برگزیده های پرشین تولز

وضعیت ADSL در تبریز (همارا سیستم)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
من رفتم سرعتم رو زیاد کنم , نکردن
argh.gif
frustratedf.gif

با دست خودت بهشون پول میدی نمیخوان
1148394932.gif

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز تقريبا 24 روز از قطع بي دليل سرويس adsl من توسط همارا سيستم مي گذرد

طي تماس تلفني كه بعد از قطع سرويس با شركت همارا سيستم ( يعني تقريبا 24 روز قبل ) داشتيم آقاي جليل زاده حاظر به جوابگويي به تلفن من نشدند و منشي ايشان گفتن بايد بيائين شركت حضوري مسئله را با آقاي جليل زاده حل كنيد من در اينجا اين موضوع را قيد ميكنم كه مسئله ايشان ايجاد تاپيك توسط من و بيان ايراد هاي سرويس شركت همارا سيستم هست و طي تماس تلفني كه برادرم با ايشان داشتند (‌چون حاظر به جوابگويي به تلفن من نشدند ) گفتند كه ما نبايد تو تاپيك اين مسئله را مطرح ميكرديم و آقاي جليل زاده ناراحت شدن كه ما در تاپيك به شركت آنها عنوان كلاه بردار داديم و خواستند كه ما تاپيك را ويرايش كنيم و يا از شركت عذر خواهي كنيم و از اين حرفها و گفتند ما در مركز آزادي مشكل فني داريم و تا 3 يا 4 روز مشكل مركز حل خواهد شد. كه من هم گفتم كه من حرفي نزدم كه بخوام عذر خواهي كنم و هيچ موضوعي رو هم سانسور نمي كنم ولي تا وصل سرويس صبر ميكنم اگر مشگل حل شد مي بينيم و تعريف مي كنيم

اين موضوع نشان مي دهد كه بر خلاف تصور من (كه فكر ميكردم سرويس من و آقاي نياز را براي رفع مشگل سيستمشون تو مركز آزادي قطع كردن و بعد از رفع مشگل مجددا وصل خواهند كرد) شركت هماراسيستم ظرفيت انتقاد پذيري رو ندارد و سرويس من و آقاي نياز را به علت انتقاد از سرويسهاي adsl شركت قطع كرده

(‌ آئينه چون نقش تو بنمود راست خود شكن آئينه شكستن خطاست )

در مورد موضوع كلاه برداري، خوانندگان اگه كل تاپيك رو مطالعه كنند مي بينند كه :
( من موضوع رو به طور كلي بيان كردم و گفتم هر شركتي كه ايراد محصولي را كه ارائه مي كند بداند و با بهانه هاي مختلف بخواهد مشكل يا ايراد محصول را به گردن مشتري بيندازد كلاهبردار محسوب مي شود و حالا آقاي جليل زاده شما خودتان را حتما جرو اين گروه از شركتها قرار مي دهيد كه از اين مطلب ناراحت شدين و سرويس ما را قطع كردين من فردي نيستم كه بخاطر 8 يا 10 تومان ارزان بودن يك سرويس بيام و اينجا از يك شركت تعريف و تمجيد كنم و اين شركت اگه مال بابام هم باشه اگه مشكل داشته باشه من انتقاد ميكنم و ايراد رو بيان ميكنم )

شركت همارا سيستم حق ندارد كه سرويس من رو بدون ارائه دليل قانع كننده و فقط به علت انتقاد از سرويس ايشان و ايجاد تاپيك قطع كند و براي وصل مجدد آن شرط و شروط بگذارد. من بدهي به شركت ندارم و به عنوان يك مشترك حق استفاده از سرويس رو دارم و شركت به علت دلايل شخصي حق قطع سرويس رو ندارد و در مقابل مشترك مسئول هست.

در اين مدت من سكوت كردم و مطلبي در تاپيك ننوشتم تا ببينيم مي توانند به قولي كه دادند عمل كنند و سرويس مناسبي را به مشتركان ارائه كنند يا نه . و امروز نه 3 روز نه 4 روز بلكه 24 روز از قطع سرويس مي گذرد

