برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد برای خرید کیس مخصوص بازی با 4 میلیون

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان عزیز :)

قصد دارم با 4 میلیون بودجه کیس مخصوص بازی بخرم
خودم به سیستم مورد توجهی نرسیدم,چون قطعات رو به لحاظ بازدهی نمیشناسم.
ولی از نظر اسمی و رسمی همه چیزو میدونم

خواهش میکنم ازتون کمک کنید تا یه کیس خوب جمع بشه و منم تا چند سالی بابت گیم خیالم راحت باشه..
از همه تون ممنون :wub:

DarkPriest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه چیزیو باید بدونی اینه که برای یه پی سی گیم هر چی خرج کنی کمه چون تضمین نیست که الن بخری فردا یه تکنولوژی جدید یا قطعه جدید بیاد که سیستمتو له کنه یا این بازی هایی که دارن ساخته میشن شاید سیستمت نتونه روی بهترین کیفیت اجرا کنه.خریدن کنسول هم بد نیست با یه مبلغ کمتر میتونی همه ی بازی هارو روی آخرین کیفیت بازی کنی اما یه سری تحقیق و مقایسه کردم دیدم که تقریبا چیزی حدوده 50% افکت ها غیر فعالن ولی چیزی که کنسول ها دارن به خصوص کنسول های سونی بازی های انحصاری هستن انتخواب با خودته اما به یه PC اصمینانی نیست راستی الان این قیمتیو که دادی برای خرج کردن روی یه سیستم فول گیمینگ کمه این حقیقته با این قیمتای فضایی

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21
یه چیزیو باید بدونی اینه که برای یه پی سی گیم هر چی خرج کنی کمه چون تضمین نیست که الن بخری فردا یه تکنولوژی جدید یا قطعه جدید بیاد که سیستمتو له کنه یا این بازی هایی که دارن ساخته میشن شاید سیستمت نتونه روی بهترین کیفیت اجرا کنه.خریدن کنسول هم بد نیست با یه مبلغ کمتر میتونی همه ی بازی هارو روی آخرین کیفیت بازی کنی اما یه سری تحقیق و مقایسه کردم دیدم که تقریبا چیزی حدوده 50% افکت ها غیر فعالن ولی چیزی که کنسول ها دارن به خصوص کنسول های سونی بازی های انحصاری هستن انتخواب با خودته اما به یه PC اصمینانی نیست راستی الان این قیمتیو که دادی برای خرج کردن روی یه سیستم فول گیمینگ کمه این حقیقته با این قیمتای فضایی

ممنون از راهنمایی تون
کنسول هم فکر خوبیه..50 درصد افکت روی کنسول بیشتر از PC هستش ؟

به نظر شما با یه core-i7 4770 و گرافیک GTX 650 Ti Boost نمیشه تا 4 سال دیگه مطمئن بود که حداقل بازی ها روون اجرا میشن ؟
البته این چیزیه که به ذهنم رسید قطعا شما و بقیه دوستان نظرای بهتری دارن.....
حالا شما هم سیستم پیشنهادی تونو بگید,ممنون میشم...

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
دوست من بهترین کار خرید پی سی هستش
پی سی در گذر ادوار همیشه بازیهاش کرک میشده اما کنسول همواره با معضلی به اسم هک نشدن رو برو بوده سخت افزار های کنونی هم قابل قیاس با نسل قبلی نیستند
شما ببین الان با ۲ میلیون تومن میتونی پی اس ۳ بخری با خروجی زمان فتحلی شاه
در صورتی با گرافیک های امروزی میتونی تا ۶۰ فریم بر ثانیه و رزلوشن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ خروجی بگیری
گرافیک ها از قابلیت های شیدر جدید و فیزیکس و کودا برخوردارن که کنسول ها ندارند

در مورد پی سی که برای گیم جمع میشه مهمترین نقش رو گرافیک ایفا میکنه
یعنی شما میتونی ۴ میلیون رو هم کلش رو بدی فقط کارت گرافیک بگیری
میتونی ۲ تا ۷۹۹۰ کراس کنی
پس اولویت اول Core i7 بودن و رم بالا داشتن نیست

