برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
سلام
21 ماه
متاهلی تاثیر داره
استوار
معدل نه
امکانش هست کد بخوره
شانسیه ، ولی دیدم بعضی ها نمی رن ! خیلی درصد کم 2 ماه ، اکثرا 20 روز
احتمال زیاد یگان قبلی بیفتی

جواب منو بلد نیستی بدی داداش؟
آقا این خیلی فوریه لطفا دوستانی که میدونن جواب بدن
دوستان از زبان یکی از دوستام میگم شرایطشو و ممنون میشم راهنمایی کنید :
سال 91 دیپلم ( سوم دبیرستان ) گرفتم
سال بعدش که پیش دانشگاهی حساب میشه رو تا الان عقب انداختم یعنی تا شهریور پیش دانشگاهی تو دبیرستان دولتی و بعد از اونو تو یه مرکز آموزشی غیرحضوری انداختم که خدمت سربازیم عقب بیفته
اگر همین شهریور( شهریور93) امتحان بدم و قبول بشم ( چون یک امتحان رو فقط نگه داشتم ) آیا 1 سال دیگه هم بهم وقفه تحصیلی میخوره با وجود اینکه تو مرکز آموزش غیر حضوری بودم ؟
متولد نیمه دوم سال 1373 هستم

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
با سلام من میزون 2سال بخاطر مشکلات فرار کردم از یگان الان میخوام برگردم به نظرتون چی میشه کسی میدونه؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
جواب منو بلد نیستی بدی داداش؟
آقا این خیلی فوریه لطفا دوستانی که میدونن جواب بدن
دوستان از زبان یکی از دوستام میگم شرایطشو و ممنون میشم راهنمایی کنید :
سال 91 دیپلم ( سوم دبیرستان ) گرفتم
سال بعدش که پیش دانشگاهی حساب میشه رو تا الان عقب انداختم یعنی تا شهریور پیش دانشگاهی تو دبیرستان دولتی و بعد از اونو تو یه مرکز آموزشی غیرحضوری انداختم که خدمت سربازیم عقب بیفته
اگر همین شهریور( شهریور93) امتحان بدم و قبول بشم ( چون یک امتحان رو فقط نگه داشتم ) آیا 1 سال دیگه هم بهم وقفه تحصیلی میخوره با وجود اینکه تو مرکز آموزش غیر حضوری بودم ؟
متولد نیمه دوم سال 1373 هستم
سلام
متاسفانه بهتون وقت نمی دن مگر اینکه دانشگاه قبول بشید

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام
من تا 19 شهریور معافیت تحصیلی دارم و احتمالا اول مهر دانشجو بشم مجدد

حالا خواستم ببینم کی اقدام کنم و دقیقا باید چیکار کنم؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
دوستان یک سوال !
یه بنده خدایی با جعل برگه مرخصی ( مهر و امضا) از پادگان میومده بیرون ! :D
یه روز دژبان می گیرش و دیگه واویلا :eek: ..... همین طوری نامه بازی و این حرفها تا میرسه به یکی از فرمانده ها و اینم با هزار و گریه وزاری که امروز باید حتما بیرون باشم و فرمانده اجازه میده بره بیرون اما با یک نامه بازداشت که وقتی برگشت باید خودشو معرفی کنه! الان فرارش رد شده ! حالا این میخواد خودشو معرفی کنه ! اما میترسه ....؟
به نظرتون چیکار کنه ؟ حکمش چیه ؟

sattar-b

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان
بنده پارگی ACL و منیسک و تغییر حالت PCL در زانوی چپ(البته در نتیجه ام آر آی تغییر حالتPCL رو نزده و فقط اشاره به ACL و منیسک شده خودم ام آر آی رو که خوندم به PCL پی بردم)
و
پارگی ACL و منیسک در زانوی راست (در نتیجه اش نوشته)دارم
به نظرتون معاف میشم؟؟؟
28.gif

