برگزیده های پرشین تولز

چگونه با جنس مخالف خود ارتباط سالم برقرار کنیم ؟

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
اشتباهت همیجاست !
اون دختر هم میخوات تو براش بیشتر و فراتر از 1 کالا ( به قول خودت ) ارزش قائل شی ؟! اگر آره که دمت گرم که میشی !
اگر نه ، حق انجام این کار رو نداری
حق چه کاری؟
گفتم که با این کار براش نه تنها بیشتر از یک کالا بلکه بیشتر از یک انسان ارزش قائل شدیم!
عقل من و خیلی های دیگه اینو نمیگه !
پس همچین کلی گویی نکن !

خصوصیت همه ی مسلمان ها ، مسلمان زاده ها و مسلمان نما ها همین هست ! خودشون رو ، دینشون رو ، طرز تفکرشون رو برترت میدونند !

پ.ن. سینا آی دیت دسه کیه ؟! زیاد رو نرومه !!! :دی

خوب عقل تو ممکنه اشتباه کنه
عقل بیشتر دنیا هم می تونه اشتباه کنه
اگر عقل غرب اشتباه نمی کرد الان بنیان خانواده متزلزل نشده بود و رشد جمعیت منفی نبود و تا نیم قرن دیگه کاملا نسل اروپاییها از روی زمین برانداخته نمیشد!
همین آزادیهای روابط دختر و پسر اونا رو به این روز انداخته!
ما که داریم عاقبت بد راهی که اونا 100 سال پیش شروع کردن رو می بینیم دیگه ما را باید اشتباه اونا رو تکرار کنیم!؟

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
هر کارخونه ای یه جنسی رو میسازه ، هر برنامه نویسی یه برنامه مینویسه ایراداش رو میدونه ، نقاط ضعف و قوتش رو میدونه !

حالا خدای به اون عظمت که ما رو آفریده یعنی نمیدونه ایراداتمون چیه ؟؟؟؟

وقتی خدا گفته دختر و پسر نامحرم به جز در مواقع لازم باهام رفت و آمد نداشته باشند یعنی میدونسته (خودش ما رو آفریده) که ممکنه خطراتی تهدیدشون کنه !

چرا نمی خواید حقیقتو قبول کنید ؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
هر کارخونه ای یه جنسی رو میسازه ، هر برنامه نویسی یه برنامه مینویسه ایراداش رو میدونه ، نقاط ضعف و قوتش رو میدونه !

وقتی خدا گفته دختر و پسر نامحرم به جز در مواقع لازم باهام رفت و آمد نداشته باشند یعنی میدونسته (خودش ما رو آفریده) که ممکنه خطراتی تهدیدشون کنه !

دوست عزیز ما خودمان را به خواب زده ایم . تلاش بیهوده نکنید :D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15

شماها چرا فکر میکنین فقط و فقط هر چی اسلام گفته حرف خداس ؟!
خدایی که تو میگی، خیلی نادون بوده !!!!!! چرا ؟! چون از روز اول دختر و پسر رو خلق کرده دیگه ، درسته ؟! آدم و حوا ! بعد حالا یهویی فهمیده روابط دختر و پسر مشکل داره ، تو اسلام ممنوعش کرده ؟!

پسر خوب ، خدا بهت عقل داده ، قدرت اختیار هم داده ، اگر تو ضعیفی ، دختر که میبینی فکر میکنی فقط میتونی ببریش خونتون ، مشکل بقیه نیست که ! خیلی ها مثل تو نیستن !

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
مشکل اینه که علاوه بر اینکه دین نداریم آزاده هم نیستیم متاسفانه ! :D

از همه بدتر دارن ماه رو بهمون نشون میدن اما ما فقط نوک انگشت شون رو میبینیم :D وای بر ما وای بر ما

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
تجربه نشون داده این تاپیکا به جایی نمیرسه !
خودتونو خسته نکنید دوستان

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
قلب ما انقدر سياه شده كه نمي تونيم حقيقت رو قبول كنيم. چقدر ما نفهميم :D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
قلبمون مثل آیینه زنگار زده شده و نور حقیقت رو بر نمیتابه ! :(

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
محمد جان انصافا استدلالت در حد تیم ملی لیختنشتاین بود ! نمیتونی چیزی رو اثبات کنی نیاز نیست ... بگو من انجام میدم به کسی هم ربط نداره ! اینجوری لااقل گندش در نمیاد که قوه استدلالت به طرز فاجعه امیزی پوکیده به هم !:eek:
شماها هم تا کم میارین ، مسخره میکنین ، بحثم با آخونده هم اون روز سر همین بود ، اون هم نتونست دلیل بیاره ، کاره تورو کرد !

آخه تو که خدای استدلالی ، بیا به من بگو کدوم منطق میگه تو حق داری برای 1 نفر دیگه تصمیم بگیری ؟! که بخوایی به قول خودت روش غیرت داشتته باشی ؟!
کدوم منطق میگه اگه تو با 1 دختر دوست بودی ، حتما" آخرش باید باهاش بخوابی ؟! این طرز تفکر تو و امثال توست ، شماهایی که توی رابطه با دختر ها نبودین ، شماهایی که خودتونو با کف دسسی خالی میکنین حق هم دارید تا موجودی 2 سوراخه میبینین ، فقط به خوابیدن باهاش فکر کنین !

