برگزیده های پرشین تولز

چرا نمیرید تاجیکستان؟

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خب پس باید بگم اگه پست توهین آمیز دیگه ای از شما ببینم مجبور میشم دسترسی تون رو برای مدتی محدود کنم ...

خوشحال می شم شمشیرتون رو از رو ببندید. از آدم هایی که از پشت خنجر می زنند متنفرم.

راستی تعریف شما از توهین چیه؟ اگر بگم تاجیکستان یک کشور گرسنه با سرانه درآمد سالانه 700 دلاره، توهین کردم؟

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
خوشحال می شم شمشیرتون رو از رو ببندید. از آدم هایی که از پشت خنجر می زنند متنفرم.

راستی تعریف شما از توهین چیه؟ اگر بگم تاجیکستان یک کشور گرسنه با سرانه درآمد سالانه 700 دلاره، توهین کردم؟

ببخشید شما چند بار از کلمه دستمال کش استفاده کردید ؟ یا نمیفهمید چی میگید یا تربیت شما حداکثر در این حد هست که این کلمه که سراسر توهین هست رو بی احترامی نمیدونید

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ببخشید شما چند بار از کلمه دستمال کش استفاده کردید ؟ یا نمیفهمید چی میگید یا تربیت شما حداکثر در این حد هست که این کلمه که سراسر توهین هست رو بی احترامی نمیدونید

از این پس بخوانید خود شیرینی تا توهین محسوب نشود.:D هنوز هم می گم حق نداشتید پست های من رو پاک کنید. پست هایی که در جواب پست های بی ربط دیگران بود که هنوز هم پا بر جا هستند.

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
از این پس بخوانید خود شیرینی تا توهین محسوب نشود.:D هنوز هم می گم حق نداشتید پست های من رو پاک کنید. پست هایی که در جواب پست های بی ربط دیگران بود که هنوز هم پا بر جا هستند.

:eek: امیدوارم متوجه تناقض های شدیدی که در صحبت هاتون بود شده باشید شما میتونید پست ها رو ریپورت کنید تا بهش رسیدیگی بشه در غیر اینصورت یه مدیر انقدر بیکار نیست که بشین دونه دونه پست هایی که در انجمن زده میشه رو بخونه شما میتونید از دکمه ریپورت استفاده کنید

Last edited:

face

Registered User
لایک‌ها
15
خب دستور صادر شد بچه ها بریم؟
میریم
!

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
تاجیکستان ان ایران هم نیست
کی گفته تاجیکستان جهان دومه در سال های اولیه جدا شدن از شوروی به اون اطلاق می شد اما هیچ پیشرفت خاصی نکرد .می دونم کشورمون در جایگاه خوبی قرار نداره اما هر گه دونی رو حق ندارید باهاش مقایسه کنید

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
تاجیکستان ان ایران هم نیست
کی گفته تاجیکستان جهان دومه در سال های اولیه جدا شدن از شوروی به اون اطلاق می شد اما هیچ پیشرفت خاصی نکرد .می دونم کشورمون در جایگاه خوبی قرار نداره اما هر گه دونی رو حق ندارید باهاش مقایسه کنید

شما چند بار اونجا مشرف شدید که به این صراحت میگین اون جا گه دونیه ؟ :blink:

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
شما چند بار اونجا مشرف شدید که به این صراحت میگین اون جا گه دونیه ؟ :blink:
شما دلیل بیار تو چه زمینه بر ما ارجعیت دارند ؟
کشوری که جزو 30 کشور کشور فقیر دنیاست با ما مقایسه می کنه

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
پیشنهاد بدی نیست ...

مشکل نداشتن با زبان رسمی ، آب و هوای بهتر نسبت به ایران ، راحت شدن از تحریم و مسایل مربوطه در ایران و ....

تاجیکستان هم میتونه گزینه ی خوبی باشه برای مهاجرت

اما نیازمند تحقیق بیشتری است ...

