برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
من امیدوارم این داستان بی پولی که مجدد شروع شده و بازیکن ها دارن شاکی میشن باعث نتایج بدی برامون نشه
دلم برای اولین بار برای قلعه نوعی میسوزه جدا ایندفعه هیچ کس پشتش نیست حتی مدیر عامل و هیئت مدیره
امیدوارم بتونن در این فصل پر فراز و نشیب نتیجه بگیرن و دل هوادار ها شاد شه
گرچه بازم معتقد هستم مشکل استقلال در خط حمله هست چون با اومدن مصدوم ها مشکلی در دفاع نداریم ولی حمله همچنان تعطیل

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
تیتر روزنامه ها علیه فرهاد مجیدی شده
600_navad-1393-07-08.jpg

آقا روزنامه گل!! کدوم اعلام آمادگی؟ چرا تیتر چرت میزنی؟
600_Goal-1393-07-08.jpg

به نظر فرهاد باید به همون سکوتش ادامه میداد! متاسفانه اینجا مثبت مصاحبه کنی هم برات حاشیه درست میکنن!!!! فرهاد اصلا در مصاحبه ش نگفته که دوس داره الان مربی استقلال بشه!!!
متاسفانه آقای افشار زاده بد مصاحبه کرده و همون یه جمله ش هم شده تیتر روزنامه های فردا!! مگه استقلال مربی نداره که مجیدی بخواد قهرمانش کنه!
داریوش ارجمند هم سخن گفته که چرا مجیدی الان اظهار وجود کرده! به تو چه آقای ارجمند؟ تو چه کاره ای فوتبالی؟ آقای بازیگر ! تو چه کاره ای که اعلام وجود میکنی در فوتبال؟
آخه این چیه!؟

شما کور که نیستی آقای مدیرعامل ! مصاحبه رو بخون!

الان هم در مربيگري همين برنامه را دارم و مي‌خواهم روزي بهترين تيم تاريخ استقلال را بسازم.
من همه چيزم را از استقلال دارم و مي‌خواهم با دست پر به اين تيم برگردم. هدفم ساخت بهترين تيم تاريخ استقلال است. تمرينات اسپانيا و بارسا را خيلي دوست دارم و مي‌خواهم با تجربيات خوب و ارزشمند برگردم. دوست دارم همه چيز را ياد بگيرم و بعد مربيگري كنم.
فعلاً كه به كلاس‌هاي مربيگري مي‌روم و زود است سرمربي استقلال شوم. كسي كه مربي استقلال مي‌شود، بايد خيلي بادانش باشد.
استقلال فعلي تيم بسيار خوبي است و قهرمان مي‌شود.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
این بنده خدا مجیدی و منصوریان و هاشمیان نمیدونن کلا برای مربی گری در استقلال باید یک باند قوی پشتت باشه که 3 یا 4 تا باخت آوردی زود کله پا نشی و اخراج نشی
متاسفانه فوتبال پاک در تیم های پایتخت معنی نداره ... امیدوارم این ها حالا حالا ها برن در اروپا سعی کنن اونجا به جایی برسن حیف اسطوره های فوتبال استقلال هست که در فوتبال کثیف این مملکت غرق شدن

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
در مورد فرهاد مجیدی هم کاش راه امثال هاشیمان رو میرفت
یکی نیست بگه اسطوره ی عزیز اگر 4 سال بری کلاس مربی گری در خارج بعد برگردی بهتر نیست !!! نرفته و نیومده که نباید بشی سرمربی استقلال !!!! شما زیدان رو ببینید چند سال هست زیر دست مربیان بزرگ کار میکنه تازه وارد دنیای مربیگری از تیم های پایه شده !!!! در ایران امروز مربی هست فردا سرمربی !!!
الان کریمی به عنوان مربی تیم ملی ( نه یک پرسپولیسی ) چرا حاظر نیست 3 هفته بره کلاس مربیگری و مدرکه b بگیره حداقل فرق تاکتیک ها رو بفهمه بعد بشینه رو نیمکت تیم ملیش
اینجا همه دوست دارن اول بشن سر مربی اونم برای تیم های بزرگ بعد مربی گری یاد بگیرن !!!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
در مورد فرهاد مجیدی هم کاش راه امثال هاشیمان رو میرفت
یکی نیست بگه اسطوره ی عزیز اگر 4 سال بری کلاس مربی گری در خارج بعد برگردی بهتر نیست !!! نرفته و نیومده که نباید بشی سرمربی استقلال !!!! شما زیدان رو ببینید چند سال هست زیر دست مربیان بزرگ کار میکنه تازه وارد دنیای مربیگری از تیم های پایه شده !!!! در ایران امروز مربی هست فردا سرمربی !!!
الان کریمی به عنوان مربی تیم ملی ( نه یک پرسپولیسی ) چرا حاظر نیست 3 هفته بره کلاس مربیگری و مدرکه b بگیره حداقل فرق تاکتیک ها رو بفهمه بعد بشینه رو نیمکت تیم ملیش
اینجا همه دوست دارن اول بشن سر مربی اونم برای تیم های بزرگ بعد مربی گری یاد بگیرن !!!

