کدوم بانک بیشترین سود رو به سپرده ها میده ؟

شروع موضوع توسط alibati ‏29 ژوئن 2008 در انجمن کار و سرمایه و تجارت

1. alibati

alibati همکار کار و تجارت و سرمایه همکار انجمن

می خواستم بدونم کدوم بانک بیشترین سود رو به سپرده ها میده ؟
    و اینکه مثلا اگه سپرده 2 ساله بزاریم می تونیم قبل از اینکه 2 سال تموم بشه پول رو برداریم ؟

2. alibati

alibati همکار کار و تجارت و سرمایه همکار انجمن

یعنی هیچ کس نمیدونه ! :wacko:

3. parsa

parsa Registered User

4. hdtv_master

hdtv_master Registered User

بالاترين سود كوتاه مدت روز شمار
    رو موسسه قوامين كه معلق به نيروي انتظامي
    هست ميده 15.5 كه هم از نظر اطمينان
    و هم از نظر سود بهتره.
    سود بلند مدت رو بالاترينش رو فك كنم سامان يا اقتصاد نوين بده كه الان نديدم
    از 18.5 تجاوز كنه .

بالاترين سود بلند ملت رو ايران خودرو در ثبت نام پيش خريد اقساطي ميده
    در سايت
    sales.ikco.com

حتي براي سه ساله 22.5 درصد ميده.

ولي متخصين پيشنهاد مي كنن بجاي اين كارا كه ضايع كردن پول
    هست ملك / ساختمان / زمين حتي در بيابان بخريد
    چون تورم در ايران خيلي بالاتر از اين سود ها هست و
    شما اگه روي اموال غيرمنقول سرمايه گذاري ( البته اين خارج
    كاذب حساب ميشه) كنيد بيشتر سود مي كنيد. ممكنه يه سال خونه گرون نشه ولي
    سال بعد دو برابر ميشه.
    لا اقل همه پولتونو بانك نزاريد. اگر مي خواهيد كار نكنيد مثلا يه 100 ميليوني بزاريد و سودشو بخوريد
    ولي بقيه رو ملك بخريد

به حساب بنده 100 ميليون در قوامين روز شمار
    ماهي 1 ميليون و سيصد در مياره . كه اگه دقت كني
    مبيني رقم ناچيزيه!

5. isbn84

isbn84 کاربر تازه وارد

سلام اینی که شما میگید مال قبل از پایین اومدن بهره است یه بعد

6. d_ali

d_ali کاربر تازه وارد

من بانک رو زیاد نمیدونم ولی بیشترین چیزی که 1 ساله رو دیدم از نظر بانک حدود 17% بوده...اگه سرمایت بیشتر از 50 میلیون هست یه خونه یا زمین بخر حتی شده تو کور ترین نقطه ایران چون هیچی به جز زمین سود قطعی با % بالا نداره..(دوستانی که میگند نمیشه با 50-60 میلیون زمین گرفت حتی تو ال آباد میتونند اعلام کنند من خودم تو شهر(یزد-البته جای معمولی) با سند منگوله دار جور میکنم زمین حدود 150 متر)

اگه ام زیر 50 هست من میتونم چند تا شرکت معتبر(تو شهرستان) که بهت سفته و چک میدند معرفی کنم که حدود 25% سالیانه سود میدند و خودمم توش سرمایه گذاشتم....

3 ساله ام نمیدونم ولی چه تو شرکتی جایی سرمایه بندازی چه تو بانک جفتش به پای زمین و ملک نمیرسه مخصوصآ که سیاستهای دولت به جای اینکه به تورم کمک کنه........................

7. javad.izanlo

javad.izanlo کاربر تازه وارد

من می خوام توی یه بانک حساب باز کنم ،توی چه بانکی حساب بازکنم که یک سال دیگه بتونم بدون دردسر وام ازده میلیون به بالا بگیرم
    اگه راهنماییم کنید ممنون می شم........:lol:

8. Ahmadreza_b

Ahmadreza_b Registered User

موسسه ای به نام کارسازان آینده هست که کوتاه مدت فکر کنم 20.5 درصد سود میده

تو اصفهان دو تا نمایندگی داره

حالا خودتون در موردش تحقیق کنید چون روی همه را کم کرده :دی

9. yekarbar

yekarbar کاربر تازه وارد

شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد ادعا میکنه بیش از 5000 نفر توش سرمایه گذاری کردن، یه عالمه شرکت زیر مجموعه داره، و اگر میخواید بدونید چقدر گردن کلفته همین بس که میخواست مخابرات رو بخره و...
    تقریبا توی تمام استان های ایران هم نمایندگی داره.
    تو هر زمینه ای هم که بگید کار میکنه، از بیمه و آی تی و بانک بگیرید تا هواپیمای مسافربری و آر اف آی دی و...
    جایی رو ندیدم که بیشتر از اون سود بده، پیشگامان 30 درصد سود میده. من زیاد دیدم آدم هایی رو که توی پیشگامان سرمایه گذاری کردن و بدون هیچ مشکلی دارن هر ماه سودشون رو میگیرن، هر چند هنوز خودم جرات نمیکنم کل سرمایه ام رو بدم دستشون.
    دو تا از دوستام 40 و 8 میلیون و دو تا از اقوام درجه یکم 10 و 16 میلیون اونجا سهام خریدن و دارن سودش رو دریافت میکنن.
    برای کسب اطلاعات بیشتر هم میتونید به اینجا سر بزنید: http://www.hamyarbank.ir/persian
    اینم سایت اصلی پیشگامان: http://pishgamangroup.com

