برگزیده های پرشین تولز

کــمــک - لحظه ای که از دختر مورد علاقه ات جواب " نه " می شنوی :(

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
سلام خدمت دوستان . این پست کمتر از دو دقیقه وقتتون رو میگیره . لطفآ بخونیدش تا ببینیم چیکاره ایم . می دونم تاپیک این مدلی زیاد شده ولی به هر حال حق آب و گل ما محفوظه :دی
یه موردی پیش اومده که ممنون میشم نکته نظرات خودتون رو در این مورد بگید :)
یه پسری که از این به بعد بهش می گیم " بنده خدا " نیاز به راهنمایی داره و من می خوام کمکش کنم :دی
این بنده خدا چند ماه پیش تو دانشگاهشون دختری رو می بینه که به دلش می شینه . بعد از اون هم هر از گاهی به طور اتفاقی دختره رو میدیده ولی مطمئن نبوده که چی کار کنه !
پنج شش ماه می گذره تا بلاخره بنده خدا تصمیمش رو میگیره که به دختر پیشنهاد دوستی بده . دختر هم کمابیش از ماجرا باخبر بود.
امروز اون بنده خدا دختررو تو دانشگاه دید که به همراه دوستش راهی یکی از دانشکده ها بود . بنده خدا داخل دانشکده شد ولی هرچی گشت نتونست دخترخانوم رو پیدا کنه . بعد از یه ساعت دوستِ بنده خدا که شاهد ماجرا بود
وارد دانشکده شد و لحظاتی بعد دوان دوان به محوطه برگشت و گفت که دختره تو کاریدور داره قدم میزنه . همین که بنده خدا خواست وارد دانشکده بشه ، دید که دختره از اونجا خارج شد و رفت روی یکی از نیمکت های حیاط نشست . تنها آدمایی که اونجا بودن ،
این دو نفر بودن . بنده خدا که خواست پا پیش بزاره ، وقتی دید دختر داره با نگاه معنی داری سرتاپای بنده خدا رو چک می کنه ، دچار استرس شد و چند لحظه ای میخکوب شد . بعد که دوباره خواست جلوتر بره ، دختره پا شده و دوباره وارد دانشکده شده بود و بنده خدا بهترین شانسشو از دست داده بود
ولی بعد از چند ثانیه دید که دختره به همراه دوستش از اونجا خارج شدن و به سمت درب خروجی حرکت کردند . بعد از چند قدم بنده خدا از بغل به دختره رسید و بعد از اینکه از دوستش جداش کرد ، بهش گفت :

- خانوم امکانش هست که با شما آشنا بشم ؟
جواب دختر در حالی که خنده ای به لب داشت :
+ راستش من اصلآ با هیچ پسری حرف نمیزنم . ( دوست نمی شم )
بنده خدا که جواب غیرقابل انتظاری شنده بود ، گفت :
- حالا نمیشه راجبش فکر کنید ؟
+ نه متاستفم
:(و دختره دور شد و دور شد

ولی بنده خدا حاضر نیست کوتاه بیاد و میخواد یه بار دیگه شانسشو اامتحان کنه .
الان سوالاتی که پیش میاد :
1 - به نظرتون اصلآ درسته که دوباره بهش پیشنهاد بده یا نه ؟
2 - به نظرتون یه مدتی بگذره یا همین پس فردا دوباره باهاش حرف بزنه ؟
3 - بهتره چی بگه که دختره قبول کنه؟ حرفای جدیدتر !
4 - امکانش هست که دختر با تندرویی برخورد بکنه و بگه قبلآ جوابتو دادم و مزاحم نشو و ... ؟ حراست سروکلش پیدا بشه ، اوضاع خیط میشه :|
5 - اگه پیشنهادی دارید ، بنده خدا رو مستفیض بکنید :دی

پ ن 1 : اگه قراره جوابی داده بشه ، بهتره کاملآ جدی باشه . ممنون میشم شوخی بی مورد نکنید . :)
رزرو نداریم و نمیریم کی... و شرمنده ی شهدا نیستیم و نمی گیم چند سالمونه عمو .... :D

پ ن 2 : حالا از شانس من باز این سینا غوغا می کنه و 20 تا تاپیک پشت سر هم میزنه و این تاپیک میره صفحه ی 3 - 4 و هیچ کسی جوابی نمیده :(

پیشاپیش ممنون

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
give 'er the middle finger

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
نمیشه اینجوری نظر داد
شاید دختره خوب اهل دوستی نیست و فقط به فکر ازدواجه

اصلا هدف پسره چیه از آشنایی؟

spammer4

Registered User
لایک‌ها
1
عزیزم اگه تیریپ ازدواجه که رسمیش کنه اگرم میخواد با دختره حال کنه دختره گفته من اهلش نیستم بابا این همه دختر چیز یکی هم نمیخواد میشنوی نمیخواد دوست بشه

