برگزیده های پرشین تولز

پرینتر و اسکنر

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
قيمت ها در بازار خيلي متفاوت و HP در ايران حدود 7 تا نمايندگي و شركت خدمات داره . ( يكي اش هم الماس است )
من خوشبختانه تا حالا كارم به گارانتي هيچ كدوم از پرينترها نكشيده كه بگم كدوم بهتره ، ولي ريز شركت معتبر و كلفتيه .lمن تا حالا با ليزري رنگي كارم نكردم كه در مورد كيفيتش چيزي بگم ، ولي با توجه به اينكه جوهر افشانها با كيفيت بسيار بالاي عكس چاپ مي كنن ، دليلي نداره نگران كيفيت اين ليزري باشي . در مورد تعداد صفحاتي كه مي توني بزني و جزيياتش بهتره به سايت Hp سر بزني :
HP 2550 L
درضمن به مقاله هاي زير يك سري بزن ، بدردت مي خوره :
چه پرينتري اتخاب كنيم ؟ قسمت اول
چه پرينتري اتخاب كنيم ؟ قسمت دوم
چه پرينتري اتخاب كنيم ؟ قسمت سوم
بهترين پرينترهاي چاپ عكس

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
دستت درد نکنه جکی!
این الماس همون الماس خاور میانه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ریز کامپیوتر رو میشه مستقیم از خودش گرفت یا نمایندگی داره؟؟؟
منظورت اینه که لیزری به خوبی جوهر افشان عکس نمی زنه؟؟؟؟ چون من می خوام C70 رو بزارم کنارو هدف من هم چاپ عکس با لیزری هست

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
بله عزيزم ، اين الماس همون اماس خاورميانه معروفه . مستقيم هم از خود ريز مي توني خريد كني هم پاساژ ايران و هم پايتخت نمايندگي فروش داره ، روي تابلو مغازه هم زده ريز كامپيوتر .
منظورم كاملا برعكس بود ، يعني ليزري بهتر از جوهر افشان ميزنه .
راستي براي كار خونگي مي خواي ؟ مي خواي با هاش چيكار كني ؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
برای مغازه می خوام
راستی این جوهر های مادیران الان چطوره!!!!!؟؟؟؟ پارسال یک سری گرفتم رید تو پرینترم مجبورشدم هد رو عوض کنم! چون جوهر ها گارانتی!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ بود (دستگاه نبود) جوهر اپسون دادن و 10 از پول هد رو نگرفتن ولی 30 باقی هد رو تیغیدن ازم!! بعدش بهم گفتن این سری به درد چاپ عکس نمی خورده!!!!!!!
پس اگه لیزری بهتره این c70 رو بدم برهi!!
راستی اصلا این c70 که جوهرش تقریبا تموم شده کسی می خره؟؟؟؟؟؟
خود ریز کجا بید؟؟؟؟؟پساژایران کجا بید؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
جکی جان این چه حکایتی هست که ریز –دستگاه 560 میده و 30 ارزونتر از اچ پی ایران
ولی مواد رو گرونتر یعنی 4 تاش 400 ولی اچ پی ایران میده3*88+85 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مواد فرقی می کنه؟؟؟؟؟؟
کسی تا حالا با گارانتی ریز کامپیوتر سر و کارش افتاده ببینم چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
من كه شنيدم جوهرهاي مادايران بدرد نمي خوره .و فكر كنم دفعه قبل هم اشتباه كردي پول بابت هدش دادي ، مي نداختي دور بهتر بود . بعيد مي دونم اين پرينترت رو بتوني بفروشي ، مگر اينكه به آشنايي رفيقي چيزي بخواي ارزون بدي بره . كلا پرينتر جوهر افشان وقتي مي خري داري پول هد و جوهرش رو مي دي ، خود پرينتر مجاني در مياد و قيمتي نداره . در ضمن اصولا قطعات اصلي پرينتر مثل جوهر و هد و ... شامل گارانتي نيست و در واقع خيلي اين گارانتي بكارت نمياد ، براي همين خودت رو بي خود خسته نكن . راستي دادش من توي اون پست گفتم قيمت 4 تا جوهر 100 تومان ، مي خواي يه زنگ به خود ريز بزن و دوباره بپرس .
در ضمن پاساژ ايران داخل خيابان وليعصر بين طالقاني و ميدان وليعصر است . و كامپيوتر ريز دقيقا سر نبش بازاره .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ببخشین ولی تا اونجا که من یادم می یاد ریز ظهری به من گفت چهارتاش 400 تومن!!!!!!!!!!!نه چهار تاش 100 تومن
ولی تو بازار رضا برا قطعه اون یکی قیمت رو یعنی 3*88+85 بهم گفتن

