برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

...E•R•F•A•N...

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام و رحمت
من بعد از مدت ها دوباره برگشتم پاتوق
خیلی شوق و اشتیاق دارم برا تعریف کردن از بلک ارکیدی که از آقا رضا عزیز گرفتم
اینطور بگم که منی که به سختی از عطری راضی میشم از بلک ارکید راضیم

بار ها و بار ها در مهمونی و بیرون خونه شده که از من میپرسن عطرم چیه
من کلا عطر میخرم که این اتفاق شیرین برام رخ بده اصلا آدم لذتی میبره این سوال ازش میش

من حدودا خرداد ماه بود که بلک ارکید گرفتم اما با این که زود از هر عطری خسته میشم و میزم پر از عطرای جورواجوره اما بلک ارکید برام هنووووز تازه هست
هم دوام داره هم پخش بو داره هم همه پسنده و.... هر چی بگم ازین عطر کم گفتم
فکر کنم اولین نفرایی بودم که بلک ارکید جدید پاتوقو تست کردم

اما...

یه چیز دیگست که منو داره دیوونه میکنه...............

اونم عطری هست که رضا جان به عنوان هدیه به من دادن
این همه تعریف از بلک ارکید کردم اما بلک ارکید در مقابل این عطر هدیه صفره
واقعا صفره

اضلا دیوونه کنندست این عطر هدیه اسمشم نمیدونم چیه
پخش بو دیوانه کننده
موندگاری دیوانه کننده
من اصلا این جور بگم عاشق این عطر هدیه شدم و بالا تر از اینا
انگار سال ها بین این همه عطر دنبال همین بودم
موقعی ک ازش استفاده میکنم میبینم همه مثل من دیوونه این عطر هستن

کاش بتونم اسمشو بفهمم

آقا رضای عزیز من واقعا با تمام وجود ازت ممنونم
این بهترین هدیه عمرم بود

مطمینم هیچ تعریفی و هیچ جمله و کلمه ای نیست که بتونه این عطر رو توصیف کنه
و همینطور اندازه قدردانی منو بتونه بیان کنه

آقا رضا ازت ممنونم که هستی

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
این همه تعریف از بلک ارکید کردم اما بلک ارکید در مقابل این عطر هدیه صفره
واقعا صفره
اضلا دیوونه کنندست این عطر هدیه اسمشم نمیدونم چیه
پخش بو دیوانه کننده
موندگاری دیوانه کننده
من اصلا این جور بگم عاشق این عطر هدیه شدم و بالا تر از اینا
انگار سال ها بین این همه عطر دنبال همین بودم
موقعی ک ازش استفاده میکنم میبینم همه مثل من دیوونه این عطر هستن
کاش بتونم اسمشو بفهمم
درود و وقت خوش؛
از لطف و محبتت ممنونم عزیزم.عطر هدیه شما؛ ترکیبی و ساخت خودم بوده تا اونجا که حافظه ام یاری می کنه. همون موقع اگه پرسیده بودی بهت می گفتم. الان بعد این همه وقت مطمئن نیستم چی بوده ؛ با این حال اگه درست یادم مونده باشه عطری بهت دادم که کنار بلک ارکید بزنی. نه؟ کنار بلک ارکید؛ دلارنتا زدن شدیدا جذابه. اگه بهت دلارنتا داده باشم توش اکلت لانوین بوده. پس احتمالا عطری که شما خیلی دوست داری ترکیب اکلت لانوین و دلارنتا است.

...E•R•F•A•N...

