برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

payam358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
داداش شورای عالی رفتی ؟چطور بود ؟چی گفتن ؟
اره رفتم خدارو شکر معاف شدم
اصلا چیزی به اسمه شورای عالی وجود نداشت و من روزه قبل تو همون کمیسیون رای معافیتم صادر شده بوده و فقط بخاطره اذیت کردن بود من که رفتم فرستادنم پیشه معاون حوزه که البته خودش از اعضای کمیسیون پزشکی هم بود اونم یکم نگام کرد بعد یه فیش به من داد که برو پول بریز حساب یه چیزی حدود 110 هزار تومن بود ریختم به حساب و فیش واریزشو اوردن براش دیگه گفت برو تا یه ماه دیگه کارتت میاد دره خونه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اره رفتم خدارو شکر معاف شدم
اصلا چیزی به اسمه شورای عالی وجود نداشت و من روزه قبل تو همون کمیسیون رای معافیتم صادر شده بوده و فقط بخاطره اذیت کردن بود من که رفتم فرستادنم پیشه معاون حوزه که البته خودش از اعضای کمیسیون پزشکی هم بود اونم یکم نگام کرد بعد یه فیش به من داد که برو پول بریز حساب یه چیزی حدود 110 هزار تومن بود ریختم به حساب و فیش واریزشو اوردن براش دیگه گفت برو تا یه ماه دیگه کارتت میاد دره خونه
عزیز تو کمیسیون رای میدن نظر نهایی با **** وظیفس

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
بستگی داره معافیت پزشکی مربوط به کدوم بند باشه (هر بیماری یه بند خاص داره) معمولا برای افرادی که معافیت پزشکی غیر از اعصاب و روان دارن محدودیت خاصی نداره فقط توی بعضی از استخدامی ها معافیت پزشکی قبول نمیکنن ولی محدودیت دیگه ای نداره.
محدودیت های معافیت اعصاب و روان رو چطور؟ میدونید؟

payam358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من فکر نمیکنم محدودیتی وجود داشته باشه مگر فقط در بعضی ادارات خصوصی که اونم برای معافیت پزشکی به صورت کلی هست نه بخش خاصی
اما برای ادارات دولتی و بیشتر استخدام ها در صورت تایید پزشک معتمد قابل قبول هست و مشکلی نداره
عموی خودم معافیت اتفاقا مربوط بخشه اعصاب و روان داره هم گواهینامه داره و هم استخدام یکی از ادارات دولتی هستند و هیچ مشکلی هم وجود نداره

Morteza@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان کسی اطلاعی از تیپ زرهی 281 کرمانشاه که تو بیستون هست داره؟ بعد تو امریه کلمه "آج" درج شده. کسی میدونه به چه معنی ای هست؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

والا دقیق نمیدونم ولی مثل اینکه برای گواهینامه و استخدامی مشکل ایجاد میکنه، اگه گواهینامه داشته باشید برای تاییدش هم باید یه بار برید دکتر روانپزشک مورد اعتماد و نامه بگیرید و ببرید راهنمایی رانندگی تا تاییدش کنن. برای استخدامی ها هم در ظاهر مینویسن اگه پزشکمون تایید کنه مشکلی نیس ولی تا اونجایی که میدونم کمتر قبول میکنن مخصوصا برای بانکها و یا محیط های اموزشی (دانشگاه و مدرسه و اینجور جاها کلا قبول نمیکنن)

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
همه ی کسایی که کارت معافیت دارن (فقط نمیدونم برای عینک و چشمم همینطوره یا نه؟) میرن کمیسیون پزشکی در مورد گواهینامه

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
دوستان این داستان 3 ماه کی شنیده ؟!!

