برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد غیر اخلاقی استاد به دانشجو در قبال نمره(فایل صوتی)

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
ببینید مشکل از این قرار بوده که در یک همچین فضایی که یحتمل بودن رو میشه حتی از دورنش تشخیص داد پس دیگه نمیشه براحتی بسیار زیاد شک یا کم کرد چون که شاید توازن از این کار دفع بشه و ممکنه که ناقص هم باشه که خوب الیته طبیعیه ولی هر چی هم که باشه خوبه که به قول شاعر که میگه باید رفت چون که رفت و در رفتن رفتنی هست که در آمدن نیست و به به چه خوب گفته و حرف بسیار قشنگی زده امیدوارم که پندگرفته باشید.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
صد در صد!. لحن صحبت کردن دختره هم که مشخصه!

آورين آورين آوريييييييييييييييييييييييييييييييييييييين هي من گوش ميدم ميگم اين دكمه بالاش بازه هي جلو عقب رفتم مطمئن شدم :lol:

suckerlove

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
قبول ندارم این حرف شما رو
اصلا گیریم دختره به خاطر نمره ندادن استاد بخواد ترک تحصیل کنه ، چه ربطی داره بیاد پیشنهاد طرف رو به این راحتی قبول کنه؟
پس معلومه اونم اره ... :دی
یعنی هر دو طرف برای انجام این حرکت زشت و ناپسند راضی بودن و هیچ زور و اعمال فشاری برای بردن دختر در کار نبوده :cool:

به قول معروف : خود کرده را تدبیر نیست :دی

iconTick.png

viviyan

Registered User
لایک‌ها
212
آخه جدي ميگم اين مدلي اگه ميزون باشن گيري نميدن بهشون. در چادر وحجاب كمتر در خطرند!:D

شیرازیا یه مثل دارن که: هر چی قره، زیر چادره.
البته این فقط یه ضرب المثله و من به هیچ عنوان باش موافق نیستم. یاد بگیریم که از رو ظاهر قضاوت نکنیم.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
البته این فقط یه ضرب المثله و من به هیچ عنوان باش موافق نیستم. یاد بگیریم که از رو ظاهر قضاوت نکنیم.

آخه ميبيني طرف يه مانتويي ميپوشه طرف مذكره مسير زندگيش عوض ميشه!:D

viviyan

Registered User
لایک‌ها
212
آخه ميبيني طرف يه مانتويي ميپوشه طرف مذكره مسير زندگيش عوض ميشه!:D

هرکس خودش مسئول رفتارشه. بهتره آقایون یاد بگیرن که با دیدن دختری با مانتوی کوتاه مسیر زندگیشون عوض نشه نه اینکه اون دخترو مجبور کنن مانتوی کوتاه نپوشه. شبتون خوش.

f.t.g

Registered User
لایک‌ها
17
اینم مصداق میکنه
یادش بخیر قبلا چه شعر های
ی داشتیم برای این دختر چادریا:D
این دختران که میکنند چادر به سر
نامه از زیر چادر میدهند به دوست پسر
:lol::lol:

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
من 3 سال تهران جنوب درس خوندم یه بار نرفتم به استاد بگم تورو خدا 9.5 منو 10 بده.
حتی فکر رفتنشم به ذهنم خطور نکرد.
ترم آخر اگه 2 تا از درسامو پاس نمیکردم(بررسی2 -مخابرات) باید بیخیال مدرک میشدم(**** وظیفه دیگه مهلت نمیداد)
گفتم ولش کن اگه خدا بخاد جفتشو پاس میکنم.اگرم نشد که با فوق دیپلم میرم سربازی :دی
خدا خواستو جفتشو 10 گرفتم
تازه این دخی ما داره حسابداری میخونه.برق میخوند میخاست چه گلی به سرش بگیره

آخه جدي ميگم اين مدلي اگه ميزون باشن گيري نميدن بهشون. در چادر وحجاب كمتر در خطرند!:D

فقط سبیل
هیچ چیز مثل سیبیل نمیتونه دخترها رو از گزند این رقم پسرهای کوردل بیشهور گمشوهای عوضیا برهانه :lol:

هرکس خودش مسئول رفتارشه. بهتره آقایون یاد بگیرن که با دیدن دختری با مانتوی کوتاه مسیر زندگیشون عوض نشه نه اینکه اون دخترو مجبور کنن مانتوی کوتاه نپوشه. شبتون خوش.

