برگزیده های پرشین تولز

کاغذ پرینتر سوزنی

cfipaper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
پرینتر های سوزنی معمولا با همه نوع کاغذ کار میکنند .
ولی در اصل برای استفاده از کاغذهای پیوسته طراحی شده اند . مخصوصا کاغذهای چند نسخه . برای سرعت بیشتر.
این کاغذ ها معمولا از یک تا 5 نسخه وجود دارن . عرض این کاغذها معمولا از 10 سانتیمتر شروع میشه و تا عرض 38 سانتیمتر قابل عرضه هستند .
نوع یک نسخه از جنس کاغذ تحریر هست مثل جنس کاغذ A4 ولی کاغذ های چند نسخه فرق میکنند. در دو نوع هستند کاربن دار و کاربن لس ( خود کاربن ) . نوع کاربن دار تقریبا منسوخ شده ولی هنوز وجود داره ، جنس انواع کاربن دار هم کاغذ تحریر هست ولی نازکتر برای ایجاد تصویر بهتر در نسخه های زیرین . اما جنس کاغذهای کاربن لس کاملا فرق میکنه در این نوع لایه کاربن یکبار مصرف حذف شده و سطح کاغذ با موادی به نام میکرو کپسول پوشیده شده که ظی فرایند فشار بر اثر ترکیدن میکرو کپسول ها موادی با هم ترکیب میشن و ایجاد رنگ میکنند .

برای تهیه این نوع کاغذها میتونی کلمه - کاغذ کامپیوتر - رو سرچ کنی تا با فروشندگان و تولید کنندگان اون آشنا بشی
اینم یکی از اونهاست

امیدوارم مفید باشه

alirezamojahedi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پرینترهای سوزنی چه کاغذهایی استفاده میکنه؟؟؟و از کجا باید خرید؟
سلام
این کاغذها به کاغذ بهم پیوسته مشهور هستند که به آنها کاغذهای کامپیوتر هم میگویند
من خودم مدتهاست که از کاغذهای کامپیوتر رادان استفاده میکنم و خیلی راضی هستم. توصیه میکنم شما هم امتحانش کنید. آدرسشون هم www.radan.ir هستش. کاغذهای پرینترشون واقعا حرف نداره!

بالا