برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
مگه چندتا نوچه داره این مردک رو سکوها
تماشاچیا بزنن لت و پارشون کنن این آشغالا رو
داداش نرفتی ورزشگاه شما تا حالا
اگر تماشاچی خیلی شلوغ کنه و اینا تو ورزشگاه هم نتونن ترتیب اش رو بدن بیرون ورزشگاه نشونش میکنن وقتی رفت بیرون ورزشگاه میریزن سرش میفرستنش بیمارستان
اینا پول میگیرن و کارشون همینه...تعداد شون هم در ورزشگاه کم نیست هر لیدری کلی رفیق ورزشکار و لات و لوت داره با خودش
اگر نتونن خوب ملت رو لگدی کنن و صدا ها رو بخوابونن که لیدر استقلال و مزدور قلعه نوعی نمیشن

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
بنده پرسپولیسی هستم.تیم استقلال همه اش شده دلال بازی و باند بازی آشنا بازی رشوه برای قراداد ها الان یه بچه 5 ساله هم میتونه راحت متوجه بشه چه خبره تو باشگاه استقلال
داداش این در مورد هر دو تیم صدق میکنه:D
مگه چندتا نوچه داره این مردک رو سکوها
تماشاچیا بزنن لت و پارشون کنن این آشغالا رو

زیاد! از همون علی گربه بگیر (همونی ک با آرمین 2AFM اومده بود بیرون) و یه علی سیاه دیگه و خیلی های دیگه ک زیر مجموع این دو علی هستن .

2630571

Registered User
لایک‌ها
154
اوه اوه عجب بازی افتضاحی بود
باز خداروشکر گل زدیم
اونا که عمرا بتونن گل بزنن!!!!!
داداش قبلا پيشگو نبودي؟؟؟؟؟
طرفدار يعني طرفدارهاي منچستر......30 سال افتخار داشتن...الان 2 ساله دارن گند ميزنن
ولي همچنان حمايت........

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG هر دو گلشون با اشتباه داور بود ، یک پنالتی استقلال هم گرفته نشد اون موقع سیار با کمال پررویی میگه داوری مشکلی نداشت. پول چه کارها که نمی کنه.

Last edited:

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
طرفدار يعني طرفدارهاي منچستر......30 سال افتخار داشتن...الان 2 ساله دارن گند ميزنن
ولي همچنان حمايت........

چرا منچستر؟

لیورپول:D

آقا دنیا محل ـــــــــــــه گذرــــــــــــــــه ! شادی های بعد در بی هم زود گذرــــــــــــــــــــــــــه اما تاریخ و آمار زیر گذرــــــــــــــــــــــــه:D

البته اینا بره اکثر مردم با فرهنگ ما ک دنیاشون کوچیکه صدق نمیکنه

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
مشاهده پیوست 710651 مشاهده پیوست 710652 مشاهده پیوست 710653 مشاهده پیوست 710654 هر دو گلشون با اشتباه داور بود ، یک پنالتی استقلال هم گرفته نشد اون موقع سیار با کمال پررویی میگه داور مشکلی نداشت. پول چه کارها که نمی کنه. خبرگزاری فارس هم در حرکتی خودجوش نظرات استقلالی ها رو درمورد داور رو تأیید نمیکنه

داداش جسارتا این عکسا و حتی اشتباه داوری ک نمیشه نون و آّب !

شما آمار بگیر ببین نیمه دوم چقدر توپ در زمین حریف تونستیم بریزیم و نگه داریم؟

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
ولي همچنان حمايت........
من حساب همه چی رو کرده بودم بجز امدادهای آقا هاشم رو;)

Emad721

Registered User
لایک‌ها
67
من هنوز هم پا حرفم هستم

این استقلال امسال امیدوار کننده بازی کرده. همین دربی هم خیلی خوب بازی کردیم و من نمیفهمم چرا دوستان به بازی تیم انتقاد میکنند !

نیمه اول 3 موقعیت ، نیم دوم 5 موقعیت داشتیم که میشد تبدیل به گل کردش.

اگه قرار باشه قلعه نویی بره و یکی مثل مظلومی بیاد ، ترجیح میدم استقلال بره دسته 2 !

یا یه مربی تاپ خارجی یا همین امیر قلعه نویی

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
داداش جسارتا این عکسا و حتی اشتباه داوری ک نمیشه نون و آّب !

شما آمار بگیر ببین نیمه دوم چقدر توپ در زمین حریف تونستیم بریزیم و نگه داریم؟

قبلآ هم گفتم ، از حدود دقیقه ی 50 تا گل دومشون افتضاح بودیم بقیه ی بازی متوسط. اما این دلیل نمیشه کمک داور و داور کمک کنند تیم حریف گل بزنه یا پنالتیمون رو نگیرند

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
سلام

ناراحتم.

بازی رو هم ندیدم. موقع بازی نزدیک استادیوم .. هتل المپیک بودم برای یک پروژه و 11 شب رسیدم خونه....

وقتی هم که بازی رو نبینی چی میتونی بگی؟ هیچی.

