برگزیده های پرشین تولز

چگونه با جنس مخالف خود ارتباط سالم برقرار کنیم ؟

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
من که اینقدر غیرتی هستم که نمیزارم حتی خواهرم ازدواج کنه. یعنی چی آخه؟ چه فرقی میکنه رابطه ازدواج وقتی میشه حتی بعد از یه روز طلاق گرفت با یه رابطه عاشقانه؟ نه من کلا با رابطه مخالفم. اینقدر تز روشن فکرانه و بی غیرتی ندید خواهشا
حرف دل مارو زدی

پ.ن: جمع کنید بساط فسق و فجورتون رو :D

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
چگونه با جنس مخالف خود ارتباط سالم برقرار کنیم ؟
تو شرایط فعلی این 2 تا مورد چطوری میتونن کنار هم قرار بگیرن؟؟؟
ugly_irre.gif

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
من که اینقدر غیرتی هستم که نمیزارم حتی خواهرم ازدواج کنه. یعنی چی آخه؟ چه فرقی میکنه رابطه ازدواج وقتی میشه حتی بعد از یه روز طلاق گرفت با یه رابطه عاشقانه؟ نه من کلا با رابطه مخالفم. اینقدر تز روشن فکرانه و بی غیرتی ندید خواهشا

تکبـــــــــیر....
ولی ازدواج فرق فوکوله...

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
خدا هر سه نفرتون رو برای هم نگه داره:happy
مرسی عزیز :rolleyes:
ولی کی دوست داره خواهرش با یه مرد غریبه دوسز باشه آخه اینهم از اون حرفهاستها:hmm:
ببین همچین میگی خواهرت ، که انگار تو صاحب اختیارشی ...
من شخصا" برام اصلا" مهم نیست خواهرم تو چجور رابطه ای هست ، چون خودش بزرگه و عاقله و میتونه برای خودش تصمیم بگیره ، به من هم هیچ ربطی نداره ، دخالت هم نمیکنم ، چیزی هم نمیپرسم اگر خودش نیاد بگه ، از اون ور قضیه هرررررررررر کی اذیتش کنه ، مامانِ طرفو به عذاش میشونم ! یعنی دخالت نمیکنم تا وقتی که ازم خواسته نشه

پ.ن. حاااااااااااالم از این فرهنگ غنی ایرانی به هم میخوره ، حرف های خیلی از شماها تعریف غیرت نیست ، تعریف تعصب هست
شما فرض کن دوس دختر داری ، خو !؟ حالا اگر خواهرت دوس پسر داشته باشه که واویلاس !!! چرا !؟ مگه اون دختره خواهر 1کی دیگه نیس !؟

واقعا" همینه که به قول این آخوندا ما 1390 هستیم ، اونها 2011 !!! همینقدر فاصله فرهنگی داریم !

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
من که تست نکردم اما به نظرم سالم ترینش همون کاندوم هست :lol:

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555

نه منصور شما وقتی خواهرتو شوهر میدی یعنی قبول کردی که شوهرش صاحبش باشه و شما صاحبش نباشی پس اشکالی نداره

ولی دوستی خواهرت با پسر غریبه ایراد داره چون در زمان مالکیت شما اتفاق افتاده!

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
نمیدونم چرا بعضی ها.اینو چیزی نمیدونند و از کنارش به راحتی رد می شوند....
کو غیرت ایرانی؟
غیرت ایرانی فعلا جمع شده تو دست هایی که به اسم غیرت توی صورت زنها میخوره . غیرت ایرانی شده یه زندان برای حبس دختر ها توی خونه ، شده بهونه برای کشتن ، توهین کردن و عذاب دادن ...
اگر غیرت داری به خواهرت کمک کن بهترین انتخاب رو داشته باشه ، اگر واقعا برات مهمه انقدر باهاش دوست و صمیمی باش که بیاد بهت بگه من با این پسر دوست شدم و تو رو با اون پسر آشنا کنه... ، غیرت داری بذار آزاد زندگی کنه و از زندگیش لذت ببره ...
اگر غیرت داری ، بعد از اینکه یه عمر براش زندان بان بودی و اون بدون اینکه به تو بگه رفت با کسی دوست شد به جای اینکه بگیریش به باد فحش و کتک اجازه بده از رابطه اش لذت ببره .. .

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
غیرت ایرانی فعلا جمع شده تو دست هایی که به اسم غیرت توی صورت زنها میخوره . غیرت ایرانی شده یه زندان برای حبس دختر ها توی خونه ، شده بهونه برای کشتن ، توهین کردن و عذاب دادن ...
اگر غیرت داری به خواهرت کمک کن بهترین انتخاب رو داشته باشه ، اگر واقعا برات مهمه انقدر باهاش دوست و صمیمی باش که بیاد بهت بگه من با این پسر دوست شدم و تو رو با اون پسر آشنا کنه... ، غیرت داری بذار آزاد زندگی کنه و از زندگیش لذت ببره ...
اگر غیرت داری ، بعد از اینکه یه عمر براش زندان بان بودی و اون بدون اینکه به تو بگه رفت با کسی دوست شد به جای اینکه بگیریش به باد فحش و کتک اجازه بده از رابطه اش لذت ببره .. .
facebook+like+button+on+blogger.png

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033

اینقدر باهاش صمیمی هستم که همه چیزشو به من میگه...
یه نفر ازش خواستگاری کرده بود..اومد بهم گفت..رفتم دنباله پسره..بهش گفتم اگه می خواهیش.
با خانواده بیا...اومد به توافق نرسیدیم...
رفتند./.خیلی عادی

من براش زندان درست نکردم...با اینکه از هم فاصله داریم...
هر دو روز یه بار بهم زنگ میزنه...خیلی باهم راحتیم..:cool:

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
دوستی سالم ! چه عبارت بامزه ای!

moviesdr2

Registered User
لایک‌ها
10
نه منصور شما وقتی خواهرتو شوهر میدی یعنی قبول کردی که شوهرش صاحبش باشه و شما صاحبش نباشی پس اشکالی نداره

چی مالک !!؟ مالکیت ؟؟؟ صاحب !!!