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
درود و وقت خوش؛
از لطف و محبتت ممنونم عزیزم.عطر هدیه شما؛ ترکیبی و ساخت خودم بوده تا اونجا که حافظه ام یاری می کنه. همون موقع اگه پرسیده بودی بهت می گفتم. الان بعد این همه وقت مطمئن نیستم چی بوده ؛ با این حال اگه درست یادم مونده باشه عطری بهت دادم که کنار بلک ارکید بزنی. نه؟ کنار بلک ارکید؛ دلارنتا زدن شدیدا جذابه. اگه بهت دلارنتا داده باشم توش اکلت لانوین بوده. پس احتمالا عطری که شما خیلی دوست داری ترکیب اکلت لانوین و دلارنتا است.
بله آقا رضای عزیز ترکیب خودتون بود
اصلا فکرشو نمیکردم یادت باشه آقا رضا دسمریزاد

جدای از اون عطر و ...
دیدار به یاد موندنی ای بود برای من

این سعادتیه که گیر همه دوستان پاتوق میاد یا من خوش سعادتم؟

عطرم که داره تموم میشه باید دوباره زحمت بهتون بدم

اگه هنوز حداقل سفارش 30 میل هست به دوستانی که میگفتن زیاده باید بگم ک منی ک زیاد عطر استفاده نمیکنم 30 میل برای دوماهم بود دوستانی ک استفاده عطر دارن مطمینا کمتر از یک ماه تموم میکنن

دوباره و دوباره و دوباره و هزاران بار دیگر ممنونم رضا جان ک هستی .
همین

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
با عرض سلام
امروز سفارش اولم بدستم رسید تو همون لحظه اول اولین عطری که از جعبه بیرون اوردم اونتوس بود دوتا پاف زدم رفتم دخترم رو از مهدکودک ببرم خونه که تو ماشین گفت بابا چی زدی جعبه عطرها رو که دید گیر داد و از قضا اونتوس محبوب ما را برداشت و حالا بهمون نشون هم نمیده
من قبلا دوتا شیشه از این عطر خرید کرده بودم از نظراتیکه تو سایت دیجی کالا خوندم و هنوز هم هست نقطه قوتش رو پخش بالا و ماندگاری بالا دانستن ولی دوتا عطری که من از معتبرترین سایتها خرید کردم چیزی به نام پخش بالا و ماندگاری بالا ندیدم و خیلی محترمانه به شعور و عقل ملت توهین میکنن و در کنار عطرشون مینویسند این عطر ماندگاری سابق رو نداره حالا من بالای یک و ششصد پول داده بودم
بماند....... بعد از نیم ساعت رفتم شرکت خودم بوی اونتوس رو کامل حس میکردم همکارام هم بعد از مدتها بهم گفتند عجب بویی فقط کمی تنده ولی دوست داشتنیه حدودا بعد از چهار ساعت گفتند این بو رو خیلی دوست دارن که واقعا همینطور بود الان که دارم این کامنت رو مینویسم ده ساعت گذشته که هنوز عطرش کاملا محسوسه
اما در مورد عطر: فکر میکنم نوت اولش کمی رایحه نارنج یا مرکباتش زیاده بطوریکه تا جاییکه باید جاش رو به رز بده نوت غالبه و شفافیت رز رو کدر میکنه ولی از نوت میانی تا پایانی رو پیروزمندانه طی میکنه من تو دو تا ادکلنی که داشتم تقریبا حدود هشتاد درصد همین بو رو حس میکردم اما بسیار ارامتر که فکر میکنم اونها تقلبی بودن ولی نه از لحاظ فرمول یعنی عطر اورجنال اونتوس را با مقدار زیاد الکل یا هر حلال دیگر حل کرده بودند ولی در هر صورت من حاضر نیستم برای عطرهای بازار که نمیتونم اصل بودنش رو تشخیص بدم اینقدر پول بدم و این عطر پاتوق را بسیار تایید و به همه توصیه میکنم
یه چیز دیگه هم که هست فکر کنم غلظت اونتوس من زیاده و باید تقریبا نسبت سی به هفتاد رو رعایت میکردم
بازهم نظر اقا رضا رو در خصوص غلظت باید بشنویم
عطرهای دیگه هم خریدم که تا چند روز اینده نظرم رو بعد از استعمال اونها دوست دارم بشنوید