و همچنین بقول دوست عزیز ما ، تاجیکستان از فقیر ترین کشور ها در میان کشور های جماهیر شوروی است (نه در بین همه ی کشورهای دنیا :))

دوستانی که میخواهند اطلاعات بیشتری داشته باشند در مورد این کشور :
تاجیکستان - ویکی‌پدیا

باتشگر

:cool:

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
پیشنهاد بدی نیست ...

مشکل نداشتن با زبان رسمی ، آب و هوای بهتر نسبت به ایران ، راحت شدن از تحریم و مسایل مربوطه در ایران و ....

تاجیکستان هم میتونه گزینه ی خوبی باشه برای مهاجرت

اما نیازمند تحقیق بیشتری است ...

و همچنین بقول دوست عزیز ما ، تاجیکستان از فقیر ترین کشور ها در میان کشور های جماهیر شوروی است (نه در بین همه ی کشورهای دنیا :))

دوستانی که میخواهند اطلاعات بیشتری داشته باشند در مورد این کشور :
تاجیکستان - ویکی‌پدیا

باتشگر

:cool:
خودت هم می دونی بکشنت هم اونجا نمی ری .پول نفت در میان فقیر و ثروتمند ترین افراذ ایران به هر نوعی پخش میشه .اون جا بری تحریم نیست اما پول هم نیست
درباره اون جایی که هم بولد کردی تاجیکستان فقیر ترین کشور های جماهیر شوروی سابقه و جزو 30 کشور فقیر دنیا هر رنکینگی هم که می خوای برو بگرد

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
خودت هم می دونی بکشنت هم اونجا نمی ری .پول نفت در میان فقیر و ثروتمند ترین افراذ ایران به هر نوعی پخش میشه .اون جا بری تحریم نیست اما پول هم نیست
درباره اون جایی که هم بولد کردی تاجیکستان فقیر ترین کشور های جماهیر شوروی سابقه و جزو 30 کشور فقیر دنیا هر رنکینگی هم که می خوای برو بگرد

فعلا جواب خوبی ندارم
و البته شاید شما درست میفرمایید
همینجوری نقل قول میکنم به نشانه ی اینکه پست تان را خوانده ام

ان شاء الله که همه ی ما رستگار شویم :happy: !

باتشگر
:lol:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
شما دلیل بیار تو چه زمینه بر ما ارجعیت دارند ؟
کشوری که جزو 30 کشور کشور فقیر دنیاست با ما مقایسه می کنه

من کی گفتم بر ما ارجعیت داره ؟!
فقط گفتم مسلما گه دونی نخواهد بود !

داستان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من نمیتونم برم چون سربازی نرفتم 23 سالمه ....نه پول دارم که برم...حتی پول ندارم تو شهر خودمون بگردم چه برسه برم کشور دیگه..بیکارم روزی 500 تومن پول توجیبی میگیرم

از پدرم...کا رهم که خجالتی هستم و ترس از اجتماع نمیتونم برم سر کار..

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
من کی گفتم بر ما ارجعیت داره ؟!
فقط گفتم مسلما گه دونی نخواهد بود !

از هر نطر فکر می کنم فقط امکان داره که اونجا از لحاظ لهو و لعب خوب باشه.چون نرخ بیکاری 60 درصده.من حاضرم برا زندگی برم افغانستان اما پام رو اونجا نمی زارم .همه تون می دونید که امارات رو خوب دادیم خورد ولمون کرد.

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
تو این برهه زمانی هر کی حرف از تاجیکستان می زنه یا هدفش سکسه یا کار خلاف و دیگر هیچ

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
اگر هزینه های زندگی معقول باشه چرا که نه؟
همیشه جزو گزینه هام بوده اما ته لیست باید دید چی میشه ..

Last edited:

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
از هر نطر فکر می کنم فقط امکان داره که اونجا از لحاظ لهو و لعب خوب باشه.چون نرخ بیکاری 60 درصده.من حاضرم برا زندگی برم افغانستان اما پام رو اونجا نمی زارم .همه تون می دونید که امارات رو خوب دادیم خورد ولمون کرد.
البته تو ایران هم نرخ بیکاری خدا درصده این رو نمیشه زیاد ملاک قرار داد
همین که تحریم نباشه میشه یه کارایی کرد ...

بالا