شما با پردازنده ی پنتیوم ۱۱۵۵ و دو تا گرافیک ۷۹۹۰ قطعاخروجی بهتری از پردازنده ی i7 و یک گرافیک ۷۹۹۰ خواهید داشت
یه Core i5 3650 کفایت می کنه با ۸ گیگ رم باس ۱۶۰۰ که اورکلاکش میکنی مین هم سری z حالا برندش بسته امکانات میتونه مهم باش
برای مانیتور هم چون برای گیم میخوای باید زمان پاسخ گویی اولویت اولت باشه
ترجیحا 2 میلی ثانیه بهترین زمان پاسخ گویی برای گیم هستش

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21
دوست من بهترین کار خرید پی سی هستش
پی سی در گذر ادوار همیشه بازیهاش کرک میشده اما کنسول همواره با معضلی به اسم هک نشدن رو برو بوده سخت افزار های کنونی هم قابل قیاس با نسل قبلی نیستند
شما ببین الان با ۲ میلیون تومن میتونی پی اس ۳ بخری با خروجی زمان فتحلی شاه
در صورتی با گرافیک های امروزی میتونی تا ۶۰ فریم بر ثانیه و رزلوشن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ خروجی بگیری
گرافیک ها از قابلیت های شیدر جدید و فیزیکس و کودا برخوردارن که کنسول ها ندارند

در مورد پی سی که برای گیم جمع میشه مهمترین نقش رو گرافیک ایفا میکنه
یعنی شما میتونی ۴ میلیون رو هم کلش رو بدی فقط کارت گرافیک بگیری
میتونی ۲ تا ۷۹۹۰ کراس کنی
پس اولویت اول Core i7 بودن و رم بالا داشتن نیست

شما با پردازنده ی پنتیوم ۱۱۵۵ و دو تا گرافیک ۷۹۹۰ قطعاخروجی بهتری از پردازنده ی i7 و یک گرافیک ۷۹۹۰ خواهید داشت
یه Core i5 3650 کفایت می کنه با ۸ گیگ رم باس ۱۶۰۰ که اورکلاکش میکنی مین هم سری z حالا برندش بسته امکانات میتونه مهم باش
برای مانیتور هم چون برای گیم میخوای باید زمان پاسخ گویی اولویت اولت باشه
ترجیحا 2 میلی ثانیه بهترین زمان پاسخ گویی برای گیم هستش

ممنون
بله حرف شما درسته..پی سی بازیهاش کرک میشه ولی باید برای خرید بازی کنسول پول زیادی بدی که حتی برای کسی که قیمت واسش مهم نیست یکم پول زور میمونه !
کنسول های نسل قبلی که کلا از رده خارجن قدرت آنچنانی ندارن
نظرتون درباره کنسول های نسل جدید چیه ؟ ارزش داره بجای PC خریداری بشه ؟ از نظر بازدهی چطور ؟

برای سیستم مخصوص گیم بیشترین هزینه رو روی کارت گرافیک بکنم ؟
برای یه گیمر معمولی بنظر شما یه دونه 7990 کافی نیست ؟

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
7920105990.png

Last edited:

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21

آقا خیلی ممنون خیلی جالب بود
تقریبا همون 4 میلیون شد..

یه سوال از همه دارم..با این سیستم و با مانیتور Full HD 20 اینچ میشه بازی های سنگین مثل کرایسیس 3 رو فول گرافیک بازی کرد ؟

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
آقا خیلی ممنون خیلی جالب بود
تقریبا همون 4 میلیون شد..

یه سوال از همه دارم..با این سیستم و با مانیتور Full HD 20 اینچ میشه بازی های سنگین مثل کرایسیس 3 رو فول گرافیک بازی کرد ؟

تقریباً آره...! البته برای کراسیس شما باید GTX 780 بخرید که 3 میلیون پولشه! :D
چون سنگین ترین موتور گرافیکی رو همین کراسیس داره که هر کارتی از پسش بر نمیاد!!

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21
تقریباً آره...! البته برای کراسیس شما باید GTX 780 بخرید که 3 میلیون پولشه! :D
چون سنگین ترین موتور گرافیکی رو همین کراسیس داره که هر کارتی از پسش بر نمیاد!!

