برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
ظاهرا محمد مهدی نظری هم..........فِرت!!!!
............سرمربی استقلال در پاسخ به سؤال یک خبرنگار قطری در مورد اینکه چرا این تیم امسال نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد، خاطر نشان کرد: ما برخی از مسائل را رصد می‌کنیم. بارسلونا بهترین تیم دنیا است، در 10 روز گذشته پیکه در این تیم حضور نداشته و آنها 3 جام را از دست دادند. در بارسلونا بین پیکه و بازیکن دوم 10 تا 20 درصد فاصله دارد اما غیبت همین یک بازیکن با وجود حضور نفراتی مثل مسی و فابرگاس باعث شد بارسلونا 3 جام را از دست بدهد.از بازی الجزیره امارات در تهران تا الشباب عربستان 6 جابجایی صورت دادیم.....
وی افزود: الریان برای تقویت تیم خود یک بازیکن 3 میلیون دلاری در اختیار می‌گیرد اما ما در اواسط فصل بازیکنانمان را از دست دادیم و خالی شدیم. آیا این مسائل برای شما قابل قبول است؟ تیمی که در جمع 8 تیم برتر آسیا قرار گرفته باید تقویت شود یا اینکه بازیکنان خود را از دست بدهد؟
پس از دیدار مقابل کره جنوبی که منجر به صعود ایران به جام جهانی شد تا روزی که لیگ سال آینده شروع شود 35 روز زمان باقی بود. استقلال 6 بازیکن در اردوی تیم ملی داشت. مربی تیم ملی به حق اعلام کرد این نفرات حداقل به 20 روز استراحت نیاز دارند آن وقت ما با دو هفته بدنسازی وارد لیگ شدیم این مشکلات به خاطر عدم بدنسازی خوب بود، آیا توضیحات من برای شما قابل قبول است؟

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
کیااااااااااااااااااااا فررت شدن از تیم

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
فارس نیوز نوشته قراره نکونام به خاطر اینکه الکویت بهش اجازه نداده بره..قراردادش رو فسخ کنه و کمی از پولش رو نگیره و به تیم ملی ملحق بشه...

والا تا حالا همچین چیزی رو من نشنیده بودم که بازیکن دو بار قراردادش رو فسخ کنه به خاطر تیم ملی....نمیدونم چی گیرش میاد با این کار!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
علیرغم میل باطنی:
25681257070045350975.jpg

نمی‌دانم فصل بعد در استقلال می‌مانم یا نه
ساموئل: انتشار قرارداد بازیکنان فقط در ایران اتفاق می‌افتد

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
:)
اوایل هفته به قلعه‌نویی خبر دادند نظری با تراکتوری‌ها تمام کرده تا در این تیم جانشین کریم انصاری‌فرد شود. قلعه‌نویی هم وقتی این خبر را شنید، گفت: «بگذارید برود. به جای او مهاجمان جدیدی می‌آوریم و البته قاضی و برهانی را هم حفظ می‌کنیم.»

این شرکت تولیدی که کارش تولید درب های اتوماتیک است.......

کار کردن با قلعه نویی را دوست دارم
IMG08073830.jpg

• Like
Reactions: D.X

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
تمرین دیروز

14295_orig.jpg

:general609::general408:
14304_orig.jpg

14296_orig.jpg

:general410::general410::general410::general410::general410::general410:

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
ميداودي: دوست دارم به استقلال برگردم

مهاجم تيم فوتبال استقلال خوزستان تمايل دارد به استقلال تهران بازگردد.
00945541.jpg

ميلاد ميداودي ابتدا در مورد عملکرد خود در فصلي که گذشت، گفت: به نظرم بد نبود ولي خوب هم نبود. هدف استقلال خوزستان اين بود که در ليگ برتر بماند و خوشبختانه اين اتفاق افتاد. با اين حال بايد بگويم که امسال براي من يک سال متوسط بود.

به نقل از تسنيم، وي در ادامه افزود: خودم هم قبول دارم که زدن 5 گل کم بود ولي بايد شرايط تيم را در نظر بگيريد که ما براي ماندن در ليگ برتر تلاش مي‌‌کرديم. اکثر بازيکنان تيم ما جوان و ليگ يکي بودند و وقتي ايمان مبعلي جدا شد شرايط‌مان سخت شد. اين درست است که کم گل زدم ولي امسال 11 پاس گل دادم.

