برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

rezamoghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
سلام دوستان
کیا برا برج 4 اعزام هستند؟

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
معافیت لاغری هنوز هست یا برداشته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی از دوستان که مطمئن هست جواب بده
بهتره یه سر بری **** وظیفه سوال کنی اگه میخوای کاملا مطمئن بشی . امیدوارم معاف بشی :general601:

nima_fk

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان کسی که غایبه به هیچ وجه نمیتونه معافیت کفالت بگیره؟یعنی اصلا امکان نداره؟

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
من خرداد سال بعد درسم تموم میشه اگه بعدش دفترچم پست کنم چند ماه باید صبر کنم تا اعزام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چند ماه معمولا طول میکشه تا اعزام بشی

f0rdead

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
سلام.برایی سه برادری کسری میزنن؟فکر بکنم یک جا خونده بودم اگه میزنن چند ماه؟ ممنونم

amirirani

Registered User
لایک‌ها
28
سلام خدمت دوستان
من در شورای پزشکی معاف از رزم شدم!
واقعیاتش نیت من این بود که اگه معاف دایم ندادن نمیرم سربازی!فقط الان یه مشکل هست یکی اینکه که برگه ی آماده به خدمت که باید از پلیس10بگیرم آیا میتونم با اون گواهینامه بگیرم؟و اینکه نباید غیبت داشت درسته؟من خداوکیلی نمیدونم الان غیبت دارم یا.متولد5-75هستم و تاریخ تعیین تکلیفم تو **** وظیفه30-3-92خورده اون موقع که دیپلم گرفتم ولی با توجه به شرایطم که یه سال زودتر مدرسه رفتم و در هنرستان بودم که پیش دانشگاهی هم نداره الان وضعیت من چیه دوستان برگ آماده خدمتم غیبت داره یا نه؟تورو خدا کمک کنید و اینکه بخوام اعتراض کنم به رای شورا برگه رو میده بهم که گواهی نامه بگیرم؟واقعا معذرت میخوام از این که زیاد حرف زدم

Stranger1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من چند روز پیش دانشگام تموم شد و بلافاصله برای اعزام به خدمت اقدام کردم و وقتی برای معاینه پزشکی اولیه به بهداری ناجا رفتم به علت افتادگی که در چشم چپم داشتم دکتر برام مشکل پتوز چشم که ناشی از بیماری های داخلی مغز و اعصاب باشه نوشت، هر چی هم که به دکتر التماس کردم که چیزی ننویس و بزن سالمه قبول نکرد. حالا این وسط گیر افتادم. اگر کمیسیون بابتش بهم معافیت پزشکی بدن دلم نمیسوزه، میگم حداقلش دو سال نرفتم و سختی نکشیدم ولی اگر معاف از رزم بدن فرق آنچنانی با سربازی عادی نداره و وقتی کارت پایان خدمت رو بدن دیگه نمیشه توی کلی از ادارات استخدام شد، میخواستم بدونم اگر بهمون معافیت از رزم بدن، میتونیم قبولش نکنیم و درخواست اعزام عادی بدیم؟ توی پلیس +10 که قبول نکردن درخواست اعزام عادی بزنن و گفتن با دکتر کمیسیون صحبت کن و ببین چی میگه، میخواستم بدونم راه قطعی وجود نداره که بشه معاف از رزم رو نپذیرفت؟

mhm007_007

Registered User
لایک‌ها
184
من خرداد سال بعد درسم تموم میشه اگه بعدش دفترچم پست کنم چند ماه باید صبر کنم تا اعزام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چند ماه معمولا طول میکشه تا اعزام بشی
بچه ها همین ماه فرستادن واسشون خورده آبان 95
با سلام
من چند روز پیش دانشگام تموم شد و بلافاصله برای اعزام به خدمت اقدام کردم و وقتی برای معاینه پزشکی اولیه به بهداری ناجا رفتم به علت افتادگی که در چشم چپم داشتم دکتر برام مشکل پتوز چشم که ناشی از بیماری های داخلی مغز و اعصاب باشه نوشت، هر چی هم که به دکتر التماس کردم که چیزی ننویس و بزن سالمه قبول نکرد. حالا این وسط گیر افتادم. اگر کمیسیون بابتش بهم معافیت پزشکی بدن دلم نمیسوزه، میگم حداقلش دو سال نرفتم و سختی نکشیدم ولی اگر معاف از رزم بدن فرق آنچنانی با سربازی عادی نداره و وقتی کارت پایان خدمت رو بدن دیگه نمیشه توی کلی از ادارات استخدام شد، میخواستم بدونم اگر بهمون معافیت از رزم بدن، میتونیم قبولش نکنیم و درخواست اعزام عادی بدیم؟ توی پلیس +10 که قبول نکردن درخواست اعزام عادی بزنن و گفتن با دکتر کمیسیون صحبت کن و ببین چی میگه، میخواستم بدونم راه قطعی وجود نداره که بشه معاف از رزم رو نپذیرفت؟
داداش جنبه خوبشو نگاه کن.معاف از رزم بخوری احتمال اینکه شهر خودتون بیفتی خیلی بالا میره بعد اینکه الان کجا اداری استخدام میکنن بهترین شرکت ها خصوص هستند
فقط تو آموزشی احتمال داره فرمانده معاف از رزمها رو انتخاب کنه که برن دستشویی بشورن که اونم خوبه چون سر نماز و.. کلا تو پیچی نمیری اصلا

hasan_gm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من مدرکم فوق هست برای معافیت پزشکی اقدام کردم ممکنه کسی به بنده کمک کنه ؟ من چندتا سوال دارم که نتونستم جوابشو هیچ جا پیدا کنم
واقعا ممنون میشم

clickchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام روزتون بخير من اعزامي ا اسفند 1394 بودم و براي عيد 20 روز مرخصي دادن ( **** كرمانشاه نيروي زميني هستم) حالا ميدونيد ترخيصي كلي **** در فروردين 1395 چندم هست؟ 26 27 28 29 ؟ ما آموزش اضافه در ارديبهشت نداريم