در روزهاي اخير بعد از ديدن پست آقاي نياز برادرم با شركت تماس گرفته كه اگه مشكلتون حل شده سرويس ما رو چرا وصل نكردين . و همارا سيستم كفتن آقاي نياز اومدن شركت و مشكلشون حل شد ( يعني شما هم بيائن و مشكلتون حل بشه ) يعني همارا سيستم ميخواد اين سياست رو در پيش بگيرن تا بعد اين كسي از سرويس اونها انتقاد نكنه و به هرچي ميدن راضي باشه. يعني ميخوان از امكاناتي كه تو دستشون هست واسه زورگويي و قبولوندن حرف خودشون استفاده كنن و ميخوان كه ما بيائم و اينجا از شركتشون تعريف كنيم و بگيم ما اشتباه كرديم و غيره تا سرويسمون رو وصل كنن كه من زير حرف زور نميرم. در اصل كسي كه بايد عذر خواهي كنه شركت همارا سيستم هست كه علاوه بر ندادن سرويس و پشتيباني مناسب بعد شكايت يك مشترك سرويس اونو بدون اطلاع و موافقت مشترك قطع ميكنه.

شركت همارا سيستم اگه ميخواد رضايت مشترك رو جلب كنه وقتي سرويس مشگلش حل شد سرويس رو وصل ميكنه و ما خودمون همونطور كه اشكالاتش رو ديديم و بيان كرديم محاسنش رو هم مي بينيم و تعريف مي كنيم و نيازي به كشاندن مشترك به شركت و ديكته كردن اينكه چي تو تاپيك بنويسيم نيست.

اينجا اين موضوع رو هم به اطلاع مسئولين شركت همارا سيستم مي رسانم كه مشكل فقط تو مركز آزادي نيست ( من مركز ولي عصر رو هم خودم در دو محل مختلف به شخصه تست كردم و adsl 128K با 7 يا 8K دانلود داشت يعني نصف سرعت اونم با قطعي مكرر دانلود. اسم و مشخصات مشتركين رو ذكر نمي كنم كه يه دفعه سرويس اونا رو هم قطع ميكنن و ميگن بايد بيائين شركت و غيرو و غيره ...........

و اما اقاي نياز بهانه اينا براي اينكه رفع مشگل طول كشيده عذر بدتر از گناه هست كه گفتن به علت كم تجربه گي بخش فني بوده ، مشتركين مسئوليت پرداخت هزينه كسب تجربه بخش فني شركت همارا سيستم رو ندارن و اين دليل قانع كننده نيست اگه بخش فني تجربه كافي ندارد از افرادي با تجربه كافي براي حل مشكل كمك بگيرند و مسئله ديگر اينكه گيريم كه سرويس من و شما رو به مدت 40 روز تمديد كردن آيا اينا به مشتركين ديگرشون هم كه در همين مركز بودن اين 40 روز رو اضافه خواهند كرد؟ يا چون اونا شكايت نكردن حتما سرويسشون درست كار ميكرده :D از لحاظ عرف كاري و اخلاقي شركت بايد اشكال مركز رو تو سايت شركت اعلام مي كرد و به همه مشتركين مركز آزادي يا هر مركزي كه مشكل داشت اين 40 روز يا هر چند روز كه مشگل داشتن رو اضافه ميكردند. اميدوارم كه مسئولين شركت اين موضوع رو هم در نظر بگيرند.

به هر حال اين شرح حال ما از اول سال تا به امروز با شركت همارا سيستم بوده و در حال حاضر به نتيجه اي نرسيده هرچند آقاي نياز ميگن مشكلشون حل شده و به اهدافشون رسيدن. من هم در اين مورد خوشحالم كه حداقل اين تاپيك و بيان مشكلات تونست مشكل يه مشترك رو حل كنه هرچند 2 ماه اعصاب خوردكني براي ما و آقاي نياز داشت.

آقاي نياز از شما هم ميخوام همونطور كه ايراد ها رو قبلا بيان ميكردين بيائن و اگه سرويس درست شده با نمودار گراف بيان كنيد تا خوانندگان دچار ابهام نشن

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از PN از آقاي NaserTurk

عرض کنم خدمت دوستان که دوستی که با شما تند صحبت کردن به احتمال زیاد مهندس دژفر بوده البته پسر خوبه ها ولی یخورده اعصاب نداره و ایشون از اول این ماه دیگه با همارا همکاری نمی کنن

در مورد کیفیت و سرعت همارا باید بگم این بلا از وقتی سر این شبکه اومد که یوزر های 64 با پرداخت ماهی 6400 تومن به همارا و 4600 تومن به مخابرات وارد سیستم شدن و انتظار دریافت یک خط 64 ددیکیتد رو که قیمتش در حدود 220000 تومان هست رو دارن و هرکی یک بچه سرور بغل کیس خودش راه انداخته و یک بند داره دانلود میکنه اخه عزیز این انصاف نیست که شما با این مبلغ و این نوع رفتار با دیتا بخواهید انتظار سرعت بالا رو داشته باشین
یک مشکل اصلی که وجود داشت گویا مسئله ای پی های ولید سیستم بود که از روش درستی برای انتقالش استفاده نشده بود و به همین دلیل ترافیک مشکل پیدا می کرد و به همین دلیل 4 روزه ایپی هارو قطع کردن تا مشکل رو اساسی حل کنن

