برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد با همکاری با eZaban

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
با سلام خدمت دوستان عزیز
آموزشگاه زبان اینترنتی eZaban در نظر دارد جهت توسعه برند eZaban و ارتقاء فرهنگ آموزش از راه دور در سطح کشور با سایت های دیگر همکاری و تعامل دو سویه داشته باشد.
اتفاقاتی که در سیستم همکاری با eZaban نمی افتد:
1- ئی زبان در ازای کلیک یا نمایش به شما هیچ پرداختی نمی کند.
2- درآمد شما خیلی به ترافیک ارسالی از سایتتان و آی پی های مختلف ربطی ندارد.
3- هیچگونه پاپ آپ در سایت شما نمایش داده نخواهد شد.
اتفاقاتی که در سیستم همکاری با eZaban رخ می دهد:
1- ئی زبان به ازای هر بازدید منجر به پرداخت به شما تا 20% از شهریه واریزی دانشجو را پرداخت می کند.
2- ئی زبان به شما یک کنترل پنل در سایت eZaban ارائه میکند تا شما از طریق آن روزانه ترافیک ارسالی و میزان درآمد خود را چک کنید.
3- ئئ زبان یک موقعیت برد برد و بدون تقلب است. اگر هزار کلیک هم بشود و پرداختی نشود، چیزی پرداخت نخواهد شد. بنابراین در این سیستم Affiliation که بر اساس Sale یا lead می باشد. پرداخت زمانی مورد تایید است که به صورت الکترونیک در سایت ما انجام شود که از طریق پنل کاربری شما قابل پیگیری می باشد.
4- اگر شخصی از سایت شما وارد eZaban شود ولی در آن لحظه و آن روز پرداختی نکند و حتی بارها کامپیوتر خود را خاموش کند و مرورگر خود را ببندد تا زمان یک ماه اگر حتی به صورت مستقیم وارد سایت www.ezaban.com شود و اقدام به عضو شدن و پرداخت نماید سیستم به صورت خودکار کمیسیون همکار را در کنترل پنل او قرار میدهد. (تبصره: اگر مخاطب کوکی های مرورگر خود را پاک کند یا از مرورگر دیگری استفاده کند این بند نقض میشود و پرداخت قابل پیگیری نخواهد بود)

eZaban تنها آموزشگاه اینترنتی زبان های خارجی است که در آن مانند کلاس های سنتی کلاس آنلاین برگزار می شود. توضیحات بیشتر را در سایت http://www.ezaban.com ملاحظه کنید.

چند تصویر به این پست جهت مشاهده کنترل پنل الصاق شده است. در صورت تایید سایت شما, شما می توانید به صورت تست موارد زیر را پس از ارائه آدرس همکاری تست کنید. تنها شما با نام کاربری و رمز عبور خود می توانید به این قسمت دسترسی داشته باشید.

نحوه ارائه درخواست همکاری:
1- آدرس سایت خود را به صورت پیام خصوصی ارسال کنید. نتیجه بررسی همکاری از طریق همین انجمن به اطلاع شما می رسد.
2- موارد مختلفی توسط تیم بازاریابی بررسی می شود. مانند موضوع سایت شما، رنگ گوگل، محتوا و ...
اگر سوالی در مورد سیستم دارید در همین تاپیک مطرح کنید.

با تشکر،
www.ezaban.com
details.jpg

myaccount.jpg

payments.jpg

sales.jpg

Last edited:

all of

Registered User
لایک‌ها
416
سایتتون با چه زبانی نوشته شده
این سیستم همکاری در فروش رو چه شرکت یا شخصی براتون اجرا کرده؟ میتونید معرفی کنید؟
نظر سنجی داخل امضام رو ببینید دقیقا مربوط به همین موضوع هستش به ایده تون خیلی کمک میکنه (نظر یادتون نره)

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
با عرض پوزش و شرمندگی نمیتونم به سوالات قسمت اول شما پاسخ بدم.
ضمن اینکه در مورد نظر سنجی شما، بسیار ایده خوبی هست، بستگی به اون سایت داره و نوع خدماتش و درآمدش داره. مثلا من به عنوان یک وبمستر هرگز با هیچ نوع سایتی برای کسب درآمد همکاری نمیکنم. چرا؟ چون درآمد من از خدمات سایت خودم هست به هیچ وجه خدمات سایت دیگه ای رو در سایتم نشون نمیدم. یا مثلل سایتی مثل دیجی کالا نیازی به کسب درآمد جانبی نداره که بخواد همکاری کنه، ولی در ایران من شاهد این هستم که خیلی ها دنبال تبلیغات پاپ آپ هستند و درآمد های جزیی مثل چند تک تومان به ازای ترافیکی پوچ! من خودم وقتی وارد سایتی میشوم و میبینم پاپ آپ باز میشود بلافاصله اولین کار پاپ آپ ها را می بندنم. Bounce rate سایت های اینگونه بالای ۹۰ درصد است.
من از دوستان و همکاران آقای شایان شلیله مدیر سایت Anetwork هستم و سیستم Anetwork را به عنوان یک سیستم موفق تایید میکنم. از زمانی که ایشون بر روی olc تمرکز داشتند ما بر روی ezaban کار کردیم. و تنها تفاوت ما با Anetwork این هست که آنها بر اساس کلیک پول میدهند ما بر اساس فروش مستقیم. و آنها با عموم مردم و وب مستر ها کار میکنند ولی ما سایت های همکار خودمان را برمیگزینیم و با چند سایت همکاری حرفه ای می کنیم. چراکه درآمد ما اصلا از تبلیغات نیست و این خارج از سیاست های آموزشگاه است.