آخه تو که پسر نیستی
یه پسر با شورت چیز نما تو خیابون راه بره تو مسیر زندگیت عوض نمیشه؟

به نظرت یه دختر با پوشیدن یه مانتوی قرمز چسب کوتاه دنبال چیه؟
در بهترین حالت فقط جلب توجه
حال ندارم بقیشو تایپ کنم

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
خانم عزيز viviyan,در تاپيك قبلي عرض كردم شما به عارضه self-hate مبتلايي،دوباره ميگم شما به نوعي عارضه پارانوييد مانند، نفرت از مردان مبتلايي!معلوم نيست در زندگي به چه مشكلي برخورديد كه اينچنين مشكل داريد،به نظر من شما لياقت بودن تو اين فروم را نداريد،اين فروم محفل بزرگاني مثل persiana بوده كه هنوز كه هنوزه ادب و احترام در سخنان ايشون زبانزده،پس اگر جا پاي محفل بزرگان گذاشتي سعي كن كمي مثل انها باشي.روي سخنانم تنها شما نيستيد با كسانيي هم هستم كه واقعا ارزش پي تي رو زير سوال بردن با موضوعات چرت و ..،موعظه نميكنم خودم هم دو بار بن شدم ولي سعي كن احترام متقابل به همه داشته باشي،دليل نميشه كه شما بياي بگي مرد ها عقل ندارن كه همين نشان بي خردي و جواني شماست،توصيه ميكنم كتاب جوان خام داستايفسكي رو بخون بلكه كمي در شما اثر بگذاره.
تمام و شب خوش به همگي 

viviyan

Registered User
لایک‌ها
212
خانم عزيز viviyan,در تاپيك قبلي عرض كردم شما به عارضه self-hate مبتلايي،دوباره ميگم شما به نوعي عارضه پارانوييد مانند، نفرت از مردان مبتلايي!معلوم نيست در زندگي به چه مشكلي برخورديد كه اينچنين مشكل داريد،به نظر من شما لياقت بودن تو اين فروم را نداريد،اين فروم محفل بزرگاني مثل persiana بوده كه هنوز كه هنوزه ادب و احترام در سخنان ايشون زبانزده،پس اگر جا پاي محفل بزرگان گذاشتي سعي كن كمي مثل انها باشي.روي سخنانم تنها شما نيستيد با كسانيي هم هستم كه واقعا ارزش پي تي رو زير سوال بردن با موضوعات چرت و ..،موعظه نميكنم خودم هم دو بار بن شدم ولي سعي كن احترام متقابل به همه داشته باشي،دليل نميشه كه شما بياي بگي مرد ها عقل ندارن كه همين نشان بي خردي و جواني شماست،توصيه ميكنم كتاب جوان خام داستايفسكي رو بخون بلكه كمي در شما اثر بگذاره.
تمام و شب خوش به همگي

نظرات گهربارتون رو برای خودتون نگه دارید.

Majidpotter616

Registered User
لایک‌ها
113

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
چقد دختره خوشکله
----
من باید بشم استاد ختما:D

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
عجب بحث هاتی !!!
73542_eynak.gif

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
یکی از دانشگاههای علوم پزشکی غرب.
کلا دانشگاههای علوم پزشکی همه جا همین معرکه برپاست.

بابا یارو میگه درس های مالی و اقتصاد کلان و ایناست
شما میگی علوم پزشکی ؟

مثلا همون جریان پر جنجالی جنین و حاملگی در دانشگاه و غیره!!
اینو من نشنیدم چی بید جریانش

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
بازم داری همون حرفای قبلیتو میزنی

خود کرده را تدبیر نیست...

باید درس می خوند

شما داری میگی چون طرف دختره باید بهش نمره بده؟

در ضمن من اگه جای اون استاده بودم و واقعا شرایط اون دختر رو میسنجیدم نمرش رو میدادم. بلاعوض ;)

دختر و پسرش هم فرقی نمی کرد.