در مورد ماکس نت عرض کنم خدمتتون که من کاری ندارم که این دوتا بدجوری با هم در جنگن و بعضی کارها رو انجام دادن که درست نبوده ولی من خودم به دلیل داشتن نمایندگی فروش فناوا در مرکز ولیعصر و ابرسان
اولین ادسل رو با این شرکت تجربه کردم و فقط به دلیل اعمال سیاست محدودیت دانلود از طرف فناوا سرویس رو جمع کردم و رفتم طرف ماکس نت اخه هرچی باشه بچه های فناوا از صفر سیستم ماکس نت رو علم کردن و انتظار داشتم درست کار کنه که البته یک هفته اول عالی بود
خط 256 شاید باور نکنین 31.5 سرعت داشت و حال می داد اساسی
حالا موقع قرار داد :
دکتر ای پی ولید میخوام ها
مهندس اختیار داری چنتا میخوای تقدیم کنم

یکی باشه بسه زیاد شرمندمون نکن هزینش چنده؟
از این حرفا نزن دلخور میشم ست میکنم استفاده کن

سند و رسیو متقارن ست کنین چقد باید سر بدم

دیگه دارم دلخور میشم اصلا شما امر کن مشکلی نیست این یدونه رو عمل کرد انصافا

حالا یک هفته بعد از رانژه :

دکتر خوبی این ایپی ولید ما چی شد هنوز حل نشده؟
والا ایپی ولیدم خیلی کمه مشکل دارم و هزار تا .....
دکتر سرعتم دیکه از 22 بالا تر نمیره؟

امکان نداره برسی میکنم

چند روز بعد :

اره گراف ها پر شده و دارم باند میبرم بالا این عین حرف خودشه ها به من نخندین

اخه دکتر نصفه شب ساعت 3 هم گرافات(فکر کنم باید می گفت پهنای باند) پره به حدی که من حتا نمیتونم 24.5 بگیرم ای شلوخ

خلاصه بعد از کلی جرو بحث ما پاس داده شدیم طرف این مهنس رحیمی چرب زبون که دکتر خودشم کمتر ازش نیست :

اقا چاکرم اقا مخلصم اقا جبران میکنیم حالا بیا دفتر چای بخوریم

رفتیم دفتر و یک خانوم منشی اونجابود که من اون موقع فهمیدم چرا بعضی از دوستان هر روز اونجا تلپ میشن خلاصه یک ماه تموم شد و ما خواستیم سرویس رو قطع کنیم که :

خانوم منشی گوگلی مگولی زنگ زد

............................. مهندس سرویس های جدیدم هم رسید ها

خانوم شرایط و .....

ایپی ولید 4 تا میدم شرافتی در صد شیرینگ پاین تو که از خودمونی تورو با یه یوزر کم مصرف هم گروه میکنم عصر ها کل باند به تو میرسه حداقل سرعت اکه از 31 پایین اومد بیا منو .... (بزن)

خیلی خوبه خانوم قیمت در چه حدی هست ؟

قابل شمارو نداره و این حرفا ..........................

قیمت کمی کمتر از دو برابر

خوب خانوم من که 2 تا خانگی بخرم که 24+24 بیشتر به صرف من هست ؟

نه این خیلی خوبه نازه ..........

خلاصه همونی که باندش تا خرخره برای یوزر های خانگی پر شده واسه یوزر تجاری که گوشاش دراز تره اصلا نه مشگل ای پی داره نه مشکل باند
فیکس شدن سرعت از 32 به 24 هم سیاست خو دکتر بود

خلاصه ما از اونجا فرار کردیم طرف پارس انلاین که شیر مادر حلالش درسته گرونه ولی هرچی باشه ی خط stm1 خودش به شخصه اورده داخل کشور حتی ایپی هاش هم تو ابر ایپی ایران تعریف نکردن که همین خیلی منو دلخور کرد ولی این خط یک سرعتی داشت که نگو یه یک ماهی مشکل یاهو داشت که اونم درست شد