ممنون

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دوستان یک سوال !
یه روز دژبان می گیرش و دیگه واویلا :eek: ..... همین طوری نامه بازی و این حرفها تا میرسه به یکی از فرمانده ها و اینم با هزار و گریه وزاری که امروز باید حتما بیرون باشم و فرمانده اجازه میده بره بیرون اما با یک نامه بازداشت که وقتی برگشت باید خودشو معرفی کنه! الان فرارش رد شده ! حالا این میخواد خودشو معرفی کنه ! اما میترسه ....؟
همان راه قبلی ، گریه و زاری
بگه عاشقم
خرجی خانه می دم ، باید برم سر کار
بیایید تحقیق کنید و اینجور حرف ها

جناب_مهندس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
100
دوستان یک سوال !
من در **** خدمت میکنم.
بگو نترسه الان سرباز خیلی کم هست. زمان جنگ هم نیست. بره خودش رو معرفی کنه.
حداکثر یک ماه اضافه میخوره و چند روز بازداشت (حداکثر).

جناب_مهندس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
100
سلام
من تا 19 شهریور معافیت تحصیلی دارم و احتمالا اول مهر دانشجو بشم مجدد

حالا خواستم ببینم کی اقدام کنم و دقیقا باید چیکار کنم؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
از طریق پلیس+10 درخواست اعزام کنید. چون مدرکتون دیپلم هست، 19 مهر یا 19 ام ماه های بعدش اعزام خواهید شد.
اگر دانشگاه قبول بشید، میرید امور مشمولین دانشگاه و مدارکتون رو ارائه میدید و اونها نامه ی اشتغال به تحصیل و کارهای اداری رو انجام میدن و اعزام شما کنسل میشه.

نکته اش اینه که اگر اقدام به درخواست اعزام نکنید، دانشگاه موقع ثبت نام از شما برگه ی سبز (وضعیت خدمت) میخواد. اگر از تاریخ 19 شهریور بگذره، غیبت میخورید و دانشگاه ثبت نام نمیکنه.

eh3n22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان یه سوال داشتم
من برای مشکل ریه و کبد اقدام کردم که معافیت پزشکی بگیرم نامه اومد که برم بیمارستان امام سجاد (ع)
شنبه رفتم بیمارستان دکتر متخصص ریه دید و دو سه خطی توی پروندم نوشت (من که نفهمیدم چی نوشت)
بعد روز یکشنبه هم دکتر متخصص داخلی پروندم دید سری به نشان تایید بالا پایین کرد بعد گفتم که من مشکل کبد هم دارم اون چجوری پیگیری کنم که گفتش من فکر کنم با همین مشکل ریه هم معاف بشید گقتن که برو دو هفته دیگه نامه میاد برای کمیسیون
حالا سوال من این هست که کمیسیون چجوری هست ؟ رفتم کمیسیون چکاری بکنم چکاری نکنم ؟
آیا امکان داره از نظر بیمارستان معاف باشم اوناهم همینجوری تایید کنن یا نه الکی شاید بگن معاف نمیشی؟
دوستان لطفا راهنمایی کنن دلشوره دارم بدجور

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
من تیرماه (فکر کنم دهم) فارغ التحصیل شدم در مقطع کارشناسی(یعنی آخرین نمره اون موقع ثبت شد ولی هنوز مدرکم رو نگرفتم)
کنکور هم امتحان دادم متاسفانه قبول نشدم
از طرفی به هیچ عنوان امکانش نیست برم خدمت در حال حاضر و حتما حتما باید 3-4 سال دیگه اقدام کنم
میخوام بدونم چه راه هایی واسم وجود داره که 3-4 سال زمان بخرم و خدمت نرم؟
البته راهش نسبتا تضمینی باشه، یعنی مثلا نیاز به کنکور سراسری و اینا نباشه چون امکان درس خوندن رو هم ندارم یعنی وقتش رو ندارم اصلا!
ممنون میشم راهنمایی کنین

Ali'

