برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
تف تف!!

رفیقم 2 هفته پیش 18 میلیون واریز کرد برای خرید خدمتش، دیروز کارتش اومد! من الان 4 ماه و 10 روزه خدمتم تموم شده، هنوز کارتم نیومده :| :|
اینجایی که من خدمت میکنم نهایت 2 هفته ای کارت همه میاد، اکثرا سر یک هفته دستشونه
مشکل از یگان خدمتی شماست که دیر اقدام کرده، بهتره خودت بری پیگیری کنی

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
تف تف!!

رفیقم 2 هفته پیش 18 میلیون واریز کرد برای خرید خدمتش، دیروز کارتش اومد! من الان 4 ماه و 10 روزه خدمتم تموم شده، هنوز کارتم نیومده :| :|

یه سر به پست بزن، بعضی وقتها کارت رو میفرستن ولی میمونه توی پست (برای شهرستانیها) اگه نبود که برو پلیس +10 یا **** وظیفه پیگیری کن، معمولا حداکثر 1 ماهه میاد، شاید مشکلی پیش اومده.

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
خرید سربازی مشمولان غایب را کی دوباره اعلام می کنند.من از پلیس +10 سوال کردم گفتش ثبت نام جدید تو شهریور هستش.

Kvothe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، بنده تک فرزند هستم و پدرم 64 سالشه، معلولیت شنوایی داشته در حد خیلی شدید که در بهزیستی هم پرونده داره و کارتم معلولیت داره، پدرم مستمری بگیره الان می خواستم بپرسم برای معافیت کفالت حمایت از معلولان بهزیستی اقدام کنم بهتره یا بخاطر بیماری پدر؟ دوم برای گوش پزشک معتمد **** وظیفه کدوم بیمارستانه ما قبل از اقدام به معافی بریم نظر خودش رو بپرسیم چون با این قانون جدید معلوم نیست معاف بشوم و نمی خواهم چند ماه وقتم تلف بشه برای اقدام الکی! متاسفانه معلولیت شنوایی رو میگن پنهان و تابلو هم نیست، تازه پدرم با سمعک تا حدی میشنوه که قبلا معیار بدون سمعک بود الان با سمعک حساب می کنن انگار!

PUYA141

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
91
سلام
یکی از دوستام تو بچگی امپول بهش زدن تکون خورده امپول تو باسنش شکسته بعد نمیدونم به چه نحوه سوزن در اوردن دکتر گفته باید عمل بشه عمل نکردن همینجوری مونده تا الان که 24 سالشه الان جاش تو باسنش مونده یه گودی عمیق هست زمستون جاش درد میکنه زیاد نمیتونه بشینه ایا با این شرایط امکان معافیت هست ؟

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
سلام.
خرید سربازی مشمولان غایب را کی دوباره اعلام می کنند.من از پلیس +10 سوال کردم گفتش ثبت نام جدید تو شهریور هستش.
منم پیگیرم ولی همچین چیزی نشنیدم
به من گفتن باید صبر کنی دور قبلی پروندش بسته بشه بعد اگه دوباره تصویب شد اعلام میکنن یعنی حتی ممکنه دیگه اینکارو نکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام
یکی از دوستام تو بچگی امپول بهش زدن تکون خورده امپول تو باسنش شکسته بعد نمیدونم به چه نحوه سوزن در اوردن دکتر گفته باید عمل بشه عمل نکردن همینجوری مونده تا الان که 24 سالشه الان جاش تو باسنش مونده یه گودی عمیق هست زمستون جاش درد میکنه زیاد نمیتونه بشینه ایا با این شرایط امکان معافیت هست ؟

سلام
احتمالش کمه معافیت دائم بدن، شاید خیلی خوشبینانه معاف از رزم کنن.

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
منم پیگیرم ولی همچین چیزی نشنیدم
به من گفتن باید صبر کنی دور قبلی پروندش بسته بشه بعد اگه دوباره تصویب شد اعلام میکنن یعنی حتی ممکنه دیگه اینکارو نکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk
تصویب شده و اوایل شهریور ثبت نام شروع می شود.من 2 ماه پیش هم از پلیس +10 پرسیدم گفته بود براشون جلسه گذاشتن و گفتن اوایل شهریور دور دوم ثبت نام شروع می شود.
این هم لینک خبر.
http://www.1sarbaz.ir/1693_ثبت-نام-از-متقاضيان-خريد-سربازي-به-مرحل.html/

http://press.jamejamonline.ir/Newspreview/2041148168232269255

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
سلام من آخرای امسال یا نهایت اواسط سال دیگه درسم(کارشناسی) تموم میشه چند تا سوال داشتم :
1- من نزدیک بینم و مجموع چشام میشه 7-8 ، معافیت دائم و کامل ک میدونم نمیشه ولی این معافیت از رزم و اینجور معافیت هایی بهم نمیخوره ؟ اگرم بخوره فایده داره ؟ چون یکی میگفت سربازا مثلا میرن میدون تیر تو میری W.C میشوری !
2- بسیج فعال بودن چقدر از خدمت کم میکنه ؟ آشنا دارم گفته تو برو عضو بسیج شو من همینجوری بسیج فعالت میکنم ولی نگفت چقدر از سربازیت کم میشه
3- اصن نرم سربازی به غیر از مشکل کار و استخدام و خروج از کشور دیگه چ مشکلایی داره نرفتن به سربازی ؟

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
بسته بودن مجرای اشکی دو چشم معافی داره ؟
اگه عمل بشه چی ؟ (عملش بیهوشی کامله)