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
با سلام مجدد
اقا رضا نمیدونم شما بوی اسپری هاواک رو شنیده باشی خانمم درخواست کرده اینرو میخواد یا یه چیزی که حدود اون باشه رو براش بسازی در صورت امکان ما رو شرمنده خود کن

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب خوش؛
در هر صورت من حاضر نیستم برای عطرهای بازار که نمیتونم اصل بودنش رو تشخیص بدم اینقدر پول بدم و این عطر پاتوق را بسیار تایید و به همه توصیه میکنم
یه چیز دیگه هم که هست فکر کنم غلظت اونتوس من زیاده و باید تقریبا نسبت سی به هفتاد رو رعایت میکردم
بازهم نظر اقا رضا رو در خصوص غلظت باید بشنویم
با تشکر از لطف تون؛
بله؛ شما چون اسانس باز نیستین و تا حالا اودکلن مصرف داشتین؛ غلظت حدود دو سوم اسانس براتون زیاده. تو سفارش اول من نسبت رو اینجوری پیشنهاد میدم؛ در سفارشهای بعدی خود شما می تونین برآورد کنید که چه غلظتی مناسب تره براتون. برخی دوستان هستن که اسانس خالص مصرف می کنن؛ دوستانی هم داریم که حداکثر 20 درصد اسانس میخوان و باقی فیکساتور!
با سلام مجدد
اقا رضا نمیدونم شما بوی اسپری هاواک رو شنیده باشی خانمم درخواست کرده اینرو میخواد یا یه چیزی که حدود اون باشه رو براش بسازی در صورت امکان ما رو شرمنده خود کن
من هاواک رو حدود سی سال پیش مصرف می کردم اما مطمئنم اگه جایی با بوش برخورد کنم حافظه بویاییم اونو به یاد میاره. میدونم که ازش اسانس هست. کیفیتش رو چک می کنم خبر میدم خدمت تون.

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
با عرض سلام
امروز بلک افغان رو تست کردم نتهای ابتدایی خاکی اون نسبت به ادکلن قویتر بود راستش من اینرو بیشتر پسندمه حیفه این فرمول رو بخواهیم مانند اصلش دربیاریم من خودم موندگاریش رو مثل اونتوس حس نمیکنم که فکر میکنم به خاطر شامه هست که تحت تاثیر بو براش عادی میشه وگرنه اطرافیان اونرو خیلی قوی حس می کنند
یه تجربه دیگر این‌که من اینرو همراه اونتوس استفاده کردم و رایحه اون خیلی به مشامم خوش اومد

Sent from my iPhone using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
با عرض سلام
امروز بلک افغان رو تست کردم نتهای ابتدایی خاکی اون نسبت به ادکلن قویتر بود راستش من اینرو بیشتر پسندمه
دوستان متعددی بهم گفتن که نسخه جدید بلک افغان (از بهار) به خصوص موقعی که بیشتر رقیق شه تقریبا خود اودکلن اصلی است! ( اودکلن رو من تست نداشتم). به نظر شما ( که اصل اودکلن رو داشتین)هم همین طور میاد؟ یعنی این قویتر حس کردن رو فقط بخاطر غلظت بالا ارزیابی می کنین؟

amir.h.akbari

Registered User
لایک‌ها
61
سلام . اقلام زیر رو برای تست از بهترین نمونه های خالصتون میخوام . لطفا وضعیت کیفیت کار های زیر رو از موجودیتون بهمراه قیمت بقرمایید .ضمنا در چه ظرفی میفرستید ؟
از تام فورد :
Italian Cypress
Grey Vetiver
Tuscan Leather
Tom Ford Noir
و آمواج :
Interlude Amouage
و ناسوماتو :
Black Afgano
به ترکیبی در این مدت کنار اینها رسیدین ؟
ممنون

amir.h.akbari

Registered User
لایک‌ها
61
یه سوال :
یک نت خیلی سبک مثل برگاموت که مولکولش خیلی زود تبخیر میشه رو چطور میشه که تو بیس نت قرار بگیره و برای ساعتها در عطر حس بشه؟
ممنون

