برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
امیدی به این تیم نیست . دل خوش نکنید.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
این قلعه نویی هم تیم برای ما درست کرده! جمع کنید بابا! با این نتیجه گرفتنتون! تیم سال 82 رو درست میکنم!!

همون بهتر که بازی ها پخش نمیشه.

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
این مساوی ها برای ما حکم باخت رو داره

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
رفتیم چهارم جدول !!!!!!!!!
ضد حاله
خدایی نشد 2 هفته راحت با قدرت از فوتبال تیممون لذت ببریم

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
تو که بلدی ، باز بیا بگو داور پنالتی ما رو نگرفت ، ملی پوشا در حد خودشون نبودن ، عدالت فوتبال رعایت نشد ، یه لشگر مصدوم دارم و هزار جور آسمون ریسمونی که همیشه بعد نتایج افتضاحت به هم میبافی

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
من چند تا از بازی های این فصل صبا رو دیده بودم. به جرات میگم یکی از تیم های بی خطر لیگ هستش که بیشتر فقط تونسته بود از تیم های نیمه پایین جدول امتیاز بگیره. خط حمله فوق العاده ضعیفی داشت و تو دفاع هم خیلی سردرگم کار می کردند. حالا این تیم با اون شرایط اومده به استقلال تو آزادی گل زده و یک گل هم بیشتر نخورده. این یعنی فاجعه!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
از الان باید دنبال یک مربی مثل کرانچار باشن تا بلکه فصل بعد بشه یه امیدی به این تیم بست.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
از الان باید دنبال یک مربی مثل کرانچار باشن تا بلکه فصل بعد بشه یه امیدی به این تیم بست.
آخه مشکل اینجاست که مربی خوب که نمیاد اگه هم یه مربی مثل کرانچار پیدا کنن از پس حاشیه ها و ناز و ادا این بازیکن ها و مطبوعات ایران برنمیاد
راستی گل های بازی رو دیدم . این داداشمون فروزان چه گل های قشنگی میخوره ماشالا هر چی میاد نه نمیگه!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
کی ما هوادارای استقلال به درجه ای از بلوغ فکری میرسیم که نه با یه باخت تو دربی و نه با یه ناکامی تو لیگ بلکه یه مساوی در نیم فصل اول به فکر تعویض سرمربی نیفتیم!!!!!
فصل بعد هم شما دوباره میای میگی این کرانچارم نشد بریم سراغ یکی دیگه!!! آخه یکم تحمل مساوی داشته باشید!! هنوز دنگی از شب نگذشته
شما اگر طرفدارا تیم همسایه بودی چکار میکردی؟؟!!!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
کی ما هوادارای استقلال به درجه ای از بلوغ فکری میرسیم که نه با یه باخت تو دربی و نه با یه ناکامی تو لیگ بلکه یه مساوی در نیم فصل اول به فکر تعویض سرمربی نیفتیم!!!!!
فصل بعد هم شما دوباره میای میگی این کرانچارم نشد بریم سراغ یکی دیگه!!! آخه یکم تحمل مساوی داشته باشید!! هنوز دنگی از شب نگذشته
شما اگر طرفدارا تیم همسایه بودی چکار میکردی؟؟!!!
احسان جان من خودم با تعویض مربی تو این مقطع اصلا موافق نیستم
ولی خودمونم که نمیتونیم گول بزنیم! تا کی باید ببینیم کل تیم رو کاکل 1-2 نفر میچرخه و اگه نباشن باید بشینیم یه بازی نامنظم و بی سر و ته ببینیم!
بارها گفتم بازم میگم قلعه نوعی دانش فنیش خیلی رو به افول رفته و داره به صفر میرسه! تو تیم پارسال یه جباری نداشتیم تیم ترکید! امسال هم اگه کرار و امید ابراهیمی رو بگیرن تیم از بین میره
اگه بازیسازی های کرار و ابراهیمی نباشه هیچ تاکتیکی نیست! هیچ برنامه ای نیست! بهترین برنامه هم در نبود کرار میره سمت خسرو و آخرش چند تا سانتر بی سر و ته!
نباید هی بشینیم بگیم کل لیگ ایران اینجوری شده و نگاه به فلان تیم بکنین که چقدر بدبختن و ما تازه تیم خوبه ایم! والا که نفت و فولادم بازی میکنن و برای همین لیگن! کاری به نتایجشون ندارم اما واقعا فوتبالشون ملال آور نیست!
توقع از این تیم بالاست چون مثلا چند تا ملی پوش داره (که ای کاش اینا رو نداشت) و به گفته خود قلعه نوعی هرچی بازیکن این فصل میخواسته براش خریدن!
والا به هوادار هم باید کمی حق داد که شاکی بشه! توی 6 تا بازی 5 امتیاز گرفتیم و مربی همش داره ضعفشو با هزار تا دلیل و بهونه توجیه میکنه!
در کل امیر با این رویه ای که در پیش گرفته باید فقط بشینه رو شانس و اقبالش نتیجه بگیره و گرنه آبی از این تفکراتش گرم نمیشه