حالا اگه عوامانه فکر کنیم و بگیم با همین مانیتور CRT با رزولوشن 1024*768 اونوقت میشه ؟
کرایسیس رو خیلی ردوست دارم,نسخه سومی رو آرزومه بازیش کنم چون از نسخه اولش دارم بازی میکنم ترکش واسم سخته:D
البته هدفم فقط اون نیست,NFS جدیدم دوست دارم بازی کنم که اونم با موتور Frosbite 3 واسه خودش حرف ها واسه گفتن داره.
یکم بیشتر راهنمایی کنین مخصوصا برای رم

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
ببینید من سعی کردم مختصر و مفید لیست رو بدم به شما.
از نظر فنی کاملاً ایده آل هست. رم بهتر هم برای این سیستم وجود داره که در بازار موجود نیست! اگر بتونید پیدا کنید، عالیه!
نه با همون مانیتور 20 اینچ هم برای شما شرایط گرافیکی بازی خیلی عالی خواهد بود! منتها نه اینکه نهایتش باشه و با آخرین جزئیات گرافیکی انتظار خیلی بالایی داشته باشید!
اگر انتظارتون خیلی بالا باشه، باید بودجه تون هم خیلی بالا باشه: 6-7 میلیون!!!

اما در مجموع خیلی خوب هست و پاسخگوی نیاز شما هست.

Last edited:

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21
ببینید من سعی کردم مختصر و مفید لیست رو بدم به شما.
از نظر فنی کاملاً ایده آل هست. رم بهتر هم برای این سیستم وجود داره که در بازار موجود نیست! اگر بتونید پیدا کنید، عالیه!
نه با همون مانیتور 20 اینچ هم برای شما شرایط گرافیکی بازی خیلی عالی خواهد بود! منتها نه اینکه نهایتش باشه و با آخرین جزئیات گرافیکی انتظار خیلی بالایی داشته باشید!
اگر انتظارتون خیلی بالا باشه، باید بودجه تون هم خیلی بالا باشه: 6-7 میلیون!!!

اما در مجموع خیلی خوب هست و پاسخگوی نیاز شما هست.

بازم ممنون
بعضی ها میگفتن سی پی یو های AMD از intel بهتره,با خودم گفتم حتما بهتره دیگه با 8 هسته و 12 مگابایت کش
بنچمارک هاشونو دیدم,,تفاوت زیادی با همین CPU که شما گفتید داره و اصلا معقول نیست

نظرتون درباره لپ تاپ های مخصوص گیم که بالای 6 میلیون قیمت دارن چیه ؟
اگه همونو توی یک کیس بخوای جمع کنی قضیه فرق میکنه ؟
توضیح خوبی بدید...ممنون

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
بازم ممنون
بعضی ها میگفتن سی پی یو های AMD از intel بهتره,با خودم گفتم حتما بهتره دیگه با 8 هسته و 12 مگابایت کش
بنچمارک هاشونو دیدم,,تفاوت زیادی با همین CPU که شما گفتید داره و اصلا معقول نیست

نه بحث اونها جداست و برای بودجه ی های محدود هست!
شما بهترین پرازنده ای که می تونید بخرید 8350 ای ام دی هست که مورد اینتل 4770K با اینکه 8هسته ای هسته ی 3.50 گیگاهرتزی داره، اما خیلی بهتر از 8350 هست!
فراموش نکنید که لزوماً تعداد هسته ی بیشتر و فرکانس بالاتر، دلیل بر برتری پردازنده نیست!
راندمان پایینی داره! بیشتر یک ترفند تبلیغاتی جهت جذب مشتری هست! وگرنه دل عمل در مقابل 4770 حرفی برای گفتن نداره!

.Ali007.

Registered User
لایک‌ها
169
دوست عزیز من این سیستم رو به شما پیشنهاد میکنم اول از همه بگم که پیشنهاد آقا حسام هم خیلی عالیه و ولی شما اصلا نیازی به سی پی یو 4770K ندارید هم به دلیل گرونی هم اینکه سری K هست و فکر نکنم شما نیازی به اورکلاک سی پی یو داشته باشید.اینطوری بودجه بیشتری برای انتخاب گرافیک بهتر میمونه...
پیشنهاد من اینه:

Case: Green X3-Gaming - 225.000T

Power: Green GP750B-OC - 469.000T

Motherboard: Asus Z87-C LGA1150 Z87 MB - 625.000T

Cpu: intel Core i5 4570 Haswell Processor - 655.000T

Ram: Corsair XMS3 8gb 2x4 - 2000 MHz - 319.000T

HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB buff - 219.000T

ODD: Plextor L890SA - 75.000T

خوب این قطعات روی هم رفته میشه 2 میلیون و 587 هزار تومان... قیمتها هم از لیون کامپیوتر گرفته شده.
دقیقا 1.413 براتون میمونه...