بهد من دیدم من که اداره زیر دستم یه باند 8 مگا دارم چرا این خط رو تو خونه نگه دارم یواشکی از پارس هم بعد 8 ماه زدیم بیرون و اومدم پیش هماره با سرویس 128 که فقط واسه مانیتورینگ استفاده کنم
خدا وکیلی هر وقت تست کردم حداقل 9 رو می داد یعنی با 3 ماه 51 تومان یک خط 700 تومنی اومده بود خونه تا اینکه سرعت اینجارم بردم بالا و ای بد نیس درسته که 512 50 تا بیشتر نمیده ولی خوب بلاخره میدونم با کی طرفم و مثل یکی سر ایپی و این حرفا گدا بازی در نمیاره

فرمایشی بود در خدمتم این از وضع شرکت های که من تا حالا تست زدم

خوب راستش هر کاری با صحبت و منطق و درک وضعیت طرف مقابل خیلی راحت تر حل میشه تا با جنگ و دعوا راه انداختن
من خودم یک بار اون اوایل با اقای دژفر یخورده لج لج بازی کردم و ایشون هم که اعصابش از من خرابتره با هم یخورده درگیری لفظی پیدا کردیم بگذریم که بعدن با هم دوست شدیم و اوضاع به خیر و خوشی تموم شد ولی اون موقع هم با وجود اینکه درخواست ما شبکه همارا رو شدید زیر فشار می برد و پدر روترشون رو در میاورد روی من رو زمین ننداختن و همون کاری کردن که من توقع داشتم
این بار هم 3 4 روزی مشکل ایپی و افت سرعت داشتم که اولا اقای جلیل زاده و اردی خوانی من رو قانع کردن که این وقفه به نفع شما هم هست و باعث میشه سرویس خیلی اصولی تر ارائه بشه که قبول کردم و دستشون درد نکه مشکل مارو حل کردن
من با توجه به شناختی که از اقای جلیل زاده چه با تماس تلفنی چه از طریق چنتا از دوستای نزدیک که با ایشون رابطه کاری داشتن پیدا کردم ایشون رو فردی منطقی و بی رو درواسی شناختم که نیتش راضی شدن مشتریش هست
حالا شما اگه از همارا راضی نیستس و سرعت بهتری لازم داری میتونی با پرداخت مبلغ بالا تر این مشکل رو یکمی حل کنی
قبول کنین که
اولا تو ایران پهنای باند خیلی خیلی گرونه همین خطی که فرمودین 7 8 دانلود میده اگه از مخابرات بگیری
اولا باید شرکت داشته باشی دوم لیسانس کامپیوتر داشته باشی سوم مجوز isp داشته باشی و بابت مودم مخصوص مخابرات هم کم کمک 1550000 تومان ناقابل بدی کلی هم ناز بکشی و ماهی هم 220000 تومان پرداخت کنی
دوما اداره کردن شبکه ای به این بزرگی با این همه یوزر که بعضی هاشون ارث باباشون رو از ادم طلبکارن واقعا عشق به این کار می خواهد
سوم اقای جلیل زاده گناه کرده خواسته با 6600 تومن ماهیانه همه رو ادسل دار کنه ؟
فراموش نکنین که دولت 4000 تومان + 6 درصد هم عوارض از اینا میگیره

چهارما انصاف بدین داد من که سرعت بالا دارم و پول خیلی بیشتری نسبت به شما پرداخت کردم باید زود تر در بیاد ( چون باعث افت سرعت ماها شما یوزر های 64 و 128 هستین که رحم نمیکنین و حی دانلود می کنین )
یا شما که واقعا مفت به اینترنت وصل شدین؟

درضمن اونطوری که از خود جلیل زاده شنیدم درخواسته 3 مگا باند اضافی از دیتا کرده که به دلیل کار های اداری یک ماهی طول میکشه تا تائیدش از سازمان تنظیم مقررات رادیویی بیاد

حالا اگه مثل من خیلی به اینترنت نیاز دارین و بدون اون کلا از کار عقب میمونین خوب مثل خودم یک خط رزرو بگیرن
من برای اطمینان یک خط 128 هم از شرکت فناوا که از بچه های خودمون هستن گرفتم ماهی حدود 26 تومن شده ولی دیگه به هر دلیلی همارا مختل بشه من کارم لنگ نمی مونه
حالا جالبه به شما بگم با وجود اینکه من نماینده فروش فناوا هستم و همه بچه های فناوا هم با من دوستن و همه جوره هوام رو دارن باز از من قول گرفتن که بابای خط و در نیارم و روزا دانلود و این حرفا ممنوعه