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
عقل تو ممکن نیست اشتباه کنه ؟!
عقل منم اشتباه می کنه ولی من طبق تجربه ای گفتم که جوامع مختلف کردن و جایگاهشون رو از لحاظ حفظ بنیان های خانواده می بینیم
شماها هم تا کم میارین ، مسخره میکنین ، بحثم با آخونده هم اون روز سر همین بود ، اون هم نتونست دلیل بیاره ، کاره تورو کرد !

آخه تو که خدای استدلالی ، بیا به من بگو کدوم منطق میگه تو حق داری برای 1 نفر دیگه تصمیم بگیری ؟! که بخوایی به قول خودت روش غیرت داشتته باشی ؟!
کدوم منطق میگه اگه تو با 1 دختر دوست بودی ، حتما" آخرش باید باهاش بخوابی ؟! این طرز تفکر تو و امثال توست ، شماهایی که توی رابطه با دختر ها نبودین ، شماهایی که خودتونو با کف دسسی خالی میکنین حق هم دارید تا موجودی 2 سوراخه میبینین ، فقط به خوابیدن باهاش فکر کنین !

علت اینکه اینجا تا یه بحث و گفتگویی پیش میاد تاپیک کارش به قفل کردن میکشه همینه
یعنی جنبه نداشتن
دو طرف تا یه جایی جنبه بحث مودبانه و منطقی رو دارن بعدش دیگه توهین ها شروع میشه مثل همون قسمت قرمز رنگ
و باعث میشه تاپیک مثل قبلی ها قفل بشه

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
عقل منم اشتباه می کنه ولی من طبق تجربه ای گفتم که جوامع مختلف کردن و جایگاهشون رو از لحاظ حفظ بنیان های خانواده می بینیم

علت اینکه اینجا تا یه بحث و گفتگویی پیش میاد تاپیک کارش به قفل کردن میکشه همینه
یعنی جنبه نداشتن
دو طرف تا یه جایی جنبه بحث مودبانه و منطقی رو دارن بعدش دیگه توهین ها شروع میشه مثل همون قسمت قرمز رنگ
و باعث میشه تاپیک مثل قبلی ها قفل بشه
جنبه نداشتن ؟!
پست های صفحه قبل رو بخون ، میبینی دوستان چطوری بحث کردن !

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
خوندم
توهینی ندیدم!

--
یعنی کلا اینجوریه
بحث یهو به توهین منجر میشه معمولا
چه باحال ...

من تو این تاپیک 1 چیو خیلی خوب یاد گرفتم : با احمق بحث نکنم

پس دیگه بحث نمیکنم با شما :)

پ.ن. آخرین پست من در این تاپیک ، دوستان کسی صحبتی داشت ، پی ام کنه
بای

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
چه باحال ...

پ.ن. آخرین پست من در این تاپیک ، دوستان کسی صحبتی داشت ، پی ام کنه
بای

درود

گرچه گفتيد پست اخر شماست در اين تاپيك ولي خواستم ازتون تشكر كنم كه انقدر درك و فهم داشتيد كه به جنس مونث به همون شكلي كه اشاره كرديد، نگاه نكنيد. متاسفانه درصد بالايي از مردان متاهل و غير متاهل در جامعه دقيقا به همون شكل -حالا چه مستقيم و چه غيرمستقيم-به جنس مونث نگاه مي كنند. :hmm:

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
پست های صفحه قبل رو بخون ، میبینی دوستان چطوری بحث کردن
من پست های صفحه 4 تاپیک رو که گفتی چک کردم و حتی 3 رو با اینکه قبلا خونده بودم ولی ندیدم هیچ کس به طرف مقابل توهینی کنه!
قضاوت با دوستان اونا هم می تونن بخونن!

شماهایی که توی رابطه با دختر ها نبودین ، شماهایی که خودتونو با کف دسسی خالی میکنین حق هم دارید تا موجودی 2 سوراخه میبینین ، فقط به خوابیدن باهاش فکر کنین !

اینم دومین توهین شما در طی 3 پست به کاربر jujushow و من!
بازم قضاوت با دوستان!

منم همین عقیده رو دارم!;)

bernadot

Registered User
لایک‌ها
29
درود

گرچه گفتيد پست اخر شماست در اين تاپيك ولي خواستم ازتون تشكر كنم كه انقدر درك و فهم داشتيد كه به جنس مونث به همون شكلي كه اشاره كرديد، نگاه نكنيد. متاسفانه درصد بالايي از مردان متاهل و غير متاهل در جامعه دقيقا به همون شكل -حالا چه مستقيم و چه غيرمستقيم-به جنس مونث نگاه مي كنند. :hmm:

kasandra ی عزیز مایلیم تا شما به عنوان یک دختر بیشتر در بحثها شرکت کنید. ونظرتون رو در این مورد بگید...

بالا