روی تایید شما تاکید میشه!
:D
بله من هم می دونم که باید درس می خوند و حالم از این اتفاقی که داره می افته به هم می خوره و هر دو طرف رو مقصر می دونم، ولی بیشتر از این که حالم از این دختره به هم بخوره، حالم از کسی به هم می خوره که از موقعیتش داره سوء استفاده می کنه برای حال گرفتن و لذت بردن اجباری از یه خانم. یعنی من میگم اصلا نباید مجرایی باز باشه که یه نفر بخواد ازش سوء استفاده کنه، نه این که بگم طرف خانم قضیه بی تقصیره...

در ضمن نمی دونم شنیدید یا نه، ولی موردی دقیقا مشابه همین قضیه چند سال قبل در دانشگاه اصفهان اتفاق افتاد که چندین خانم دقیقا توسط یکی از مسؤولین دانشگاه تحت فشار قرار گرفته بودند و بهشون تجاوز (یا به تعبیر شما س*کــــس با رضایت) شده بود، که بعدش یکی شون خودکشی کرد و این باعث شد که قضیه به شدت بالا گرفت و اصلا سیا30 شد! حالا با توجه به این که شما فکر می کنید این قضیه با رضایت طرفینه و از نظر شما هیچ اشکالی نداره، آیا اگر شما یه کاره ای تو این مملکت بودید بعد از یه همچین ماجرایی جواب خانواده اون دختر رو خودتون می دادید؟
قبول ندارم این حرف شما رو
اصلا گیریم دختره به خاطر نمره ندادن استاد بخواد ترک تحصیل کنه ، چه ربطی داره بیاد پیشنهاد طرف رو به این راحتی قبول کنه؟
پس معلومه اونم اره ... :دی
یعنی هر دو طرف برای انجام این حرکت زشت و ناپسند راضی بودن و هیچ زور و اعمال فشاری برای بردن دختر در کار نبوده :cool:

به قول معروف : خود کرده را تدبیر نیست :دی
چه ربطی نداره؟!

آدم ها از نظر مقاومت شون نسبت به استرس ها و شرایط محیط با همدیگه فرق می کنند، از نظر اهمیتی که تحصیلات و پرستیژ اجتماعی شون براشون داره فرق می کنند، از لحاظ شرایط و عکس العمل شون نسبت به مسائل و مشکلات با همدیگه فرق می کنند و بعضی هاشون نسبت به یه مساله کوچک یه عکس العمل شدید نشون میدن. راه حلی که شما می گید (درس خوندن یا ترک تحصیل) راه حل من هم هست، ولی نمیشه که برای تمام آدم ها یه نسخه پیچید که!

اون عوضی هم این مسائل رو خیلی خوب می دونه و از همین نقطه ضعف وارد میشه و اگر طرف دختر باشه ازش حال می گیره و اگر پسر باشه هم قاعدتا ازش پول می گیره! حالا شمایی که فکر می کنی کار طرف هیچ مشکلی نداره چون دختره هم راضی بوده، حتما فکر می کنی پولی هم که از پسره می گیره از شیر مادر حلال تره، به خاطر این که پسره هم حتما راضی بوده که پول داده دیگه!

بیخود کسی رو تبرئه نکنید. این وسط هر دوشون مقصرند...

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
ببینید مشکل از این قرار بوده که در یک همچین فضایی که یحتمل بودن رو میشه حتی از دورنش تشخیص داد پس دیگه نمیشه براحتی بسیار زیاد شک یا کم کرد چون که شاید توازن از این کار دفع بشه و ممکنه که ناقص هم باشه که خوب الیته طبیعیه ولی هر چی هم که باشه خوبه که به قول شاعر که میگه باید رفت چون که رفت و در رفتن رفتنی هست که در آمدن نیست و به به چه خوب گفته و حرف بسیار قشنگی زده امیدوارم که پندگرفته باشید.

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
حالا اگه کسی گفت این استاد رو باید چی کار کرد یا باچی....د؟ (نقطه چین رو خودتون تکمیل کنین)

..::HESSSAM::..

Registered User
لایک‌ها
16
از ديد من كسي مقصر نيست.. نياز استاد به جنس مخالف

و نياز دانشجو به نمره ؛ ما آدم ها به دنيا اومديم كه نياز هم رو برطرف كنيم.. پس مشكلي نيست..!

تحلیلی فوق العاده ای بود.

بالا