مهاجم تيم فوتبال استقلال خوزستان در مورد وضعيت خود براي فصل بعد و اينکه مي‌خواهد چه تصميمي بگيرد، تاکيد کرد: من هنوز تصميم خاصي نگرفته‌ام. قراردادم با استقلال خوزستان تمام شده و فعلاً استراحت مي‌‌کنم. هنوز چيزي معلوم نيست و من با باشگاه هيچ صحبتي انجام نداده‌ام. البته فرصت زيادي تا پايان نقل و انتقالات باقي مانده است و زمان براي مذاکره و گفت‌وگو داريم.

ميداودي که در نيم فصل بحث بازگشتش به استقلال تهران مطرح بود در مورد اينکه آيا تمايل دارد به اين تيم برگردد، گفت: من دوست دارم به استقلال برگردم ولي بايد ديد شرايط چگونه خواهد شد. اگر پيشنهادي از اين تيم داشته باشم بررسي مي‌‌کنم ولي تا الان هنوز با من صحبتي انجام نشده و پيشنهادي از استقلال ندارم. خودم را استقلالي مي‌‌دانم و آماده بازگشت به اين تيم هستم ولي فعلاً که صحبتي انجام نشده است.

وي در مورد اينکه در اين فصل هم نتوانست به تيم ملي برسد، گفت: هر بازيکني دوست دارد در تيم ‌ملي‌ باشد ولي اين موضوع به سليقه سرمربي مربوط مي‌شود. من در مورد خودم صحبت نمي‌کنم ولي خيلي‌ها شايسته بودند که دعوت نشدند. با اين حال من ديگر به اين موضوع فکر نمي‌کنم و تلاش خواهم کرد تا براي جام ملت‌ها به تيم ملي‌ برسم. در جام جهاني هم براي ايران آرزوي موفقيت دارم.

مهاجم استقلال خوزستان با ابراز خرسندي از قهرماني فولاد خوزستان در ليگ برتر گفت: به همه خوزستاني‌ها تبريک مي‌‌گويم و به عنوان يک خوزستاني از قهرماني فولاد خوشحالم. اين قهرماني حق فولاد بود. در ضمن بابت ليگ برتري شدن نفت مسجدسليمان هم خيلي خوشحالم، چون تيم شهرم است. خوشحالم که فصل آينده خوزستان 3 نماينده در ليگ برتر دارد. همچنين بايد به مکوندي هم تبريک بگويم که با آوردن نفت مسجد سليمان به ليگ برتر کار بزرگي انجام داد.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
امین منوچهری خواب دیده میخواد بیاد استقلال! مگر بخواب ببینی داداش! :D

در اين ميان ديروز با خبر شديم که سرمربي استقلال از همين حالا فهرست ده نفره‌اي از بازيکنان جوان ليگ آماده کرده و مي‌خواهد در صورت ماندن در استقلال آنها را جانشين بازيکنان مسن کند.
پيگيري‌هاي ما از باشگاه استقلال به اين نتيجه رسيد که بازيکناني نظير
انصاري‌فرد،
علي کريمي (هافبک سپاهان)،‌
مهدي شريفي،
مهرداد بايرامي،
ايوب والي
و سجاد شهباززاده

در اين فهرست قرار دارند و قلعه‌نوعي مي‌خواهد بلافاصله پس از اينکه ماندنش در استقلال قطعي شد نسبت به جذب بازيکنان جوان اقدام کند.
با اين شرايط بايد گفت که بازيکناني نظير نوري، نيکبخت، اولادي، جمشيديان و ... بايد براي فصل بعد با استقلال خداحافظي کنند.
البته در اين ميان قلعه‌نوعي در راه اين تحول تيم خود را کاملا جوان نمي‌کند و مي‌خواهد در کنار نيروي جوني از تجربه برخي بازيکنان نظير رحمتي، حيدري، صادقي و عمران‌زاده هم استفاده کند تا براي فصل بعد جواني و تجربه را يکجا در اختيار داشته باشد.

