برگزیده های پرشین تولز

چگونه با جنس مخالف خود ارتباط سالم برقرار کنیم ؟

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
کلا" دوستان 1 طوری بحث میکنند انگار ....

هیچ وقت به هیچ شخصی به خاطر موقعیت زندگیش توهین نکردم ، اما :

اغلب دوستانی که حرف از غیرت و ناموس بازی و .. میزنن ، در شهرهای کوچکی متولد شدن ، در خانواده هایی با سطح فرهنگی پایین
خانواده هایی که دختر خالت با دختر غریبه فرقی نداره ، خانواده هایی که نمیگذارن رابطه داشته باشی با نامحرم !!! حتی در حد سلام علیک .. همینه میشه دیگه ، بعد 3 تا اتفاق میفته

1- طرف بعد که از خانواده جدا شد ، مثلا" رفت دانشگاه 1 شهر دیگه ، اصالت خانوادگیش رو حفظ میکنه ، میشه 1 کی مثل خیلی از شما ، شمایی که تعصب دارید و اسمش رو گذاشتید غیرت و خاهرتون رو مثل 1 کالا میبینید ، کالایی که به خودتون اجازه میدین صاحبش باشید

2- طرف بعد که از خانواده جدا شد، میبینه تفکرات اشتباه بوده ، از اون ور بوم میفته !!! .. میشه عامل فساد !

3- بعد که از خانواده جدا شد، میبینه تفکرات اشتباه بوده ، میتونه 1 رابطه سالم داشته باشه با هر کی که بخوات ، میتونه فقط به چشم دوست معمولی 1 دخترو نگاه کنه ، میتونه همون حسی که به فرضا" علی داره ، به مریم هم داشته باشه و راهشو ادامه میده

در کل ایرانی ها خیلی هاشون مریض هستن ... مرد ها مخصوصا" بیشتر ... زن ر. فقط جسمی میبینن که 2تا سوراخ داره !!! :|

از کی تا حالا تو جردن متولد شدن شده فرهنگ ؟
این حرفها چیه برا خودت نوشتی ! با منطق بحث کن . بحث سر غیرته چه ربطی داره به شهرستان و ...

ما هرچی آدم تازه به دوران رسیده دیدیم ، بیشترشون از همون طبقه بی فرهنگ که گفتی هستن .

اگه شما دیگران رو مریض نکنی همشون خوب میشن . آدمهایی مثل تو که با نیات غیر سالمشون بدی رو خوب جلوه میدن و خوبی ها رو بی ارزش ، تهران رو خراب کردن . از اون دنیات بترس آدم ! همه چیز بی حساب کتاب نیست سر سوزنی باعث گمراهی دیگران بشی باید جواب پس بدی !

Last edited:

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
این حرفها چیه برا خودت نوشتی ! با منطق بحث کن . بحث سر غیرته چه ربطی داره به شهرستان و ...

ما هرچی آدم تازه به دوران رسیده دیدیم ، بیشترشون از همون طبقه بی فرهنگ که گفتی هستن .

اگه شما دیگران رو مریض نکنی همشون خوب میشن . آدمهایی مثل تو که با نیات غیر سالمشون بدی رو خوب جلوه میدن و خوبی ها رو بی ارزش ، تهران رو خراب کردن . از اون دنیات بترس آدم ! همه چس بی حساب کتاب نیست سر سوزنی باعث گمراهی دیگران بشی باید جواب پس بدی !

من با كليّيت بحث كاري ندارم ولي " دنياي ديگه اي وجود نداره مگر اينكه خلافش ثابت بشه " :happy:

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
اونایی که میگن به داداش ربطی نداره:
خدایی نکرده.آبجی اومده و با یه پسر یه...خوردنو یه غلطی کردند....

اونوقت آبروتون چی میشه؟
نمیگن خانوادش کجا بودند؟
نمیگن پدرش غیرت نداشت؟

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
اين اسمش بي غيرتي نيست. بي غيرت كسيه كه هموطنشو مي كشن عين خيالشم نيست. خجالت بكشين اگه خيلي احساس مي كنين با غيرتين برين حق هموطنتون رو بگيرين. فقط وقتايي كه يكي ازتون ضعيف تره ياد غيرت ميفتين؟؟

پ.ن: شخص خاصي منظورم نيست. كلا" خطاب به دوستاني مي گم كه خيلي احساس با غيرت بودن مي كنن!

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486

اونوقت آبروتون چی میشه؟
نمیگن خانوادش کجا بودند؟
نمیگن پدرش غیرت نداشت؟

برام مهم نیست حرف دیگران ، هر چی میخوان بگن ... مردمی که انقدر عقب مونده ان که هنوز مساله سکس براشون یه تابوئه ، حرفشون به اندازه جیغ و داد میمون هایی که به شاخه درخت آویزونن برای من ارزش نداره !

