برگزیده های پرشین تولز

کشتی کچ

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
5 روز مانده به مسابقات اکستریم رولز و مسابقات تعیین شده:
رندی:کین
بیگ شو:کدی رز
شیمس:دنیل برایان
براک:جان سینا

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
ابتدا دنیل برایان داخل رینگ شد و به مردم گفت که ما با هم برادر هستیم او سپس گفت من باختی که در رسلمنیا داشتم را ای جی را مغصرش می دانم به خاطر اینکه او در اطراف رینگ بود و کاری کرد که من رکورد بدی در مسابقه هایم داشته باشم سپس قهرمان کمربند سنگین وزن جهان یعی شیمس وارد رینگ شد و گفت تو درهفته ی گذشته ی را به عنوان داور کاری کردی که من به مارک هنری ببازم شیمس در ادامه گفت تو سزای این کارت را در اسکتریم رولز خواهی دیدسپس دنیل برایان گفت اون صحنه ای که من بر روی تو یس لاک را اجرا می کنم صحنه ی واقعا زیبایی است و همان طوری که مارک هنری تو را شکست داد من هم تو را شکست داده و شروع به سر دادن یس یس می کنم.

در مسابقه ی اول بیگ شو در مقابل آلبرتو دل ریو قرار گرفت

که ابتدا بیگ شو چند بادی اسلم به دل ریو زد سپس دل ریو در خارج از رینگ چند ضربه ی پا به بیگ شو زد سپس بیگ شو پاسخ داد و بعد از چند ضربه آماده ی چکسلم شد اما کودی رودز وارد رینگ شد و یک ضربه به پای بیگ شو زد سپس دل ریو با یک ایزی گری بیگ شو را نقش زمین کرد و سپس کودی رودز چند ضربه به صورت بیگ شو وارد کرد و از رینگ خارج شد و بیگ شو برنده ی مسابقه شد.

مسابقه ی دوم آلیشا فاکس در مقابل نیکی بلا

آلیشا فاکس ابتدا حد لاک را اجرا کرد سپس نیکی بلا یک جابرکر را زد سپس نیکی موی آلیشا را گرفت و به زمین کوباند وسپس با یک فیس باستر برنده ی بازی شد.

ایزگل جکسون و یوشی تاتسو در مقابل دری یانگ و تایتیس اونیل در مسابقه ی سوم

ابتدا چند ضربه را یوشی به دری یانگ زد اما دری یانگ یک اسپاین باستر را اجرا کرد و با اونیل تگ کرد سپس اونیل چند بادی اسلم را اجرا کرد سپس یوشی با چند شولدر بلاک توانست مومنتوم را در دست بگیرد و چند بک هند چاپ را زد سپس دری یانگ به ایزگل جکسون حمله کرد و اونیل هم با یک پاور بامب پین کرد و برنده ی بازی شدند .

سپس در بکس تیج مایکل کول با رندی اورتن مصحبه ای را انجام داد که اورتن گفت درسته من از کین در رسلامنیا شکست خوردم اما این هیچ چیز را ثابت نمی کند چون من او را در اسمکدان شکست دادم پس دوباره هم می توانم این کار را انجام دهم او سپس گفت من این مسابقه را به خاطر پدرم انجام می دهم تا انتقام ضربه های او را به خانواده ام بیگرم .

چهارمین مسابقه بین تایسون کید و آنتونیکو سسارو بود

آنتونیا ابتدا چند ضربه به صورت تایسون کید زد و سپس یک گوترنچ سوپلکس را اجرا کرد و سپس پین کرد و برنده ی بازی شد، سپس تدی لانگ همراه ب آکسانا وراد رینگ شد و به آنتونیا گفت که از رینگ هر چه زود تر خارج شود .

در پنجمین مسابقه کودی رودز در مقابل گریت کالی بود

ابتدا کالی ممنتوم را در درست گرفت اما کودی دو دراپ کیک را وارد کرد اما کالی با چند چاپ بلاک و فیس لاک او را به زمین انداخت و رد آخر با پنچکل پلاگ تواسنت بازی را ببرد. .