پ.ن: پارسال به یه شرکت بزرگ و معروف برخوردیم که خیلی هم سهام دار داره، البته تهش رو که در آوردیم متوجه شدیم که این شرکت کل درآمدش رو صرف تبلیغات میکنه تا شرکت بزرگی به نظر بیاد و در اصل هیچی نیست! و فایده این بزرگ شدن پوشالیش هم این بود که ملت سهامش رو میخریدن و بعد اون شرکت میومد پول سهام های فروخته شده رو تو پیشگامان سرمایه گذاری میکرد و از پیشگامان 30 درصد سود میگرفت و آخر سال مثلا 20 درصدش رو میداد به سهام داراش و 10 درصدش رو هم خودش بر میداشت، باید مواظب باشید که گیر همچین کلاه بردارهایی نیفتید و گول ظاهر و هارت و پورت اینجور شرکت ها رو نخورید و از همون اول خودتون تو شرکت اصلی سرمایه گذاری کنید.

Last edited: ‏1 آپریل 2010
  10. Ahmadreza_b

اگر بنا به این جور سپرده گذاری ها باشه که شرکت ها با سود بیشتر از این هم هستند.

بنده تو شرکتی سرمایه گذاری کرده ام که حداقل سود 60% سالیانه یا به عبارتی 5% ماهانه هست.

فکر کنم از لحاظ اعتبار از هم خیلی از این حرفا بالاتر باشه

11. yekarbar

yekarbar کاربر تازه وارد

خب این شرکتی که من معرفی کردم که مال پدر بنده نیست که سرمایه گذاری کسی توی اون به نفع من باشه، همونطور که نوشتم هنوز خودم هم جرات نمیکنم همه سرمایه ام رو بدم دست اینجور شرکت ها.
    ممنون میشم لطف کنید و مشخصات این شرکتی رو که میگید 60% سود میده رو بدید، سایتش، شرایط سرمایه گذاری و...

12. Ahmadreza_b

با درود فراوان

بنده به هیچ وجه قصد جسارت نداشتم

فقط چون دوستمون برای بانک و اینا سوال کرده بودن این را گفتم.

در مورد شرکت هم برای اینکه تبلیغ نشه براتون PM می کنم.

13. yekarbar

yekarbar کاربر تازه وارد

خب ایشون سوال کردن که همینطور جواب ها رو بگیرن دیگه، این که دیگه تبلیغ نمیشه!
    البته همون بهتر که تو پیغام خصوصی آدرس سایتشون رو دادید، چون اگر تو فایر فکس یا کروم سایتشون رو باز کنید میبینید که سایتشون بلوک شده احتمالا به دلیل وجود بد افزار در صفحات سایتشون بلوک شدن. ( با توجه به توضیحات گوگل این سایت حاوی کد هایی هست که میتونه برای رایانه مخرب باشه )
    خب این که اولین نشانه اعتبار بالای این گروه!
    توی جستجوهایی که توی اینترنت دیدم هر جا نامی از این گروه بود بحث نتورک مارکتینگ و از این جور کلاه برداری های مشابه هم بود، آیا نتورک مارکتینگ با کار این گروه مرتبط هست؟ آخه دیدم چند جا کسانی که برای این گروه تبلیغ کرده بودن به افراد دیگه پیشنهاد میدادن که در صورت تمایل به سرمایه گذاری از طریق اونها اقدام کنن یا با اونها تماس بگیرن ( در واقع با زبون بی زبونی میخواستن زیر مجموعه برای خودشون جمع کنن )
    چند جا هم نوشته بود که دفتر اصلی این شرکت در خارج از کشور هست و... خلاصه، هر چند اطلاعات زیادی از این شرکت در اینترنت وجود نداره ( به زبان فارسی ) ولی هر چی بیشتر در موردش خوندم بیشتر به اعتبارش شک کردم.
    آخه این حرفتون یعنی چی؟ حد اقل اگر برای دیگران ارزش قائل نیستید برای حرف خودتون ارزش قائل باشید، خب من چند دلیل و مدرک برای اعتبار بسیار زیاد شرکتی که نام بردم آوردم، بعد شما بدون هیچ دلیل و مدرکی یه شرکت بی نام و نشان رو معرفی میکنید و میگید فکر میکنید اعتبارش از این حرف ها خیلی بیشتر باشه!
    فکر کنید شاید این بنده خدا با این حرف شما رفت و همه سرمایش رو گذاشت توی این شرکت، لطفا یکم منطقی تر و با دلیل و مدرک صحبت کنید.
    شما که تو این شرکت سرمایه گذاری کردید حتما باید اطلاعات بسیار بیشتری از این شرکت و نحوه و شرایط سرمایه گذاری تو اون داشته باشید، ممنون میشم شما که وقت گذاشتید و این توضیح مختصر رو در رابطه با این شرکت دادید با توجه به در دسترس نبودن سایت این شرکت شرایط و نحوه سرمایه گذاری در این شرکت و دلایلتون برای بالا بودن اعتبار و کمتر بودن ریسک سرمایه گذاری در اون رو بگید.

