice_Man

Registered User
لایک‌ها
19
سلام میشه لینک دقیق این تبلت رو بدید ؟
این پردازندش 4 هسته ایه ؟
مگه دل یه مدل 4 هسته ای جدید تولید نکرده که حدود 280 دلار هست چرا این اینقدر قیمتش بالاست ؟!

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
عزیز من ۲ ماه پیش تاپیک زده بودم برای خریدش ولی تبلت ۲۵۰ دلاری رو کی ۱۷۵۰ میخره ؟
نهایت تا ۱ تومن باشه من خریدارم
نه من خیلی ها خریدارن
اما با اون قیمت که شما میگی بعیده کسی خریدار باشه

tiraxtor

Registered User
لایک‌ها
13
DHL khob hazinash ziyade !! sarf nmikone !

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
از نظرات کلیه دوستان متشکرم
کلیه نظزات شما عزیزان قابل احترامه اما مواردی چون مالیات داخل امریکا و کارمزد و هزینه پست DHL وضعیت گارانتی که ما در ایران خواهیم داشت (یک سال گارانتی تعویض درجا + دو سال خدمات پس از فروش در ایران)و ... را مد نظر بگیرین خواهین دید بسیار مناسب است
به دلیل استقبال خارج از فروم از این مدل و قیمت + بالا رفتن تعداد خرید و واردات این کالا
قیمت ها به
1550000 تومان
1650000 تومان
تغییر کرد

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
از نظرات کلیه دوستان متشکرم
کلیه نظزات شما عزیزان قابل احترامه اما مواردی چون مالیات داخل امریکا و کارمزد و هزینه پست DHL وضعیت گارانتی که ما در ایران خواهیم داشت (یک سال گارانتی تعویض درجا + دو سال خدمات پس از فروش در ایران)و ... را مد نظر بگیرین خواهین دید بسیار مناسب است
به دلیل استقبال خارج از فروم از این مدل و قیمت + بالا رفتن تعداد خرید و واردات این کالا
قیمت ها به
1550000 تومان
1650000 تومان
تغییر کرد
الان شما موجود داری؟

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
الان شما موجود داری؟
با سلام و عرض ادب
بلی در حال حاضر فقط 10 عدد موجود است و تا آخر هفته به 50 عدد خواهد رسید
ضمنا جهت پاسخ دقیق تر به سئوال شما در پست گذشته این مدل و کانفیگ در سایت دل / کشور امریکا 299.99 دلار می باشد (نه 280 یا 250 دلار)ضمنا این کالا در ورجینیا سیتی در ایالت مونتانا خریداری می شود با توجه به قوانین مالیاتی این ایالت به مبلغ اعلام شده در سایت 6 درصد مالیات و هزینه گمرک امریکا + هزینه گمرک ایران و هزینه پست DHL و ... رو در نظر بگیرین که حدود 450 دلار میشه و ما در حال حاضر با در نظر گرفتن نوع گارانتی که در ایران خواهیم داد و سود خودمان در حال حاضر حدود 500 دلار بفروش میرسد
حال با توجه به اینکه شما دوست عزیز در چند پست گذشته اعلام کرده بودید که مبلغ 1 میلیون این کالا را خریداری خواهید کرد من به شما یک پیشنهاد ویژه میدم با توجه به آنکه بنده اطمینان دارم این کالا با کانفیگ سخت افزاری و نرم افزاری (ویندوز 8.1 نه ویندوز 8 یا 7 ) و مدل اعلام شده و همچنین به شرط واردات 100 درصد از کشور امریکا (سریال و پین کد دستگاه در سایت دل / کشور امریکا چک خواهد شد) + شرایط گارانتی دستگاه و شرایط واردات کالا در نهایتا 10 روز بنده مبلغ 1300000 تومان خریدارم . (چه بهتر که یک هموطن این وسط سود کنه )
اما من به شما از نظر قیمت 100 درصد تضمین میدم این مورد با بازاریاب و وارد کنندگان خبره ای مشاوره شده است
امیدوارم توضیحات بنده کامل و دقیق باشد

پیروز باشید

Last edited:

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
یه دونه transformer book t100 می خوام
در صورت وجود امکان وارد کردن, قیمت تمام شده رو پ.خ بفرمایید

Sent from my ASUS Padfone Infinity using tapatalk

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
لول.. بابا شما خیلی باحالی! همین الان تو بازار با 1سال گارانتی دارن میفروشن 1400! تازه اونم واردات مستقیم از امریکاست! شما داری با مغلطه میگی ماست همه ترشه و فقط شما اوکی هستی! شما میگی 1300 خریداری ولی خودت 1550 فروشنده ای;) از انور میگی سود اینا شندر غازه! من موندم یعنی 250 تومن سود رو 1300 جنس (معادل 20%) اونم بدون کوچکترین زحمتی اسمش شندرغازه؟ وای بحال واردات! احتمالا اون جنس براتون 600 سوده که زدید تو کار وارداتش! کدومو باور کنیم؟ دم خروسه رو یا حرفای شمارو؟

