برگزیده های پرشین تولز

کت و شلوار خیلی شیک تا 250 هزار تومان گیر میاد ؟

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
سلام
وقت بخیر

میخاستم بدونم مثلا برای عقد داداشم یه کت و شلوار خیلی شیک بخرم
مثلا تا 250.000 تومن یه چیز خیلی شیک گیر میاد که اسپرت و راست و روتن واسته (هم طرحش هم جنسش و هم جدیدی مدلش ) اینا؟

قدم 188 و وزنم 85

به نظرتون مثلا از اینجاها که بورسش هست بخرم یا از نمایندگی خاصی مثل هاکوپیان اینا ؟

ممنون

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
هاکوپیان با این قیمت چیز خوب گیر نمیاری . برو باب همایون حتما چیز قشنگ پیدا میکنی .

hossputer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
وقت بخیر

میخاستم بدونم مثلا برای عقد داداشم یه کت و شلوار خیلی شیک بخرم
مثلا تا 250.000 تومن یه چیز خیلی شیک گیر میاد که اسپرت و راست و روتن واسته (هم طرحش هم جنسش و هم جدیدی مدلش ) اینا؟

قدم 188 و وزنم 85

به نظرتون مثلا از اینجاها که بورسش هست بخرم یا از نمایندگی خاصی مثل هاکوپیان اینا ؟

ممنون

خودمونیم اگه همه توی مراسم عقده داداشت کت و شلوار میپوشن که شما هم بخر که خوبه . اما اگه همه نمیپوشن و لباس شخصی و اسپرتن همه مردا و فقط دوماده که کت شلوار میپوشه شما فقط تنها کت شلوار بپوشی سوژه میشی . پس اینو هم در نظر بگیر .

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
يه بيژامه دارم .. گل گليه ؛ يه تي شر هم دارم كه يه ذره خورشتي شده.. يه دست لگد بخوره تو تشت اوكي ميشه..

خواستي بگو قيمت بدم.. !

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
هر چی خریدی بخر فقط جون من از این براقا نگیر ! به خصوص نقره ای ! یاد 405 میفته ادم :دی

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
يه بيژامه دارم .. گل گليه ؛ يه تي شر هم دارم كه يه ذره خورشتي شده.. يه دست لگد بخوره تو تشت اوكي ميشه..

خواستي بگو قيمت بدم.. !

اگه زدگی و خط و خش نداره به شرط اینکه پول پست با خودت باشه.شرایط و شماره کارت رو پ.خ کن خریدارم

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
خودمونیم اگه همه توی مراسم عقده داداشت کت و شلوار میپوشن که شما هم بخر که خوبه . اما اگه همه نمیپوشن و لباس شخصی و اسپرتن همه مردا و فقط دوماده که کت شلوار میپوشه شما فقط تنها کت شلوار بپوشی سوژه میشی . پس اینو هم در نظر بگیر .

ممنون آره راس میگی
نه اکثرا کت و شلوار میپوشن میدونم

ذغالی یا سورمه ای مد نظرم هست بیشتر . نه براق نمیخام

ووو مگه چه خبره ؟ یعنی دیگه تا 250 اینا 260 نمیشه یه کت شلوار اسپرت خرید ؟
منظورم کت و شلوار برا خود داماد نیستا که 500-600 باشه . برا داداش داماد تا 250 یه چیزه خوب و آبرومند و اسپرت منظورمه

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
260 هزار تومان بابت کت و شلوار :wacko:

من پارسال از بازار امام حسین یک دست خریم 60 هزار تومان که خیلی هم

شیک بود و طرحش مثل کت و شلوارهای هاکوپیان بود چون قبلش از فروشگاه

هاکوپیان هم دیدن کرده بودم و تنها تفاوت هاکوپیان با بقیه اینه که برش

کت و شلوارهاش لیزری و با خاطر دقت در برش و دوخت توی تن بهتر نشون

میده البته با محصولات عادی تفاوت چندانی نداره.

FarSl-laD

Registered User
لایک‌ها
40
به نظره من پارچه خوب بخر بده یه خیاط خوب برات بدوزه ،اینجوری هم مدلی که دوست داری میشه هم شیک رو تنت وایمیسه...

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
با کمتر از این هم گیر میاد.

برو باب همایون ، کت شلوارایی که همونجا هست رو خیلی جاهای دیگه بیشتر از دوبرابر دارن میفروشن.

بابا چی سوژه میشه ! برادر داماد هست مثلا ، یه مهمون عادی که نیست.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
ممنون آره راس میگی
نه اکثرا کت و شلوار میپوشن میدونم

ذغالی یا سورمه ای مد نظرم هست بیشتر . نه براق نمیخام

ووو مگه چه خبره ؟ یعنی دیگه تا 250 اینا 260 نمیشه یه کت شلوار اسپرت خرید ؟
منظورم کت و شلوار برا خود داماد نیستا که 500-600 باشه . برا داداش داماد تا 250 یه چیزه خوب و آبرومند و اسپرت منظورمه

گیرت میاد ولی نه یه چیز مارک
اما میشه چیزه با کیفیتی بخری
کت شلوار هایی که قیمتشون زیاد بالا نیست اصلا جنس پارچشون خوب نیست و دوختشونم خیلی جالب نیست. حداقل زیر 100 تا 150 اینطورن معمولا