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
متاسفانه منم نه از خود قلعه نوعی خوشم میاد نه از ... لا مصب اومدم بگم تاکتیک دیدم تیممون که تاکتیک خاصی نداره ! به لطف ایشون

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
ولی الان موقع تعویض نیست بهترین زمان اخر فصل هست ولی این دارودسته قلعه نوعی رو مگه میشه از تیم جدا کرد! مثل کنه می مونن

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
تیمی که تو استادیوم توسط هوادارای خودش هو میشه دیگه تکلیفش مشخصه. مردم فوتبال رو خوب می فهمند. استقلال بارها تو همین آزادی جلوی حریفای مختلف بازی رو واگذار کرده اما همه تماشاچیا به احترام بازی خوبی که تیم انجام داده با وجود شکست تیم رو جانانه تشویق کردن. اما امسال بعد از گذشت 13 هفته هیچ عملکرد قابل دفاعی از خودش بر جای نگذاشته. مسبب اصلی این نتایج ضعیف هم کادر فنی هستش. همه جای دنیا این مسئله رو میدونن که وقتی تیمی نتیجه نمیگیره مسئولیت اصلی با کادر فنیه. هیچ توجیهی هم قابل قبول نیست. به اندازه کافی هم فرصت داده شده. حالا اینکه عده ای میخوان سر خودشونو مثل کبک فرو کنند تو برف و واقعیت ها رو نبینند یه بحث دیگس(!)

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
ولی الان موقع تعویض نیست بهترین زمان اخر فصل هست ولی این دارودسته قلعه نوعی رو مگه میشه از تیم جدا کرد! مثل کنه می مونن
به حرف ما که نیست اما اگه کامنت من رو بخونید منم گفتم که برای فصل بعد باید به گزینه ای مثل کرانچار فکر کرد.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
این که کسی نظرش مخالف باشه معنیش این نیست که سرش رو مثل کبک زیر برف کرده ، این یکی دوتا بازی رو هم از تیم ندیدیم که بخوایم راجع به کیفیتش صحبت کنیم، ضمن اینکه سرمربی هیچ تیمی رو که سوم جدوله به این راحتی عوض نمیکنن

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
فکر نمی کنم عوضش کنند فرصت داره فعلا هم که سوم استقلال