اینا دوست داشتن نیست هوسه

میخوادتش بره خواستگاری تا دختره هم مطمئن شه

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
فردا پیشنهاد بده ولی یه جور دیگه بگه...
نه اینکه بره بگه من می خوام با شما دوست شم بیا هم دوست شیم :دی

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
بره بگه قصدم برای آشنایی قبل ازدواجه
با افکار هم آشنا بشیم ببینیم بهم میخوریم یا نه

البته این در صورتیه که دو نفر در نگاه اول همدیگه رو پسندیده باشن و بتونن ریخت همو تحمل کنن

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
شما چه توقعی دارین همون دفعه اول بگه آره خوب معلومه نمیگه عزیز .اینو از آبجیت قبول کن .معمولا اینجوریه .
ولی خوب این مورد شما فرق میکنه اولا که محیط دانشگاه به هر حال محیط امنتری هست نسبت به جاهای دیگه مثلا تو خیابون ندیده نشناخته بری پیشش .نه مطمین باش کار به حراست نمیکشه ولی یه بار دیگه موضوع رو مطرح کن بعدم به قول فرمایش اون دوستمون هدفت چیه دوستی یا ازدواج ؟دختر چند سالشه ببین معمولاا دخترها وقتی پیشنهادی میگیرن خیلی براشون اهمیت داره که هدف طرف مشخص باشه

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
خــــــــــــوب عزیز من همون اول کاری خراب کردی. اینطور که شما داستان رو وصف کردی دختر بدش نمیاد و داره ناز میکنه.
طرز صحبتت بد بوده نباید جلوی رفیقش میگفتی. نباید همون اول کاری سلام نداده بری سر اصل مطلب میکشیدیش کنار البته بسیار محترمانه بعد بعد از تعریف و تمجید قصد اقعیت رو میگفتی. یه چیزایی هست نمیشه تایپک کرد باید بدونی در کل سعی کن میشه.

mahdi_1365

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
من زیاد تجربه ندارم ولی تا اونجایی که دیدم و تجربه کردم:
همون قدر که دوست شما با کلی استرس و ... رفته برای دیدن دختر ، دختر هم دست کمی نداشته و اینم در نظر بگیرید که دخترا " زمین تا آسمون" با پسرا فرق می کنن اونا فکر می کنن اگه دفعه ی اول جواب مثبت بدن پسر " هزار فکر" در مورد دختر می کنه البته دخترا تو بعضی شرایط همون اول راه رو باز می کنن که کار به مراحل بعدی نمی کشه، پس این که بار اول گفته من با کسی دوست نمیشم چند تا دلیل داره یکی این که واقعا از دوست بنده خدای شما خوشش نیومده که احتمالش کمه چون خودتون گفتید که دختره هم یه جورایی قبلا چراغ سبز نشون داده بوده ، ببینید دخترا تو این شرایط خیلی محتاط عمل می کنن و حق هم دارن چون تو این وضعیتی که ما هستیم آدم درست و حسابی از نظر دخترا کم پیدا میشه
و اینم بدونید دخترا خیلی تو این مورد باهوش عمل می کنن منظورم اینه که شاید خواسته ببینه دوست بنده خدای شما واقعا اونو میخواد یا نه
دخترا از پسرایی که شهامتشون زیاد باشه بیشتر خوششون میاد این که دوست شما سریع پا پس بکشه خوب نیست
خوشبختانه تو دانشگاه گیر زیاد نمیدن و نهایته نهایتش یه تعهد می گیرن که همش کشک هست
تو دانشگاه بهانه زیاد هست برای این که دوستتون بتونه چند دقیقه ای با دختره صحبت کنه
تنها راه حلی که من به ذهنم میرسه اینه که دوستتون با شهامت بره دوباره و پیشنهادشو بده و شمارشو بده به دختر و بگه فکراتونو بکنید جوابتون چه منفی هست چه مثبت زنگ یا اس بدین و بگید(تست شده جواب میده) ، نه این که بگه "بگیر این شماره من:دی ، اصولا باید خیلی با احترام این مورد درخواست داده بشه
"""" شهامت"""" خیلی مهمه

موفق باشید

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
آبروي هر چي پسر رو مي بريد بعد مياي تاپيك هم مي زني.. چرا دختر نبايد بهت پيشنهاد بده ؟

چرا نبايد تو دور بشي ؟ هر وقت به اين جواب رسيدي اُون دختر هم بهت جواب منفي نميده و دور نميشه..

عزت خود رو به خاطر يه نه دختر نفروش..

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
آبروي هر چي پسر رو مي بريد بعد مياي تاپيك هم مي زني.. چرا دختر نبايد بهت پيشنهاد بده ؟

چرا نبايد تو دور بشي ؟ هر وقت به اين جواب رسيدي اُون دختر هم بهت جواب منفي نميده و دور نميشه..

عزت خود رو به خاطر يه نه دختر نفروش..