ببینید دوست گلم من بهتون میگم برای گرافیک برید سراغ AMD. سری 7950 از برند سافایر. کارت بسیار قدرمتند و خوبی هستش و خیلی هم خنک! بنده این کارت رو دارم و به راحتی باهاش کرایسیس میزنم. فقط توی مرحله 1 کرایسیس 3 یه بخشش هست که واقعا سنگینه! ممکنه اونجا یه کمی افت فریم داشته باشید. تنظیمات هم همه روی آخر... قابلیت اورکلاک خیلی بالایی داره برای همین پاور 750 گرین رو گفتم که به خوبی انرژی مورد نیاز گرافیک رو تامین میکنه. کلاک معمولی کارت 810 هست شما بدون افزایش ولتاژ تا 1000 میتونید اور کنید... (تا 1200 هم اور میشه به راحتی ولی با افزایش ولتاژ) برای کرایسیس مثلا بزارید روی 910-950 به راحتی میتونید روون بازی کنید. مشکلی هم برای استفاده بلند مدتش پیش نمیاد البته بهتره فقط برای کرایسیس یا بازیهای دیگه ای که افت فریم دارید کارت رو اور کنید که توی هیچ بازی دیگه ای به جز کرایسیس توی یه سری مرحله ها و صحنه های شلوغ بازی افت فریم دارید که با یه مقدار اور قابل حله.

کیس X-3 هم از تهویه خیلی خوبی برخورداره.
پس:

VGA: Sapphire HD 7950 3GB - 1.319.000T

مبلغ کل قطعات میشه 3.906 هزار تومان. با
با بودجه اضافی هم میتونید دو فن اضافی برای کیس بخرید یا یه کولر خوب برای سی پی یو جهت خنک بودن سی پی یو! البته دیگه میل خودتونه عزیز نخرید هم مشکلی ایجاد نمیکنه.

Hessam 3

Registered User
لایک‌ها
301
علی عزیز؛ درسته که پردازنده ی کور آی 5 هم برای ایشون کافیه. اما پردازنده ی معرفی شده از آینده خوب و روشنی جهت اجرای سنگین ترین بازی ها برخورداره و از نظر آینده نگر بودن، تضمین هست!

برتری GTX 760 بر HD 7950 کاملاً مشهود هست! چه از نظر اورکلاک، چه از نظر خنک کنندگی، چه از نظر بهینه بودن و چه از نظر فریم دهی در بازی ها!
در بازی کراسیس 3 تنها 2 فریم برتری 7950 هست که زیر 10 فریم ریت خروجی برای هیچ کاربری محسوس نیست و حتی فوق حرفه ای هم باشه کاربر، نمی تونه تشخصی بده از روی بازی کردن! تنها با تست توسط نرم افزارها حرفه ای مشخص میشه که قابل چشم پوشی هست!
ضمن اینکه کارت های گرافیک Nvidia سازگاری بسیار خوبی با پلتفرم Intel دارن و با نهایت کارایی می تونن خروجی مورد نظر رو بدن + کارت گرافیک معرفی شده دارای یکی از بهترین خنک کننده های دنیاست که از این حیث فقط با برند MSI نسل جدید قابل رقابت هست و MSI کمی بهتره در خنک کنندگی! (برتری جزوئی)
بخصوص اینکه مادربرد و کارت گرافیک معرفی شده هر دو از یک برند هستن و نسل جدید که این در بهینه کار کردن قطعات در کنار یکدیگر، کمک شایانی خواهد کرد.

حالا اگر ایشون افزایش بودجه ی قابل توجهی بدن، خیلی میشه امیدوارتر بود و سیستم به مراتب قدرتمندتری پیشنهاد داد و به آرزوی دیرینه اشون کاملاً خواهند رسید. ;)

در هر صورت جسارت به شما نباشه. نظر شما هم محترم هست و سیستم خیلی خوبی معرفی کردید.
در نهایت تصمیم با خود خریدار هست و امثال منو و شما فقط پیشنهاد می دیم.