آدم میخواد سرشو بزنه به دیوار از دست شماها!

شما هم ظاهرا مثل افشار زاده یا بهت بد منتقل کردند یا اگرم خودت خوندی مصاحبه رو کامل نخوندی!!! کجا فرهاد گفته میخواد الان بشه سرمربی استقلال؟؟؟ جالبه دقیقا چیزی که انتظار داری و من الان از نوشته شما بولد میکنم رو دقیقا مجیدی در مصاحبه ش اذعان کرده!

من همه چيزم را از استقلال دارم و مي‌خواهم با دست پر به اين تيم برگردم. هدفم ساخت بهترين تيم تاريخ استقلال است. تمرينات اسپانيا و بارسا را خيلي دوست دارم و مي‌خواهم با تجربيات خوب و ارزشمند برگردم. دوست دارم همه چيز را ياد بگيرم و بعد مربيگري كنم.
فعلاً كه به كلاس‌هاي مربيگري مي‌روم و زود است سرمربي استقلال شوم. كسي كه مربي استقلال مي‌شود، بايد خيلي بادانش باشد.

شما اول مصاحبه یک نفر رو مطالعه بفرما بعد به طرف حمله کن.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
آدم میخواد سرشو بزنه به دیوار از دست شماها!

شما هم ظاهرا مثل افشار زاده یا بهت بد منتقل کردند یا اگرم خودت خوندی مصاحبه رو کامل نخوندی!!! کجا فرهاد گفته میخواد الان بشه سرمربی استقلال؟؟؟ جالبه دقیقا چیزی که انتظار داری و من الان از نوشته شما بولد میکنم رو دقیقا مجیدی در مصاحبه ش اذعان کرده!

شما اول مصاحبه یک نفر رو مطالعه بفرما بعد به طرف حمله کن.
دوست عزیز داستان اینه ایشون اصلا نباید حرفی از سرمربی گری استقلال الان بزنه !!!
شما زیدان دیدی بگه می خوام مربی رئال مادرید شم ( تا این لحظه مصاحبه ای سراغ دارید از ایشون ؟ ... یا در بین همین بازیکن های تیم رقیب کدومشون اومدن گفتن می خوام سرمربی پرسپولیس شم ... نظر بنده اینه همچین حرفی دو پیامد داره
1- قلعه نوعی دیگه از مجیدی کنار خودش استفاده نخواهد کرد چون رقیب حسابش میکنه
2- این حرف یعنی من فقط به سرمربیگری استقلال فکر میکنم و اگر قلعه نوعی رفت یک نگاهی هم به ما داشته باشید
در ضمن مدیر عامل استقلال 10 تا مشاور داره که با مجیدی و فوتبال و ... کاملا آشنا هستن مطمئن باشید اگر اون هم اعتراضی میکنه بی دلیل نیست چیزی شنیده که شاید رسانه ای نشده باشه ولی به گوش مدیر عامل رسیده

من فقط میگم اگر قلعه نوعی از استقلال بره شک نکنید نصف تیم های لیگ دنبال استخدامش هستن از سپاهان و تراکتور بگیر تا نفت و تیم های وسط جدولی

