• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

چطور از Google Play دانلود کنيم؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
با سلام.
در خصوص دانلود از Google Play از دوستان سوال داشتم.چطور ميتونم نرم افزارهاي رايگان گوگل پلي رو روي کامپيوتر دانلود کنم.
2 روش رو توي سايتهاي ايراني ديدم.امتحانشون کردم ولي فايده اي نداشت.
يکي همون روش افزونه APK Downloader بود که روي مرورگر کروم نصبش کردم و Device ID گوشي رو هم بهش دادم ولي عملا نميدونم چرا حتي نرم افزراهاي رايگان رو هم نميتونه دانلود کنه و پيغام ميده دليل اينکه نميتونيد اين برنامه رو دانلود کنيد شايد پولي بودن اون باشه.در صورتيکه اينطور نيست.
يه سايت هم بود که لينکهاي برنامه هاي رايگان گوگل رپلي رو مستقيم ميکرد که اونم عملا هميشه مشکل فضا داره و در 99 درصد موارد نميتونه لينک برنامه موردنظر رو بده.

دوستان راهکاري براي اين قضيه سراغ دارند؟

YANMAR

Registered User
لایک‌ها
235
سلام.
والا فعلا که بهترین راه نصب قند شکن روی دستگاه هست

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
دادا یه سیفون نصب کن رو گوشیت بعد با اون وصل شو به گوگل پلی و راحت دانلود کن رو گوشیت و نصبش کن

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62

ممنون.ابتدا همونطور که در پست اول اشاره کردم از اين روش استفاده کردم ولي نميدونم چرا نميتونه چيزي دانلود کنه و همش پيغام ميده که ممکنه اين برنامه پولي باشه که شما نميتونيد دانلود کنيد.در صورتيکه برنامه مورنظر رايگان بود.

دادا یه سیفون نصب کن رو گوشیت بعد با اون وصل شو به گوگل پلی و راحت دانلود کن رو گوشیت و نصبش کن

ظاهرا مجبورم همينکار رو کنم.دوست داشتم ميتونستم روي کامپيوتر هم ميتونستم اينکار رو انجام بدم.

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
برخی اوقات فایل دانلود میشه (در گوشی از طریق گوگل پلی) اما موقع نصب میگه package file is invalid این مورد برای چی هست؟
آندروید 4.2.1 هست

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
والا من روی گوشی *** زدم بعد با کروم میرم گوگول پلی و از اونجا دانلود میکنم !!!

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
بینید دوست عزیز گوگل استور رو باز کرده برایما ایرانیا ولی مثل این که بازم زورشون میومده و دانلود رو برای ما برداشتن!برای دانلود نرم افزار میتونید با سایفون داخل اندروید به دانلود نرم افزار های گوگل استور بپردازید و مشت محکمی باشه به ک*** لقشون

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
دوستان با سایفون که وصل میشید با خود مرورگر سایفون دانلود میکنید یا وقتی وصل شد از برنامه میاین بیرون بعد با گوگل پلی گوشی دانلود میکنید؟!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
اگه گوشیت root کردی نرم افزار market unlocker دانلود کنید،نرم افزار proxy droid هم دانلود کن،یه سرویس https از یک سایت مطمئن بخر

اگه اموزشش رو خاستی پخ بده،بدون هیچ چشمداشتی درخدمتم "به دلایلی توی تاپیک نمیشه کامل توضیح بدم"

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

بالا