برگزیده های پرشین تولز

(((((((کلاه بردار)))))))

ali_so9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان
شخصی با نام کاربری DIVISION از بنده پول گرفته ولی بازیو ارسال نکردو گوشیشو خاموش کرد
http://forum.persiantools.com/members/division.372623/
این شماره کارتش:
6273811057404722
به نام بهرام امامی پور
اینم شماره تلفنش:
09333079849
ساکن همدان
شما حواستون باشه کلاه سرتون نره

ym.arash

Registered User
لایک‌ها
30
سلام دوستان
شخصی با نام کاربری DIVISION از بنده پول گرفته ولی بازیو ارسال نکردو گوشیشو خاموش کرد

نمیدونم چرا اون موقع سر کنسولی که وجود نداشت و از عکس بقیه سو استفاده کرده بود برای فروش، اکانت رو نبستن!
یکم مدیریت اینجا دیر و ضعیف عمل میکنه انصافا، خصوصا توی بازارچه به این فعالی

Last edited:

ali_so9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نمیدونم چرا اون موقع سر کنسولی که وجود نداشت و از عکس بقیه استفاده کرده بود برای فروش، اکانت رو نبستن!
یکم مدیریت اینجا دیر و ضعیف عمل میکنه انصافا، خصوصا توی بازارچه به این فعالی
یعنی قبلا هم سابقه کلاه برداری داشته!?

ym.arash

Registered User
لایک‌ها
30
یعنی قبلا هم سابقه کلاه برداری داشته!?
آره.. زیاد
اسمشو سرچ کنی، کلی مطلب میاره.. از اینجا و بازی سنتر گرفته تا هرجا

کاربر pes2200 از این دست افراد هست که مثل اینکه به لقمه ی حروم عادت دارن!
بنده نزدیک ۸-۹ روز پیش پول بازی bloodborne رو ریختم به حساب این شخص که اسمشون هم بهرام امامی پور هست ولی طی این مدت اصلا خبری از بازی نشده و انقدر تماس گرفتم باهاشون که تو این مدت که بگم کد رهگیری رو بده که یا در دسترس نبوده و یا جوابگو نبوده و فقط ۱-۲ بار جواب دادن که اونم گفتن ندارمش!
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
و اینجا

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
شکایت کنید خودش به ..... میوفته مطمئن باشید

برای بار چندم بنده به این مدیرای انجمن گفتم تو هر استان یه نماینده خریدو فروش بزارید یه درصد ناچیز بدید بهش این مشکلات کامل حل میشه....

Madrez

Registered User
لایک‌ها
36
حتما شکایت کنید. نهایت فعالیت مدیرای انجمن هم اینه که الان بیان این پست رو به دلیل بی ربط بون پاک کنن!!! :/
یه اطلاع رسانی بخدا زحمتی نداره. دوستای خوبمون هم تو انجمن دقت کنن با فروشنده مشکوک معامله نکنن. و حتمااااا شکایتتون رو پیگیری کنید.
(امیدوارم بخاطر این نظر منو بن نکنن :D):D

ali_so9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
شکایت کنید خودش به ..... میوفته مطمئن باشید

برای بار چندم بنده به این مدیرای انجمن گفتم تو هر استان یه نماینده خریدو فروش بزارید یه درصد ناچیز بدید بهش این مشکلات کامل حل میشه....
والا من شکایت میکنم ولی فک نمی کنم اتفاق خاصی بیوفته
خیلی شاکی داره که ازش شکایت کرپن ولی هنوزم داره به کارش ادامه میده

ali_so9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
حتما شکایت کنید. نهایت فعالیت مدیرای انجمن هم اینه که الان بیان این پست رو به دلیل بی ربط بون پاک کنن!!! :/
یه اطلاع رسانی بخدا زحمتی نداره. دوستای خوبمون هم تو انجمن دقت کنن با فروشنده مشکوک معامله نکنن. و حتمااااا شکایتتون رو پیگیری کنید.
(امیدوارم بخاطر این نظر منو بن نکنن :D):D
اگه مدیرای انجمن همون اول که چنتا شاکی داشت جلو فعالیتش رو میگرفتن نمیتونست به کارش ادامه بده
حداقل نباید اینجور پست هارو پاک کنن که بقیه ببینن و کلاه سرشون نره

mehdi-psp

Registered User
لایک‌ها
153
چیزه عجیبی نیست ، این بابا معروفیتش داره کم کم از شهرام جزایری هم بیشتر میشه ، همدان هم نیست جای دیگه زندگی میکنه ،
من فقط موندم آدم چه قدر میتونه حروم خور و پست و بی پدر و مادر و حروم زاده باشه که هر روز بیاد دزدی کنه بعد آواتارشو در وصف امام زمان بزاره .
آدم حروم زاده اینو مطمئن باش همین امام زمان همچین میزنه تو کمرت که تو و کل ایل و طایفت باید هر چی دارید رو خرج دوا و درمون کنید . ببین کی به سرت میاد .