پ.ن: در تحقیقات بیشتر متوجه شدم این شرکتی که مثلا 60 درصد سود میده یه گروه کلاه بردار هستند به اسم گاما نتورک که در زمینه نتورک مارکتینگ فعالیت میکنه و خدا رو شکر دیگه همه اینجور کلاه بردار ها رو خوب میشناسن و لازم به توضیحات بیشتر نیست، البته اگر کسی سرمایه اش خیلی کمه یا براش ارزشی نداره میتونه اینجور جاها مثلا سرمایه گذاری کنه، ولی اگر سرمایتون براتون ارش داره...

Last edited: ‏2 آپریل 2010
  14. Ahmadreza_b

با درود به شما و سایر دوستان

ببینید دوست من

اون سایتی که شما میگید با FF مشکل داره هیچ ربطی به خود شرکت نداره و فقط کاربرهاش در ایران این سایت را درست کردن و اسناد و مدارک اونجا گذاشتن که زبانش فارسی باشه و هیچ مطلبی هم توش نیست و همه لینک به سایر سایت ها هستند.

اینجا پلان ها سرمایه گذاری هستند و چیزی که در ذهن عموم به عنوان نتوک مارکتینگ وجود داره فقط یک بکگراند تار هست. نتورک يک صنعت است ولی بر اساس بی جنبه بازی بعضی افراد که برای سود بیشتر اقدام به کلاهبرداری های بزرگ کردن در ایران با شک و تردید به آن نگاه می کنند. نتورک مارکتینگ یک واژه عمومی هست و شامل خیلی چیزها می شود مانند فعالت های سایت های فروش محصولات اینترنتی در ایران

بله این شرکت در کشور انگلیس مستقر هست و در مارچ 1979 در لندن تاسیس شده. این شرکت در انگلستان ثبت شده و شماره ثبت داره و می تونید این شماره ثبت را در شرکت companieshouse انگلستان که قوی ترین مرجع در انگلستان برای استعلام شماره ثبت شرکت ها در انگلستان است سرچ کنید (این شمارش 6345088)
    برای سایتشون از سایت comodo یعنی قویترین پلیس اینترنتی دنیا هم میتونید استعلام بگیرید.

دوست عزیزم پستی که من دادم به هیچ وجه معرفی شرکت و یا تبلیغ آن نبود که دوست بازکننده تاپیک بخواهند بر اساس آن تصمیم گیری کنند. و الا حق با شماست و باید با مدرک و سند صحبت کرد و از این بابت پوزش می طلبم.

در مورد اینکه این شرکت را کلاه بردار معرفی کردید من مدت هاست توش سرمایه گذاری کردم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم و سود ثابتم را برداشت کرده ام، بدون داشتن هیچ زیر مجوعه و فعالیتی

با احترام

15. hossputer7

hossputer7 کاربر تازه وارد

دوست عزیز میشه در مورد شرکت و شعبهاشو شرایتش رو برام پی ام کنید؟آخه من اهوازم تستش میکنیم هر چی مخواد باشه :)

مرسی

16. Role

Role Registered User

سلام

من مي خوام يه حساب داشته باشم كه هر وقت مي خوام بتونم پول ازش بردارم

و سود روز شمار هم بهم بده كدوم بانك يا موسسه مالي بيشترين سود روز شمار رو به حساب پس انداز ميده ؟

ممنون از كمكتون

17. jowshany

jowshany فروشنده معتبر

سلام
    فکر کنم در حال حاضر بانک قوامین بیشترین سود رو بده .

18. pedal

pedal Registered User

من توی تعاونی اعتباری صالحین پول گذاشتم. سه ماهه 18 درصد و روزشمار 16.5 درصد. تا اونجا که تحقیق کردم بالاترین نرخ در ایران هست. در ضمن سرمایه گذاری توی ایران خودرو با پیش خرید ماشین هم خوبه . البته بشرطی که انصراف ندین. چون سود انصراف 17 درصده اما در حالت عادی 20 درصد و برای سه ساله 22 درصد سود میدن.

19. vazirnia

vazirnia Registered User

اگه خانواده ارتش باشی آره بیشترین سودو میده . اگه نه میزان که روز شمارش 17 درصد هست . البته به مانده زیر 500 تومن سود نمیده .

20. tabotekhali

tabotekhali Registered User

up....