برگزیده های پرشین تولز

کشتی کچ

NECROGEDDON

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بايد بگم كه داستان بوگيمن هنوز شروع هم نشده... دلم براي كشتي گيرا ميسوزه حالا حالا ها بايد كرم بخورن :)) مسابقه تيكر هم تو رستلمنيا با مارك هنري كاسكت يا تابوت خواهد بود... مسابقه اي كه خود تيكر معرفي كرد و به WWE آورد و خيلي هارو توي تابوت كرد. از حالا پلاكاردهاي هوادارارو ميبينم كه روشون نوشته 14-0

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از NECROGEDDON :
بايد بگم كه داستان بوگيمن هنوز شروع هم نشده... دلم براي كشتي گيرا ميسوزه حالا حالا ها بايد كرم بخورن :)) مسابقه تيكر هم تو رستلمنيا با مارك هنري كاسكت يا تابوت خواهد بود... مسابقه اي كه خود تيكر معرفي كرد و به WWE آورد و خيلي هارو توي تابوت كرد. از حالا پلاكاردهاي هوادارارو ميبينم كه روشون نوشته 14-0

بوگیمن اعصاب منو خورد کرده ولی اون موقع که حال jbl گرفت خیلی خوشم اومد.
اره واقعا قیافه مارک هنری تو تابوت دیدنیه:D

e_hsan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من یکی از اعضای جدید پرسین تولز و عضو قدیمی سایت فوق تخصصی موبایلستان نت هستم

من یدونه تایپیک دارم با نام عکس کشتی کج کارها که توی اون فقط من بدبخت مینویسم نه تشکری نه پیغاممی

چون اصلا کسی سر در نمیاره # من از طرف خودم از همه شما در خواست میکنم به اون تایپیک بیاین ونتیجه 2 سال ارشیو عکسهای منرو ببینید حدودا 300 تا (فعلا) عکس هستش البته در ایام عید هم یدوننه تایپیک میزنم با اسم
فیلم کشتی کج
من اخبار روز رو هم دارم ولی چون اونجا کسی نگاه نمیکنه نمیگم

امید وارم با امدن شما عزیزان که در این قسمت فعالیت میکنید تایپیک فعال که هست پربار بشه
(((((((((((البته فکر کنم همه شما موبایل هم داشته باشید این سایت بهدردتون میخوره)))))))))))))))))))))))))))))

من منتظرم:D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol:

اینم لینکش http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=3629

البته فکر کنم باید عضو بشین

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
عالی بود سهیل جان.دستت درد نکنه.خیلی عکسای توپی بود.ولی این مارک هنری عجب غولیه ها.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
راستی سهیل جریان این بوگیمن چیه؟
میشه توضیح بدی؟

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از hadipro :
راستی سهیل جریان این بوگیمن چیه؟
میشه توضیح بدی؟
چیز زیادی از جریانش نمیدونم فقط از چند ماه پیش کم کم سرو کلش پیداشد
کار بوگیمن تو این چند ماه شده کرم خوراندن به بقیه کشتی گچ کار ها و مسابقه دیگرانو خراب کردن به نظر من آوردنش تا مخا طباشون کم نشه گرنه تو یه مسابقه واقعی اگر شرکت کنه کشتی کچ کارهای خوب به راحتی شکستش میدن ولی اگر شکست بخوره دیگه این فیلم بازی کردنشون طرفدار نداره باید یه مدت صبر کرد ببینیم این کرماش کی تمام میشود. البته اینایی که گفتم نظر منه شما هم اگر چیزی می دونید بگید.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از soheilstar :
خواهش میکنم از این بحث ها نکنید این تاپیک قراره در باره اخبار و حوادث کشتی کچ بحث کنه و اصلا مهم نیست که ضربات واقعیه یا نمایشی. هر کی دوست داره نگاه کنه هر کیم دوست نداره نگاه نکنه .به پست های منم جواب ندبد چون تاپیکو منحرف میکنین. با تشکر :D
کاملا باهاتون موافقم اینجا تاپیک کشتی کچه و نه ورزشهای رزمی دیگه. اگه دوستان خبر خاصی از این ورزش دارن بذارن و گرنه تاپیکهای دیگه بهترین گزینه ممکن به شمار میاد. می تونن جاهای دیگه مثل تاپیک ورزشهای رزمی فعالیت کنن:rolleyes:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از bocelli :
کاملا باهاتون موافقم اینجا تاپیک کشتی کچه و نه ورزشهای رزمی دیگه. اگه دوستان خبر خاصی از این ورزش دارن بذارن و گرنه تاپیکهای دیگه بهترین گزینه ممکن به شمار میاد. می تونن جاهای دیگه مثل تاپیک ورزشهای رزمی فعالیت کنن:rolleyes:

