برگزیده های پرشین تولز

چگونه ریزش موهام رو درمان کنم؟

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
این نسخه هایی که بعضی دوستان می پیچند مثل تخم مرغ گذاشتن رو سر ، شامپو ، اسپری و .... همش بی نتیجه هست. اصولا چیزی از طریق پوست راحت جذب نمیشه.اگه بخواد جذب بشه حداقل به چند ساعت زمان نیاز داره که روی پوست باشه و کم کم عمل جذب انجام بشه. پس شامپو هیچ تاثیری نداره. الان همه دکترا دارن می گن شامپو های ضد کچلی و ... همش فریبه و تبلیغ. فعلا تنها دو دارو تایید شده هست که برای جلوگیری از کچلی ورشد مجدد مو هست. 1.فین پروشیا ( فینستراید 1 ) 2 . محلول ماینوکسیدیل . شما این دو تا رو همزمان حداقل 3 ماه استفاده کن. مطمئن باش اگه از این دو تا نتیجه نگرفتی دیگه هیچ دارویی نمی تونه از ریزش موت جلوگیری کنه. بهتره به جایی توجه به روش های عوامانه برخی دوستان از این دو دارو استفاده کنی و این روش درمان رو بصورت جدی ادامه بدی.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
خب چه اشکالی داره اون یک مسئله روهم بگید شاید منظورنون استمناست؟:blush:
این دیگه چه کوفتیه ؟
خوردنیه؟
این نسخه هایی که بعضی دوستان می پیچند مثل تخم مرغ گذاشتن رو سر ، شامپو ، اسپری و .... همش بی نتیجه هست. اصولا چیزی از طریق پوست راحت جذب نمیشه.اگه بخواد جذب بشه حداقل به چند ساعت زمان نیاز داره که روی پوست باشه و کم کم عمل جذب انجام بشه. پس شامپو هیچ تاثیری نداره. الان همه دکترا دارن می گن شامپو های ضد کچلی و ... همش فریبه و تبلیغ. فعلا تنها دو دارو تایید شده هست که برای جلوگیری از کچلی ورشد مجدد مو هست. 1.فین پروشیا ( فینستراید 1 ) 2 . محلول ماینوکسیدیل . شما این دو تا رو همزمان حداقل 3 ماه استفاده کن. مطمئن باش اگه از این دو تا نتیجه نگرفتی دیگه هیچ دارویی نمی تونه از ریزش موت جلوگیری کنه. بهتره به جایی توجه به روش های عوامانه برخی دوستان از این دو دارو استفاده کنی و این روش درمان رو بصورت جدی ادامه بدی.

داداش اون مانیوکسیدیل اثر داره ولی فقط تا زمانی که میزنی ولش کنی ریزش موت بیشتر میشه ها
از ما گفتن

L+X

Registered User
لایک‌ها
30
خب چه اشکالی داره اون یک مسئله روهم بگید شاید منظورنون استمناست؟:blush:

نه دوست عزیز
اتفاقا من شنیدم موردی که فرمودین ریزش مو رو زیاد می کنه البته شاید دروغ باشه و در این خصوص اطلاعاتی ندارم
اون موردی که من منظورم هست و شنیدم اینگونه افراد هم موهاشون دیر میریزه هم دیر سفید میشه استعمال نوعی خاص مواد مخدره : تریاک
%285%29.gif

nejatian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

دوسته عزیز
ماینوکسیدیل رو هم روی پوست سر باید اسپری کنن دیگه ، نباید که روزی دو قاشق مرباخوری میل کنن! پس اسپری ها بی تاثیر نیستن.
بحث شامپو هم ، به این دلیل که بعضی شامپو ها مو رو خشک وشکننده میکنن و باعث آسیب پذیر تر شدن مو میشن مناسب مصرف نیستند، شامپوهایی که مو رو مرطوب نگه می دارن تاثیر به سزایی در عدم ریزش دارن.( مثالش همون شامپویی که من اسم بردم)
با احترام

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
داداش اون مانیوکسیدیل اثر داره ولی فقط تا زمانی که میزنی ولش کنی ریزش موت بیشتر میشه ها از ما گفتن
بله اگه قطع کنی موهات میریزه ولی اون مو هایی می ریزه که که بعد از مصرف ماینوکسیدیل مجددا در اومدن. اثر تمام دورهایی ضد ریزش مو ارثی همینه بعد قطع مجدد ریزش شروع میشه. ریزش مو ارثی درمان قطعی نداره.

sa5070

Registered User
لایک‌ها
165
دوسته عزیز
ماینوکسیدیل رو هم روی پوست سر باید اسپری کنن دیگه ، نباید که روزی دو قاشق مرباخوری میل کنن! پس اسپری ها بی تاثیر نیستن.
بحث شامپو هم ، به این دلیل که بعضی شامپو ها مو رو خشک وشکننده میکنن و باعث آسیب پذیر تر شدن مو میشن مناسب مصرف نیستند، شامپوهایی که مو رو مرطوب نگه می دارن تاثیر به سزایی در عدم ریزش دارن.( مثالش همون شامپویی که من اسم بردم)
با احترام

تمام این اسپری ها اگر تاثیری داشته باشند ترکیباتشون از همون محلول ماینکسیدل هست.حتی شامپو ماینکسیدیل هم موجوده اما تا زمانی که این محلول چه به صورت اسپری و چه به صورت شامپو چند ساعت روی پوست نباشه تاثیر چندانی نداره.
باز هم تکرار می کنم شامپو ها تاثیری روی ریزش مو ارثی مردانه ندارند.

بالا