برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

amir1381370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
من در حال خدمت در نیرو زمینی ارتش هستم و قصد دارم کادری بشم، می خواستم ببینم کسی در این زمینه تجربه ای نداره؟باید چیکار کنم ؟

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
از طريق بنياد نخبگان بورسيه خارج بهت ميدن يا خودت شخصا ميخاي بري خارج ؟

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,651
شما میتونی پذیرش بگیری از دانشگاههای خارجه و از معافیت تحصیلیت استفاده کنی و بری برای مقطع دکترا تحصیل کنی که افتخاری دیگر برای پاتوق به ارمغان بیاری. واقعا این پاتوق به اندازه ده تا دانشگاه دکتر داده بیرون :D

بعد یه چند سالی آنجا یللی تللی کنی و بعد سربازیت رو بخری. البته وثیقه که اینجا گذاشتی به نفع مرد مظلوم فلسطین ضبط میشه :p

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
از طريق بنياد نخبگان بورسيه خارج بهت ميدن يا خودت شخصا ميخاي بري خارج ؟
نه هر فاندی قرار باشه داده بشه از طرف دانشگاه خارجی هست و از داخل چیزی داده نمیشه (البته فکر کنم فرصت مطالعاتی ها از داخل بورسیه میشن)
شما میتونی پذیرش بگیری از دانشگاههای خارجه و از معافیت تحصیلیت استفاده کنی و بری برای مقطع دکترا تحصیل کنی که افتخاری دیگر برای پاتوق به ارمغان بیاری. واقعا این پاتوق به اندازه ده تا دانشگاه دکتر داده بیرون :D
بعد یه چند سالی آنجا یللی تللی کنی و بعد سربازیت رو بخری. البته وثیقه که اینجا گذاشتی به نفع مرد مظلوم فلسطین ضبط میشه :p
بله اینم میشه ولی در این حالت باید مدرک کارشناسی+ارشدم رو بخرم که حدود 23 میلیون میشه و هدف صرفه جویی در این هزینه در ازای یک سال تاخیر هست.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

amir1381370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.من در حال خدمت در نیرو زمینی ارتش هستم و قصد دارم کادری بشم، می خواستم ببینم کسی در این زمینه تجربه ای نداره؟باید چیکار کنم؟

327327

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، دوستان کسی فرم شماره 8 دفترچه اعزام به خدمت که مربوط به معافیت میشه رو داره؟ من هرچی دفترچه دانلود کردم 6 تا فرم بیشتر نداشت و یا اینکه خیلی قدیمی بود و فرم شماره 8 مربوط به کفالت میشد.

Sapas3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
لطفا منو راهنمایی کنین. پسر عموی من چند سال پیش مهاجرت کرد (موقع مهاجرت مشمول بوده وبا وثیقه 15 میلیونی اگه اشتباه نکنم ) از کشور خارج شد. حالا یه اتفاقی براش افتاده که اگه اینجا بود میتونست معافی بگیره. میخواستم بدونم میتونه الان معافی بگیره یا نه. مشکلش هم بخش 8 بند 20 ه. (فقدان انگشت دست)

amir1381370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.من در حال خدمت در نیرو زمینی ارتش هستم و قصد دارم کادری بشم، می خواستم ببینم کسی در این زمینه تجربه ای نداره؟باید چیکار کنم؟

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام!
آموزشی نیرو هوایی شیراز افتادم؟
فضاش چطوره؟

armansh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام دوستان . امیدوارم حالتون خوب باشه...
من پارسال به دلیل عمل قلب معافیت خودم رو گرفتم. بعد چن وقت متعصفانه پدرم فوت شد.
حالا میخواستم بدونم میتونم معافی پزشکی رو تبدیل به کفالت کنم؟ و در کل آیا بهتره اینکارو انجام بدم یا نه؟

ممنون

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
دوستان من هنوز دفترچه پست نکردم و این هفته پست میکنم یکی از دوستانم توی پایگاه **** کار میکنه یعنی کارمنده اونجا میخام برم اونجا پذیرش بگیرم ( کارت بسیج فعال ندارم ) خودش گفتم اونجا سرباز قبول میکنه گفت آره از خداشونم هست و گفت بعد اینکه دفترچه پست کردی بیا کسی تجربه ای و اطلاعاتی داره در این زمینه که

1)آیا واقعا سرباز میگیرن پایگاه های **** ؟؟؟؟؟؟؟

2) ارزش داره برم اونجا ؟؟ با توجه اینکه میگن **** به درجه اهمیت نمیده( مدرکم هم لیسانس هست )

کسی اگر اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
431
دوستان 1سوال:
پدرم 5درصد جانبازی گرفته(به خاطر 3تا ترکش تو بدنش)که +24 ماه جبهش میشه=9 ماه کسری از من,حالا بعد از کلی بد بختی مدارک بیمارستانشو پیدا کرده,توش موج انفجار هم زدن,حالا طبق چیزی که من متوجه شدم(و بهمون گفتن)موج انفجار حدود 25 درصد جانبازی میدن
حالا همین الان که من دارم مینویسم دنبال کارهاشه,میخوام اینو بدونم,من اگه اون 5درصده که گرفته رو 6 درصد میدادن+24ماه جبهه,ایا من معاف میشدم؟؟؟؟و حالا که اینجوری شده,فکر میکنید از موج انفجار,چند درصد بهش بدن؟1درصد کار منو راه میندازه؟
بعد من تا اون موقع وسط اموزشی هستم,بر فرض مثال اگر معافی بگیره برام,چقدر زمان میبره من بیام بیرون؟
ببخشید زیاد شد,من شنبه اعزامم,دیگه حالم خوب نیست