شمشمین مسابقه کی رانس در مقابل ری بک بود

کی رانس ابتدا ممنتوم را در دست گرفت اما ری بک با یک ماسکل باستر توانست برنده ی بازی شود .

آخرین مسابقه بین شیمس در مقابل مارک هنری بود

ابتدا شیمس به هنری نگاه کرد سپس هنری چند ضربه به شیمس حمله کرد هنری سپس چند کلوزلاین وارد کرد سپس شیمس به چپس بلاک را وارد کرد وارد کرد سپس هنری چند بادی اسلم به شیمس وارد کرد شمیس در آخر یک دی دی تی را بر روی هنری وارد کرد و سپس با بروگ کیک توانست کار را تمام و برنده ی بازی شود

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
نتایج پی پی وی اکستریم رولز سال ۲۰۱۲

مسابقه اول : سانتینو مالا (C) در برابر میز

برنده : سانتینو مارلا

مسابقه دوم : رندی اورتون در برابر کین

برنده : رندی اورتون

مسابقه سوم : برودوس کلی در برابر دلف زیگلر

برنده : برودوس کلی

مسابقه چهارم : بیگ شو (C) در برابر کودی رودز

برنده :کودی رودز

مسابقه پنجم : شیمس (C) در برابر دنیل برایان

برنده : شیمس

مسابقه ششم : رایبک در برابر آرن رلیک و جی هاتن

برنده : رابیک

مسابقه هفتم : سی ام پانک (C) در برابر کریس جریکو

برنده :سی ام پانک

مسابقه هشتم : لیلا در برابر نیکی بلا

برنده : لیلا

مسابقه نهم : جان سینا در برابر براک لزنر

برنده : جان سینا

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
با توجه به پایان یافتن پی پر ویو اکستریم رولز و نزدیک شدن به پی پر ویو اور د لیمیت کمپانی دبلیو دبلیو ای پوستر رسمی این مسابقات را نیز منتشر کرد و همان طور که در بالا می بینید رندی ارتن در پوستر وجود دارد که احتمال انجام یک مسابقه ی زیبا از ارتن در این پی پر ویو باشیم.پس از پایان استوری رندی ارتن با کین حال به احتمال زیاد ارتن با یکی از قهرمانان که به احتمال زیاد شیمس می باشد.

مسابقات تایید شده برای اور د لیمیت:

جان سینا در مقابل د راک

شیمس در مقابل رندی ارتن در مقابل دنیل برایان

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
با توجه به پایان یافتن پی پر ویو اکستریم رولز و نزدیک شدن به پی پر ویو اور د لیمیت کمپانی دبلیو دبلیو ای پوستر رسمی این مسابقات را نیز منتشر کرد و همان طور که در بالا می بینید رندی ارتن در پوستر وجود دارد که احتمال انجام یک مسابقه ی زیبا از ارتن در این پی پر ویو باشیم.پس از پایان استوری رندی ارتن با کین حال به احتمال زیاد ارتن با یکی از قهرمانان که به احتمال زیاد شیمس می باشد.

جان سینا در مقابل د راک

با توجه به اتفاقات راو این هفته بعید می دونم راک وارد درگیرهای سینا باشه

Damn

Registered User
لایک‌ها
630

جان سینا در مقابل د راک

من پوستری نمیبینم
فی ل تر ه !! ؟

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
فکر کنم با اتفاقاتی که در راو این هفته افتاد سی ام پانک با دنیل برایان , براک با تریپ اچ هم در اور د لیمیت حضور داشته باشند