nike90

Registered User
لایک‌ها
16
بابا چرا این دزده پست رو یه نفر نمیگیره این 10 مین تاپیکیه ک دارم راجبش میخونم هر بارم اسمه یه شهرو گفته .دیگه پول رو بی خیال با این باید شخصی تصویه حساب کرد !!! امثال این نامردا باعث بی اعتمادی میشن

babak13633

Registered User
لایک‌ها
737
مشکل همه دوستانی که ازشون کلاهبرداری شده اینه که فقط میان و تاپیک رو میزنن که فلانی پول من و خورده
در حالی که اگه واقعا برن و ازشون شکایتت کنن و بیان بگن ایشون پول من و خورد و اینم حکم جلب ایشون
بقیه کاربران هم امیدوار میشن که کسی ازشون کلاهبرداری کرد جزاش رو میبینه و هم برا اونایی که چنین نیتی دارن درس عبرتی خواهد شد

Reza_Mohammad

Registered User
لایک‌ها
769
به به باز جناب بهرام امامی پور کلاهبردار معروف!!!!

این بنده خدا بالای 300 مورد کلاهبرداری انجام داده ولی چون قیمت کلاهبرداری زیاد بالا نبوده مالباخته های عزیز به فکر شکایت نیوفتادند مگرنه تا الان گرفته بودنش و تو زندان با دوستاش والیبال بازی میکرد!!!

با 1 سرچ کوتاه از این اقا در گوگل میتونین رکوردهای درخشانی رو مشاهده کنین

neginshopgame

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
من هیجنجا شرمنده تمامی عزیزان هستم
ایشون از منم کلاهبرداری کرده بود بابت بازی ویچر من 148 هزار تومن ریخته بودم به حسابش
رفتم کارای شکایت رو انجام دادم و توی آخرین بار وقتی فهمیدن قضیه جدیه پولم رو پس دادن
از اینکه این آقا باز هم این کار و انجام دادن واقعا متاسف شدم که شکایت رو ادامه ندادم و به نتیچه نرسوندم
دوست عزیز شما برین و شکایت کنین هم از جانب خودتون و هم به صورت عمومی که این آقا کلاهبرداره و خیلی ها مثل من هستن . و یه تایپیک ایجاد کنین که دوستان دیگری هم هستن این کار و انجام بدن و هماهنگ انجام بشه . و درس عبرتی بگیره
واقعا همچین افرادی اعتماد کردن رو از بین می برن
متاسفم براش

Madrez

Registered User
لایک‌ها
36
دوستانی که میگن ازشون کلاهبرداری کرده حداقل یه منفی بازارچه به این کلاهبردار بدن !! این دیگه کمترین کاره :/ . اینجوری بقیه اگاه میشن

mehdi-psp

Registered User
لایک‌ها
153
دوستانی که میگن ازشون کلاهبرداری کرده حداقل یه منفی بازارچه به این کلاهبردار بدن !! این دیگه کمترین کاره :/ . اینجوری بقیه اگاه میشن

داداش گلم این بشر پنجاه تا یوزر داره ، الان این یوزرش بن میشه از فردا با یه یوزر دیگه میاد کلاه برداری میکنه . اصلا کار به منفی دادن نمیکشه

بهترین کاره اینه که این بابا رو به یه بهانه ایی گیر بیارن بعد تا میخوره در حد مرگ بزننش ، یعنی اینقدر بزنن که راحت شش ماه رو بشینه خونه و به این فکر کنه که از کجا خورده .

farshad mehri

Registered User
لایک‌ها
89
سلام به همه دوستان . این بهرام امامی پور از بنده 240 هزار کلاهبرداری کرده دقیقا از برج 11 پارسال . ایشون شیراز هستن نه همدان ! اینم آدرس دقیق ایشون هست استان فارس شهر خرامه بلوار پروین اعتصامی . اینم شماره پدرش که نگهبان شهر داری هست 09179358540 . من دقیقا 4 ماه میشه ازش شکایت کردم و تقریبا آخرای کارشه .

neginshopgame

Registered User
لایک‌ها
122
عزیز حتما پیگیر باشین . چون حق خیلی از دوستان هستش

بالا