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
تو این بارون وشالاپ و شولوپ بازار چه بازی ای میخواد بشه امشب، البته گمونم تا شب بارون بند بیاد...
بنده خدا ایمان باصفا یه بازی هم بهش رسید اینجور.........

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
بازی با الریان به همه ثابت کرد که مشکل تیم، ملی پوشان استقلال بودند!
چون تا بودن نمیبردیم و همه جامها رو ازدست دادیم و همینطور سهمیه رو...همین که رفتند با جوونا الریان رو 3-1 زدیم!!! ;)
گمونم آه این جوونا بود که بازیشون نمیدادن فرت و فرت میباختیم :دی

mohammad 76

Registered User
لایک‌ها
273
قلعه‌نویی: اشتباه داشتم اما نیتم منافع استقلال بود/ اگر بمانم تیم 83 را بار دیگر می‌سازم

سرمربی استقلال با بیان اینکه اشتباهاتی در طول فصل داشته که اگر به گذشته بازگردد شاید آن‌ها را انجام ندهد می‌گوید اگر قرارداد سایر تیم‌های لیگ برتری شفاف نشود، به این نتیجه می‌رسد که عده‌ای به دنبال زمین زدن استقلال و پرسپولیس هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی 3 بر یک تیمش برابر الریان قطر درباره این دیدار گفت: ابتدا می‌خواهم به AFC تبریک بگویم که به داور بحرینی به خاطر صعود الشباب تبریک بگویند. برای آسیا متاسفم که چنین داوری به جام جهانی می‌رود اما داوران خوب ما شاید نتوانند بروند. به AFC بابت صعود الشباب تبریک می‌گویم. اما امروز بازیکنان ما با انگیزه بودند و ممنون‌شان هستم. به یک سری جوان‌ها امروز میدان دادیم که بد نبودند. می‌توانستیم به عنوان تیم اول صعود کنیم داور چینی به ما ضربه زد و داور بحرینی واقعا مانع از صعوتدا ما شد. داین صحبت‌ها فایده‌ای ندارد. شرمنده‌ی مردم هستم و می‌شد بهتر از این نتیجه بگیریم. بدشانس و کم‌شانس بودیم. اما خوشحالم که با برد کار را تمام کردیم.

او در پاسخ به سوالی درباره تشویقش از سوی هواداران استقلال اظهار کرد: من همیشه ممنون‌دار مردم بوده‌ام. خدمت به آن‌ها افتخار است. اگر تیم اول یا دوم می‌شد، می‌رفتم چون خسته‌ام اما الان دور از معرفت است استقلال را تنها بگذارم. امیدوارم مدیرعامل و هیات مدیره بماند تا تیم خوبی برای سال بعد داشته باشیم. اما چند روز بعد در این باره تصمیم می‌توان گرفت. مدیریت باشگاه تلاش زیادی کرد و البته ما اشتباه هم داشته‌ایم. اگر این اشتباه‌ها را نمی‌کردیم، هم قهرمان ایران می‌شدیم و هم از گروه صعود می‌ کردیم. بیشتر اشتباهات گردن من بود. باید آینده را نگاه کنیم اگر در استقلال بمانم تیم سال 83 را حتما درست می‌کنم. تیمی که همه آن را دوست داشتند. تیمی درست می‌کنم که در شان هواداران باشد.

سرمربی استقلال اضافه کرد: فتح‌الله‌زاده مدیر خبره‌ای است. حیف است که از سرمایه‌ای مثل او به راحتی بگذریم.