سلام
چند روزی نیومدی حالا که اومدی نظرت درباره بوگیمن چیه ؟

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اینم یه عکس از هالک هوگان
Wwe42.jpg

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از soheilstar :
سلام
چند روزی نیومدی حالا که اومدی نظرت درباره بوگیمن چیه ؟
سلام
بوگیمن یکی از کچ کارهایی هستش که باعث توجه بیشتر مردم به اسمک داون شده .فکر میکنم واقعا کرم خواره .یعنی اون چیزهایی که کوفت میکنه واقعا کرمه!!

در حال حاضر جزء 3 نفر اول اسمک دان معرفی شده. جالب اینجاست تا حالا باخت نداشته! همه رو توچند دقیقه شکست داده!

بوگی من کچیست حرفه ای نیستش.یعنی اینطور به نظر نمی رسه . فکر کنم سال 2005 تو 500 نفرحدود 300ام بوده .

خوراک امثال جی بی ال و بوکرتیه. به نظر من همه ش فیلمه. باید منتظر بمونیم ببینیم تئودور لانگ چه کسی رو به عنوان چهره جدید اسمک معرفی میکنه. فعلا که با این چهره های جدید حسابی اسمک از RAWمحبوبتر شده همینطور خود لانگ نسبت به منیجرRAW

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
Forza La Juve La Juve La Juve Alè
È Bianconera La Nostra Bandiera
Alè La Juve La Juve La Juve Alè
Solo La Juve È Grande La Juve Alè
سلام bocelli.
بابا طرفدار یووه!!یوونتوسی!:cool:
تشویقشون رو از کجا پیدا کردی؟من طرفدار چلسی هستم. میتونی شعار چلسی رو هم پیدا کنی؟:)
ببخشید که به تاپیک ربط نداشت.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hadipro :
سلام bocelli.
بابا طرفدار یووه!!یوونتوسی!:cool:
تشویقشون رو از کجا پیدا کردی؟من طرفدار چلسی هستم. میتونی شعار چلسی رو هم پیدا کنی؟:)
ببخشید که به تاپیک ربط نداشت.
سلامhadipro عزیز
بابا چلسی ! بابا مورینیو!:lol: ...
خب یکی دو سال قبل تو سایت www.pianetabianconero.com که یه سایت ایتالیایی هستش کل آهنگهای یووه روهمراه با متنشون دانلود کردم. الان که به این سایت رفتم هر کاری کردم نتونستم پیداشون کنم.:(
ولی تو سایتی که چند خط پایین تر نوشتم همین آهنگ هست. فکر کنم مدتیه یکی از آهنگهای موبایل شده باشه:lol:

اگه آهنگهای تیمهای اروپایی رو می خوای از چلسی و میلان و یووه گرفته تا آلمانیا آخن وستاره سرخ و... می تونی به این سایتhttp://www.soccerclips.net/index.php درقسمت SOCCER MUSIC بری.از تیمهای معتبر چند تا آهنگ هم می تونی دانلود کنی.

تو همین سایت می تونی گلهای به ثمر رسیده در هفته های گذشته لیگهای اروپایی رو در قسمت LATEST GOALS دانلود کنی. اکثر لیگهای معتبر رو داره مثل انگلیس ٬ایتالیا و ...

من چند بار تو اینترنت سرچ کردم ولی متاسفانه متن ترانه های چلسی رو نتونستم پیدا کنم . بازم می گردم اگه پیدا کردم حتما براتون می فرستم

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اینم یه عکس از کسی که کلی از دست بوکرتی حرس خورد تا کمربند قهرمانی گرفت
Wwe43.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
بچه ها من این هفته خیلی کار دارم اگر کسی میتونه اخبار این هفته و نتایج را بنویسه

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تگ تیم !جان سینا و تریپل اچ تونستند تیم اسمک رو که شامل رندی اورتون ،ری میستریو و انگل بود شکست بدن.