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
مسابقات راء این هفته در دی تون اوهایو بود که در ابتدای شو جنرال منیجر را و اسمکدان وارد سالن شد و شروع به صحبت کرد او گفت طرفداران کمپانی دبلیو دبلیو ای باید از من برای باز گرداندن براک لزنر ممنون باشند چون من تنها کسی بودم که با این شخص قرارداد امضا کردم و او را پس از مدت های زیادی به دبلیو دبلیو ای باز گرداندم ، او سپس در ادامه گفت من از جان سینا به هیچ وج خوشم نمیاد براک هم همینطور و حالا می خواهم ماشین جنگی این کمپانی را به شما معرفی کنم او براک لزنر هست که تم سانگ براک لزنر به صدا درآمد و او وارد رینگ شد و گفت می خوام از جنرال منیجر را و اسمکدان برای این همه زحمت تشکر کنم که تم سانگ (چیف آپریتیگ آفیسر دبلیو دبلیو ای ) یعنی تریپل ایچ زده شد و او وارد رینگ شد او ابتدا با جان لورنایتس فیس تو فیس شد و با او دست داد همنطور با براک لزنر سپس لزنر طبق قراردادیکه در هفته ی قبل با لورنایتس داشت اعلام کرده بود که باید نام ماندی نایت را به استارس آف براک لزنر تغیر کند تا من بمانم شکایت کرد تریپل ایچ بابت این موضوع ناراحت بود و گفت هیچ و وقت این اتفاق در دبلیو دبلیو ای رخ نخواهد داد و مثل همیشه شو را با همان نام به کار خود ادامه خواهد داد او در ادامه گفت هیچ مرد بزرگی هم اگر در آینده به این کمپانی برگردد نام این شو تغیر نخواهد کرد ایچ در ادامه گفت بله همه ی مردم به دلیل تمدید قرارداد تو و برگشتت به دبلیو دبلیو ای خوشحال هستند او در ادامه گفت که مردم خوشحال هستند تا لزنر در دبلیو دبلیود ای بماند و ریمچ دیگری با جان سینا داشته باشد سپس لزنر گفت این بار من او را به خانه می فرستم سپس ایچ گفت آیا تصمیم داری مسابقه دوباره انجام شود که لورنایتس خواست دخالت کند اما ایچ به او گفت دهانت را ببند و دوباره از او پرسید که براک لزنر به تریپل ایچ حمله کرد و شروع به ضربه دن به تریپل ایچ کرد تا اینکه کشتی گیران آن ها را جدا کردند.سپس ایچ از ناحیه دست مصدوم شد.

ایو تورس سپس آمد گفت که ۵ مسابقه بیت د کلاک جلنج برگزار خواهد شد و هر کس طبق هر تایمی بتواند در بهترین تایم حریفش را شکست دهد نامبر وان کنتدر برای کمربند دبلیو دبلیو ای در اور دلیمیت مقابل سی ام پانک خواهد شد .

“نوع این مسابقه ها

First Beat the clock challenge

بود”

مسابقه ی اول بین میز و سانتینو مارلا

در این مسابقه ابتدا مارلا عالی بود اما میز با یک ضربه پا ممنتوم را در دست گرفت سپس مارلا را به گوشه ی رینگ انداخت ولی مارلا با یک جاخالی رول کرد اما میز تسلیم نشد سپس یک ضربه ی پای دیگر به صورت مارلا زد و اورا برای بار دوم به گوشه ی رینگ انداخت و اینبار موفق شد رانینگ کولوزلاین را بزند سپس یک ضربه ی زانو هم به صورت مارلا زد سپس میز از تاب روفت بالا رفت و یک ضربه ی مشت هم به صورت او وارد کرد سپس مارلا با یک جا خالی میز را به طناب رینگ کوباند همین طور بعد از جا خالی معروف خودش هد بات خود را زد و آماده ی کبرا شد اما موفق نشد و میز خواست اسکور کراشینگ فینالینگ را بزند که او هم موفق نشد هم دیگر را برای چند بار پیاپی رول کردند که هیچ یک موفق نشدن اما آخر میز فینیشر خود را زد و برنده ی بازی در ۴:۱۸ دقیقه شد.

مسابقه ی دوم بین نیکی بلا و لیلا

در این مسابقه نیکی در حال صحبت با خواهرش بری بلا بود که لیلا یک دراپ کیک به او زد و خواهرش به بیرون رینگ اقتاد ولیلا هم نیز نیکی را رول وبرنده ی مسابقه شد.