Last edited:

moviesdr2

Registered User
لایک‌ها
10

اونوقت آبروتون چی میشه؟
نمیگن خانوادش کجا بودند؟
نمیگن پدرش غیرت نداشت؟

قصد بی احترامی ندارم شما هم نظرتون محترمه

ولی شما تو زندگی تصمیم هایی که میگیرید ملاکش اندیشه و تفکر خودتونه یا میگن و گفتن و حرف مردم و فامیل؟

بعد اگر همون کسایی که این حرف و میزنن فردا نظرشون عوض بشه و دیگه نگن شما هم مشکلی نداری

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15

اگه شما دیگران رو مریض نکنی همشون خوب میشن . آدمهایی مثل تو که با نیات غیر سالمشون بدی رو خوب جلوه میدن و خوبی ها رو بی ارزش ، تهران رو خراب کردن . از اون دنیات بترس آدم ! همه چیز بی حساب کتاب نیست سر سوزنی باعث گمراهی دیگران بشی باید جواب پس بدی !
مشکل دوم : ایران فقط تهران نیست
من شیرازی هستم :)

من نیت غیر سالم ندارم ، من 5 ساله با 2-3 تا دختر فقط دوستم ، دوست صمیمی ، بدون هیچ نیتِ سوئی ! چیزی که تو و امثال تو حسرت 1 دقیقشو میخورید ، شماهایید که حتی به خودتون هم اطمینان ندارید که بخوایین تو رابطه سالم باشید !
من دارم نظرم رو میگم ، دلیل نمیشه چون با نظر تو و سایر آخوندهایی کثل تو فرق داره ، بگی من اشتباه میگم و بقیه رو گمراه میکنم ، نظر تو هم به نظر من غلطه ! اما نمیگم بقیه رو گمراه میکنی ... گمراهی معنی نداره ، خودت راهتو انتخاب میکنی ، تقصیر بقیه ننداز !

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
توی این تاپیک دو چیز مشخص شد یکی اینکه که اکثر مردم ایران هرز فکر می کنند و دوم اینکه خیلی ها هنوز معنی غیرت رو نمی دونن...

من نیت غیر سالم ندارم ، من 5 ساله با 2-3 تا دختر فقط دوستم ، دوست صمیمی ، بدون هیچ نیتِ سوئی ! چیزی که تو و امثال تو حسرت 1 دقیقشو میخورید ، شماهایید که حتی به خودتون هم اطمینان ندارید که بخوایین تو رابطه سالم باشید !
!

کاملاً با شما هم عقیدم.
منظور من از رابطه همین بود که گفتی . (بدون هیچ نیت سوئی ) یا بهتر بگم نگاه خواهر برادرانه.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
منم هیچ وقت نمیتونم درک کنم وقتی یه آدمی عقل داره اختیار داره به چه حقی بعضیا میخوان براش تکلیف تعیین کنن؟
من نمیدونم کی گفته اگه دختری با پسری دوست شد و رابطه نا سالم!!(به قول بعضیا) برقرار کرد مشکل داره؟؟
اینا از عواقب 33 سال...

face

Registered User
لایک‌ها
15
من پست اول رو خوندم و یکی دو تا پست دیگه و زیاد نمیدونم چه خبره ولی در مورد اینکه یه پسری با دختری رابطه ای عینا مثل رابطه با پسرا داشته باشه بستگی به سن طرفین داره

این پسر دخترای بچه:D که تو خیابون میبینین هیچی از مسائل جنسی حالیشون ینست و کاملا رابطه سالم هست
ولی:D
امان از روزی که چشم و گوشا باز بشه
به شخصه سالها پیش که تو دانشگاه کیدیدم افرادی که دم از رابطه خواهر برادری میزدن ولی پشت پرده چشم چرانیشون رو هم میکردن
گاهی هم هدف فقط لام الف سین زدن هست!
ولی رابطه سالم بعید میدونم شکل بگیره البته این نکته رو هم نباید فراموش کرد که اگه فردی عاشق دختری بشه (عاشق نه این چیزایی که تو عشقولانه میبینیم) فکر نمیکنم ذهنش به دنبال کامیابی جنسی از طرف مقابلش بره .