Last edited:

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
یه دونه transformer book t100 می خوام
در صورت وجود امکان وارد کردن, قیمت تمام شده رو پ.خ بفرمایید
Sent from my ASUS Padfone Infinity using tapatalk
با سلام
پیگیر هستم دوست من
به محض اعلام قیمت اطلاع خواهم داد

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
لول.. بابا شما خیلی باحالی! همین الان تو بازار با 1سال گارانتی دارن میفروشن 1400! تازه اونم واردات مستقیم از امریکاست! شما داری با مغلطه میگی ماست همه ترشه و فقط شما اوکی هستی! شما میگی 1300 خریداری ولی خودت 1550 فروشنده ای;) از انور میگی سود اینا شندر غازه! من موندم یعنی 250 تومن سود رو 1300 جنس (معادل 20%) اونم بدون کوچکترین زحمتی اسمش شندرغازه؟ وای بحال واردات! احتمالا اون جنس براتون 600 سوده که زدید تو کار وارداتش! کدومو باور کنیم؟ دم خروسه رو یا حرفای شمارو؟
با سلام و عرض ادب
از ادبیات بسیار زیبای شما کمال تشکر رو دارم
1- لطفا لینک 1400 رو زخمت بکشین بگذارید تا دوستان ببینند
2- من هر موقع اومدم 1300 خریدم و 1550 فروختم اونوقت شما بابت 250 سود بی دغدغه اظهار نظر کنید
3- بنده مطمئن هستم خیلی بیشتر از این مبلغ برای هر فردی بابت خرید به این شکل در میاد واسه همینه 1300 رو پیشنهاد دادم چون کاربر عزیزی که واسشون این پست رو گذاشته بودم در چند پست بالاتر فرمودند 1 میلیون خریدارن
بنده هم 300 بردم بالاتر چون مطمئنم با این قیمت هم نمیتونند گیر بیارند
4- گارانتی یک ساله به چه شکل تعویض آنی و بدون قید و شرط یا ... همچنین ما طبق گارانتی اصلیش یک سال گارانتی تعویض و دو سال گارانتی خدمات داریم نه یک سال

ضمنا شما با لحنی برای بنده پست گذاشتین که من تا چند دقیقه داشتم فکر میکردم شاید من به شما قبلا بدی کردم
لطفا با دلیل و مدرک صحبت کنید
زود و یک طرفه قضاوت نکنید

موفق باشید

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
داداش اینجا دموکراسی حاکمه! شما حرفتو زدی منم حرفمو زدم! خریدار شما قضاوت میکنه! محل فروش و گارانتی اون 1400 هم از تاپیک شما مطمئنا معتبرتره و شما باز داری با مغلطه کیفیت سایرین رو به چالش میکشی در حالیکه اول برداری خودتو ثابت کن بعدش بقیه رو متهم کن به فروختن جنس تر یا گارانتی غیر مناسب! شما جوری صحبت میکنی انگار جناب عالی مدیرعامل دلیران هستی و بقیه پشه هستند! نخیر عزیزم تو بازار (طبقه سوم پاساژ ایران دم پله برقی) 2تا مغازه این جنسو موجود دارن با گارانتی و قیمتشونم همین حدود 1400 ائه! تازه این دوستانی که میدن 1400 هم گرون فروش های بازار هستند چون قیمت تو امارات (همین نسخه امریکا چون اصلا نسخه غیر امریکا نداره که شما داری براش خودکشی هم میکنی) 1200 درهمه! درهم 800 تومنی حساب کن ببین چقدر میشه!