مخلص کلام تا این شرکت های ادسل هستن قدرشون رو بدونین و حسابی شاکر باشین چون همشون دارن ضرر می دن و فردا پس فرداست که اکثرا مجوز ها رو پس بدن
یعنی چی باند و بخری 220000 تومان بدی دست مشتری اصلا گرون ترینش 30 تومان ماشالاه رحم هم که نمی کنین حی دانلود والا این خط بعده شما ماله 8 نفر دیگه هم هستا

آقاي عزيز NaserTurk كاربر كاربر هست چه 64 چه 128 چه 512 يا مثل شما 8 مگ يه شركت وقتي به مشتري سرويس ميده موظف هست كه سرويس رو به طور كامل ارائه كنه و 64 بودن مشترك دليل نميشه كه اين مشترك دانلود نكنه ما خط رو ميگيريم تا هر طوري كه نياز داشتيم از اون استفاده كنيم.( بدون محدوديت ) اگه دانلود لازم باشه دانلود كنيم و اگه چت لازم باشه چت كنيم.

وقتي شركتي تو بيل بردهاي تبليغاتيش تو سطح شهر مينويسه سرويس 64K بدون محدوديت 6600 تومان موظف هست تابدون منت به مشترك اين سرويس رو ارائه كنه و اگه نميتونه و تبليغ ميكنه اين تبليغات و رقابت ناسالم هست و طبق قوانين جرم هست و اغفال مشتري محسوب ميشه. اگه نميدونين يه زنگ به انجمن اصنفي بزنين واستون توضيح ميدن.

اگه سرويس 128 يك شركت به قول شما 8 يا 9K جواب ميده اون موقع اسم اون سرويس بايد تو بيل برد تبليغاتيش سرويس 64K نوشته بشه نه 128K بدون محدوديت.

سرويس Shere 64 حداقل حداقلش بايد 70 تا 80 % سرعتش رو تو پيك مصرف بده نه اينكه 20 ساعت از 24 ساعت رو با 0.64K سرويس بده

همه مثل شما نيستن كه چند تا خط با ارثيه باباشون بگيرن و بعد بيان اينجا جاي اينكه حساب مشتركين رو بكنن طرفداري و دلسوزي براي شركت ها رو بكنن با وقاحت تمام پز خط 8 مگ ادارشون رو كه به احتمال 75% هم دولتي و از بيت المال هست رو بدن يا 512 شركتي رو كه با بند پ واسه خونشون گرفتن.

اگه من تو تبليعات بنويسم رم 512 مثلا 12 تومن و واسه مشتري به جاي اون رم 32 مگ بدم اون موقع هم شماحتما ميگين بابا انصاف داشته باشين بيچاره اومده رم 512 رو 12 تومن بهتون ميده برين شكر كنين مني كه ميدونم رم 512 كمتر از 35 تومن نمي تونم بدم اون موقع نبايد همه جا تبليغات بكنم بيل برد بزنم

اين دلايل بچه گونه رو برين واسه مدير شركت كه سرويس ازشون ميگيرين بگين هندونه زير بغلش بزارين تا شايد يه ارفاقي واستون بكنه يا دو سه تا ايپي وليد واستون بده.

اين همه هم تبليغات منشي شركت MaxNet رو نكنين يه دفه منشي همارا ازتون دلخور ميشه :( بعدا مثل ما سرويستون قطع ميشه بايد بيائين حرفاتونو كه زدين پس بگيرينهاااااااااااااااااا :D :p

كم شدن سرعت شما يا كاربر 512 تقصير كابر 64 نيست هر مشتركي نسبت به پهناي باند خودش هزينش رو پرداخت كرده و شما پول زيادي نسبت به ما پرداخت نكردين شما پول رو براي پهناي باند 512 تون پرداخت كردين منت نزارين شركت اگه نميتونه پهناي باند رو تامين كنه
يا بايد پهناي باند شما رو محدود كنه كه واسه خونتون سرويس شركتي گرفتين
يا هم پهناي باند لازم رو تامين كنه
يا از خير سود مشترك جديد بگذره و اعلام كنه كه تو فلان مركز تا اطلاع ثانوي مشترك قبول نميكنن و ظرفييتشون تكميله

نه اينكه به هر قيمتي و هر طريقي يك پهناي باند محدود رو بين مشتركين تقسيم كنه

شما از ماكس نت شب ساعت 3 سرعت 22.5 نميتونستي بگيري منم از همارا سيستم از ساعت 00:30 شب تا 22 شب سرويسم قطع بوده و فقط بين ساعت 22 تا 00:30 اونم كاهگداري سرويس وصل ميشد.