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
براي خريد لوازم جانبي ، بايد زياد بگردي و قيمت بگيري مطمئنا ارزون تر هم پيدا مي كني. در ضمن اگه بخواي شارژ هم ميشه كرد كه قيمتش خيلي ارزون تر در بياد . فكر كنم اگه بري ايرانشهر بگردي قيمت هاي پايين تري هم پيدا كني

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اخه کیفیت هم حسابه!!!!!ما یه لیزری سیاه از مادیران گرفتیم EPL5900 و تونر فابریکش خوب بود ولی شارژش کردیم افتضاح بود و چاپ خط می زد --اخرش هم کارتریج رو خراب کرد و مجبور شدیم کارتریج نو بخریم!!!!!!! شارژش هم خود مادیران کرده بود!!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
در ضمن تقلب هم زیاده و به ویژه تو رنگی خوب کیفیت شدیدا فرق میکنه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
شما به نظرتون کدوم شرکت بخش فنی بهتری داره؟الماس یا ریز؟؟؟؟؟ چون لیزری تعمیرات می خواد که طرف باید وارد باشه
کدومشون بیشتر سابقه کار با لیزر دارند و سابقه بهتر
تلفن الماس و ادرسشو داری؟؟؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دادش من يكي تو ايرانشهر ميشناسم كه هم كار شارژش عاليه و هم قيمتش . در ضمن منظورم اين بود همون تونر اصلي رو با قيمت پايين تر هم مي توني پيدا كني ، نه متفرقه .بنظرم بخش فني ريز خيلي بهتر از سايرين و همينطور الماسه . الماس يك شركت تجاري با سرمايه زياده ، نه بيشتر . ( رو بخش فني و اين چيزاش اصلا حساب نكن . كافيه يك مرتبه زنگ بزني و با بخش فني صحبت كني و در مورد يكي از قطعاتشون سوال بپرسي خودت حساب دستت مياد . من دو سه مرتبه زنگ زدم ، هر دفعه پشيمون شدم ) ريز كار اصلي اش لوازمي مثل پرينتر و اسكنر است و به همين خاطر خيلي بيشتر مي توني روش حساب كني . در عين حال يكي از نمايندگان پخش و گارانتي Canon نيز هست ( علاوه بر HP) و يكي از بهترين نمايندگي هاست . خيلي از نمايندگي هاي HP شركت هاي كچكي هستند ، كه در مقابل ريز ، حكم خرده پا رو دارند . راستي روي اين هم حساب نكني كه هر مدلي رو خواستي با گارانتي الماس پيدا بشه . بعضي مدلها ممكنه باشه .
اين هم تلفن كامل نمايندگي هاي ريز :
مركزي : 8811386-8824906-8820391
مركزكامپيوتر پايتخت : 8788656-8788657
مركزكامپيوتر ايران : 8896737-8804714
مجتمع تجاري علاالدين : 6739755-6739406

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MohammadR :
در اين قسمت هر گونه سوالي در مورد خريد اين دو قطعه (پرينتر و اسكنر ) داريد مطرح كنيد.
با تشكر :)
دوست عزيز براي كارهاي نه زياد حرفه اي Epson- C64 و براي كارهاي حرفه اي Epson - R300 يا Epson - R200 بخر و حالشو ببر .
دلايل :
1 - كيفيت بالاي چاپ بخصوص در دومين مورد
2 - گارانتي مطمئن ماديران حتي براي هد دستگاه
3 - كارتريج 6 رنگ براي بالاترين كيفيت و جدا از هم
4 - چاپ مستقيم بر روي سي دي
5 - چاپ مستقيم از دوربين ديجيتالي
6 - چاپ مستقيم از حافظه هاي دوربين هاي ديجيتالي
7 - و از همه مهمتر جوهر ارزان و مطمئن ماديران

:happy:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
عزیز دل برادر من لیزری رنگی می خوام!!!!!!! خودم یه C70 دارم!!!!!!!!!

