برگزیده های پرشین تولز

چطور خودم خودمو بيمه كنم و كجا؟

newmj2

Registered User
لایک‌ها
62
اگه بتونی از طریق یه آشنا تو شرکت یا یه جای خصوصی خودت رو بیمه کنی ولی حق بیمش رو خودت پرداخت کنی خیلی خوبه..

srahas

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
همسر بنده مربی آموزشگاه رانندگی است.ما تحت پوش هیچ نوع بیمه ای نیستیم.چگونه بیمه تامین اجتماعی بشویم؟حق بیمه چقدر است؟ودر خصوص بیمه تکمیلی چه باید بکنیم؟

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
سلام
همسر بنده مربی آموزشگاه رانندگی است.ما تحت پوش هیچ نوع بیمه ای نیستیم.چگونه بیمه تامین اجتماعی بشویم؟حق بیمه چقدر است؟ودر خصوص بیمه تکمیلی چه باید بکنیم؟

http://www.sanatebime.ir/Pages/News-مدیرکل_تامین_اجتماعی_گیلان_-4994.aspx

http://www.sanatebime.ir/Pages/Printable-News-14058.aspx

king2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه آزمایش ساده خون و یه معاینه اولیه ظاهری بدن .
بعد مرحله بعدی سنجش شنوایی و بینایی و معاینات اولیه .

اگه در معاینات پزشکی مشکلی داشته باشی چی می شه؟

Last edited:

king2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه آزمایش ساده خون و یه معاینه اولیه ظاهری بدن .
بعد مرحله بعدی سنجش شنوایی و بینایی و معاینات اولیه .

باز سوالی بود من در خدمت شما هستم
با سلام و تشکر از استار تر و کاربر 1408
می خواستم بدونم اگه کسی مشکل پزشکی نه زیاد جدی داشته باشه البته نه بیماری خاص تکلیف چیه؟
آیا در آینده اگه عضو اتحادیه ای شد می تونه از تخفیف ها استفاده کنه یا بیمه را تغییر بده؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام
از طرف بیمه که از سمت پدرم بود دفترچمو خواستند تا منو از پوشش بیمه در بیارن(به خاطر شرایط سنی)
بهترین بیمه ای که میتونم بکنم کدومه؟

king2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
می خواستم بدونم اگه کسی مشکل پزشکی نه زیاد جدی داشته باشه البته نه بیماری خاص تکلیف چیه امکان بیمه اختیاری هست؟
آیا در آینده اگه عضو اتحادیه ای شد می تونه از تخفیف ها استفاده کنه یا بیمه را تغییر بده؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

marzieh411

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. همسر من کارت پایان خدمت نداره و در زمینه تعمیر کامپیوتر تخصص داره و خدمات کامپیوتری داره.(ولی مدرک خاصی در زاین زمینه نداره) به نظرتون می تونه خودش رو بیمه تأمین اجتماعی کنه؟ چه طوری؟ممنون می شم راهنمایی کنید

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
سلام. همسر من کارت پایان خدمت نداره و در زمینه تعمیر کامپیوتر تخصص داره و خدمات کامپیوتری داره.(ولی مدرک خاصی در زاین زمینه نداره) به نظرتون می تونه خودش رو بیمه تأمین اجتماعی کنه؟ چه طوری؟ممنون می شم راهنمایی کنید
همسر شما قاچاقی داره زندگی می کنه هر لخظه بگیرنش باید بره خدمت! بیمه پیشکش !

marzieh411

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باشه! حالا شما حرص نخور:) بخدا راضی نیستم. اگه گرفتنش قول می دم بره!ولی سوال من چیز دیگه ای بود

rasana

Registered User
لایک‌ها
34

سلام
بهترین بیمه، بیمه عمر هستش، بیمه عمر شرکت بیمه سامان بعد از 10 الی 15 سال بازنشستگی میده و شخص میتونه مستمری ماهیانه بگیره

برای اطلاعات بیشتر ایمیل بزنید: [email protected]
و یا به ایت زیر برین: www.samaninsurance.com

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
سلام

این طرح هنو هست

بیمه تامین اجتماعی طرحی داشت مخصوص کاراموزان فنی و حر فه ای که مدرک دارن ماهی 20 30 ت بود چند سال پیش

ehsan789

Registered User
لایک‌ها
14
با سلام لطفا راهنمایی کنید
برادرم میخواد خودش رو بیمه تامین اجتماعی کنه شاگرد مغازه یکی از اقوام هست اما ان آشنا زیر بار بیمه کردن برادر من نمیره
و حالا برادر من میخواد خودش خودش رو بیمه کنه (سربازی هم رفته اما شغلش شاگردی هست جواز کسب ندارد)
لطفا راهنمایی کنید