و به شما توصيه ميكنم اين راه حل هاي بكر و تازتونو واسه خودتون نگهدارين من و بيشتر مشتركين به اندازه شما پول مفت نداريم كه دو سه تا خط در انواع و اقسام مختلف براي خونمون بگيريم

اگه بخوام اين همه خرج كنم اون موقع يه سرويس ماهواراي ميگيرم هم بي دردسر تره و هم سرعتش بهتر و ثابت تره.

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا خره 20 خرداد adsl من از صبانت وصل شد و سرعتش عالیه من 128 گرفتم یعنی سرویس B3 و الان همیشه حتی تو پیک مصرف هم دانلود هام با 55 تا 60 میاد.

البته محدودیت حجمی داره که اونم چون اکانت مجانی شبانه داره واسم مهم نیست چون تو همون 4 ساعت مجانی حدود 700 مگ دانلود دارم یعنی شبانشم حدودا با همون سرعت 40 تا 60 میاد البته به سایت مقابل هم بستگی داره معمولا موقعی که دوتا دانلود همزمان بزاریم مجموع سرعت 55 تا 60 هست .

فعلا تنها مشکلم قطع 1 ساعت به 1 ساعت اکانت مجانی شبانه هست که چون دانلودهام اکثرا از سایتهای rapidshere و اینجور سایتها هست یکم واسم مشگل پیش میاد حالا دنبال یه راه حل واسه این مشکل هستم کسی هم راه حلی داره لطفا راهنمایی کنه

ولی کلا سرویسشون عالیه. گرافهای تست سرعت رو هم بعد دو سه روز میزارم تو تاپیک

البته من تبریز هستم و مرکز آزادی واسه چند مرکز دیگه هم گرفتم که اونا رو هم تست میکنم نتیجه رو مینویسم

همارا OUT:wacko:
صبانت IN :D

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه این همارا سیستم از امکاناتی که تو دستش بود واسه زورگویی میخواست استفاده کنه و فکر میکرد تنها سرویس adsl رو همارا سیستم میده سرویس منو و آقای نیاز رو قطع کردن، و واسه وصلش شرط رفتن به شرکت رو گذاشتن تا بهمون یه جورایی بگن که بیایم و این تاپیک رو ببندیم.

البته آقای نیاز رفتن و همونطور که می بینین بعد اون موضوع دیگه خبری ازشون نیست و فقط اومدن شرکت همارا و ساختمون جدیدش رو تبلیغات کردن انگار موقع ثبت قرار داد ساختمون رو ندیده بودن

موضع جدا شدن آقای رسولی نیا رو هم میدونم. و درست از همون زمان اوضاع همارا به هم ریخت درست همون موقع هایی بود که همارا سیستم قرار بود گرد همایی بزرک با مشترکین رو برگزار بکنه اون موقع هم من اکانت 6 ماهه دایل آپ از همارا داشتم

همه سیستم اکانتینگشون به هم ریخته بود اکثر کسایی که به من زنگ میزدن میگفتن کارت گرفتیم وصل نمیشه و اینا و من شماره کارتو به شرکت میدادم تا اکانتو باز کنن و .... که داستانش طولانی هست

ولی آقای رسولی خیلی به کارشون وارد هستن دو سه باری هم که تو همارا بودن بهشون ایمیل زدم درست روز بعد باهام تماس گرفتن و مشکل رو حل کردن.

به هرحال من فعلا از الکا راضی هستم. و از همارا خلاص شدم :lol:

guitar_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان 5 ماهي مي شه از همارا استفاده مي كنم
فكر مي كنم در حال حاضر نسبت به شركت هاي ديگه(بايد همه ي جنبه هارو در نظر گرفت)
بهتر هستش دليلش هم به خاطر عدم محدوديت حجميش هست

راجب به قطع شدن اون هم بايد بگم كه از مركزي كه من استفاده مي كنم(فهميده)زياد نبوده
من 128 دارم سرعت دانلودهم به طور متوسط 10 هست.

با اين وجود من اين ماه مي خوام با شركت صحبت كنم اگه 256 بدن از اونا مي گيرم وگرنه از isp ديگه(فكر مي كنم فقط الكا,اگه واقعا سرعت دانلودش مثل سابق باشه به درد من بخوره)

متاسفانه توي تبريز بقيه ي isp ها نسبت به خدما تي كه ميدن به درد نميخورند
چون قيمتهاشون در مقايسه با بفيه ي شهر هاي بزرگ گرونتر هست

بازم اگه كسي isp ديگه اي رو بهتر مي دونه با ذكر دليل بگه.