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
کلا هر گونه رابطه دوستی بین زن و مرد خارج از چارچوب ازدواج درست نیست
البته روابط درسی و دانشگاهی و همکار بودن اشکالی نداره چون یک نوع رابطه دوستانه نیست

کسانی هم که میگن من دو تا دوست دختر دارم و مثل دوست پسر می مونن برام یا دارن دروغ میگن یا اگرم راست میگن باید بدونن کم کم به مشکل میخورن و رابطه عشقی عاطفی بینشون شکل میگیره

خوب نسل مردها که منقرض نشده شما اگر می خوای با یه دختر هم مثل پسرها رابطه داشته باشی یعنی صرفا دوستی معمولی خوب فقط با پسرها دوست شو دیگه!

farzad_angel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
هر کسی نظر خودش را داره وبا این تایپیک هم عوض نمیشه
من رو خوانوادم شدیدا غیرت دارم ولی اگر طرف مقابل را بشناسم که ادم درستی هست وبد نظر نیست هیچ مشکلی باهاش ندارم
معذرت میخواهم ولی وقتی شما میگی رابطه سالم و دوستی سالم شما تا حالا به یک پسر به این فکر افتادهای که رابطه جنسی برقرار کنی اگر اره که تکلیفت مشخصه اما اگر نه میتونید دوستیتون با جنس مخالف را هم با همین دید ببینید
من خودم با سه چهار تا دختر دوست هستم حتی رابطه خانوادگی داریم با برادرش هم 6 دانگیم از نظر جنسی هم مثل خواهرم بهشون نگاه میکنم حتی رازهائی هم بهشون گفتم که خوانوادم نمیدونند تاپ سکرتهام را ولی اونجور که نگاه میکنید خیلی معذرت می خواهم یا به خودتون شک دارید یا این که طرف مقابلتون را فاحشه میبینید
در هر صورت مردم حرفشون را میزنند کاری به دید شما ندارند
نظر هر کسی محترم هستند ولی واقعا اگر فکرتون اینه که غیرت چی حکم میکنه هرگز به دختری نزدیک نشد به جز برای ازدواج
و برای رابطه جنسی هم که متاسفانه فاحشه زیاده میتونید به اونا مراجعه کنید زن یک وسیله نیست که در اختیار من یا شما باشه مالکش فقط خودشه اگر همه به این دید نگاه کنند مشکلی نیست
اما متاسفانه وضعیت جامعه خرابه شاید برای تردید در این رابطه حق با شما باشه چون انسانهای مریض زیاد هستند
موفق باشید

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
کلا هر گونه رابطه دوستی بین زن و مرد خارج از چارچوب ازدواج درست نیست
البته روابط درسی و دانشگاهی و همکار بودن اشکالی نداره چون یک نوع رابطه دوستانه نیست

کسانی هم که میگن من دو تا دوست دختر دارم و مثل دوست پسر می مونن برام یا دارن دروغ میگن یا اگرم راست میگن باید بدونن کم کم به مشکل میخورن و رابطه عشقی عاطفی بینشون شکل میگیره

خوب نسل مردها که منقرض نشده شما اگر می خوای با یه دختر هم مثل پسرها رابطه داشته باشی یعنی صرفا دوستی معمولی خوب فقط با پسرها دوست شو دیگه!

ببخشيد ولي اين مصداق هم ون تفكري هست كه مي كه زن فقط يه وسيله واسه نياز مرده!
اتفاقا" دخترا خيلي وقتا بهتر از دوستاي پسر ادم رو درك مي كنن. به همون دلايلي كه با يه پسر دوست مي شين مي شه با يه دختر هم دوست شد! باور كنيد مي شه! فقط شرطش عقده اي نبودن و دختر نديده نبودن هست.

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
ببخشيد ولي اين مصداق هم ون تفكري هست كه مي كه زن فقط يه وسيله واسه نياز مرده!
اتفاقا" دخترا خيلي وقتا بهتر از دوستاي پسر ادم رو درك مي كنن. به همون دلايلي كه با يه پسر دوست مي شين مي شه با يه دختر هم دوست شد! باور كنيد مي شه! فقط شرطش عقده اي نبودن و دختر نديده نبودن هست.

چه ربطی به کالا بودن داره!؟
این اتفاقا نگاه فراتر از یک انسان به دختر داشتن هست چه برسه به کالا!
یعنی براش اندازه ای ارزش قائلی که حاضر نیستی به چشم یک دوست بهش نگاه کنی
دو جنس با هم فرق می کنن نمیشه با یک دختر دوستی پسرانه کرد.
بعدشم خوب دختر و پسر مثل پنبه و اتیش می مونن اگر قراره ما فقط دوست معمولی و لاغیر باشیم طبق همون پنبه و اتیش بودن کنترل کردن سخته که دل نبندیم یا تحریک نشیم و نگاه اونجوری نکنیم یعنی باید همش با خودمون بجنگیم که دل نبندیم پس چه کاریه که اصلا دوست بشیم مگه می خوایم خودمونو عذاب بدیم؟!
در مورد نگاه کالا داشتن خوب اگر اینجوریه دختری هم که خارج از ازدواج دوستی با پسر رو قبول نداره پس اونم پسر ها رو به شکل کالا می بینه!!؟

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
از نظر کی؟ اسلام؟؟
چند درصد مردم مسلمونن؟
پس خودت جوابت رو میگیری

از نظر اسلام که همینطوره ولی با اسلام هم کاری نداشته باشیم باز هم عقل همینو میگه!