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام من آخرای امسال یا نهایت اواسط سال دیگه درسم(کارشناسی) تموم میشه چند تا سوال داشتم :
1- من نزدیک بینم و مجموع چشام میشه 7-8 ، معافیت دائم و کامل ک میدونم نمیشه ولی این معافیت از رزم و اینجور معافیت هایی بهم نمیخوره ؟ اگرم بخوره فایده داره ؟ چون یکی میگفت سربازا مثلا میرن میدون تیر تو میری W.C میشوری !
2- بسیج فعال بودن چقدر از خدمت کم میکنه ؟ آشنا دارم گفته تو برو عضو بسیج شو من همینجوری بسیج فعالت میکنم ولی نگفت چقدر از سربازیت کم میشه
3- اصن نرم سربازی به غیر از مشکل کار و استخدام و خروج از کشور دیگه چ مشکلایی داره نرفتن به سربازی ؟

1- معاف از رزم راحت میدن، زیاد فایده نداره، اره وقتی بقیه میرن رژه معاف از رزم ها یا میرن اخر صف راه میرن یا میبرنشون نظافت و از اینجور کارها
2- هر سال بسیج فعال یه تعداد روز کسری داره (دقیق یادم نیست چقدر) فقط بسیج فعال داشتن بدرد نمیخوره مگه اینکه این دوستت علاوه بر اینکه فعالت کنه بفرستت دوره تکمیلی که کارت سبزت رو بگیری اونوقت اگه بیوفتی **** اموزشی نمیبرنت و اگه جایی غیر از **** بیوفتی دو ماه از دوره یگانت کم میکنن.
3- کار و استخدام و خروج از کشور و نهایتا بعضی جاها ممکنه یهویی گیر بدن و بفهمن نرفتی بگیرنت (ولی احتمالش کمه)

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
بسته بودن مجرای اشکی دو چشم معافی داره ؟
اگه عمل بشه چی ؟ (عملش بیهوشی کامله)

در مورد معافیت داشتنتش مطمئن نیستم ولی اکثر بیماریهایی اینجوری که بعد از عمل مشکل کاملا رفع میشه دیگه خبری از معافیت یا معاف از رزم نیست، پس اگه دنبالش هستی بهتره قبل از عمل بری بپرسی

PUYA141

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
91
در مورد سوال دومت برای هر سال بسیج فعال یک ماه کسر خدمت هست

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
در مورد معافیت داشتنتش مطمئن نیستم ولی اکثر بیماریهایی اینجوری که بعد از عمل مشکل کاملا رفع میشه دیگه خبری از معافیت یا معاف از رزم نیست، پس اگه دنبالش هستی بهتره قبل از عمل بری بپرسی
از کجا باید بپرسم ؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
از کجا باید بپرسم ؟

اگه مشکل رایج باشه از قبل توی بندهای معافیت پزشکی ثبت شده که میتونی هم توی سایتها پیداش کنی و هم اینکه از **** وظیفه بپرسی ولی اگه خیلی رایج نباشه بهترین کاری که میشه کرد اینه که بری یکی از بیمارستانهای مورد تایید **** وظیفه توی شهرتون و از دکتر بپرسی تا بعد از معاینه بتونه دقیقتر بگه که احتمال معافیت هست یا نه.

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
اگه مشکل رایج باشه از قبل توی بندهای معافیت پزشکی ثبت شده که میتونی هم توی سایتها پیداش کنی و هم اینکه از **** وظیفه بپرسی ولی اگه خیلی رایج نباشه بهترین کاری که میشه کرد اینه که بری یکی از بیمارستانهای مورد تایید **** وظیفه توی شهرتون و از دکتر بپرسی تا بعد از معاینه بتونه دقیقتر بگه که احتمال معافیت هست یا نه.
توی نت هرچی سرچ کردم یه مورد هم پیدا نکردم.
باید برم همون بیمارستان بپرسم.
ممنون بابت راهنمایی.

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
من اعزامی 1/6 هستم لیسانسه افتادم شهید رجایی کرمانشاه (سراب نیلوفر) چجور جاییه بعدش میفتم مرز؟مرز کجا وضعیت چطوره

optis2005

Registered User
لایک‌ها
70
دوستان من کارشناسی رو 11 ترمه تموم میکنم..با توجه به اینگه ورودی 89 هستم تعداد سنوات مجاز 6 ساله دیگه؟بزای ادامه تحصیل مشکلی ندارم؟
ممنون

graphistt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که معافیت گرفتن ...
خواهش می کنم جواب بدید کمکم کنید واسم خیلی واجبه
من کمیسیون ماده 6 بهزیستی اقدام کردم واسه معلولیت مادرم . ضایعه نخاعی داره بعد بهزیستی فرستادن بیمارستان .. جفت دکترا واسم خوب نوشتن یعنی مطمئنم که کم نزاشتن تو برگه ..
رفتم کمیسیون بدوی **** وظیفه .. تا برگه های دکترای بیمارستانو دیدن نوشتن معاف دائم گفتن برو فیشارو بریز .. رفتم ریختم بعد دو هفته زنگ زدن بیا **** وشیفه جلسه رویت ... رفتم یه پزشک عمومی گاگول بود بدون اینگه برگه بیمارستان نگاه کنه گفت باید بری شورای عالی پزشکی ... احتمالاً این هفته زنگ می زنن واسه شورای عالی پزشکی
حالا شما منو راهنمایی کنید
اول اینکه امکان داره بعد از واریز فیش ها رای عوض بشه .. تا حالا سابقه داشته همچین چیزی
بعد اینکه تو شورای عالی چی میگذره ؟؟؟ چیکار باید بکنم اونجا ؟؟؟
آخر از همه اینکه من معاف می شم یا نه ؟؟ :-( دهن من سرویس شد تو این 7-8 ماه

بالا