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
یک سوال از دوستان.
اگر فردی تاکنون اصلا هیچ بیمه ای نداشته.سنش هم بالای 60 سال باشه.آیا راهی هست که بشه بیمش کرد؟

Sent from my GT-P7300 using Tapatalk 2

rasana

Registered User
لایک‌ها
34
یک سوال از دوستان.
اگر فردی تاکنون اصلا هیچ بیمه ای نداشته.سنش هم بالای 60 سال باشه.آیا راهی هست که بشه بیمش کرد؟

مدیرکل دفتر توانبخشی سالمندان سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: تمامی سالمندان بالای 60 سال تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار می گیرند.

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
مدیرکل دفتر توانبخشی سالمندان سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: تمامی سالمندان بالای 60 سال تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار می گیرند.
تشکر.
این طرح اجرایی شده؟

2hid

Registered User
لایک‌ها
198
1 سوال ...
من حدودا بیمه ام حدود 5 سال از طریق مغازه پدرم اجرا می شد...
الان حدود 2 ماهی هست که اون مغازه را بستیم و الان مغازه دیگه ای در منطقه دیگه ای گرفتم و مشغول به کار هستم...
لیست بیمه هم که اینترنتی پرداخت می کردم این ماه اجازه ارسال لیست را به علت تعطیل بودن واحد فوق نداد..
حالا می خواستم بدونم می تونم از طریق این مغازه جدید بیمه بشم؟ این مغازه باید چه شرایطی داشته باشه تا بیمه اجازه رد شدن بیمه ام را بدهد؟ (البته کارت پایان خدمت ندارم)
جواز کسب و اجاره نامه با کد رهگیری برای مغازه الزامیه؟
آیا ادامه همان بیمه قبلی حساب میشه؟ چقدر زمان میبره پروسه انجام بیمه؟

rasana

Registered User
لایک‌ها
34
تشکر.
این طرح اجرایی شده؟

مدیرکل دفتر توانبخشی سالمندان سازمان بهزیستی همچنین اعلام کرد: هنوز اعتبار مربوط به ویزیت سالمندان در منزل پرداخت نشده است. دکتر نحوی نژاد اظهار کرد: یکی از تصمیمات این است تا از محل تبصره 15 قانون بودجه امسال ، اعتباری در اختیار این طرح قرار گیرد که هنوز اجرایی نشده است. وی تصریح کرد: متوسط تعرفه نگهداری سالمندان در طرح ویزیت در منزل 90 هزار تومان است که بسته به شرایط سالمند تا سقف 70 هزار تومان به عنوان یارانه از سوی سازمان بهزیستی پرداخت می شود.
مدیرکل دفتر توانبخشی سالمندان سازمان بهزیستی یادآور شد: حداقل 2 هزار نفر امسال باید در قالب خدمات این طرح قرار گیرند. وی خاطرنشان کرد: هم اکنون در حال بسترسازی برای اجرای این طرح هستیم ، چرا که در قالب این طرح افرادی با عنوان مربی تربیت می شوند، تا داوطلبان از افراد خانواده سالمند را آموزش دهند.

مقرر شده است که این بیمه در قالب **** ارجاع اجرایی شود.

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
خودتون رو بیمه تامین اجتماعی کنید و بعد از بازنشستگی حقوق می گیرید ضمن اینکه دفترچه بیمه دارید در مراکز و بیمارستان های خود تامین اجتماعی با مبلغ کم یا کلاً رایگان درمان میشید
اگر بیماری خاص نداشته باشید که برای بیمه در همون ابتدای کار خرج داشته باشه می تونید بیمه بشید مشکلی نیست
سربازی نرفته باشید باز هم می تونید بیمه بشید تامین اجتماعی پول رو میخواد کار به سربازی شما نداره !
اگر همسر داشته باشید می تونید ایشون رو هم با پرداخت مبلغ ماهیانه بیمه درمان کنید و دفترچه بیمه برای ایشون هم بگیرید
مراحل بیمه تامین اجتماعی هم مشکل نیست آزمایش خون و سنجش بینایی و این چیزای سلامت عمومی
نام بیمه هم خودفرما هست فکر میکنم و اصلا نه کار به محل کار نداره نه نیاز به کارفرا شما خودتون کارفرمای خودتون هستید

camel_60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
الان من دو ماه هستش تو محل کارم بیمه شدم و دفترچه ای که گرفتم هم تمدید یک ساله خورده...
حالا از سر کار دارم بیرون میام چطور میتونم خودم بیمه رو ادامه بدم؟ ماهی چقدر باید پرداخت کنم؟

بالا