برگزیده های پرشین تولز

کدام یک از این 2 پاور زیر 40 تومن بهتره خریداری بشه؟

saeedboy68

Registered User
لایک‌ها
254
سلام
دوستان کدام یک از این 2 پاور زیر 40 تومن بهتره خریداری بشه؟
Trust P4-900 230W REAL
یا
VIERA VI-650WATX

من زیاد در مورد وات پاور سر در نمیارم. آیا مثلا 230 وات واقعی خریداری بشه بهتره یا 650 وات غیر واقعی؟
من با ویرا کار کردم و از پاورش راضی بودم ولی دیدم با پولش میشه 230 واقعی خرید؟؟!!

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
هیچکدوم . از همین انجمن از آقای شعبانی پاور 380 گرین تهیه کنید . اینها اسمشون پاوره .

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
هیچکدوم . از همین انجمن از آقای شعبانی پاور 380 گرین تهیه کنید . اینها اسمشون پاوره .
از چه لحاظ میفرمایید اینا اسموشون پاوره ؟
من اطلاعاتی در مورد پاور ندارم وللی برای یک سیستم معمولی رو به پایین چه تفاوتی داره که پاور گرون بنداز یا معمولی ؟(به غیر از عمر قطعات)
من ویرا 600 وات هفته پیش خریدم 10 تومن .البته دست دوم

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
خیلی موارد هست . همون سیستم با مصرف کم هم باید درست تغذیه بشه .
پاورهایی مثل ویرا و موارد مشابه طراحیشون برای بالای 15 سال پیش هست . زمانی که سیستم ها بر اساس 5 ولت بودند نه 12 ولت . پاورهای جدید خروجی 12 ولت قدرتمندی دارند .
پاور ارزون فاقد پروتکشن های لازم برای از محافظت از خودشون و سایر قطعات هستند .
بالای 70% خرابی های قطعات در ایران به خاطر عدم توجه به انتخاب پاور مناسب هستند . این آمار توسط شرکت های گارانتی دهنده هم قابل تایید هست . بارزترین خرابی هم روی هارد و گرافیک و مادربرد ها پیش میاد .
در مورد کیفیت قطعات استفاده شده هم کافیه یک پاور معتبر رو باز کنید و با یک پاور ارزون مقایسه کنید .
هزارن دلیل دیگه که اگر بخوام توضیح بدم مستلزم شناخت شما از منابع تغذیه سویچینگ میباشد .

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام
دوستان کدام یک از این 2 پاور زیر 40 تومن بهتره خریداری بشه؟
Trust P4-900 230W REAL
یا
VIERA VI-650WATX

من زیاد در مورد وات پاور سر در نمیارم. آیا مثلا 230 وات واقعی خریداری بشه بهتره یا 650 وات غیر واقعی؟
من با ویرا کار کردم و از پاورش راضی بودم ولی دیدم با پولش میشه 230 واقعی خرید؟؟!!
سلام. هر دو آشغال هستند. حداقل پاور بدرد بخور Corsair VS450 هستش حدود 130000 تومان. فراموش نکنید گرین اصلا برند نیست و قابل قیاس با Corsair نیست. همچنین یادتون باشه که پاور یکی از مهمترین قطعات هست که وظیفش تغذیه قطعاته و اگر جنسش خوب نباشه سایر قطعات ممکنه سریعا آسیب ببینن. پس باید بهش اهمیت بدید و براش هزینه کنید. اما اگر فقط می خواین سیستم ببندید و هیچ چاره ای ندارید توی این آشغالها زیر 50000 تومان , شاید Elegance ها یکم بهتر باشن. اما بازهم من همون Corsair VS450 رو توصیه می کنم.

بالا