Registered User
لایک‌ها
346
سلام دوستان یه سوال داشتم
من برای مشکل ریه و کبد اقدام کردم که معافیت پزشکی بگیرم نامه اومد که برم بیمارستان امام سجاد (ع)
شنبه رفتم بیمارستان دکتر متخصص ریه دید و دو سه خطی توی پروندم نوشت (من که نفهمیدم چی نوشت)
بعد روز یکشنبه هم دکتر متخصص داخلی پروندم دید سری به نشان تایید بالا پایین کرد بعد گفتم که من مشکل کبد هم دارم اون چجوری پیگیری کنم که گفتش من فکر کنم با همین مشکل ریه هم معاف بشید گقتن که برو دو هفته دیگه نامه میاد برای کمیسیون
حالا سوال من این هست که کمیسیون چجوری هست ؟ رفتم کمیسیون چکاری بکنم چکاری نکنم ؟
آیا امکان داره از نظر بیمارستان معاف باشم اوناهم همینجوری تایید کنن یا نه الکی شاید بگن معاف نمیشی؟
دوستان لطفا راهنمایی کنن دلشوره دارم بدجور
سلام دوست من
شما میری شوراء با مدارک کامل . اونجا واست نوبت میزنن که کی بیای
بعد دفعه ی بعد که میری مشخص میشه معافیت میگیری یا معاف از رزمی. کار خواصی نباید انجام بدید فقط مدارکت رو کامل همراه داشته باش

Shahr0kh

Registered User
لایک‌ها
36
سلام

دوستان هم رزم :general703:

آقا واسه لیسانس چه درجه ای میدن و شرایط ؟

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
سلام
من تیرماه (فکر کنم دهم) فارغ التحصیل شدم در مقطع کارشناسی(یعنی آخرین نمره اون موقع ثبت شد ولی هنوز مدرکم رو نگرفتم)
کنکور هم امتحان دادم متاسفانه قبول نشدم
از طرفی به هیچ عنوان امکانش نیست برم خدمت در حال حاضر و حتما حتما باید 3-4 سال دیگه اقدام کنم
میخوام بدونم چه راه هایی واسم وجود داره که 3-4 سال زمان بخرم و خدمت نرم؟
البته راهش نسبتا تضمینی باشه، یعنی مثلا نیاز به کنکور سراسری و اینا نباشه چون امکان درس خوندن رو هم ندارم یعنی وقتش رو ندارم اصلا!
ممنون میشم راهنمایی کنین
بعید میدونم راه قانونی به جز درس داشته باشه
برو فراگیر پیام نور خوب.معافیت تحصیلی هم صادر میشه برات یه فوق لیسانسی هم میگیری

Shahr0kh

Registered User
لایک‌ها
36
ما که شنیدیم میگن به یگان اگر درجه دار کم باشه ستوان سوم اگر که نه استوار یکم

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
بعید میدونم راه قانونی به جز درس داشته باشه
برو فراگیر پیام نور خوب.معافیت تحصیلی هم صادر میشه برات یه فوق لیسانسی هم میگیری
مرسی
همون منظورم راه درسی بود در واقع
راستش نمیدونم آزمون پیام نور قبول میشم یا نه، آخه هیچی نخوندم هنوز!
ولی زبانم قوی هست و میخوام برم رشته مدیریت اجرایی که زبانش ضریب 3 داره
شهر خودمم انتخاب کردم، شانس قبولی برای شهر داوطلب بیشتره؟ یعنی این تنها رشته بدرد بخوری بود که توی شهر ما داشت! حتی کامپیوتر هم نداشت!!
همه رشته هاش از این علوم انسانی های داغون بود، حقوق و نمیدونم علم و جزا و از این تیپ رشته ها :دی

اما اگه خدای نکرده قبول نشدم، میتونم واسه آزاد شرکت کنم و خدمت نرم؟ یعنی تا مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد برسه مجبور نیستم برم خدمت؟ چون من 10 تیر فارغ التحصیل شدم و فکر کنم ثبت نام مهرماه یا شهریور باشه نهایتا

sajjadsaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
:-s
با سرعت داره نزدیک میشه
کسایی که کفایت از آموزش دارن (آموزش تکمیلی)-(پذیرش ****) روز اموزش باید برن برگشونو بدن محل اموزش ؟ یا قبل تر؟ اونجا نگهشون میدارن؟
خودشون میرن یا از هنگ میبرن ؟
؟؟

بالا