برگزیده های پرشین تولز

پیدا کردن سرور یا شرکت هاستینگ یک سایت !!

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چه جوری میشه فهمید سرور یک سایت کجاست ؟ یا یه سایت از کجا هاست گرفته و آدرس سایته شرکت هاستینگ یا اون سرور کجاست ؟

athar

Registered User
لایک‌ها
8
یه جا رو به عنوان نمونه بگو.
باهم به کمک دوستان آمارش رو در میاریم.
توضیح همراه مثال نتیجه بهتری میده.

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از athar :
یه جا رو به عنوان نمونه بگو.
باهم به کمک دوستان آمارش رو در میاریم.
توضیح همراه مثال نتیجه بهتری میده.

والا من جای خاصیو مد نظر ندارم یه بنده خدایی هست هر سایتی بهش میگم 3 سوت آمارشو در میاره برام جالب بود که چه جوری این کارو میکنه :blink:

ولی از خودش که میپرسم میگه مگه بچه بازیه ؟ :wacko:
حالا گفتن اینجا بپرسم شاید کسی بدونه این بابا چه کار میکنه .

athar

Registered User
لایک‌ها
8
خوب مثلا سایت خودم http://hhoster.com
یه whois از این سایت میگیری. اگه DNS بهت میگه که این سایت روی کدوم هاستینگ ست شده. اما خوب بعضی جاها مثل خودم DNS خصوصی دارن و وقتی whois بگیری میبینی که نوشته ns1.hhoster.com. اما در کل با whois خیلی اطلاعات مفیدی کسب میکنی.
اما بعضی از شرکت های هاستینگ برای کمک به رعایت محرمیت یک سایت رو فقط برای DNS در نظر میگیرن. مثلا ما یه دامین داریم به نام dnshouse.com اگه شما به whois رسیلر های ما نگاه کنی میبینی که dns روی ns1.dnshouse.com ست شده. و با مراجعه به dnshouse.com چیزی دستگیرت نمیشه. در نتیجه آمار مخفی میمونه.
راه دیگش استفاده از IP هست. یعنی شما با پینگ کردن یه سایت IP اون رو در بیاری. و سپس با استفاده از دیتابیس سایت های whois قوی کل سایت هایی که روی اون آی پی هستن رو لیست کنی. بعد ببینی که از بین این سایت ها کدوم هاستینگ هستن ......
اگه چیز دیگه ای به خاطرم رسید میگم.

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از athar :
خوب مثلا سایت خودم http://hhoster.com
یه whois از این سایت میگیری. اگه DNS بهت میگه که این سایت روی کدوم هاستینگ ست شده. اما خوب بعضی جاها مثل خودم DNS خصوصی دارن و وقتی whois بگیری میبینی که نوشته ns1.hhoster.com. اما در کل با whois خیلی اطلاعات مفیدی کسب میکنی.
اما بعضی از شرکت های هاستینگ برای کمک به رعایت محرمیت یک سایت رو فقط برای DNS در نظر میگیرن. مثلا ما یه دامین داریم به نام dnshouse.com اگه شما به whois رسیلر های ما نگاه کنی میبینی که dns روی ns1.dnshouse.com ست شده. و با مراجعه به dnshouse.com چیزی دستگیرت نمیشه. در نتیجه آمار مخفی میمونه.
راه دیگش استفاده از IP هست. یعنی شما با پینگ کردن یه سایت IP اون رو در بیاری. و سپس با استفاده از دیتابیس سایت های whois قوی کل سایت هایی که روی اون آی پی هستن رو لیست کنی. بعد ببینی که از بین این سایت ها کدوم هاستینگ هستن ......
اگه چیز دیگه ای به خاطرم رسید میگم.

خب از این سایت های whois قوی چیزی سراغ داری ؟ این فکر کنم راه خوب و راحتی باشه !

mohammad534

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من دامنه ی http://www.mjahangiri.ir/ رو روی هاست رایگان از شرکت های ایرانی
ثبت کردم و لی حالا نمی دونم هاستم مال کدوم شرکته
توی اطلاعات دامنه ام
DNS
ns4.main-hosting.com
هستش
اسم شرکت هم بنظرم " آداب معنای میزبانی واقعی " بودش ولی هرچی سرچ می کنم نیستش!!!!!
confused.png

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
سلام
من دامنه ی http://www.mjahangiri.ir/ رو روی هاست رایگان از شرکت های ایرانی
ثبت کردم و لی حالا نمی دونم هاستم مال کدوم شرکته
توی اطلاعات دامنه ام
DNS
ns4.main-hosting.com
هستش
اسم شرکت هم بنظرم " آداب معنای میزبانی واقعی " بودش ولی هرچی سرچ می کنم نیستش!!!!!
confused.png
‏27 جولای 2005
:eek:
--------------------------------------------
دی ان اس main-hosting.com کلا مربوط میشه به هاست رایگان
که مرجع کلیه های رایگان موجود در نت، برای youhosting.com هست (نمایندگی هاست رایگان میده)
ns4.main-hosting.com هم برای youhosting.com هست :)

mohammad534

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
زبان فارسی نداره من از پشتیبانش در خواست کنم هاستمو فرمت کنه؟؟؟؟

بالا