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم از قبل از عید با همارا هستم مرکز ما مدنیه واقعا از چیزایی که تو تاپیک نوشته شده تعجب کردم چون همارا اونقدرا هم که میگن بد نیست سرویس من 64 نامحدوده قطعی اونم بیشتر از یه ساعت در هفته نیست دانلودم که همیشه برقراره :D سرعت دانلود اکثرا رو 6.5 کیلوبایت در ثانیه هستش در کل من راضیم
راستی یه سوال یه مودم دی-لینک دارم دو سال پیش اینطوری بود که هر شرکتی فقط با مودم خودش اکانت میداد و مودمای دیگه رو قبول نمیکرد حالا هم همینطوره؟ شاتل بگیری باید مودمتو پاراداین بکنی؟ البته فک نکنین اگه من ازش راضیم چرا میخوام عوض کنم!!؟؟ نمیخوام عوض کنم میخام فقط بدونم ;)

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما که خیری از همارا ندیدیم حالا خوبه که شما راضی هستین.

ما فعلا از الکا راضی هستیم خدا کنه اینجوری بمونه

ولی در مورد مودم الان دیگه اونجوری نیستو هر مودمی که بخوای میتونی بگیری. یه خورده تنظیمات مودمها با هم فرق میکنه که اونم باید خودتون یادبگیرین بعضی هاش با دردسر تنظیم میشه و لی بعضی ها خیلی ساده 1 2 3

یکی هم بعضی مودمها سیکنال به نویزشون نسبت به بقیه بیشتره اینم باید وتون تست کنین اگه مودمتون dsl-200 یا 302 یا 322 هست خوبه نیازی به تعویض نداری

guitar_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مهرزاد آخرش نگفتي سرعت دانلود الكا رو 50 مي مونه يا به تدريج كم ميشه آخه پارسال اونجوري شده بود

مودم هم كه بستگي به شركت داره مثلا سالار مي گه فقط بايد مودمت از ماله ما باشه وگرنه بعدا ما نمي تونيم ساپورت كنيم(يه بهانه خوب كه بعد اون هر اتفاقي بيافته بگن از مودمت هستش)

درضمن همون جور كه مهرزاد جان اشاره كردن يه ذره تنظيمات داره كه بايد از شركت بپرسي و از رو اون مودم رو كانفيگ كني.

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مهرزاد آخرش نگفتي سرعت دانلود الكا رو 50 مي مونه يا به تدريج كم ميشه آخه پارسال اونجوري شده بود

مودم هم كه بستگي به شركت داره مثلا سالار مي گه فقط بايد مودمت از ماله ما باشه وگرنه بعدا ما نمي تونيم ساپورت كنيم(يه بهانه خوب كه بعد اون هر اتفاقي بيافته بگن از مودمت هستش)

درضمن همون جور كه مهرزاد جان اشاره كردن يه ذره تنظيمات داره كه بايد از شركت بپرسي و از رو اون مودم رو كانفيگ كني.

واسه دانلود عادی یعنی با idm یا DAP بله ثابت هست ولی از راپید شیر صبها سرعت بالا هست ولی شبها از 25 بالاتر نمیره که مشگل از راپید شیر هست چون دانلودهای دیگه مشکلی ندارن دو سه روزی هم هست که از EMULE استفاده میکنم سرعتش رو 50 میره و مشگلی نداره فقط وقتی سر یک ساغت قطع میکنه لینک ها از دست میره که یه خورده طول میکشه باز به 50 برسه ولی در کل خوبه

guitar_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امروز با همارا كلي مشكل داشتم الانم زوركي صفحات باز مي كنه:hmm:

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
هنوز شرکتی هست که مودم امانتی بده؟ چون من فقط 2 ماه ADSL نیاز دارم

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
کدوم شرکتها تو تبریز 64 بدون محدودیت دانلود ارایه میدن؟

ضمنا" نمایشگاه کامپیوتر امسال کی برگزار میشه؟فکر میکنم زمان خوبیه برای تصمیم گیری و خرید ADSL

احتمالا" به خاطر نمایشگاه تخفیفی هم بدن

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیروز و امروز صبا هم همین مشگل رو داشت سرعت دانلود تقریبا درست بود ولی صفحات به زور باز می شد الان که ساعت تقربیا 10 شبه تا حدودی درست شده تا ببینیم شب چی میشه ولی احتمال میدم از فیلترینگه چون رو دانلود ها تاثیر چندانی نداشت و صفحات با وی پی ان تقریبا درست باز میشن