مسابقه ی سوم بین کریس جریکو و بیگ شو

در این مسابقه کریس جریکو ابتدا ضربه های سنکینی از بیگ شو دریافت کرد

سپس بعد از مدتی بیگ شو در کنار رینگ بیگ شو جریکو را به زمین انداخت و خواست یک بیگ اسپلش را انجام دهد که جریکو جاخالی و یک موبسالت را انجام داد و خواست والزآف جریکو را انجام دهد که نتوانست

بیگ شو بلند شد و خواست بیگ رایت هند را انجام دهد که کریس جریکو جاخلی داد وخواست کودبریکر را انجام دهد

که بیگ شو او را در هوا گرفت و خواست او را از رینگ بیرون کند که نتوانست اما کریس جریکو از گردن بیگ شو گرفت و او را به بیرون انداخت سپس بیگ شو جریکو را هل داد و جریکو به دیواره های کنار تماشاچیان برخورد کرد بیگ شو دور خیز کرد و خواست ضربه به جریکو بزند که جریکو جاخالی داد و بیگ شو به کنار گزارشگران و فیلم برداران برخورد کرد سپس داور تا شماره ی ۱۰ شمرد و بیگ شو نتوانست داخل رینگ بیاید و زمان ۴:۱۸ دقیقه هم در همان جا به پایان رسید. و کریس جریکو

برنده ی مسابقه شد .

مسابقه ی چهارم جی تی جی و برودوس کلی

در این مسابقه جی تی جی هیچ شانسی برای برنده شدن نداشت از ابتدا تا آخر مسابقه برودوس کلی ممنتوم رو در دست داشت و در آخر هم نیز با یک هد بات جی تی جی را به زمین انداخت و یک بیگ اسپلش را انجام داد و مسابقه به پایان رسید.

مسابقه ی پنجم بین رندی اورتن و چک سواگر

دراین مسابقه رندی ممنتوم را در دست داشت ولی سواگر خلاص شد و رندی را به گوشه ی رینگ برد ولی رندی با ضربه ی پا او را دور کرد سپس در آخر سواگر اورتن را به زمین انداخت و هندل لاک را انجام داد اما زندی با یک چرخش زیبا خلاص و توانست با یک آر کی او و رکورد جدید ۴:۱۶ برنده ی بازی شود .

مسابقه ی ششم بین اپیکو و پریمو در مقابل کوفی کینگستون و آرتروت

در این مسابقه ابتدا پریمو و اپیکو به همراه روزا مندوز وارد رینگ شدند و سپس هم کوفی و آرتروت وارد شدند آرتروت و پریمو در ابتدای مسابقه حرکات خنده داری به نمایش گذاشتند اما آرتروت به پریمو حمله کرد و او را به زمین انداخت و شروع به ضربه های مشت کرد و سپس پرمو بلند شد اما آرتروت او را با یک کلوزلاین به بیرون رینگ انداخت اما پس از آمدن هر دو کشتی گیر به رینگ اپیکو حواس آرتروت را پرت کرد و در آن جا پریمو ممنتوم را در دست گرفت سپس بعد از چند شولدر بلاک با اپیکو تگ کرد پیکو بعد از زدن ضربه های پا با پریمو تگ کرد پریمو هم شروع به همان کار یعنی ضربه زدن کرد تا آرتروت با یک اسوینن ول کیک پرمو را به زمین انداخت و با کوفی تگ کرد پریمو هم با اپیکو تگ کرد سپس کوفی بعد از زدن چند بک هندچاپ و یک دراپ کیک و کلوزلاین آماده ی بوم دراپ شد این کار را به خوبی انجام و اماده ی ترابلی پاردایس شد اما پریمو دخالت کرد ولی کوفی با یک ضربه ی مشت به او پاسخ داد سپس روزا مندوز حواس کوفی را پرت کرد واپیکو کوفی را برگرداند و خواست حرکتی انجام دهد که کوفی او را هل داد به سمت آرتروت و آرتروت هم سر او را به طناب زد وسپس کوفی هم فینیشر خود را انجام داد و برنده ی بازی شدند کوفی و آرتروت به عنوان قهرمانان جدید کمربند تگ تیم معرفی شدند .