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
دوستان متعددی بهم گفتن که نسخه جدید بلک افغان (از بهار) به خصوص موقعی که بیشتر رقیق شه تقریبا خود اودکلن اصلی است! ( اودکلن رو من تست نداشتم). به نظر شما ( که اصل اودکلن رو داشتین)هم همین طور میاد؟ یعنی این قویتر حس کردن رو فقط بخاطر غلظت بالا ارزیابی می کنین؟[/QUOTE]

سلام
خدمتتان عرض کنم نت اولیه بلک افغان شما یه نت خاکی غلیظ داره درست مانند رایحه carone زرد که به ادکلن شاه معروفه که در نمونه ادکلنش که من داشتم خیلی ضعیف بود ولی فکر کنم نظر آقا رضا کاملا درست باشه با رقیق کردن تا حدود زیادی مشکل حل بشه چون رایحه عطر شما بعد از گذشت نیم ساعت درست مثل ادکلنش میشه
راستی اینرو گفته باشم چون خوره بوی خوش دارم نظرم را میگویم ممکنه نظر من اشتباه باشه چون برای نظر دادن باید رفرنس یا عطر مبنای اصل رو شاخص قرار داد شاید بلک افغان من اصل نباشد صرفا تجربه خودم رو عرض نمودم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و صبح آدینه خوش؛
مدتیه که آکوا دی جیو و باربری لندن رو با هم استفاده می کنم (همزمان؛ نه ترکیب) و حس می کنم هارمونی خیلی خوبی با هم دارن. در باربری ؛ وانیل معرکه ای حس می کنم که متفاوت از وانیل توباکو است. آکوا دی جیو خنک و ملایم؛ باربری هم معتدل و آرام بخش ... بویی که به شامه ام میرسه از حاصل جمعش وصف ناشدنیه! انگار یک قرص ایندرال 20 خورده باشی؛ یک ساعت بعدش ....!
چند روز پیش حرف میزان مصرف عطر ماهانه شد در پاتوق؛ من چند وقت پیش برآورد کردم حدودا ماهی 150 گرم مصرف شخصیمه. یعنی روزی 5 گرم از صبح تا قبل خواب!
دیشب داشتم دنبال عطر با طعم نارگیل می گشتم توجهم به هیپنوتیک پویزن دیور جلب شد. نارگیل و بادوم و وانیلش ظاهرا خیلی قویه.حتما باید یه نسخه با کیفیتشو پیدا کنم و ببینم اولا نارگیلش چقدر قویه ثانیا در کنار توباکو چطور می شینه.
کلا یه جزء ثابت عطربازی های من توباکو وانیله!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و صبح آدینه خوش؛
مدتیه که آکوا دی جیو و باربری لندن رو با هم استفاده می کنم (همزمان؛ نه ترکیب) و حس می کنم هارمونی خیلی خوبی با هم دارن. در باربری ؛ وانیل معرکه ای حس می کنم که متفاوت از وانیل توباکو است. آکوا دی جیو خنک و ملایم؛ باربری هم معتدل و آرام بخش ... بویی که به شامه ام میرسه از حاصل جمعش وصف ناشدنیه! انگار یک قرص ایندرال 20 خورده باشی؛ یک ساعت بعدش ....!
چند روز پیش حرف میزان مصرف عطر ماهانه شد در پاتوق؛ من چند وقت پیش برآورد کردم حدودا ماهی 150 گرم مصرف شخصیمه. یعنی روزی 5 گرم از صبح تا قبل خواب!
دیشب داشتم دنبال عطر با طعم نارگیل می گشتم توجهم به هیپنوتیک پویزن دیور جلب شد. نارگیل و بادوم و وانیلش ظاهرا خیلی قویه.حتما باید یه نسخه با کیفیتشو پیدا کنم و ببینم اولا نارگیلش چقدر قویه ثانیا در کنار توباکو چطور می شینه.