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
چه ربطی به کالا بودن داره!؟
این اتفاقا نگاه فراتر از یک انسان به دختر داشتن هست چه برسه به کالا!
یعنی براش اندازه ای ارزش قائلی که حاضر نیستی به چشم یک دوست بهش نگاه کنی
دو جنس با هم فرق می کنن نمیشه با یک دختر دوستی پسرانه کرد.
بعدشم خوب دختر و پسر مثل پنبه و اتیش می مونن اگر قراره ما فقط دوست معمولی و لاغیر باشیم طبق همون پنبه و اتیش بودن کنترل کردن سخته که دل نبندیم یا تحریک نشیم و نگاه اونجوری نکنیم یعنی باید همش با خودمون بجنگیم که دل نبندیم پس چه کاریه که اصلا دوست بشیم مگه می خوایم خودمونو عذاب بدیم؟!
در مورد نگاه کالا داشتن خوب اگر اینجوریه دختری هم که خارج از ازدواج دوستی با پسر رو قبول نداره پس اونم پسر ها رو به شکل کالا می بینه!!؟
اشتباهت همیجاست !
اون دختر هم میخوات تو براش بیشتر و فراتر از 1 کالا ( به قول خودت ) ارزش قائل شی ؟! اگر آره که دمت گرم که میشی !
اگر نه ، حق انجام این کار رو نداری

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
از نظر اسلام که همینطوره ولی با اسلام هم کاری نداشته باشیم باز هم عقل همینو میگه!
عقل من و خیلی های دیگه اینو نمیگه !
پس همچین کلی گویی نکن !

خصوصیت همه ی مسلمان ها ، مسلمان زاده ها و مسلمان نما ها همین هست ! خودشون رو ، دینشون رو ، طرز تفکرشون رو برترت میدونند !

پ.ن. سینا آی دیت دسه کیه ؟! زیاد رو نرومه !!! :دی

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
توی این تاپیک دو چیز مشخص شد یکی اینکه که اکثر مردم ایران هرز فکر می کنند و دوم اینکه خیلی ها هنوز معنی غیرت رو نمی دونن...

کاملاً با شما هم عقیدم.
منظور من از رابطه همین بود که گفتی . (بدون هیچ نیت سوئی ) یا بهتر بگم نگاه خواهر برادرانه.
دقیقا" !!! خواهر برادری !!!
با یکیشون از خواهر خودم هم صمیمی تر هستم ! اون ها هم همینطور ...
میدونی کلا" جامعمون خیلی مشکل داره ، من بیخیال این چیزها شدم ، ملت حتی شعور بحث کردن هم ندارن ، نمیدونن احترام به نظریه طرف مقابل تا وقتی توهین نکرده بهت واجبه
خلاصه اینکه : سه نقطه !!!

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
غیرت ایرانی فعلا جمع شده تو دست هایی که به اسم غیرت توی صورت زنها میخوره . غیرت ایرانی شده یه زندان برای حبس دختر ها توی خونه ، شده بهونه برای کشتن ، توهین کردن و عذاب دادن ...
اگر غیرت داری به خواهرت کمک کن بهترین انتخاب رو داشته باشه ، اگر واقعا برات مهمه انقدر باهاش دوست و صمیمی باش که بیاد بهت بگه من با این پسر دوست شدم و تو رو با اون پسر آشنا کنه... ، غیرت داری بذار آزاد زندگی کنه و از زندگیش لذت ببره ...
اگر غیرت داری ، بعد از اینکه یه عمر براش زندان بان بودی و اون بدون اینکه به تو بگه رفت با کسی دوست شد به جای اینکه بگیریش به باد فحش و کتک اجازه بده از رابطه اش لذت ببره .. .

من همه پست ها رو خوندم با نظر این دوستمون کاملا موافقم... و همین طور نظرات محمد عزیز

آقا چرا همه چی رو باهم قاطی میکنید آخه؟! هر بحثی که میشه شما پای دین و مذهب رو توش باز می کنید!
یه لحظه هر دینی که داری بذار کنار و از روی انسانیتت تصمیم بگیر از روی وجدانت تصمیم بگیر!
به یه دختر به چشم یه دوست نگاه کن نه یه وسیله! اگر به همه این جوری نگاه کنی به خدا همه مشکلمون حله...
تو که میگی باید جلوی خواهرت وایسی و کنترلش کنی فکر کن خودت دختر بودی آیا حاضر بودی یکی کنترلت کنه؟!
آخه چرا اینقدر بعضیا احمقانه فکر میکنن مثل خیلی از این آخوندای مغز نخودی!

بالا