درمورد گارانتی مادیران هم اصلا حرف نزن که دلم پره!! به لعنت خدا هم نمی ارزه!!! تو بخش فنی به ویژه بخش فنی پرینتر به اندازه$%#^$ هم حالیشون نیست!!!
من خودم یه دوجین دستگاههای مختلف(پرینتر-اسکنر-فتوکپی......) که گارانتی مادیران دارم !! بابت همشون هم سر و کارم به گارانتی افتاده و می دونم چه قدر اوضاعش ناجوره!!! ((بارها بدون تعمیر تحویل داده بودن!!!یه پرینتر لیزری دارم که 6 ماه تموم ما اینو می بردیم تعمیر و گارانتی راست#@#$ نفهمیدن چشه تا اخر خودم درستش کردم!!!!)

اون جوهر ارزون و مطمئن مادیران هم خدمتتون عارضم که اولا مطمئن نیست!!!!!!! چون سری قبل من برا سی 70 زدم و درجا هدم رو داغون کرد و باعث گیر کردن نازلهاش شد !!!!!!!اون جوهر ها فقط به درد اون پرینتر ارزونها می خوره که نازلهاشن درشت تره!! خودشون هم گفتن اینا به درد چاپ عکس نمی خوره

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
راستي من بالاخره پرينتر خريدم.
HP 7760 PhotoPrinter
135 هزار تومان
پرينتر خوبيه.
از كيفيتش هم خيلي راضيم.;)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از mehrdad1355 :
عزیز دل برادر من لیزری رنگی می خوام!!!!!!! خودم یه C70 دارم!!!!!!!!!

درمورد گارانتی مادیران هم اصلا حرف نزن که دلم پره!! به لعنت خدا هم نمی ارزه!!! تو بخش فنی به ویژه بخش فنی پرینتر به اندازه$%#^$ هم حالیشون نیست!!!
من خودم یه دوجین دستگاههای مختلف(پرینتر-اسکنر-فتوکپی......) که گارانتی مادیران دارم !! بابت همشون هم سر و کارم به گارانتی افتاده و می دونم چه قدر اوضاعش ناجوره!!! ((بارها بدون تعمیر تحویل داده بودن!!!یه پرینتر لیزری دارم که 6 ماه تموم ما اینو می بردیم تعمیر و گارانتی راست#@#$ نفهمیدن چشه تا اخر خودم درستش کردم!!!!)

اون جوهر ارزون و مطمئن مادیران هم خدمتتون عارضم که اولا مطمئن نیست!!!!!!! چون سری قبل من برا سی 70 زدم و درجا هدم رو داغون کرد و باعث گیر کردن نازلهاش شد !!!!!!!اون جوهر ها فقط به درد اون پرینتر ارزونها می خوره که نازلهاشن درشت تره!! خودشون هم گفتن اینا به درد چاپ عکس نمی خوره

منم خفن از دست ماديران شاكي ام ... !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30

meli

Registered User
لایک‌ها
23
به نقل از MohammadR :
راستي من بالاخره پرينتر خريدم.
HP 7760 PhotoPrinter
135 هزار تومان
پرينتر خوبيه.
از كيفيتش هم خيلي راضيم.;)
ميشه يه سري كامل مشخصات بدي؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
تو اینترنت سرچ کنی یا تو سایت اچ پی بری حتی عکسش رو هم میتونی ببینی- کافیه همین مدلو سرچ کنی

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
به نقل از meli :
ميشه يه سري كامل مشخصات بدي؟
دوست عزيز ، من شخصا پرينترهاي Canon رو ترجيح مي دم . علاوه بر اينكه كيفيتش از HP كمتر نيست ، هزينه نگهداري و حتي قيمتش نيز از HP بهتره . در پست 5 همين قسمت در مورد چند مدل Canon صحبت شده و براي اطلاعات بيشتر در مورد خريد پرينتر ، به لينكهايي كه در پست 21 گذاشتم ( چه پرينتري انتخاب كنيم ) يك سري بزن .

بالا