برگزیده های پرشین تولز

کد اس ام اس رایگان برای همراه اول و ایرانسل

anb2010

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام و خسته نباشید
متاسفانه کار بعضی شده فقط گشتن کد برای ایرانسل و همراه اول. و همین امر باعث شده خیلی ها ازشون سوء استفاده کنند. حتی من چندجا دیدم که برای دادن کد از طرف درخواست مبلغی رو کردند. :)D) بدونید که در سال های قبل چنین کدهایی کار می کردند ولی حالا اصلا چنین کدی وجود ندارد. پس بی خود وقت با ارزشتون رو تلف نکنید.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
چرا هست.
يكي از دوستام داشت وقتي اس مس مي فرستاد يا كمتر از 36 ثانيه حرف مي زد از شارژش كم نمي شد.
در ضمن به جز كد بايد يه چيز ديگرو هم تغيير بدي.كه من هر چي ازش پرسيدم بهم نگفت.
سيم كارتش هم همراه اول بود.

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
یادش بخیر تو مرز آذربایجان خدمت میکردیم و میرفتیم رو آنتن آذرسل یا همون AZERCELL ، البته داخل نمی شد و ارور میداد ولی بعد دو سه بار تلاش باز هم داخل نمی شد ولی از اون به بعد SMS مجانی میشد
فقطم ایرانسل جواب میداد ولی باید هر دو سه روز یه بار و بعضی وقت ها هر روز این عمل رو انجام میدادیم
از اوایل اسفند 87 تا 20 فروردین 88 مجانی SMS میفرستادیم
کانتر SMS رو اول سال صفر کردم و تقریبا تا آخر خرداد هم خدمت کردم ولی تا نزدیکی های 20 فروردین بیشتر جواب نداد و بعدش دیگه نمی شد مجانی SMS داد ، تو این مدت هر SMS توپی که میومد برای همه میفرستادم و بعضی از دوستام شاکی شده بودن که بابا چقدر SMS میفرستی
الان که کانتر رو دیدم آمار این بود
Sent Messages = 14816
Received Messages = 8492
حالا حساب کنید تو این مدت 20 روزه من چند تا SMS فرستادم
حالا میگیم 13500 تاش برای اون موقع بود
216000=16×13500
یادش بخیر تو خدمت چه بلبشوئی راه انداخته بودم ، 23 تا سرباز بودیم که بیشترشون همراه اول داشتن و وقتی دیدن با ایرانسل میشه مجانی SMS داد همشون یه ایرانسل گرفته بودن ، هر سری هم که شبکه شون رو آپدیت میکردن باید دوباره تلاش میکردیم که SMS مجانی بشه ، به هیچ کدوم هم نگفتم که چطور میشه از شبکه استفاده کرد و دهنم موقعی که براشون دوباره فعال میکردم سرویس میشد چون یکی دوتا نبودن که

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
یادش بخیر تو مرز آذربایجان خدمت میکردیم و میرفتیم رو آنتن آذرسل یا همون AZERCELL ، البته داخل نمی شد و ارور میداد ولی بعد دو سه بار تلاش باز هم داخل نمی شد ولی از اون به بعد SMS مجانی میشد
فقطم ایرانسل جواب میداد ولی باید هر دو سه روز یه بار و بعضی وقت ها هر روز این عمل رو انجام میدادیم
از اوایل اسفند 87 تا 20 فروردین 88 مجانی SMS میفرستادیم
کانتر SMS رو اول سال صفر کردم و تقریبا تا آخر خرداد هم خدمت کردم ولی تا نزدیکی های 20 فروردین بیشتر جواب نداد و بعدش دیگه نمی شد مجانی SMS داد ، تو این مدت هر SMS توپی که میومد برای همه میفرستادم و بعضی از دوستام شاکی شده بودن که بابا چقدر SMS میفرستی
الان که کانتر رو دیدم آمار این بود
Sent Messages = 14816
Received Messages = 8492
حالا حساب کنید تو این مدت 20 روزه من چند تا SMS فرستادم
حالا میگیم 13500 تاش برای اون موقع بود
216000=16×13500
یادش بخیر تو خدمت چه بلبشوئی راه انداخته بودم ، 23 تا سرباز بودیم که بیشترشون همراه اول داشتن و وقتی دیدن با ایرانسل میشه مجانی SMS داد همشون یه ایرانسل گرفته بودن ، هر سری هم که شبکه شون رو آپدیت میکردن باید دوباره تلاش میکردیم که SMS مجانی بشه ، به هیچ کدوم هم نگفتم که چطور میشه از شبکه استفاده کرد و دهنم موقعی که براشون دوباره فعال میکردم سرویس میشد چون یکی دوتا نبودن که

چه جالب پس یه قرار بزار با هم یه سر بریم آذربایجانو بیایم!
چند ماه بعد شرکتا آگهی میدن تو روزنامه ها به این شرح:
تور لب مرز ! با صبحانه و نهار و یک شب اقامت در هتل سه ستاره به همراه مهندسین برجسته علوم مخابراتی ! فقط 99000 تومان : تلفن: 0935xxxxxx پاسخ شما با اس ام اس ارسال خواهد شد.

pishie malus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه 919 داشتم، از بهمن 87 تا مهر 88 با صفر ریال اعتبار 18493 تا اس ام اس زدم. هنوزم اس ام اس کانترمو ریست نکردم.

miraee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یه همراه اول اوایل امسال خریدم هرچی اس ام اس میدادم شارژم کم نمیشد تقریبا 2 ماهی این جوری بود یه روز نشستم کلی اس ام اس به دوستم دادم ولی از شانس ما از اون به بعد ضد حال ضد و هی شارژمون کم شد.

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
اون موقع که ما خدمت میکردیم با ایرانسل مجانی اس ام اس میدادیم
خدمات موبایلی ها هم برای اعتباری همراه اول با کد 09148 تماس و اس ام اس رو مجانی میکردن ---> البته بماند که 20000 تومان وجه رایج مملکت هم میگرفتن ، تو اونجا هرکی همراه اول 09148 داشت میدیدی دم به دقیقه تلفن بقل گوششه و داره وراجی میکنه ، ما هم که تلفن ناحیه زیر دستمون بود و نیازی به خرید سیم کارت 09148 نبود

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
یادش بخیر نباشه ایشالا از موقعی که گوشی دستمون گرفتیم هر دوماه 21300 دادیم!
شاید باورتون نشه ولی 3تا قبض 21300 ی دارم.
فکر کنم مخابرات خیلی وقتا الکی با شماره های رندوم قبض میندازه

بالا