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
431
دوستان من هنوز دفترچه پست نکردم و این هفته پست میکنم یکی از دوستانم توی پایگاه **** کار میکنه یعنی کارمنده اونجا میخام برم اونجا پذیرش بگیرم ( کارت بسیج فعال ندارم ) خودش گفتم اونجا سرباز قبول میکنه گفت آره از خداشونم هست و گفت بعد اینکه دفترچه پست کردی بیا کسی تجربه ای و اطلاعاتی داره در این زمینه که

1)آیا واقعا سرباز میگیرن پایگاه های **** ؟؟؟؟؟؟؟

2) ارزش داره برم اونجا ؟؟ با توجه اینکه میگن **** به درجه اهمیت نمیده( مدرکم هم لیسانس هست )

کسی اگر اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم
داداشم اگر اشنات کلفت باشه,مشکلی نیست,پذیرش میشی,اما اگر بخوای بری فرم پذیرش پر کنی و بری قاطی بقیه,خدا میدونه پذیرش بشی یا نه(با توجه به اینکه بسیج نداری و دوره تکمیلی نرفتی)(البته دیگه دوره تکمیلی ملاک نیست)
حالا در کل اینکه اگر بخوان بگیرنت,شما بعد از پست دفترچه,2ماه قبل اعزامت مراجعه کن(زودتر بری,میگن برو فلان روز بیا)2ماهم که من میگم زیاده تازه,خلاصه اگر بخوان قبولت کنن,شما اون فرم پذیرش 10برگی پر نمیکنی,اگر بخوان سر کارت بزارن,اون فرمه رو بهت میدن که اصلا نمیتونی پرش کنی,چون 5تا مهر و امضا از فرمانده های مختلف میخواد(که اگرم پیداشون کنی)چون بسیج نداری برات مهر نمیزنن
معرف پاسدار میخواد,معرف حزب الهی محل میخواد,خلاصه این بود تجربه من,گفتم بهت بگم وقتت حروم نشه داداش,کسی سر کارت نزاره یه وقت

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
داداشم اگر اشنات کلفت باشه,مشکلی نیست,پذیرش میشی,اما اگر بخوای بری فرم پذیرش پر کنی و بری قاطی بقیه,خدا میدونه پذیرش بشی یا نه(با توجه به اینکه بسیج نداری و دوره تکمیلی نرفتی)(البته دیگه دوره تکمیلی ملاک نیست)
حالا در کل اینکه اگر بخوان بگیرنت,شما بعد از پست دفترچه,2ماه قبل اعزامت مراجعه کن(زودتر بری,میگن برو فلان روز بیا)2ماهم که من میگم زیاده تازه,خلاصه اگر بخوان قبولت کنن,شما اون فرم پذیرش 10برگی پر نمیکنی,اگر بخوان سر کارت بزارن,اون فرمه رو بهت میدن که اصلا نمیتونی پرش کنی,چون 5تا مهر و امضا از فرمانده های مختلف میخواد(که اگرم پیداشون کنی)چون بسیج نداری برات مهر نمیزنن
معرف پاسدار میخواد,معرف حزب الهی محل میخواد,خلاصه این بود تجربه من,گفتم بهت بگم وقتت حروم نشه داداش,کسی سر کارت نزاره یه وقت

خیلی خیلی ممنون بابت این راهنمایی و نکاتی که گفتین تشکر

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
سلام دوستان من امروز برگه اعزام رو گرفتم و تاریخ اعزام شد 1 اردیبهشت
الان وارد سایت **** وظیفه شدم میخام تاریخ اعزامم زودتر بیوفته درخواست تعجیل بزنم به نظرتون میشه که اسفند اعزام بشم ؟ قبول میکنن یا نه

bingo55521

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
دوستان من متولد ٧٣ ام شيش ماهي هست فوق ديپلم گرفتم با دانشگاهم تصويه نكردم
قصد كار دولتي هم ندارم
خارج از كشورم فعلا كه كاري ندارم
گواهينامه هم ده سال اعتبار داره
با اين اوصاف برم خدمت؟
ايا چند سال ديگه خريد ميزارن؟
تك پسر هستم و پدرم ٥٩ سالشونه

Last edited:

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
سلام
دوستان من متولد ٧٣ ام شيش ماهي هست فوق ديپلم گرفتم با دانشگاهم تصويه نكردم
قصد كار دولتي هم ندارم
خارج از كشورم فعلا كه كاري ندارم
گواهينامه هم ده سال اعتبار داره
با اين اوصاف برم خدمت؟
ايا چند سال ديگه خريد ميزارن؟
تك پسر هستم و پدرم ٥٩ سالشونه

من شرایط شما را داشتم نمیرفتم
ولی من به شدت علاقه دارم به سفر تفریحی خارج کشور و مجبورم برم برای پاسپورت ولی یکی واسش مهم نیست بره خارج از کشور یا نره
خرید که صد در صد میزارن چون بودجشون باز کم میاد کفگیرشون میخوره ته دیگ
منم الان لیسانس گرفتم خدمتم هم بخام یه روزی بخرم باید 30 تومن پول بدم در حالی که هیچ سرمایه ای ندارم ولی اونی که دیپلم داره 10 تومن پول داده و حداقل چند سال کار کرده و یه سرمایه ای داره پس حواست باشه مدرک هر چی بره بالاتر قیمت خرید خدمت زیاد میشه

بالا