اگر یه پارچه خوب بگیری بدی خیاطی خوب بهتره اما بعید میدونم حالا دیگه خیاط های بدرد بخور وقت داشته باشن

solaria

Registered User
لایک‌ها
9

اين حرفا چيه ميزني اقا؟
داداش شما اگه همه با مايو هم اومدن كت و شلوار بپوش. بابا مراسم عقده ها. اگرم سوژه كردنت بدون خودشون سوژه ي عالم و آدمن.
هاكوپيانم كه اصلا فكرشو نكن با اين قيمتا.
كت و شوار خوب بخواي بگيري بالاي 500 بايد بدي واسه دوماد كه ميره بالاي 1 تومن.
من خودم يدونه تو آف 40 درصد 2 سال پيش خريدم (واسه دوماد نه ها ، خدا نكنه) 480 از پاسداران.

برو سراغ كاراي ترك هم شيكه هم قيمتش مناسبه
اگرم خواستي يكم بيشتر خرج كني من برندس رو توصيه ميكنم كاراش واقعا شيك و باكيفيته

peymaniran

Registered User
لایک‌ها
152
مملکت گرونی و تورم بیداد میکنه ولی اونجوری ام نیست که 250 تومن کت و شلوار نباشه. کت شلوار اصل ایتالیایی که نمیخوای بگردی کت و شلوارهای چینی یا ایرانی خوب میتونی پیدا کنی که تا 4 یا 5 بار بتونی بپوشی. فقط باید وقت بزاری یک روز بگردی کت شلواری که رو تنت میشینه رو پیدا کنی. خیابون ولیعصر بین طالقانی تا ولیعصر هم کت شلوار فروشن ولی یه مقدار گرون فروشن.

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
من پسرخاله م از گلستان شهرک غرب یه کت و شلوار خوب خرید برای عروسی حدود 300!

برو گیرت میاد.

البته قضیه مال قبل نوسانات دلاره.

fariddelaram

Registered User
لایک‌ها
6
مملکت گرونی و تورم بیداد میکنه ولی اونجوری ام نیست که 250 تومن کت و شلوار نباشه. کت شلوار اصل ایتالیایی که نمیخوای بگردی کت و شلوارهای چینی یا ایرانی خوب میتونی پیدا کنی که تا 4 یا 5 بار بتونی بپوشی. فقط باید وقت بزاری یک روز بگردی کت شلواری که رو تنت میشینه رو پیدا کنی. خیابون ولیعصر بین طالقانی تا ولیعصر هم کت شلوار فروشن ولی یه مقدار گرون فروشن.

همش 4 یا 5 بار بپوشه؟ من یک دست کت و شلوار داشتم ده تا خواستگاری باهاش رفتم :D

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
سلام
ممنون ازتون

خریدم اما نه 250
شد با تخفیف 330 تومن . 385 میداد

من یکم قدم از اونم که گفتم اینروزا بلندتر شده 30 جا فکر کنم رفتم . اسمه مغازه وزرا خریدم . آخه یه چیزی میخاستم هم اسپرت باشه و جیگول هم مجلسی
مرتیکه هی برام یا یه چیزی میاورد عینه دومادا یا خیلی رسمی و بزرگتر از سن میشدم تا اینکه پیدا کردم
ذغالی هم خریدم بهم میومد . سورمه ای زیاد جالب نبود

فقط نمیدونم پیراهن و کراوات چه رنگ باهاش ست کنم

لباس کت شلواری هم رنگ تقریبا یاسی دارم . صورتی پررنگ هم دارم (نمیدونم بگم چه رنگیه )

حالا نمیدونم بخرم ؟ نخرم ؟ نمیدونم چه رنگی ست کنم باهاش که بهم بیاد .

الان کت شلوارم ذغالی . رنگ پوستم هم گندمی . مو و چشم و ... هم مشکی . کراوات و پیراهن چه رنگیی هم فشن میشه هم رسمی ؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
سلام
ممنون ازتون

خریدم اما نه 250
شد با تخفیف 330 تومن . 385 میداد

من یکم قدم از اونم که گفتم اینروزا بلندتر شده 30 جا فکر کنم رفتم . اسمه مغازه وزرا خریدم . آخه یه چیزی میخاستم هم اسپرت باشه و جیگول هم مجلسی
مرتیکه هی برام یا یه چیزی میاورد عینه دومادا یا خیلی رسمی و بزرگتر از سن میشدم تا اینکه پیدا کردم
ذغالی هم خریدم بهم میومد . سورمه ای زیاد جالب نبود

فقط نمیدونم پیراهن و کراوات چه رنگ باهاش ست کنم

لباس کت شلواری هم رنگ تقریبا یاسی دارم . صورتی پررنگ هم دارم (نمیدونم بگم چه رنگیه )

حالا نمیدونم بخرم ؟ نخرم ؟ نمیدونم چه رنگی ست کنم باهاش که بهم بیاد .

الان کت شلوارم ذغالی . رنگ پوستم هم گندمی . مو و چشم و ... هم مشکی . کراوات و پیراهن چه رنگیی هم فشن میشه هم رسمی ؟
مبارک باشه
یه عکس بزار ببینیم چطوریه ؟
اگه تنت کرده باشی چه بهتر !
راستی خیلی گرون داده ! وقتی 50 پایین اومده !

بالا