+1
like

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
اعتماد به نفس داشته باش و سفت باش

یه وقت سرخ نشی صدات بلرزه ها:D

یه وقت قیافه بدبخت بیچاره ها رو نگیری ها:D

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
این تاپیکا استارتش خوراک منصور خدا بیامرز بود ! :D

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
میخوای موفق بشی یا نه ؟ اگه واقعا میخوای موفق بشه دوستت حرف من رو بهش برسون..

بهش بگو هیچی اس ام اس نمیشه...هر طوری شده شمارشو بدست بیاره و از طریق اس ام اس حرفاشو بزنه..

تو اس ام اس ادم خیلی بهتر میتونه جملات زیبا به کار ببره تا رو درو و همچنین به هیچ وجه مشکل استرس نخواهی داشت...اگر تو این حالت جواب رد بشنوی سوزشش خیلی کمتره تا رودرو:D

ehsan95

Registered User
لایک‌ها
298
حرفم کاما جدیه کافیه با یه "بروکی" سرو ته قضیه رو هم بیاره

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
1 - به نظرتون اصلآ درسته که دوباره بهش پیشنهاد بده یا نه ؟

مشکلی نداره که دوباره پیشنهاد بده ولی یخورده صبر کنید چند روز

3 - بهتره چی بگه که دختره قبول کنه؟ حرفای جدیدتر !

فقط اعتماد به نفسش رو حفظ کنه و با خنده و کمی شوخی بحث رو ادامه بده و از هیچی نترسه.

4 - امکانش هست که دختر با تندرویی برخورد بکنه و بگه قبلآ جوابتو دادم و مزاحم نشو و ... ؟ حراست سروکلش پیدا بشه ، اوضاع خیط میشه :

امکانش کمه ولی نترس، دوست عزیر همه آدما با هم فرق میکنن، باید دوست یا شریکی پیدا کرد که اخلاقیاتشون بهم بخوره.

Limpbizkit

Registered User
لایک‌ها
6
اگه پسره سرش به تنش می ارزه و آینده روشنی داره پیشنهاد من اینه که با اعتماد به نفس بیشتر پی گیر بشه و خودش رو دست کم نگیره، البته توی دانشجوها این مورد کم پیش میاد، ولی اگه هشتش گرو نهشه و تکلیفش با خودش معلوم نیست و حالا عاشق شده، بهتر اینه که سرش رو بندازه پایین و بره دنبال اینکه خودش رو بکشه بالاتر بعد اقدام کنه، برای مشکلات روحی روانی احتمالی هم که در راه دوم ممکنه بوجود بیاد تجویز من اینه که تا میتونه دختره رو از همه نظر: ظاهری و شخصیتی و غیره ... پیش خودش تخریب کنه، اینجوری در کوتاه ترین زمان ممکن عشق این بلای خانمان سوز از سرش میوفته.

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
بدترین چیز اینه که آره بشنوی و سرت کلاه بره .. و بعد خودت بگی نه ..

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
سلام
من زیاد تجربه ندارم ولی تا اونجایی که دیدم و تجربه کردم:
همون قدر که دوست شما با کلی استرس و ... رفته برای دیدن دختر ، دختر هم دست کمی نداشته و اینم در نظر بگیرید که دخترا " زمین تا آسمون" با پسرا فرق می کنن اونا فکر می کنن اگه دفعه ی اول جواب مثبت بدن پسر " هزار فکر" در مورد دختر می کنه البته دخترا تو بعضی شرایط همون اول راه رو باز می کنن که کار به مراحل بعدی نمی کشه، پس این که بار اول گفته من با کسی دوست نمیشم چند تا دلیل داره یکی این که واقعا از دوست بنده خدای شما خوشش نیومده که احتمالش کمه چون خودتون گفتید که دختره هم یه جورایی قبلا چراغ سبز نشون داده بوده ، ببینید دخترا تو این شرایط خیلی محتاط عمل می کنن و حق هم دارن چون تو این وضعیتی که ما هستیم آدم درست و حسابی از نظر دخترا کم پیدا میشه
و اینم بدونید دخترا خیلی تو این مورد باهوش عمل می کنن منظورم اینه که شاید خواسته ببینه دوست بنده خدای شما واقعا اونو میخواد یا نه
دخترا از پسرایی که شهامتشون زیاد باشه بیشتر خوششون میاد این که دوست شما سریع پا پس بکشه خوب نیست
خوشبختانه تو دانشگاه گیر زیاد نمیدن و نهایته نهایتش یه تعهد می گیرن که همش کشک هست
تو دانشگاه بهانه زیاد هست برای این که دوستتون بتونه چند دقیقه ای با دختره صحبت کنه
تنها راه حلی که من به ذهنم میرسه اینه که دوستتون با شهامت بره دوباره و پیشنهادشو بده و شمارشو بده به دختر و بگه فکراتونو بکنید جوابتون چه منفی هست چه مثبت زنگ یا اس بدین و بگید(تست شده جواب میده) ، نه این که بگه "بگیر این شماره من:دی ، اصولا باید خیلی با احترام این مورد درخواست داده بشه
"""" شهامت"""" خیلی مهمه

موفق باشید

موافقم

بالا