شرطبندی استون کولد و جی بی ال هم بی نتیجه موند.جی بی ال لیوان آب جو رو به سمت استون کولد پرت کرد .بعدش زمانی که می خواست از رینگ بیرون بیاد کریس بنوا اونو به داخل رینگ فرستاد و استون کولد فن استونز رو بهش زد.:rolleyes:

شین مک ماهون هم با یه ضربه کاری :blink: تونست شان مایکلز رو شکست بده،البته با کمک پدر عزیزش !!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از soheilstar :
بچه ها من این هفته خیلی کار دارم اگر کسی میتونه اخبار این هفته و نتایج را بنویسه
سهیل جان , عنوان تاپیک درست شد.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب به رستل مانیا چیزی دیگه باقی نمونده. زیباترین مسابقات هر سال کشتی کچ!
درمهیج ترین مسابقه( میک فولی) و( اج) دریک مسایقه هارد کوربه مصاف هم میرن.تو این مسابقه میشه از گرز و سیم خاردار و حتی پونزهم استفاده کرد! مایک فولی تو این مسابقه تخصص خاصی داره . باید ببینیم اج چیکار میکنه.

اندر تیکر رکورد دار مسابقات در یک مسابقهCasket Matchدر مقابل مارک هنری قرار میگره . بیچاره هنری ! چه حالی میده هنری رو تو تابوت ببینیم.به خصوص بعد از اتفاقات دو هفته گذشته اسمک.:wacko:

جان سینا و تریپل اچ برای کمربندWWE Championship مبارزه میکنن. واقعا مسابقه جالبیه. نمیشه گفت کدومشون برنده میشن.

.Kurt Angle vs. Rey Mysterio vs. Randy Orton (یه مسابقه سه نفره )که برنده صاحب کمربند سنگین وزن میشه.

در دیگر مسابقه ها(کریس بنوا در مقابل جی بی ال)،(شین مک ماهون در مقابل شان مایکلز)،(بیگ شو وکین در مقابل کریس مسترز و کارلیتو )
و بوکرتی هم در مقابل بوگی من ! قرار میگیرن.:p

یه بازی (مانی این د بانک )هم بین شلتون بنیامین،ریک فلر و راب ون دیم از راو با تیم اسمک که شامل فینلی و مت هاردی و نفر سوم که هنوز مشخص نشده برگزار میشه . برنده مسابقه هم می تونه هر زمان که خواست یه بازی سر کمربند قهرمانی جهان داشته باشه.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب برنده ها از نظر من اینا هستن.
-اج
-اندر تیکر
-جان سینا
-ری میستریو
- کریس بنوا
-شان مایکلز
-بیگ شو و کین
-راب ون دیم
پیش بینی مسابقه آخر بین بوگی من و بوکر واقعا سخته:D
خیلی دوست دارم نظر شما رو هم در مورد برنده ها و پیش بینیتون بدونم.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
سلام به همگی

حامد جان از توجهت ممنون :D

اینم نتایج مسابقات دیشب

20Man Last Chance Battle Roya در این مسابقه
01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

در اخرم Bobby Lashley و ام ان ام و تاتانکا باقی موندند که Bobby Lashley تونست بقیه را شکست بده و برنده بشه.و برای رسل مانیا انتخاب شد.

10.jpg

11.jpg

12.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
مسابقات بعدی بین فینلی و ری بود . ری نزدیک بود فینلی را شکست بده یه 619 هم به فینلی زد (البته دومیش خورد ) ولی رندی اومد و کارو خراب کرد و یه rko به ری زد بعدشم فینلی ری برد.

15.jpg

14.jpg

13.jpg

18.jpg

19.jpg

مسابقه بعدی هم بین کریس بنوا و jbl باید برگذار میشد که چون jbl مصدوم بود William Regal جاشو گرفت و بنوا برنده شد.

26.jpg

28.jpg

27.jpg

29.jpg

بالا