• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پس انداز يک ساله مو به چه کاري بزنم؟

Nirvanna

Registered User
لایک‌ها
10
سلام

طي يک سال اخير تونستم حدود 7 تومن پس انداز کنم که حدودا 4 تومنش الان سکه هست و 3 تومنش نقد وفعلا تو حساب بانکي

به نظرتون کدوم يکي از راه هاي زير براي حفظ و افزايش سرمايه ام ميتونه بهتر باشه

- تبديل کل مبلغ به سکه

- خريد يه پرايد و استفاده د رآژانس

- خريد يه وانت و استفاده براي باربري

- سپرده گذاري در موسسه مهر و گرفتن وام

خودم بيشتر نظرم رو گزينه ي آخره ولي خيلي از شرايطش مطلع نيستم ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي کنند.

من اين پولو به زحمت و با صرف زمان زياد تونستم پس انداز کنم و دلم ميخاد الان بتونم به بهترين نحو ازش استفاده کنم

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
سپرده گذاري در موسسه مهر و گرفتن وام. ولی فقط طرح مهر 3 حداقل هم 8 ماه بزار تا مبلغ وامت و تعداد اقساط بیشتر بشه . کاری که خودمم کردم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
خب چرا همین کاری که کردی رو ادامه نمیدی ؟
اگه بتونی اقساط وام رو بدی سرمایه گذاری تو موسسه بهتره
مثلا می تونی وام رو بگیری بعد با اون پول یه وانت یا پراید بگیری باهاش کار کنی
بعد اقساط وام رو بدی بعدش حداقل اینه که اصل پولت برات می مونه

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
وام رو زمانی روش فکر کن که بدونی باهاش چه کار کنی .
الان با 7 تومان سرمایه خودت وقتی راه حل مطمئنی به ذهنت نمیرسه پس با وام هم همین میشه قضیه ت .
وام گرفتنش آسونه ولی بعد به فکر پس دادنشم باش .
اگه استرس دوست نداری داشته باشی با همین سرمایه خودت کار کن .

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
وام رو زمانی روش فکر کن که بدونی باهاش چه کار کنی .
الان با 7 تومان سرمایه خودت وقتی راه حل مطمئنی به ذهنت نمیرسه پس با وام هم همین میشه قضیه ت .
وام گرفتنش آسونه ولی بعد به فکر پس دادنشم باش .
اگه استرس دوست نداری داشته باشی با همین سرمایه خودت کار کن .

تایید...

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
منظورت رو خوب نرسوندی دادا اگر میخوای سرمایه ای باشه و بذاری کنار واسه روز مبادا که به سکه تبدیلش کن اونم نیم سکه ضرب 86 بذار باشه همینطور.اما اگر میخوای باهاش درآمد ایجاد کنی اگر فکر کار داری تو سرت بذار توی یک موسسه یا بانک حدود 6 ماه بذاری نزدیک 30 تومن با سود کم بهت میدن.اگر کل سرمایت اینه تو کار نندازش فعلا چون چیزی برات نمیمونه تهش

maxny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
منظورت رو خوب نرسوندی دادا اگر میخوای سرمایه ای باشه و بذاری کنار واسه روز مبادا که به سکه تبدیلش کن اونم نیم سکه ضرب 86 بذار باشه همینطور.اما اگر میخوای باهاش درآمد ایجاد کنی اگر فکر کار داری تو سرت بذار توی یک موسسه یا بانک حدود 6 ماه بذاری نزدیک 30 تومن با سود کم بهت میدن.اگر کل سرمایت اینه تو کار نندازش فعلا چون چیزی برات نمیمونه تهش
واقعا بعد از 6 ماه 30 تومن برای 7 تومن میدن؟ ( با سود کم؟) میشه لطفا اسم بانک و سقف وام رو بگید. با تشکر

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
بانک مهر و موسسه فرشتگان برای 3 ماه هرچقدر بذاری 2 برابرش با 60 پولت رو میدن که میشه 20 تومن تقریبا حلا فکر کن این زمان دو برابر بشه.البته قبل گذاشتن پول تو حساب با مدیر صحبت کنین و تا میتونین ازش پوینت بگیرین مطمعن باشید بعد 6ماه بخواید بیشترم میگیرید

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
بانک مهر و موسسه فرشتگان برای 3 ماه هرچقدر بذاری 2 برابرش با 60 پولت رو میدن که میشه 20 تومن تقریبا حلا فکر کن این زمان دو برابر بشه.البته قبل گذاشتن پول تو حساب با مدیر صحبت کنین و تا میتونین ازش پوینت بگیرین مطمعن باشید بعد 6ماه بخواید بیشترم میگیرید

سودش چند درصده ؟
ضامن چی می خواد ؟
بازپرداختش چند ماهه هست ؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
سودش رو فکر کنم برای اون مدل 3 ماهه 18 درصده بازپرداختشم بین 36 تا 48 ماهه

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
همه پیشنهاد ها رو بزار کنار
i298960_ddd.gif

در صورتیکه دارای درآمد ثابت هستی و می تونی قسط بانک رو بدی . اون 3 میلیون رو بزار موسسه مهر برای وام . وام رو بگیر ولی 3 تومن رو بر ندار . بکنش سپرده و بزار تضمین وامت بمونه که مشکل ضامن هم نداشته باشی و سود هم بگیری به این صورت توی سود بانکی و سود وامی که به بانک میخوایی بدی حداقل 10% شما سود میگیری
i298960_ddd.gif