Sent from my SM-N900

Last edited:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
این دیگه چه مدل قانونهo_O
خب شاید من دوست نداشته باشم ادرس سایتمو اینجا بذارم باید چیکار کنم؟:D

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
راست میگی به این فکر نکرده بودم. من هدفم این بود که تاپیک نخوابه و اینکه تیم مارکتینگ ما راحت بتونن نظراتشون رو بدن. پس یه کار کنیم. شما پی ام بدین. من به واحد مارکتینگ میگم. تو پی تی اکانت باز کنه من پیام های شما رو به اونها میدم اونها بررسی کنن و جواب رو اینجا تو انجمن بنویسند. بدون نام بردن از دومین شما.

Sent from my SM-N900

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
این دیگه چه مدل قانونهo_O
خب شاید من دوست نداشته باشم ادرس سایتمو اینجا بذارم باید چیکار کنم؟:D

دوست عزیز سایت شما تایید شد!

لطفا به نکات زیر توجه بفرماید:
1- با نام دومین خود در eZaban عضو شوید.
2- لینک Affiliate به شما ارائه خواهد شد. می توانید آن را در سایت خود قرار دهید.
3- اگر میخواهید در متن یا مقاله ای تبلیغ eZaban را بکنید باید آن متن و مقاله به تایید ما برسد. از بزرگنمایی و ارائه eZaban به عنوان خود آموز زبان انگلیسی و یا متد جدیدی که مردم سریع زبان یاد میگیرند بپرهیزید، میتوانید از مطالب خود سایت ما اضافه کنید.
4- استفاده از لوگوی eZaban در تبلیغات شما بلامانع است مگر در شرایطی که در ذهن مخاطب القا شود که سایت شما اسپانسر یا سایت ما اسپانسر سایت شماست.
5- eZaban حق خود میداند در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات آموزشگاه یا اطلاعات نادرست در سایت شما، پس از اطلاع رسانی قرارداد را یک طرفه فسخ کند. اگر در این مدت درآمدی از سایت شما کسب شود کمیسیون آن به شما پرداخت خواهد شد.
6- نحوه تسویه حساب فعلا به صورت توافقی می باشد.

لطفا پس از عضویت در سایت در این تاپیک اعلام فرمایید تا دسترسی Affiliate برای شما باز شود تا به پنل خود دسترسی داشته باشید.

موفق باشید،

درويش

Registered User
لایک‌ها
203
بسیار کار جالبیه. مدرس هم استخدام می‌‌کنید؟

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان قوانین پست اول رو تسهیل کردم ، سایتهایی که میخوان همکاری کنند به من پخ بدن.

hadi_underline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
خوشحال میشم با شما همکاری کنیم. با نام کاربری زیر عضو شدم
نام کاربری : kandoocn.com

Last edited:

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
ضمن عرض سلام،

بله سایت وزین و با ارزش شما مورد تایید است. به محض اینکه دسترسی شما به قسمت Affiliation باز شد , من اینجا به شما اعلام خواهم کرد و شما در منوی بالای سایت ما وارد حوزه همکاری می شوید. اگر لاگ این هستید باید خارج شوید و دوباره وارد شوید.
از آنجا که سایت شما با سایت ما همسو است و شما هم کار فرهنگی انجام میدهید، ما شما را محدود نمیکنیم که تبلیغ ما را به صورت بنر در سایت خودتان نشان دهید. هر طور که نتیجه گرفتید می توانید در سایت خودتان اقدام به فعالیت کنید. لوگوی ئی زبان را خدمتتان ارسال میکنیم و شما می توانید خودتان قسمتی را تحت آموزش زبان از راه دور تشکیل دهید. مانند Zabanamoozan و در پایان دانشجویان را به سایت ما ارسال کنید. ضمن اینکه هر روز می توانید سیستم همکاری را چک کنید. البته دانشجویان در همان روز معمولا پرداخت انجام نمیدهند. یا اگر انجام بدهند پرداخت جهت تعیین سطح انجام می دهند و بعد از ده روز تعیین سطح آنها برای ثبت نام اقدام خواهند کرد. برای همین مساله کوکی سایت شما تا یک ماه بر روی مرورگر دانشجو فعال خواهد بود.

به محض باز شدن دسترسی خدمتتان اطلاع رسانی می کنم.

موفق باشید،

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
همکاران عزیز،

siavashx و hadi_underline دسترسی شما به بخش افیلیت باز شده است. لطفا اگر در سایت لاگ این هستید خارج شوید و دوباره وارد شوید.

سوالات خود را از همین طریق مطرح فرمایید.

با احترام،

آراسپ

hadi_underline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
همکاران عزیز،

siavashx و hadi_underline دسترسی شما به بخش افیلیت باز شده است. لطفا اگر در سایت لاگ این هستید خارج شوید و دوباره وارد شوید.

سوالات خود را از همین طریق مطرح فرمایید.

با احترام،

آراسپ

با سلام
دسترسی تایید شد
انشالله همکاری برد برد باشه
موفق باشید

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
ضمن تشکر ،

با توجه به اینکه دسترسی به قسمت Affiliate برای شما باز شده است و شما لینک را دریافت کرده اید. لطفا سریعتر نسبت به راه اندازی و تست های اولیه اقدام فرمایید.

با احترام،

بالا