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیروز و امروز صبا هم همین مشگل رو داشت سرعت دانلود تقریبا درست بود ولی صفحات به زور باز می شد الان که ساعت تقربیا 10 شبه تا حدودی درست شده تا ببینیم شب چی میشه ولی احتمال میدم از فیلترینگه چون رو دانلود ها تاثیر چندانی نداشت. امیدواریم که به زودی درست بشه

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
چرا مسولان این شرکت نمیان اینجا عضو بشن و خودشون پاسخگو باشند ؟

به خاطر اینکه حوصلهٔ اینجور کارها را ندارند و اصولا ارزشی برای اینطور کارها قائل نیستند .

mehrzadjalali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به خاطر اینکه حوصلهٔ اینجور کارها را ندارند و اصولا ارزشی برای اینطور کارها قائل نیستند .

این هم بی ارزشی و بی مسئولیتی شرکت و مدیریت شرکت همارا سیستم رو نشون میده و نشون میده که شرکت نسبت به مشتری هاش ارزشی قائل نیست و فقط میخواد با تبلیغات دروغ و پیش فرض گرفتن اینکه افرادیکه وضعیت سرویسشون رو تست کنن کمن و فوقش اگه کسی هم شکایت کنه بهش میگن از ویروس کشت هست یا از پراکسی استفاده میکنی و هزار تا دروغ دیگه ..... اگه هم با این جفنگیات راضی نشد سرویسشو قطع میکنن، مردم رو سرکیسه کنن.

حالا تو این مدت من کسی رو ندیدم بیاد و راجع به محاسن بیکران سرویسهای همارا سیستم و ساحتمان جدیدش صحبت کنه یا کسی مشترکش نیست یا هم میترسن سرویسشونو قطع کنن :lol:

اگه هم سرویس شما که واسه دوستتون کرفتین سرعتش خوبه احتمالا به خاطر کم شدن مشترکان همارا سیستم باشه :D چون با هرکی سرو کار دارم یا شاتل یا الکا گرفته.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
شاتل الان مثل همارا ، پلان خانگی میده یا همون قیمتهای قدیم هست ؟

اگه شاتل قیمت رو پایین نیاره ، من در نظر دارم در آینده از همارا بگیرم ، چون جداقلش با آقای فرمانی ، مسؤول محترم بخش اینترنتش دوستم و روابط حسنه ای دارم .

خوب دیگه ، هر کسی که نمیتونه مثل من روابط عمومی بالا داشته باشه . :happy:

wickietetsu

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام.
مي خواستم كلمه هما را رو تو google سرچ كنم و از قيمتهاش و امكاناتش مطلع بشم كه تاپيك شما رو تو صدر جدول ديدم .
من تمام تاپيك رو خوندم و واقعا دلم مي خواس چند صفحه ديگه هم ادامه داش.داستان واقعا جذابي بود.
2 نفر كه از بيداد يك شركتي طغيان كرده بودند يكيشون رو خريدن(آقا نياز) ولي اون يكي(مهر زاد) فرياد زد : freedoooooooooooom(آزاديِِ ي ي ي ي ...)
گذشته از اين حرفا يك سوال دارم :
اين هماراي .... تمام مناطق مشكل داره ؟
يك سوال فني ديگه كه اميد وارم نخندين(خنديدينم مهم نيس ) : ميشه يكي يه سر شهر بشينه ولي از جاي ديگه سرويس بگيره؟
ما خونمون خ.شهيد مدني ( دارايي جديد ) هست .
منو براي خريد يك adsl مطمئن و ارزون ! راهنمايي كنيد .

ممنون از شما و همچنين مدير شجاع دل اين تاپيك !

Last edited:

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام
من يك ماه از همرا اينترنت پرسرعت64 گرفتم.گول بدون محدوديت رو نخوريد چون پورت اينها روي 64 هست يعني مثل دايل آپ با سرعت 4 دانلود مي كنيد در صورتي كه صبا 512 پورتش بازه.بعد رفتم شركت همارا كه اكانت رو قطع كنم گفت چون يك ماه استفاده كردي پول سه ماه رو نميشه داد و 10 با زور گرفتم.
اگه دوستان براي چت نوشتاري يا حوصله دانلود يك فايل 256 48 ساعته رو دارند .خوبه علبته تند تند هم قطع ميشه
:Dالبته درد دل من بود چون همارا اذيتم كرد.

بالا