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
این که تیم سوم جدوله فکر نمی کنم توجیه درستی باشه! همین چند هفته پیش هم یادمه بعد 3 تا باخت متوالی میگفتیم عجب لیگی شده که 3 تا باخت پشت هم آوردیم ولی هنوز صدر جدولیم. گفتیم و گفتیم و گفتیم تا رسیدیم به امروز که با 4 اختلاف امتیاز رفتیم سوم. تا اینجا هم مدیون امتیازات جمع آوری شده در 7 هفته اولیم و به اصطلاح داریم از جیب میخوریم. اگه روند فعلی ادامه داشته باشه طبق حساب و کتاب دو دو تا چهار قهرمانی امکانپذیر نیست. در ضمن نتایج یک تیم نشان دهنده کیفیت بازی هایی هست که انجام میده و لازم نیست حتماً بازی رو ببینیم تا به این موضوع برسیم. تیمی که خوب بازی میکنه به راحتی امتیاز از دست نمیده.
برای بار چندم هم میگم : فصل بعد (فصل بعد- Next Season - الفصل التالی - sonraki bölüm ) باید به فکر یک سرمربی مثل کرانچار باشند. باز هم تاکید میکنم فصل بعد. حالا باز یکی میاد میگه "الان نباید سرمربی رو عوض کرد"!!!!
بعد از بازی با تراکتور میبینمتون.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
این که تیم سوم جدوله فکر نمی کنم توجیه درستی باشه! همین چند هفته پیش هم یادمه بعد 3 تا باخت متوالی میگفتیم عجب لیگی شده که 3 تا باخت پشت هم آوردیم ولی هنوز صدر جدولیم. گفتیم و گفتیم و گفتیم تا رسیدیم به امروز که با 4 اختلاف امتیاز رفتیم سوم. تا اینجا هم مدیون امتیازات جمع آوری شده در 7 هفته اولیم و به اصطلاح داریم از جیب میخوریم. اگه روند فعلی ادامه داشته باشه طبق حساب و کتاب دو دو تا چهار قهرمانی امکانپذیر نیست. در ضمن نتایج یک تیم نشان دهنده کیفیت بازی هایی هست که انجام میده و لازم نیست حتماً بازی رو ببینیم تا به این موضوع برسیم. تیمی که خوب بازی میکنه به راحتی امتیاز از دست نمیده.
برای بار چندم هم میگم : فصل بعد (فصل بعد- Next Season - الفصل التالی - sonraki bölüm ) باید به فکر یک سرمربی مثل کرانچار باشند. باز هم تاکید میکنم فصل بعد. حالا باز یکی میاد میگه "الان نباید سرمربی رو عوض کرد"!!!!
بعد از بازی با تراکتور میبینمتون.
تیمی که تو استادیوم توسط هوادارای خودش هو میشه دیگه تکلیفش مشخصه. مردم فوتبال رو خوب می فهمند. استقلال بارها تو همین آزادی جلوی حریفای مختلف بازی رو واگذار کرده اما همه تماشاچیا به احترام بازی خوبی که تیم انجام داده با وجود شکست تیم رو جانانه تشویق کردن. اما امسال بعد از گذشت 13 هفته هیچ عملکرد قابل دفاعی از خودش بر جای نگذاشته. مسبب اصلی این نتایج ضعیف هم کادر فنی هستش. همه جای دنیا این مسئله رو میدونن که وقتی تیمی نتیجه نمیگیره مسئولیت اصلی با کادر فنیه. هیچ توجیهی هم قابل قبول نیست. به اندازه کافی هم فرصت داده شده. حالا اینکه عده ای میخوان سر خودشونو مثل کبک فرو کنند تو برف و واقعیت ها رو نبینند یه بحث دیگس(!)
دوست عزیز هنوز برفی نیومده که ما سرمون رو مثل کبک تو برف کنیم... ما هم برای نتایج استقلال نگرانیم....ما هم از وضعیت فعلی راضی نیستیم..این مساوی خیلی به ضررمون تموم شد...
ولی باور کنید کرانچار چاره استقلال نیست و الان موقع تعویض سرمربی نیست..کرانچار کافیه فقط دو هفته نتیجه نگیره ببین چه بلایی سرش میارن هوادارا..میشیم مثل زمان فیروز کریمی!
تیم به بن بست تاکتیکی رسیده اینو همه میدونن و درک میکنن...ولی امیرخان چکار کنه که امیرحسین و آندو همون امیرحسین و آندوی فصل قبل نیستن! یه مقدارهم سن امیرخان رفته بالا و قدرت ریسک پذیریش کم شده.....و تنوع تاکتیکی تو کاراش دیده نمیشه..همین که تیم خوبی چید و کرار و امیدابراهیمی رو آورد باید بهش نمره قبولی رو در یارگیری داد ولی مثلا این حنیف لگن شکسته رو تا حالا نداشتیم تقصیر امیرخانه؟ چرا نمیخواید باور کنید که تا حالا دفاع درست و درمون نداشتیم؟ شاید بگید خب چرا اول فصل دفاع نگرفتیم؟ امیرخان چکار کنه که اول فصل این امیرحسین گردن شکسته نمیگه من مصدومم؟؟!!!
در هر صورت ما تو دفاع مشکل داریم....هاشم مصدومه..خسرو خسروی همیشگی نیست...امیرحسین گند زده به تیم...آندو هم یاد حساب خالیش افتاده و به شدت افت کرده!! و از همه مهمتر الان امیرخان به بن بست تاکتیکی رسیده...
دوبازی مهم در پیش داریم...بازی اول با تراکتور که ظاهرا بدون تماشاگر هست و ما میلاد فخر الدینی رو نداریم اونم تو تبریز....ضمن اینکه هنوز بازی برگزار نشده و نباختیم که شما دادگاه ورزشی تشکیل دادی!
و بازی مهمتر دربی هست....
من مطمئنم برای این دو بازی امیرخان فکر بکری میکنه و لااقل خیلی متضرر نخواهیم شد...ولی الان وقت تعویض سرمربی نیست و خواهشا این بحث ها رو در این مقطع مطرح نکنید
به امید سربلندی استقلال عزیز

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
مشکل تیم در حال حاضر نسبت به فصل قبل نداشتن بازیکنان خط دفاع هست . حنیف برگرده مشکل تا حدی حل میشه .باید قبول کنیم گلر ما محسن فروزان جوان هست و کم تجربه . خیلی کار داره به رحمتی برسه .الان مشکل تاکتیکی نیست . چون مشکل سال قبل که نبود بازیساز بود با استخدام کرار و ابراهیمی حل شده . ولی نه بیک زاده رو داشتیم نه حنیف و صادقی هم تو فرم نیست . کلا ذهنیت دفاع باید تغییر کنه . دفاع رو از وسط زمین شروع کنند . چون تو دروازه دیگه مهدی رحمتی وجود نداره که سوتی های دفاع رو جمع کنه . به محسن فروزان باید وقت داد .

بالا