برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد غیر اخلاقی استاد به دانشجو در قبال نمره(فایل صوتی)

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
بنظرم اونایی که مراقب امتحان هستن و به اوراق امتحانی بعد تصحیح برگه دسترسی دارن موقع امتحان گرفتن وقتیکه دانشجویان دختر سرگرم هستند چهره هاشون رو نگاه میکنن ودید میزنن تا بعدش ازشون اتو بگیرن و بنفع خودشون تموم کنن

tape

Registered User
لایک‌ها
505
به نظرم مدير گروه بوده.
بدبخت دختره خيلي هم درس هاي راحتي رو نتونسته پاس كنه.

پ.ن: حالا كي دوست داره با من رو راست باشه ؟:D

بابا هر درسي سختي خودشو داره ! اما زير بار خوندن نرفته!

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
شاید فصلش رسیده بوده استاد و دانشجو با هم بی قرار شدن
آخه میگن زن صد ریشه دارد هر ریشه اش صد اندیشه دارد

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
به نظر من دختره همچین ادم خوبی هم نبوده بلاخره تو این کارا بوده استادم دیده تنور داغه و نونو چشبونده . اخه دختره اگه کرم نداشت که زنگ نمزد به اسنتاده التماس کنه

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
در راستای تاپیک و اینکه این موضوع در مورد فصل جفت گیریه

گفتم بد نیستن نظرتون رو در مورد این خبر بدونم

پول های صندوق جهانی در جیب روسپی ها؛'استراوس کان' رئیس سابق صندوق جهانی پول: «داشتن روابط جنسی با شش دختر مختلف به طور همزمان برای من در یک مجلس عیش، مساله ای عادی است.»

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، به نقل از روزنامه "دیلی میل" چاپ لندن (30 آوریل)؛ رئیس سابق صندوق جهانی پول "استراوس کان" 63 ساله متهم است که عمدا از دختران هرزه در یک محفل فاحشگی استفاده می کرده است.
وی به رئیس بخش دادگاه گفت: «برای برقراری رابطه جنسی، از دختران جوان استفاده نمی کردم و تنها با زنان بالای 20 سال رابطه برقرار می کردم.»
یکی از افراد نزدیک رئیس جمهور فرانسه اظهاراتی باور نکردنی را به رئیس دادگاه گفت، وی عنوان کرد که "استراوس کان" در یک مهمانی مبتذل سطح پایین، در یک شب، کمترین پولی که به یک زن فاحشه انعام داد 800 یورو بود!
دادگاه، در ماه مارس رونوشتی از کارهای مبتذل وکلاهبرداری های او را منتشر کرده است.
در جلسه دادرسی دادگاه از او خواسته شد که حداکثر تعداد دخترانی را که به آنها تجاوز(Assault)کرده به همراه سن و رفتارهایشان بیان کند، همچنین از او سوال شد که "آیا شما مدعی هستید که نمی دانستید آنها فاحشه بودند؟" وی در پاسخ گفت: «تعداد آنها شش دختر بود که به نظر من، این تعداد دختر برای برقراری روابط جنسی با من زیاد قابل توجه و غیر طبیعی نیست و کاملا نرمال است.»
همچنین از وی سوال شد که "اگر پولی به آنها نمی پرداختید آیا این دختران جوان(Young girls) حاضر به برقراری روابط جنسی(***)با شما می شدند؟" وی در پاسخ گفت: «من با تعداد زنان و دختران زیادی مراوده جنسی دارم که در مقابل از من پولی دریافت نمی کنند و این حرف شما کاملا اشتباه است، روابط جنسی اختلاف سنی یکسانی دارد.»
"استراوس کان" در دادگاه به برگزاری میهمانی های مبتذل در بلژیک و فرانسه اعتراف کرد ولی اظهار کرد که از فاحشه بودن دختران در آن مجلس اطلاعی نداشته برای اینکه همه آنها از اول برهنه بودند!
وکیل وی گفت: «زمانی که همه شرکت کننده ها در مهمانی برهنه بودند چگونه می شود فرق بین فاحشه های برهنه را از زنان برهنه(Naked women) تشخیص داد؟»
در ادامه دادگاه، یکی از دختران هرزه که در یازده میهمانی او در طی شش سال گذشته حضور داشته به بازپرس گفت: «من احساس می کنم که او از سکس خشونت بار لذت می برد.»

بالا