مسابقه ی هفتم بین کین و گریت کالی

در این مسابقه ابتدا گریت کالی در داخل رینگ بود و با تم ورودی خود داشت می رقصید که کین وارد شد در این مسابقه کین با یک ضربه ی پا و مشت توانست مدت کوتاهی ممنتوم را درست داشته باشد اما کالی کین را به گوشه ی رینگ برد و سپس شروع به بک هند چاپ کرد و سپس با یک آرشویب کین توانست با یک لورداپ کیک ممنتوم را درست بگیرد کین یک دی دی تی را اجرا کرد و سپس کاور کرد که موفق نشد سپس شروع به زدن ضربه های مشت کرد سپس کاور کرد که باز هم موفق نشد بعد از آن از گوشه ی رینگ بالا رفت و یک فلاین کلوزلاین را وارد و کاور کرد که موفق نشد سپس یک رانیگ لودراپ کیک را وارد کرد باز هم کاور اما موفق نشد سپس با پای خود فشاری برگرن کالی ایجاد کرد سپس در گوشه رینگ توانست با زدن یک ضربه با ممنتوم را از دست کین در آورد کالی سپس شورع به زدن کلوزلاین کرد سپس پنجکل پانک را انجام داد که کین از رینگ خارج شد کالی هم به دنبال او افتاد اما کین با آپرکات پاسخ داد سپس به رینگ آمدند و هر دو از گردن هم گرفتند و آماده ی چکسلم شدند که هیچ یک موفق به این کار نشدند و تایم ۴:۱۶ دقیقه به پایان رسید و رندی اورتن همچنان رکورد دار ماند سپس بعد از مسابقه کین از گردن کالی گرفت و چکسلم را انجام و از رینگ خارج شد.

مسابقه ی هشتم بین دنیل برایان و جری د کینگ لالر

در این مسابقه همان طور که تصور می شد برایان لالر را به گوشه ی رینگ برد و شروع به ضربه زدن کرد تا داور او را جدا کرد سپس بعد از یک آرشویب به گوشه ی رینگ با یک رانیگ دراپ کیک لالر را به زمین انداخت او پین کرد اما موفق نشد سپس او دوباره شروع به ضربه زدن در گوشه ی رینگ کرد او پس از ضربه زدن لالر را به زمین انداخت و نی دراپ را انجام داد و بعد پین کرد که باز هم موفق نشد سپس لال بلند شد و شروع به زدن ضربه های مشت و یک دراپ کیک کرد او پین کرد ولی موفق نشد سپس دوباره براین ممنتوم را در دست گرفت سپس لالر را به گوشه ی رینگ انداخت و خواست دوباره رانیگ راپ کیک را انجام دهد که لالر جاخالی داد و از تاپ روفت بالا رفت ویک ضربه مشت از تاب روفت به سر برایان زد ولی برایان تسلیم نشد سپس یس لاک را انجام داد و در دقیقه ی ۱:۵۵ توانست رکورد اورتن را بزند سپس سی ام پانک وارد شد و برای بران دست زد و کمربند خود را به بریان نمایش داد.

مراسم مشخص کردن حریف جان سینا در اور دلیمت

ابتدا جان سینا وارد رینگ با دستی بسته شد سپس گفت من دیشب مسابقه ام را بردم ولی در وضعیت اوزانسی قرار گرفتم دستم آسیب دید ولی هنوز من اینجا هستم گفت من برای شما به اینجا آمده ام سپس جان لورنایتس وارد شد سپس جان سینا در حال آمدن لورنایتس گفت می خواستم درباره ی تو حرف بزنم سینا گفت تو باید حریف منو در اور دلیمت مشخص کنی لورنایتس گفت که من می خوام برای تو در اوردلیمت موقعیت خوبی تعین کنم سپس سینا تشکر کرد لورنایتس گفت بیا درباره ی آینده و اوردلیمت صحبت کنیم که تم لرد تنسای به صدا در آمد او وارد رینگ شد سپس لورنایتس تنسای و خدمتکار تنسای سینا را در رینگ محاصره و لورنایتس از پشت با میکروفون ضربه ای به سر سنیا وارد کرد سپس لورنایتس گفت حریفت در اور دلیمت این مرد هست و همگی یعنی لورنایست تنسای و همکار وی شروع به زدن سنیا کردن سپس تنسای دست سینا را در گوشه ی رینگ کشید و لورنایتیس با صندلی ضربه به دست مصدوم سینا وارد کرد سپس لورنایتس حرکت یو کنت سی می جا سینا را درآورد و همرا با تنسای از سالن خارج شدند.