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
داداش اینجا دموکراسی حاکمه! شما حرفتو زدی منم حرفمو زدم! خریدار شما قضاوت میکنه! محل فروش و گارانتی اون 1400 هم از تاپیک شما مطمئنا معتبرتره و شما باز داری با مغلطه کیفیت سایرین رو به چالش میکشی در حالیکه اول برداری خودتو ثابت کن بعدش بقیه رو متهم کن به فروختن جنس تر یا گارانتی غیر مناسب! شما جوری صحبت میکنی انگار جناب عالی مدیرعامل دلیران هستی و بقیه پشه هستند! نخیر عزیزم تو بازار (طبقه سوم پاساژ ایران دم پله برقی) 2تا مغازه این جنسو موجود دارن با گارانتی و قیمتشونم همین حدود 1400 ائه! تازه این دوستانی که میدن 1400 هم گرون فروش های بازار هستند چون قیمت تو امارات (همین نسخه امریکا چون اصلا نسخه غیر امریکا نداره که شما داری براش خودکشی هم میکنی) 1200 درهمه! درهم 800 تومنی حساب کن ببین چقدر میشه!
آقا وحید گل
حرف شما صد در صد غیر منطقیه
از شما که تعداد پستتون گویا o_O نشان دهنده سابقه شما در این انجمن هست بعید این حرف !!!!
من متاسفم واسه این دموکراسی که شما دارین میگین و من شک دارم
قابل ذکر است
برندهای مختلف به درخواست کشورهای مختلف میان مدل با گرید های متفاوت میزنن پس همه جا این مدل کشورش یکی نیست و شما و هر کس دیگه میتونه تو سایت خود اون کمپانی با زدن شماره سریال دستگاه زندگی نامش رو در بیاره
من هیچ وقت بی دلیل صحبت نمی کنم و الکی و بی منطق نمیام تو یه تاپیک بی دلیل فقط نظر منفی بذارم
همین مدل با کانفیگ و سیستم عامل های دیگر هم موجوده با قیمت های مختلف و البته خیلی پایین تر از اون 1400 اما مدل و کانفیگ ما شرایط ما کاملا در پست اول اعلام شده
دوست من ، شمایی که نمیدونم بی دلیل اومدین تو این تاپیک نظر میزارین واسه ثابت کردن برادریت بیا یه خوبی کن شماره تماس این بنده خداها رو بزار تو این تاپیک تا پس از تماس با اونا و صحت صحبتهاتون بصورت حضوری خدمتشون بریم ببینیم و دوستان هم بتونن برن ولی از همین الان اطمینان دارم صد در صد در اشتباهین (کانفیگ ، سیستم عامل ، کشور و ... متفاوته )
بابا شما که این همه بابت این مدل اطلاعات دقیق داری بیا لینکشو که تو امارات دیدی بیا به ما و بچه های پرشین تولز نشون بده ببینیم چند چندیم
ضمنا چند مورد دیگه
1- من کجا حرف از شرکت ما و دیگران زدم!!!!! که شما با x و y ما رو مقایسه میکنی ؟ ما یه شرکت تازه کاریم راضی شدی
2- تو پست قبلیتون فرمودین من دارم اعلام میکنم همش "سود اینا شندر غازه!" اما من هر چی پستام رو میبینم جز اینکه گفتم واسه خودمون حدود 450 دلار در میاد و ما هم حدود 500 دلار داریم میفروشیم چیزی ندیدم
ما که رو داریم بازی میکنیم لطفا بفرمایید از کجا و کدام جمله بنده به این نتیجه رسیدین
من و دوستان دیگه منتظر لینک و شماره تماس شما دوست گرامی هستیم
خوشحال میشم متوجه بشم ما کارمون اشتباس و شما درس میگین

نگذارین با نظرات خود ، غیر فنی این تاپیک رو به انحراف بکشین
امیدوارم در پست بعدی شما حتما شماره تماس و لینک اعلام شده باشه تا دوستان خریدار و غیر خریدار خوشون قضاوت کنن
ارادتمند

Last edited:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
داداش! شما هنوز میخوای ملتی رو خر کنی که خودشون دیگه اوستا شدن! این چرب زونی ها دوره اش گذشته! دوره گوشی اصل فنلاند و اصل کره گذشت! همون جنسی که شما داری میدی 1550 و منت سر ملت میزاری دارن میدن 1400 و منتشم نمیزارن! حالا چی رو میخوای توجیه کنی بماند! من ادرسم گذاشتم! اونی که اهل باشه میره و خودشم میبینه که بنده راست میگم یا شما! ترس شما از چیه؟ از اینکه ملت برن و ببنیند حرف من درسته؟ شما همه حرفات مغلطه و چرب زبونیه! دیگه بچه 5 ساله هم میدونه این حرفا در مورد ریجن و غیره بی اساسه! تازه بماند که جنس 1400 بازار دقیقا همین جنسیه که شما ادعاشو داری ممتازه! همش تکرار میکین نه امکان نداره و غیر ممکنه! اگر ممکن بود انوقت شما میای از کسی که احیانا بهش فروختی پس میگیری و یا اضافشو میدی؟ مشخصه هدف شما چیه! شما میخوای بگی همه عالم جنسشون بده و ماستشون ترشه و شما اوکی هستی! منم دارم میگم ملت اینجا پست من و شمارو میخونند و قاضی هستند! اگر شما حرفت قانع کننده است خوب چقدر خوب که همه رو قانع کردی ازت بخرن! اگر حرف بنده قانع کننده است میرن و خودشون از همونجا که ادرس دادم سوال میکنند! فرق شما با بقیه فروشنده ها اینه که بقیه منتی سر کسی نمیزارن و ادعایی هم ندارن و باقی اجناس تو بازار رو هم خراب نمیکنن!

بالا