درود و شب خوش بر دوستان عطرباز
رضاجان حالا که صحبت بلک افغان شد، من دیشب یک پاف بلک افغان رو به پیراهنم زدم وامشب بوی لطیف و ملایمی پیدا کرده. منتها چیزی که برام جالب بود ترکیب بوی میوه ای و بوی عودی بلک افغان هست که فکر میکنم خیلی خاص و جالب باشه. چون امشب یه ظرف میوه پر از هلو بغل دستم بود و از ترکیب بوی عود و بوی هلو رایحه خیلی عالی به مشامم میرسید که فوق العاده بود. من پشن رو ندارم که در کنار بلک افغان تست کنم ولی حدس میزنم رایحه خوب و شامه نوازی رو در کنار هم بسازن. ؛-)
راستش چند وقته علاقه شدیدی به عطرهای عودی و چرمی پیدا کردم، غیر از بلک افغان پاتوق که قبلا صحبتش رو کردیم، اودکلن عود و همچنین لدر از برند اکوا دی پارما هم کارهای بسیار با کیفیتی هستن که نمونه عود و چرمشون رو در کمتر عطری دیدم با این حد از کیفیت.

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
درود و صبح آدینه خوش؛
سلام و روز همه دوستان عزيزم بخير و شادي
رضا جان بعد از مدتها سعادت شد سلامي دوباره عرض كنم .
در خصوص موردي كه فرمودي عطر با طعم و بوي نارگيل ميگشتي ، همانطور كه حتما ميداني ، ميتونم پيشنهاد بدم كه شما و دوستان براي اين مورد ميتونيد از كريد ويرجين آيلند واتر
استفاده كنيد . تقريبا ميشه بگي از اول تا آخرش ، هر چي هست بوي نارگيله و تقريبا خطي خطي هست . نارگيلي شفاف و تقريبا طبيعي

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت همه دوستان عطرباز خوش!
امروز بلامج ناسوماتو و اوپوس 5 رو تست کردم. بلامج ترکیب چرم و دود و چوب و گل بود به شامه ام با مهر ناسوماتو. اوپوس 5 یه رایحه گلی که مهر آمواج رو نداشت (رایحه شلوغ نیست مثل اینترلود و جوبیلیشن). هر دو رو پسند کردم .

در خصوص موردي كه فرمودي عطر با طعم و بوي نارگيل ميگشتي ، همانطور كه حتما ميداني ، ميتونم پيشنهاد بدم كه شما و دوستان براي اين مورد ميتونيد از كريد ويرجين آيلند واتر
استفاده كنيد . تقريبا ميشه بگي از اول تا آخرش ، هر چي هست بوي نارگيله و تقريبا خطي خطي هست . نارگيلي شفاف و تقريبا طبيعي
علی جان ممنون از لطف و بزرگواریت. متاسفانه از اون کرید اسانسی در دست نیست. تو اودکلنها آرامیس برمودا رو دارم که در نت اولش نارگیل داره فقط.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و وقت همه دوستان عطرباز خوش!
امروز بلامج ناسوماتو و اوپوس 5 رو تست کردم. بلامج ترکیب چرم و دود و چوب و گل بود به شامه ام با مهر ناسوماتو. اوپوس 5 یه رایحه گلی که مهر آمواج رو نداشت (رایحه شلوغ نیست مثل اینترلود و جوبیلیشن). هر دو رو پسند کردم .

علی جان ممنون از لطف و بزرگواریت. متاسفانه از اون کرید اسانسی در دست نیست. تو اودکلنها آرامیس برمودا رو دارم که در نت اولش نارگیل داره فقط.