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
با سلام
دوست عزیز هیچ جای کارت شما نمی نویسه که شما معاف از رزم بودید!برای کسی هم اهمیت نداره! بعد مگه قراره توی شرکت و اداره رزم کنید که به خاطر معافیت از رزم شما رو استخدام نکنن اینا چه فکرای عجیب غریبیه آخه؟
برو معافیت از رزم بگیر حالشو ببر
تو منو یاد اون رفیق هم خدمتیم می ندازی که کل آموزشی دنبال باطل کردن معاف از رزمیش بود اما نتونست و نشد ولی بعدش که افتاد توی مرز با همون معاف از رزمیش شد راننده فرمانده و از یه جای داغون رسید به جای خوب

sajjad1992

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من 1/2/1395 اعزامم کسی میدونه روز اول چی باید ببریم؟

Last edited:

amirirani

Registered User
لایک‌ها
28
سلام بچه ها
میخواستم بپرسم بیمارستان 501خ اعتماد زاده چه جور جایی هست؟دسترسی متروش چه طوریه؟

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
کسی که یک اردیبهشت اعزامشه میتونه فردا اعزامشو دو ماه عقب بندازه؟
معمولا دفاتر پلیس +10 این کارو می کنند اما دو روز مونده به اعزام هم امکانش هست؟
کسی اطلاع داره راهش چیه ؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
سلام خدمت دوستان
من در شورای پزشکی معاف از رزم شدم!
واقعیاتش نیت من این بود که اگه معاف دایم ندادن نمیرم سربازی!فقط الان یه مشکل هست یکی اینکه که برگه ی آماده به خدمت که باید از پلیس10بگیرم آیا میتونم با اون گواهینامه بگیرم؟و اینکه نباید غیبت داشت درسته؟من خداوکیلی نمیدونم الان غیبت دارم یا.متولد5-75هستم و تاریخ تعیین تکلیفم تو **** وظیفه30-3-92خورده اون موقع که دیپلم گرفتم ولی با توجه به شرایطم که یه سال زودتر مدرسه رفتم و در هنرستان بودم که پیش دانشگاهی هم نداره الان وضعیت من چیه دوستان برگ آماده خدمتم غیبت داره یا نه؟تورو خدا کمک کنید و اینکه بخوام اعتراض کنم به رای شورا برگه رو میده بهم که گواهی نامه بگیرم؟واقعا معذرت میخوام از این که زیاد حرف زدم
غیبت داری داداش الان هفتاد و هفتی ها دارن میرن بردگی
منم نمیخوام برم خدمت
منتها با اشتغال به تحصیل گرفتم گواهینامه رو
تو اون برگ سبزت اصلا نباید بنویسه غیبت داری
اگه نوشته باشه گواهینامه نمیدن
ولی عیب نداره بشین
بابای من سال 67 گواهینامش باطل شده هنوز نرفته تمدید کنه دوباره بگیره:))بدون گواهینامه میشینه پشت فرمون

arfnpm

Registered User
لایک‌ها
49
درود

برای من چند پرسش برام پیش آمده است:

1- چه اطّلاعاتی در کارت‌های هوشمند پایان خدمت (کیت هوشمند) درج می‌شود؟
2- آیا تمام سوابق و اطّلاعات ما شامل دو ماه آموزشی، تعداد مرخصی‌ها، استعلاجی‌ها، نوع استعلاجی و... در کیت این کارت‌ها موجود است؟
3- اگر مورد شماره‌ی 2 بله است چه کسانی می‌توانند اطّلاعات این کیت‌ها را بخوانند؟
3- معاف از رزم و ... روی کارت‌ها درج نمی‌شود اما از کسی شنیدم که امکان استعلام از **** وظیفه هست. **** وظیفه چه اطلاعاتی در صورت استعلام به سایرین (برای استخدام) می‌دهد؟ اصلاً اطلاعاتی می‌دهد؟

سپاس

amir1381370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
من 2/1 اعزام هستم.
لیسانس دارم.
آموزش 01 تهران افتادم.
می خواستم باهاتون مشورت کنم ببینم نظرتون چیه اگه نرم خدمت و بعد از 8 سال غیبت خدمت رو بخرم؟
دوستان تجربه ای در زمینه ی نرفتن سربازی ندارند؟
اگه نریم چی میشه؟

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
با سلام.
من 2/1 اعزام هستم.
لیسانس دارم.
آموزش 01 تهران افتادم.
می خواستم باهاتون مشورت کنم ببینم نظرتون چیه اگه نرم خدمت و بعد از 8 سال غیبت خدمت رو بخرم؟
دوستان تجربه ای در زمینه ی نرفتن سربازی ندارند؟
اگه نریم چی میشه؟
خب خرید خدمت که همیشه نیست-هر روزی یه قانون میاد- من یادمه زمانی که میخواستم برا معافی اقدام کنم تو یه هفته دوتا قانون اومد ورفت-

amir1381370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی از دوستان تجربه ای از نرفتن سربازی در بلند مدت نداره؟
چه اتفاقی افتاده براتون با نرفتن به سربازی؟

بالا