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21
علی عزیز؛ درسته که پردازنده ی کور آی 5 هم برای ایشون کافیه. اما پردازنده ی معرفی شده از آینده خوب و روشنی جهت اجرای سنگین ترین بازی ها برخورداره و از نظر آینده نگر بودن، تضمین هست!

برتری GTX 760 بر HD 7950 کاملاً مشهود هست! چه از نظر اورکلاک، چه از نظر خنک کنندگی، چه از نظر بهینه بودن و چه از نظر فریم دهی در بازی ها!
در بازی کراسیس 3 تنها 2 فریم برتری 7950 هست که زیر 10 فریم ریت خروجی برای هیچ کاربری محسوس نیست و حتی فوق حرفه ای هم باشه کاربر، نمی تونه تشخصی بده از روی بازی کردن! تنها با تست توسط نرم افزارها حرفه ای مشخص میشه که قابل چشم پوشی هست!
ضمن اینکه کارت های گرافیک Nvidia سازگاری بسیار خوبی با پلتفرم Intel دارن و با نهایت کارایی می تونن خروجی مورد نظر رو بدن + کارت گرافیک معرفی شده دارای یکی از بهترین خنک کننده های دنیاست که از این حیث فقط با برند MSI نسل جدید قابل رقابت هست و MSI کمی بهتره در خنک کنندگی! (برتری جزوئی)

حالا اگر ایشون افزایش بودجه ی قابل توجهی بدن، خیلی میشه امیدوارتر بود و سیستم به مراتب قدرتمندتری پیشنهاد داد و به آرزوی دیرینه اشون کاملاً خواهند رسید. ;)

در هر صورت جسارت به شما نباشه. نظر شما هم محترم هست و سیستم خیلی خوبی معرفی کردید.

خیلی ممنون آقا حسام
i5 هم خوبه,اما نسل جدید هاسول چیزیه که آدم دوست نداره براحتی از کنارش بگذره و هرچی باشه نسل جدیده و از آیوی بریج بهتر

کارت گرافیک و سی پی یو ظاهرا منو تا 4/5 سال زنده نگه میدارن

خیلی بتونم تلاش کنم,میتونم بودجه رو تا 5 میلیون بالا ببرم,البته میخواستم با اون یه گوشی معمولی بخرم.

حالا با بودجه 5 تومن چی پیشنهاد میدید ؟
رم همین 8 گیگ باس 2000 کافیه ؟

mahdishaham

Registered User
لایک‌ها
21
دوست عزیز من این سیستم رو به شما پیشنهاد میکنم اول از همه بگم که پیشنهاد آقا حسام هم خیلی عالیه و ولی شما اصلا نیازی به سی پی یو 4770K ندارید هم به دلیل گرونی هم اینکه سری K هست و فکر نکنم شما نیازی به اورکلاک سی پی یو داشته باشید.اینطوری بودجه بیشتری برای انتخاب گرافیک بهتر میمونه...
پیشنهاد من اینه:

Cpu: intel Core i5 4570 Haswell Processor - 655.000T

خوب این قطعات روی هم رفته میشه 2 میلیون و 587 هزار تومان... قیمتها هم از لیون کامپیوتر گرفته شده.
دقیقا 1.413 براتون میمونه...

ببینید دوست گلم من بهتون میگم برای گرافیک برید سراغ AMD. سری 7950 از برند سافایر. کارت بسیار قدرمتند و خوبی هستش و خیلی هم خنک! بنده این کارت رو دارم و به راحتی باهاش کرایسیس میزنم. فقط توی مرحله 1 کرایسیس 3 یه بخشش هست که واقعا سنگینه! ممکنه اونجا یه کمی افت فریم داشته باشید. تنظیمات هم همه روی آخر... قابلیت اورکلاک خیلی بالایی داره برای همین پاور 750 گرین رو گفتم که به خوبی انرژی مورد نیاز گرافیک رو تامین میکنه. کلاک معمولی کارت 810 هست شما بدون افزایش ولتاژ تا 1000 میتونید اور کنید... (تا 1200 هم اور میشه به راحتی ولی با افزایش ولتاژ) برای کرایسیس مثلا بزارید روی 910-950 به راحتی میتونید روون بازی کنید. مشکلی هم برای استفاده بلند مدتش پیش نمیاد البته بهتره فقط برای کرایسیس یا بازیهای دیگه ای که افت فریم دارید کارت رو اور کنید که توی هیچ بازی دیگه ای به جز کرایسیس توی یه سری مرحله ها و صحنه های شلوغ بازی افت فریم دارید که با یه مقدار اور قابل حله.