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان این دوره طلایی چیه ؟
من اعزامی 19 بهمن پایگاه هوایی مهر اباد هستم و هرکی به ما یه چیزی گفته یکی میگه اصلا به شما نمیخوره و برج 12 یکی گفته 3 4 روز عید یکی گفته 7 روز . حاج آقای پادگان هم که درجش سرهنگه گفت تمام عید رو . کسی هست که بدونه چیزی ؟
فقط از روی اطمینان باشه

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
دوستان چیکار کنیم معاف شیم؟پزشکی؟
مشکل خاصی ندارم فقط میخوام لثم رو جراحی کنم پیوند لثه بزنم :دی
خودمونو به افسردگی بزنیم چی؟

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
سلام دوستان اگر بعد از ارسال دفترچه خدمت ازدواج کنیم 3 ماه کم میشه یا حتما باید قبل از ارسال دفترچه ازدواج کنیم . تشکر

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان این دوره طلایی چیه ؟
من اعزامی 19 بهمن پایگاه هوایی مهر اباد هستم و هرکی به ما یه چیزی گفته یکی میگه اصلا به شما نمیخوره و برج 12 یکی گفته 3 4 روز عید یکی گفته 7 روز . حاج آقای پادگان هم که درجش سرهنگه گفت تمام عید رو . کسی هست که بدونه چیزی ؟
فقط از روی اطمینان باشه

معمولا به اعزامی های برج 12 میگن دوره طلایی، بستگی به پادگان داره، یکی از دوستام اعزامی 1/12 بود و دوره طلایی و کل عید رو فرستادن خونه، یعنی آخر اسفند تا بعد از 13 فروردین

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان چیکار کنیم معاف شیم؟پزشکی؟
مشکل خاصی ندارم فقط میخوام لثم رو جراحی کنم پیوند لثه بزنم :دی
خودمونو به افسردگی بزنیم چی؟

اگه هیچ مشکلی نداری به این راحتی ها نمیشه بیخیالش بشی بهتره، فقط وقت تلف کردنه.
الکی نمیشه خودتو بزنی به افسردگی، کسایی رو معاف میکنن که اوضاعشون خراب باشه (یعنی سابقه بستری در بخش اعصاب و روان بیمارستان رو داشته باشن) وگرنه غیر از این بود همه معافیت میگرفتن ;)

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
یک سوال مهم از دوستان داشتم
کسی که قبلا سابقه خدمت در نیروی هوایی ارتش داشته باشد می شه تو اعرام مجدد بیفتد نیروی زمینی ارتش؟؟؟؟؟؟؟
من سابقه 4 ماه خدمت در پادگان شهید خضرایی نیروی هوایی ارتش داشتم .الان برگم اومده زده آمورشگاه شهید سید عبدالحمید انشائی نیروی زمینی ارتش.
به نطرتان اشتباه نکردند؟

Last edited:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
یک سوال مهم از دوستان داشتم
کسی که قبلا سابقه خدمت در نیروی هوایی ارتش داشته باشد می شه تو اعرام مجدد بیفتد نیروی زمینی ارتش؟؟؟؟؟؟؟
من سابقه 4 ماه خدمت در پادگان شهید خضرایی نیروی هوایی ارتش داشتم .الان برگم اومده زده آمورشگاه شهید سید عبدالحمید انشائی نیروی زمینی ارتش.
به نطرتان اشتباه نکردند؟

سلام
نمیشه، میگن هر ارگانی قبلا خدمت کرده باشید بازم همون ارگان اعزام میشید، احتمالا اشتباه شده.

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
بستگی داره معافیت پزشکی مربوط به کدوم بند باشه (هر بیماری یه بند خاص داره) معمولا برای افرادی که معافیت پزشکی غیر از اعصاب و روان دارن محدودیت خاصی نداره فقط توی بعضی از استخدامی ها معافیت پزشکی قبول نمیکنن ولی محدودیت دیگه ای نداره.
بند ۱۱
انواع صرع که معاف دایم داره

یک سوال دیگه که البته شاید سوالش مربوط به آموزش دانشگاه باشه ولی حالا میگم شاید کسی بدونه، من الان دانشجو هستم، میتونم این ترمم که تموم شد انصراف اضطراری بدم و واسه سربازی و معافیت اقدام کنم؟ سوال اصلیم اینه که من اگه انصراف اضطراری بدم و معاف شم میتونم برم دانشگاه انصرافمو پس بگیرم و تو همین رشته ای که میخونم ادامه بدم؟

nikita2008

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوستان
من پدرم عمل قلب باز انجام داده (گرفتگی رگ ها)
میتونم کفالت بگیرم به نظرتون ؟

بالا