او در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه آیا اشتباهی در فصل اخیر داشته که بابتش افسوس بخورد و دوم اینکه چقدر از بازی جوانان تیمش در بازی با الریان راضی است عنوان کرد: ما معصوم نیستیم و ما هم اشتباه داشته‌ایم. مهم نیت است. ما منافع تیم و مردم را در نظر داشته‌ایم. اشتباه‌های زیادی بود. اگر به قبل بازگردم شاید برخی کارها را نکنم اما در مورد سوال دوم‌تان واقعا از یک چیز ناراحتم. دو جوان‌مان پایشان در این بازی گرفت. اما بازیکن 38 ساله استارت می‌زند. ببینید فوتبال ما به کجا می‌رود. واقعا برای من جای تعجب دارد. من از جوان‌هایمان البته راضی هستم.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوالی درباره شفاف‌سازی قرارداد تیمش در این فصل و انتظارش در این باره گفت: آقایان آمدند شفاف‌سازی کردند. خوشبختانه سربلند بودیم. خیلی‌ها فکر می‌کردند بیش از 2 میلیارد گرفته‌ام من تیمم در کورس قهرمانی بوده اما قراردادم یک میلیارد و 300 بوده است. نسبت به سال قبل 10 درصد هم افزایش نداشته‌ام. اما چه خوب است که فولاد تا مس همه شفاف‌سازی کنند. اگر این کار را نکنند به دنبال زمین زدن استقلال و پرسپولیس هستند. این چیزها دکان بازار است. الکی صد و خورده‌ای نماینده برای شفاف‌سازی امضا می‌کنند. من در کمیسیون 90 گفتم که این دکان بازار است چه پولی در فوتبال خرج شده است؟ این همه استقلال و پرسپولیس به جامعه سرویس داده‌اند. استقلال و پرسپولیس را می‌کشیم چه اشکالی دارد 80 هزار تماشاگر بیاید؟ این‌ها دنبال این بودند 100 هزار تا را به 10 هزار تا برسانند و 10 هزار تا را به هزار تا برسانند.

او در پایان اضافه کرد: آقای خادم شما باید بروید اگر نروید به استقلال و پرسپولیطس کم لطفی کرده‌اید. فوتبال دولتی است چه درآمدزایی بکند؟ تمام فوتبال دنیا روی پخش تلویزیونی است اما اینجا دولتی است. من در سپاهان بوده‌ام آن‌ها هم از دولت می‌گیرند. آن‌ها و مس بگیرند بیت‌المال نیست؟ شفاف‌سازی خوب است اما همه چیز را شفاف‌سازی کنید. پول نفت را هم شفاف‌سازی کنید. چه اشکالی دارد؟ از همه جا پاک‌تر این فوتبال است. یک عده ماموریت داشتنند فوتبال را از خانواده‌ها بیرون بکشند و ماحصلش امروز بود که دیدید. تیم رفته به جام جهانی، سرمربی‌اش هم کی‌روش است و تمام بازیکنان‌مان در بازی با گینه بودند چرا 3 هزار نفر به ورزشگاه آمدند. یک فرد که نوکر اجنبی‌هاست می‌گوید من آمار را قبول ندارم. یکی این سوال را جواب دهد چرا برای تیم ملی 3 هزار نفر آمد؟ این پروژه‌ای بود که آقایان در دست داشتند و به آن رسیدند.

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
چند دقیقه اول رو دیدم با خودم گفتم توی بازی های حساس خوب بازی نکردند الان که انگیزه ای نیست میخوان بازی کنند
رفتم به کارام رسیدم
مثل اینکه اشتباه کردم:D
حالا بازی قشنگ بود؟؟؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بازی خوبی بود و رون هم بازی کرد تیم
این کبه چش بود ؟جو گرفتش 2 گل زد و حرکتهارو انجام داد .مسخره
بازی اخر رو با برد تمومکردیم و رفتیم تا چند ماه دیگه
امیدوارم خریدهای خوب و جوون انجام بدیم و امسال اولادی نوری نیکبخت نظری قاضی ووو برن و جوونا بیان
چند نفر امروز خوب بون از جوانان که میتونه واسه سال جدید گزینه خوبی باشن حداقل از نوری که بدتر نیستن

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
چند دقیقه اول رو دیدم با خودم گفتم توی بازی های حساس خوب بازی نکردند الان که انگیزه ای نیست میخوان بازی کنند
رفتم به کارام رسیدم
مثل اینکه اشتباه کردم:D
حالا بازی قشنگ بود؟؟؟
خوب بازی کردن . البته الریان هم بد بازی کرد . البته اوایل بازی آرش آقای گل تو ذوقمون زد (پنالتی) :دی
این کبه چه حرکتی بود که انجام داد ؟ :دی
تازه یکبار دیگه هم صحنه آهسته خوشحالیش رو نشون داد :دی

بالا