درود و شب خوش بر دوستان عطرباز
رضاجان راستش اپوس ها زیاد شلوغ نیستن! منتها بنظرم امضای آمواژ رو با خودشون دارن، هم از لحاظ پخش و ماندگاری و هم از لحاظ کیفیت رایحه. من خودم زیاد نمیپسندم سری اپوس رو ولی در کیفیت روایح گلی به کار رفته در اونها هیچ شکی نیست...

rsh66166

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
سلام
امروز موقع استراحت سه پاف دی جیو رو با یک پاف بلک افغان استفاده کردم رایحه اون خیلی سنگین شد بعد از ده دقیقه یه پاف ایریش رو استفاده کردم بصورت خیلی زیبا رایحه رز نمودار شد که خیلی تازه و باطراوت احساس میشد برام خیلی جذاب بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب خوش؛
دیروز نوشتم که اپوس 5 آمواج رو پسندیدم؛ مایلم تاکید کنم که اگه بخوام انتخاب و یا حتی توصیه بکنم عطری رو با رایحه گلی؛ قبل از اپوس؛ میرم سراغ عطرهای کوییزاس لو؛ رالف لورن (به ویژه نت نهاییش) و شنل چنس !
اخیرا به این نکته فکر می کردم که همون طور که در عطرها سلیقه ام شدیدا به سمت عطرهای ملایم ( و البته خنک؛ ترجیحا تلخ) کشیده شده؛ موسیقی رو هم بسیار لایت (ترجیحا تک نوازی پیانو یا حداکثر با همراهی ویالون سل) می پسندم و اصلا توان شنیدن موسیقی سنگین و تند ندارم (محاله موسیقی ترنس و هوی متال و ... گوش بدم!!)
حالا سوالم اینه که دوستانی که عطرای سنگین (مشخصا با نتهای چرم و عود) رو ترجیح میدن تو موسیقی سلیقه شون بیشتر کدوم سمته؟ می خوام ببینم میشه یه نتیجه گیری کرد؟

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و شب خوش؛
دیروز نوشتم که اپوس 5 آمواج رو پسندیدم؛ مایلم تاکید کنم که اگه بخوام انتخاب و یا حتی توصیه بکنم عطری رو با رایحه گلی؛ قبل از اپوس؛ میرم سراغ عطرهای کوییزاس لو؛ رالف لورن (به ویژه نت نهاییش) و شنل چنس !
اخیرا به این نکته فکر می کردم که همون طور که در عطرها سلیقه ام شدیدا به سمت عطرهای ملایم ( و البته خنک؛ ترجیحا تلخ) کشیده شده؛ موسیقی رو هم بسیار لایت (ترجیحا تک نوازی پیانو یا حداکثر با همراهی ویالون سل) می پسندم و اصلا توان شنیدن موسیقی سنگین و تند ندارم (محاله موسیقی ترنس و هوی متال و ... گوش بدم!!)
حالا سوالم اینه که دوستانی که عطرای سنگین (مشخصا با نتهای چرم و عود) رو ترجیح میدن تو موسیقی سلیقه شون بیشتر کدوم سمته؟ می خوام ببینم میشه یه نتیجه گیری کرد؟

درود و شب خوش
رضا جان من عاشق عطرهای عودی و چرمی هستم (ولی با کیفیت و نه هر عود و چرمی! ) ولی در موسیقی بیشتر گرایش به موسیقیهای لایت دارم. گرچه بستگی به حس و حال و لحظه ای نیز دارد، اما در کل موسیقی لایت رو میپسندم. بنظرم عطرهای سنگین و بخصوص عودی و چرمی اصلا هارش نیستند و دارای سنگینی و وقار همراه با متانت هستن که حس شرقی این نت ها رو به خوبی منتقل میکنه. برای من بشخصه این دو نت و بخصوص نت عودی حس آرامش رو به همراه داره...

amir.h.akbari

Registered User
لایک‌ها
61
دوستان چه برندی از بلک افغان رو میپسندید؟
اسپری چه عطری کنار بلک افغان جذاب بوده براتون. منم مثل آقا رضا تلخ و خنک پسندم. مخصوصا قسمت تلخ اش...

Sent from my One S using Tapatalk

بالا