کیس X-3 هم از تهویه خیلی خوبی برخورداره.
پس:

VGA: Sapphire HD 7950 3GB - 1.319.000T

مبلغ کل قطعات میشه 3.906 هزار تومان. با
با بودجه اضافی هم میتونید دو فن اضافی برای کیس بخرید یا یه کولر خوب برای سی پی یو جهت خنک بودن سی پی یو! البته دیگه میل خودتونه عزیز نخرید هم مشکلی ایجاد نمیکنه.

بسیــــار ممنون بابت سیستم پیشنهادی

لازمه کیس بالای 200 تومن بخرم ؟ یا واسه همچین قطعاتی باید کیس گرون خرید
مثلا میشه بجای اون یک هارد SSD 60 GB بخرم که ویندوز و بازی هارو روش نصب کنم ؟

.Ali007.

Registered User
لایک‌ها
169

بخصوص اینکه مادربرد و کارت گرافیک معرفی شده هر دو از یک برند هستن و نسل جدید که این در بهینه کار کردن قطعات در کنار یکدیگر، کمک شایانی خواهد کرد.

حرفتون صحیحه آقا حسام ولی فکر نکنم بازی دیگه ای قراره بیاد جزء عنوان بعدی شرکت کرایتک که بخواد تمام توان سی پی یو رو قورت بده! ولی فعلا مونده تا عرضش که معلوم نیست اصلا! شایدم این سی پی یو کم نیاره.
760 تفاوت چندانی با 7950 نداره حسام جان 760 که اور کارخانه ای هستش این 7950 رو هم اگر تا حد اون اور کرد به راحتی از 760 قوی تر میشه. خنک کنندگیشون هم تفاوت آنچنانی نداره.

بسیــــار ممنون بابت سیستم پیشنهادی

لازمه کیس بالای 200 تومن بخرم ؟ یا واسه همچین قطعاتی باید کیس گرون خرید
مثلا میشه بجای اون یک هارد SSD 60 GB بخرم که ویندوز و بازی هارو روش نصب کنم ؟

خواهش میکنم دوست عزیز فقط یه پیشنهاد بود.
بله بهتره یه کیس با تهویه مناسب برای چنین سیستمی بگیرید.
به صرفه نیست ssd بگیرید به نظر بنده چون خیلی فضا کم میارید.

خیلی ممنون آقا حسام
i5 هم خوبه,اما نسل جدید هاسول چیزیه که آدم دوست نداره براحتی از کنارش بگذره و هرچی باشه نسل جدیده و از آیوی بریج بهتر

کارت گرافیک و سی پی یو ظاهرا منو تا 4/5 سال زنده نگه میدارن

خیلی بتونم تلاش کنم,میتونم بودجه رو تا 5 میلیون بالا ببرم,البته میخواستم با اون یه گوشی معمولی بخرم.

حالا با بودجه 5 تومن چی پیشنهاد میدید ؟
رم همین 8 گیگ باس 2000 کافیه ؟

کیس با این قطعات خوب جواب میده دوست گلم برای همین میگم کنار کیس یه گوشی هم بگیرید که کار بهتریه اما اگر بخواید قطعات کیس رو بهتر کنید باید بی خیال گوشی بشید.

پیشنهاد بنده هم با بودجه 5 میلیون تفاوتی چندانی با پیشنهاد جناب آقا حسام عزیز نداره:

به جز این چند تا موارد:
اینجا هم میگم سی پی یو 4770 سری k نگیرید که زیاد از بودجتون بالاتر نره ولی جناب آقا حسام عزیز سری k رو پیشنهاد دادند.
رم پیشنهادی که گفتم با باس 2000MHz هستش اما جناب آقا حسام عزیز 1600.
تفاوت کیسها که فکر کنم X-3 از تهویه بهتری برخوردار باشه...

Cpu: intel Core i7 4770 Haswell Processor - 975.000T

SSD: Adata SX900 64gb- حدودا 330 هزار تومان

VGA: Gigabyte GTX 770 OC WF 3x 2GB GDDR5 - 1.779.000T

قیمت همه قطعات روی هم: 5.016.000 تومان.

Last edited:
بالا