زبونم بند اومد:blink:

شما داری راجع به انسان صحبت میکنی نه سگ خونگی

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21

چه عبارات حکیمانه ای ! اگر همه رو ناموسشون غیرت داشتن الان تهران گلستون شده بود

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
چی مالک !!؟ مالکیت ؟؟؟ صاحب !!!

زبونم بند اومد:blink:

شما داری راجع به انسان صحبت میکنی نه سگ خونگی

نه انسانه ولی رو انسان هم میشه مالکیت داشت.
زن ناموسه ناموس هم باید ازش محافظت بشه اگر ناموس کسی راه کج بره باید زبونش بند بیاد نه وقتی که داره ازش مراقبت می کنه!

samijooon

Registered User
لایک‌ها
5
مرسی عزیز :rolleyes:

من شخصا" برام اصلا" مهم نیست خواهرم تو چجور رابطه ای هست ، چون خودش بزرگه و عاقله و میتونه برای خودش تصمیم بگیره ، به من هم هیچ ربطی نداره ، دخالت هم نمیکنم ، چیزی هم نمیپرسم اگر خودش نیاد بگه ، از اون ور قضیه هرررررررررر کی اذیتش کنه ، مامانِ طرفو به عذاش میشونم ! یعنی دخالت نمیکنم تا وقتی که ازم خواسته نشه

پ.ن. حاااااااااااالم از این فرهنگ غنی ایرانی به هم میخوره ، حرف های خیلی از شماها تعریف غیرت نیست ، تعریف تعصب هست
شما فرض کن دوس دختر داری ، خو !؟ حالا اگر خواهرت دوس پسر داشته باشه که واویلاس !!! چرا !؟ مگه اون دختره خواهر 1کی دیگه نیس !؟

واقعا" همینه که به قول این آخوندا ما 1390 هستیم ، اونها 2011 !!! همینقدر فاصله فرهنگی داریم
!

تاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید!!!!

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
کلا" دوستان 1 طوری بحث میکنند انگار ....

هیچ وقت به هیچ شخصی به خاطر موقعیت زندگیش توهین نکردم ، اما :

اغلب دوستانی که حرف از غیرت و ناموس بازی و .. میزنن ، در شهرهای کوچکی متولد شدن ، در خانواده هایی با سطح فرهنگی پایین
خانواده هایی که دختر خالت با دختر غریبه فرقی نداره ، خانواده هایی که نمیگذارن رابطه داشته باشی با نامحرم !!! حتی در حد سلام علیک .. همینه میشه دیگه ، بعد 3 تا اتفاق میفته

1- طرف بعد که از خانواده جدا شد ، مثلا" رفت دانشگاه 1 شهر دیگه ، اصالت خانوادگیش رو حفظ میکنه ، میشه 1 کی مثل خیلی از شما ، شمایی که تعصب دارید و اسمش رو گذاشتید غیرت و خاهرتون رو مثل 1 کالا میبینید ، کالایی که به خودتون اجازه میدین صاحبش باشید

2- طرف بعد که از خانواده جدا شد، میبینه تفکرات اشتباه بوده ، از اون ور بوم میفته !!! .. میشه عامل فساد !

3- بعد که از خانواده جدا شد، میبینه تفکرات اشتباه بوده ، میتونه 1 رابطه سالم داشته باشه با هر کی که بخوات ، میتونه فقط به چشم دوست معمولی 1 دخترو نگاه کنه ، میتونه همون حسی که به فرضا" علی داره ، به مریم هم داشته باشه و راهشو ادامه میده

در کل ایرانی ها خیلی هاشون مریض هستن ... مرد ها مخصوصا" بیشتر ... زن ر. فقط جسمی میبینن که 2تا سوراخ داره !!! :|

moviesdr2

Registered User
لایک‌ها
10
نه انسانه ولی رو انسان هم میشه مالکیت داشت.
زن ناموسه ناموس هم باید ازش محافظت بشه اگر ناموس کسی راه کج بره باید زبونش بند بیاد نه وقتی که داره ازش مراقبت می کنه!

آقا یه وقت ناراحت نشی من نمیگم حرف شما غلط حرف من درسته ولی من این تفکر نمیپذیرم و اگر دوست داری بحث کنیم

اولا مالکیت گذاشتن رو هر انسان بالغی عملی غیر انسانی است

دوما نمیفهمم منظورتون از راه کج رفتن یک خانم چیه لطفا واضح تر بگید متوجه بشم

سوما شما پست اولتو بخون ببین معنی این پست مراقبت و کمک به یک عضو خانواده هست

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24

واقعا" همینه که به قول این آخوندا ما 1390 هستیم ، اونها 2011 !!! همینقدر فاصله فرهنگی داریم !
کاملاً تائیـد میشـه.

بـه مالکیت هـم اعتقـادی ندارم. هـر انسان مسئول عمـل خودشو تا وقتی کـه انسان دیگـه ( خواهر مثلاً ) از شمـا کاری نخواسته فکر نمیکنم دخالت و کالا گونـه باش رفتـار کردن درست باشـه.

بالا