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
شما زیدان دیدی بگه می خوام مربی رئال مادرید شم ( تا این لحظه مصاحبه ای سراغ دارید از ایشون ؟ ... یا در بین همین بازیکن های تیم رقیب کدومشون اومدن گفتن می خوام سرمربی پرسپولیس شم ... نظر بنده اینه همچین حرفی دو پیامد داره
2- این حرف یعنی من فقط به سرمربیگری استقلال فکر میکنم و اگر قلعه نوعی رفت یک نگاهی هم به ما داشته باشید
در ضمن مدیر عامل استقلال 10 تا مشاور داره که با مجیدی و فوتبال و ... کاملا آشنا هستن مطمئن باشید اگر اون هم اعتراضی میکنه بی دلیل نیست چیزی شنیده که شاید رسانه ای نشده باشه ولی به گوش مدیر عامل رسیده

من فقط میگم اگر قلعه نوعی از استقلال بره شک نکنید نصف تیم های لیگ دنبال استخدامش هستن از سپاهان و تراکتور بگیر تا نفت و تیم های وسط جدولی

ببخشید این ربطی نداره .
فرهاد گفته دوست داره سرمربی استقلال بشه و با استقلال قهرمان آسیا بشه . این کجاش اشکال داره !!!
مگه مورینیو گفته من دوست دارم یک روزی سرمربی پرتقال بشم کار اشتباهی کرده یا خواسته جای مربی کنونی رو بگیره !!
من نمی دونم چرا رای به تفسیر می کنید ؟!
بله فرهاد حرفی زده و هیچ کس نشنیده فقط اطرافیان مدیر عامل و مدیر عامل شنیده :| بابا چرا چیزی رو که نمی دونید فقط با حدس و گمان دنبال این هستید کسی رو بکوبید .

قلعه نویی هم قرار نیست تا آخر عمرش مربی استقلال باشه همینطور که قبلا هم رفت الان هم میره . و به غیر از فرهاد خیلی های دیگه هم هستند که می تونند سرمربی استقلال بشند !!
باز خوبه که خود فرهاد گفته تا وقتی دانش کافی رو به دست نیاره نمی خواد سرمربی بشه وگرنه الان شما دارش می زدید :|

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
ببخشید این ربطی نداره .
فرهاد گفته دوست داره سرمربی استقلال بشه و با استقلال قهرمان آسیا بشه . این کجاش اشکال داره !!!
مگه مورینیو گفته من دوست دارم یک روزی سرمربی پرتقال بشم کار اشتباهی کرده یا خواسته جای مربی کنونی رو بگیره !!
من نمی دونم چرا رای به تفسیر می کنید ؟!
بله فرهاد حرفی زده و هیچ کس نشنیده فقط اطرافیان مدیر عامل و مدیر عامل شنیده :| بابا چرا چیزی رو که نمی دونید فقط با حدس و گمان دنبال این هستید کسی رو بکوبید .

قلعه نویی هم قرار نیست تا آخر عمرش مربی استقلال باشه همینطور که قبلا هم رفت الان هم میره . و به غیر از فرهاد خیلی های دیگه هم هستند که می تونند سرمربی استقلال بشند !!
باز خوبه که خود فرهاد گفته تا وقتی دانش کافی رو به دست نیاره نمی خواد سرمربی بشه وگرنه الان شما دارش می زدید :|
دوست عزیز من اول از همه بگم تو این تاپیک هیچ کس اندازه ی من از فرهاد مجیدی تا حالا حمایت نکرده این رو گفتم بدونید من ایشون رو بهترین بازیکن دهه ی استقلال میدونم

اما بحث اینه یک تیمی به اسم استقلال در بحران عمیقی فرو رفته 3 باخت متوالی داده از صدر عقب مونده ... سرمربی اش با هیئت مدیره و مدیر عامل مشکل جدی پیدا کرده و قصد برکناریش رو هم داشتن
( مهمترین دلیلی که قلعه نوعی چندین بار قول قهرمانی داده اینه که برکنارش نکنن مثل دایی )
حالا بازیکن محبوب استقلالی ها که وضعیت استقلال رو میدونه میاد و این مصاحبه رو میکنه در حساس ترین زمان ممکن
اما ایراد اصلی مصاحبه چیه ... فرهاد خوب میدونه که تیتر روزنامه ها همیشه جنجالی هست و تیر روزنامه ها مطلب رو جور دیگه ای نشون میده و 80% مردم هم فقط تیتر روزنامه ها رو میخونن
و خیلی از روزنامه ها حرف سرمربی گری مجیدی رو میزنن در تیترشون
در نتیجه این شایعه قوت میگیره و بشدت رو تیم اثر منفی میزاره
بازیکن از مربی که بدون رفتنی هست حساب نمیبره
و این میشه بحران بسیار عمیق و باخت های بعدی
این ها نظر بنده بود فقط