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
از دوستانی که مسابقات را میبینند در خواست دارم در تاپیک فعالیت کنند

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
در دبلیو دبلیو ای ان ایکس تی این هفته که در تاریخ 2 می 2012 برگزار گردید، 2 مسابقه زيبا و مهيج انجام شد. در اولین مسابقه تگ تیم تایسون کید و الکس رایلی در مقابل تیم جی تی جی و جانی کورتیس قرار گرفتند. در دومین مسابقه مایکل مک گیلیکاتی در مقابل پرسی واتسون قرار گرفت.
مسابقه اول : جی تی جی و جانی کورتیس در برابر الکس رایلی و تایسون کید

برنده : الکس رایلی و تایسون کید

مسابقه دوم : پرسی واتسن در برابر مایکل مک گیلیکاتی

برنده : مایکل مک گیلیکاتی

Last edited:

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
مسابقه ی اول:گیل کیم ومدیسون رین در مقابل ولوت اسکای و بروک تسمچر

برنده:ولوت اسکای و بروک تسمچر

مسابقه ی دوم:دیوان در مقابل راب تری

برنده:دیوان

مسابقه ی سوم:جف هاردی در مقابل راب ون دام

برنده:راب ون دام

مسابقه ی چهارم:ساموا جو،مگنس و ایجی استایلز در مقابل کرستوفر دنیاز،کازاریان و کورت انگل

برنده:ساموآ جو،مگنس و ایجی استایلز

مسابقه ی پنجم:بابی رود در مقابل مستر اندرسن

برنده:بابی رود

jaido

Registered User
لایک‌ها
116
مسابقه اول : رندی اورتون و شیمس در برابر دلریو و جریکو

برنده : بدون برنده

مسابقه دوم : ای جی در برابر کاتلین

برنده : ای جی

مسابقه سوم : دنیل برایان در برابر بیگشو

برنده : دنیل برایان

مسابقه چهارم : رایبک در برابر هیتس لیتر

برنده : رایبک

مسابقه پنجم : آنتونی در رابر الکس رایلی

برنده : آنتونی

مسابقه ششم : آرتروث در برابر جک اسوگر

برنده : آرتروث

مسابقه هفتم : درن یانگ و تایتیس اونیل در برابر زک رایدر و سانتینو مارلا

برنده : درن یانگ و تایتیس اونیل

مسابقه هشتم : برودوس کلای در برابر هانیکو

برنده : برودوس کلای

مسابقه نهم : کریس جریکو در برابر شیمس

برنده : کریس جریکو

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
چه مسابقاتی میشه summer slam امسال.در تاریخ 19 آگوست یعنی حدود 10 روز دیگه این مسابقات در لس آنجلس برگذار میشه.
Brock Lesnar VS Triple H
CM Punk VS John Cena VS BigShow For WWE Championship
Sheamus VS Alberto Del Rio For WHC
Kane VS Daniel Bryan Single Match

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
از jaido عزیز هم بابت اطلاعات و اخبار خوب و به روز و زنده نگه داشتن تاپیک ممنونم.

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
این تاپیک رو بعد از دوسال میکشیم بالا :general711:
استارتر عزیز هم بیش از یک ساله که آنلاین نشده:android05:

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
مسابقه براك لزنار با جان سينا رو نديدم خيلي حيفم اومد
سنا رو له كرده

SiminSecret

Registered User
لایک‌ها
33
@reza11503 اگر مسابقه ای یا پی پی وی رو ندید یا نیاز دارید که مسابقات رو با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید می تونید به وب سایت ما سر بزنید ...

لینک وب سایت | لینک انجمن

بالا