بعد اون پولت رو گلم برو شمش بگیر نه سکه . اگر 3 میلیون هم باشه کفایت میکنه

بازدهی :

4 میلیون سکه داری .
3 میلیون سپرده داری که بانک هست و داری سودش رو میگیری و ضامن وام شما در بانک هست
3 میلیون هم شمش طلا داری

ظرف 3 ماه شما به سرمایت 3 میلیون به صورت شمش طلا به سرمایت اضافه شده
i298960_ddd.gif

پس میبینیم پول رو پول کذاشتن ولو اندک هم کار سختی نی ;) . این از من به شما به عنوان یه برادر نصیحت . با نقشه درست برای آینده همه چیز ممکن هست

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
ای بابااااااااااااا
دکتر نیستی وقتی هم هستی یهو شتک می کنی همه تاپیک ها رو به شدت رگبار پست زدن و جوابیه !
داداش یه نفس بگیر فدات یهو از دستت ندیم !

داک یه سوال :
این قضیه سپرده برا ضمانت وام رو یکم بیشتر بشکافش ( فرق از بغل ) .
یعنی اینکه پول میذاریم برای وام و بعدش به جا ضامن همون پول خودمون رو یه حساب دیگه باز کنیم بذاریم بانک ؟
کدوم بانک یا موسسه این شرایط رو قبول دارن ؟
آخه معمولا گیر میدن به داشتن چندضامن و اینکه علاوه بر حساب ضامن دیگه هم جور کنیم .

این مورد رو دقیق تر بگو
شاید دعات کردیم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سودش رو فکر کنم برای اون مدل 3 ماهه 18 درصده بازپرداختشم بین 36 تا 48 ماهه

یعنی چی مدل 3 ماهه 18 درصد ؟
اسم این طرحی که میگی چی هست ؟
اخه مگه میشه با 7 تومن 30 تومن وام بدن ؟
ضمانت چی می خوان ؟

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
یعنی چی مدل 3 ماهه 18 درصد ؟
اسم این طرحی که میگی چی هست ؟
اخه مگه میشه با 7 تومن 30 تومن وام بدن ؟
ضمانت چی می خوان ؟

فکر کنم اشتباه گفتن چون بهترین طرح موسسه مهر طرح مهر 3 است ، شرایط: حداقل یک میلیون رو باید 4 ماه بزاری . وام هم چهار ماه یک برابر موجودی { اصل پول رو میشه برداشت }تعداد اقساط هم تعداد ماه ها رو ضربدر 6 کن . سود رو هم اگه بشینی دقیق حساب کنی خیلی بیشتر از 14 درصد میشه .
من دو بار از این موسسه وام گرفتم و راضی بودم .

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
من پرسیدم ! البته مهر رو ! 4 ماهه می دن ، 100 درصد پولت رو وام می دن ! مثلا 5 میلیون بزاری ، 5 میلیون وام 14 درصد ( با دزدی هاشون 16 درصد ) 24 ماهه می دن !
هر 1 ماه اضافی بمونه ، 6 ماه بهت رو اقساط اضافه می کنند ! یعنی 6 ماه بخوابه به جای 24 ماه ، 36 ماهه می شه اقساط !
ولی یادم رفت براتون بپرسم بیشتر بمونه بیشتر هم می شه مبلغ وام یانه !

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
فکر کنم اشتباه گفتن چون بهترین طرح موسسه مهر طرح مهر 3 است ، شرایط: حداقل یک میلیون رو باید 4 ماه بزاری . وام هم چهار ماه یک برابر موجودی { اصل پول رو میشه برداشت }تعداد اقساط هم تعداد ماه ها رو ضربدر 6 کن . سود رو هم اگه بشینی دقیق حساب کنی خیلی بیشتر از 14 درصد میشه .
من دو بار از این موسسه وام گرفتم و راضی بودم .

منم حرفم همینه ! هر جا دیدم گفتن 1 برابر موجودی تازه اونم بعد از 4-5 ماه !‌
اما مشکل اینه که ضامن می خوان مثل بقیه وام ها

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
من پرسیدم ! البته مهر رو ! 4 ماهه می دن ، 100 درصد پولت رو وام می دن ! مثلا 5 میلیون بزاری ، 5 میلیون وام 14 درصد ( با دزدی هاشون 16 درصد ) 24 ماهه می دن !
هر 1 ماه اضافی بمونه ، 6 ماه بهت رو اقساط اضافه می کنند ! یعنی 6 ماه بخوابه به جای 24 ماه ، 36 ماهه می شه اقساط !
ولی یادم رفت براتون بپرسم بیشتر بمونه بیشتر هم می شه مبلغ وام یانه !

بیشتر از 4 ماه سه حالت داره : یا تعداد اقساط زیاد میشه یا مبلغ وام و یا میانگینی از هردو زیاد میشوند .

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
بیشتر از 4 ماه سه حالت داره : یا تعداد اقساط زیاد میشه یا مبلغ وام و یا میانگینی از هردو زیاد میشوند .

ممنون !
البته فکر کنم بشه اصل سپرده بشه ضامن ! این رو می شه گفت 90 درصد مطمئن هستم ، دکتر هم به خوبی توضیح دادن

بالا