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334

شما عزیز من اول قبول کن که حرف هایی که زدی ناشی از بی اطلاعی بود و مصاحبه رو نخونده بودی بعد در مورد موارد دیگه صحبت میکنیم!! شما دقیقا گفتی که فرهاد کفته میخواد الان سرمربی بشه اونم بدون شرکت در کلاس های مربیگری !!!!! چیزی که دقیقا برعکسش رو گفته بود! قبول داری اشتباه کردی یا خیر؟
در ضمن نه اشکالی نداره به نظر من! باشگاه استقلال بازیکن محبوب در حد مجیدی 20 تا نداره! نهایت کسایی که در تاریخ باشگاه استقلال محبوب هستند و زنده هستند 6 نفر هم نمیشن! بنابر این حق داره بگه آرزومه که روزی مربی تیم بشم! این عشقش رو میرسونه!منم بودم میگفتم! کسی نگه یعنی براش مهم نیست که بشه یا نشه!
بعدشم من نه مورد 1 رو قبول دارم نه 2 رو!
جمله آخرتون در مورد قلعه نویی هم چه ربطی داره؟!!!!!! کی گفته که قلعه نویی باید بره؟؟ قلعه نویی میمونه تا موقعی که قرارداد داره! بعدش اگه خواست میمونه نخواست یکی دیگه میشه مربی استقلال!!
در کل به نظر من فرهاد مجیدی نباید اصلا مصاحبه کنه تا براش حاشیه درست نکنن!

Last edited:

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
بازی بعدی با ملوان
پنج شنبه
ساعت 18:30 ورزگاه آزادی

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
به نظرم هر اتفاقی توی بازی ملوان و بعدترش بیوفته باید به قلعه نوعی فرصت داد
قبول کنید تا حدودی بد شانسی هم آوردیم و اینکه بی پولی هم بهمون فشار آورد
اگه پول داشتیم و هادی عقیلی رو خریده بودیم و یا همین ادینهو مطمئن باشید خیلی بحث فرق می کرد
به هر حال با توجه به داشته هامون نباید پشت تیم رو خالی کرد
خدا کنه داستان فرهاد و امیر مثل جریان حجازی نشه که یه سریا این طرف و یه سریا اون طرف قرار بگیرند

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
آخرش این کیروش پور مافیایی کار خودش رو کرد که تیموریان رو محروم کنن ... ای لعنت به ذات کثیف

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
آخرش این کیروش پور مافیایی کار خودش رو کرد که تیموریان رو محروم کنن ... ای لعنت به ذات کثیف
منم اومدم همینو بگم و لعنت بفرستم که دیدم شما پیش دستی کردی. امیدوارم یک بار یک روزی در آینده خیلی نزدیک برای همیشه این گرداننده مافیا از صحنه فوتبال ایران محو بشه. اگه تو ایران پاپاراتزی داشتیم ، میوفتاد دنبال این موجود و پرونده کثیفش رو میکشید بیرون و دستشو رو میکرد. اونوقت مشخص میشد که از هر بازیکن و مربی و مدیرعاملی که حمایت میکنه و به برنانش دعوت میکنه چه پول هایی میگیره و چه سرویس هایی میده.
این چون چهره مثلاً کاریزماتیکی داره راحت میتونه عوام رو با پروپاگاندا فریب بده ، اما ما رو نمیتونه.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128

ahmad0551

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
271
سلام..
من بعیدمیدونم فرهادبه عمدبخاداستقلال روببره ب حاشیه...
صحبتهاش اصلاموردی نداشت...
بعضی ها دارن شیطنت می کنن...
هم هوادار...هم قلعه وهم مجیدی بایدهوشیارباشن...
خیلی مشخص هست...
هرکس عکس العمل نشون بده کار..اوناکه شیطنت کردن روبه نتیجه میرسونه...

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
یکی دو هفته اس بخاطر سه تا باختمون هر جک و جونوری افتاده به جون استقلال!!! اون دم دراز کیروشی پور هم اینقد زور زد که آندو رو یه جلسه محروم کنن!!! به یاتاقان ماشینم!!!
ایشالا امروز میبریم هر چی تنگ نظره چشمش کور بشه!

بالا