فقط یه جمله بگم در مورد آندو....متاسفم که ایشون استقلالیه . پولش رو بدید بره حال کنه فقط از استقلال بره.
من 11 شب رسیدم خونه اخبار رو نگاه میکنم در نت به جای شرمنده ایم و ....باید مصاحبه این مردک رو ببینم! که داره از بی پولی میناله!
استقلال بازیکنی نمیخواد که بعد از باخت وقتی هوادارا ناراحتن به فکر جیبش باشه. حتی نمیذاره 2 روز بگذره.
تف به این دو دهه اخیر که بازیکناش اولویتشون هوادار و تیم نیست .
پول پول پول/
عشق است دهه 60 و 70.و بازیکناش.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
فقط یه جمله بگم در مورد آندو....متاسفم که ایشون استقلالیه . پولش رو بدید بره حال کنه فقط از استقلال بره.
من 11 شب رسیدم خونه اخبار رو نگاه میکنم در نت به جای شرمنده ایم و ....باید مصاحبه این مردک رو ببینم! که داره از بی پولی میناله!
استقلال بازیکنی نمیخواد که بعد از باخت وقتی هوادارا ناراحتن به فکر جیبش باشه. حتی نمیذاره 2 روز بگذره.
تف به این دو دهه اخیر که بازیکناش اولویتشون هوادار و تیم نیست .
پول پول پول/
عشق است دهه 60 و 70.و بازیکناش.

باید طلا گرفت این جملات رو

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
بچه ها خواهشی که دارم ازتون اینه که اینقدر به یه باخت توجه نکنید.درسته ما باختیم و نمیشه کتمانش کرد اما این بحثا و فک کردن بهش دقیقا همونیه که تیم رقیب رو خوشحال تر میکنه.

این بازی اشتباه کردیم درست بازی قبلی چی؟؟ وهمینطور بازی هایی که بد شانسی آوردیم؟؟؟

من از این خوشحالم که وقتی گل زدیم اونطور خوشحالی نمی کردیم که تیم رقیب گل مساوی رو بهمون زد و این یعنی کلی حرف

گاهی وقتا تیمای کوچیک لقه گلوگیری برا تیمای بزرگ میشن و این بار ها برامون تکرار شده......

ما فصل قبل و همینطور فصل های قبل نیم فصل اول قهرمان لیگ می شدیم اما آخر فصل چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به امید خدا این بار اون همه بد شانسی رو جبران می کنیم

از با تجربه های کلوب آبی دلا هم معذرت میخوام که این جسارت رو کردم و این حرفا رو زدم امیدوارم دلگیری پیش نیومده باشه.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
گفتنی است در این دیدار و در دقیقه 88 امیر حسین صادقی یک گل برای استقلال به ثمر رساند اما داور به اشتباه آن را آفساید اعلام کرد تا استقلال دو بر یک بازنده شود.
اونجا که گفتم سایت باشگاه جوک میگه به خاطر همین جمله چرند بود!
طرف 2متر تو آفساید بود میگه گل سالمه! یا چشمات کوره یا خودتو زدی به کوری

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
حیف وقت و انرژی‌ای که گذاشتم واسه این حیف نونا رفتم استادیوم... ر.ی.د.ه شد تو اعصابم! :general208:

akh75

Registered User
لایک‌ها
261
اه اه اه
دیدن یه جوجه چه جوری کل تیمو خراب کرد؟:general208:
قعله نویی اگه حیا داری اس اس رو رها جون عزیزت
آندو شما هم به سلامت

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
کلا در مورد بازی حرفی ندارم....فقط کادر فنی بایدبشینه بررسی کنه چرا هر وقت ما گل اول رو ما میزنیم بازی رو میبازیم و هیچ استراتژی برای حفظ گل زده مون نداریم!
ضمنا بدن کارشناسای روانشناسی بررسی کنن چرا هر وقت پژمان نوری تو بازی هست ما میبازیم!!
آقا منم موافقم..پول آندو رو بهش بدن هرجا دوست داشت بره بره......چه تا اسم گنده جمع کردیم دور خودمون میلیاردی هم پول میدیم هیچ تاثیری تو تیم ندارن!!
تو گل اول بنظرم پژمان یا هاشم مقصر بود تو گل دوم هم میلادفخرالدینی که بچگی کرد..کلا سمت چپمون تو نیمه دوم تعطیل بود!!!
در هر صورت یه بازی بود تموم شد..من فقط نگران بازی های نیم فصل دوم هستم!!!

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
داداش این در مورد هر دو تیم صدق میکنه:D

زیاد! از همون علی گربه بگیر (همونی ک با آرمین 2AFM اومده بود بیرون) و یه علی سیاه دیگه و خیلی های دیگه ک زیر مجموع این دو علی هستن .
ایشون علی گربه هستند؟/؟
http://8pic.ir/images/mmx832fbu1pio2klwilk.jpg

http://www.zirmizi.net/wp-content/uploads/2014/11/zb5hw56ox28wfcvg84a.jpg

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
والا من تا حالا ندیدم که نوچه های کسی بخوان کسی رو نشون کنن بیرون ورزشگاه و بزننش حتی توی ورزشگاه هم ندیدم

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
والا من تا حالا ندیدم که نوچه های کسی بخوان کسی رو نشون کنن بیرون ورزشگاه و بزننش حتی توی ورزشگاه هم ندیدم
آقا مصطفی پیشنهاد میکنم این کار رو تست نکنی چون عاقبت خوبی نداره ;)

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
دوست دارم فقط فیلم گل اول تیم همسایه رو ببنید! بازیکن تیم حرف با 160 سانت قد دو متر میپره هوا و توپ رو میرسونه به زننده گل..اونوقت پژمان نوری که کنارش هست و فیزیک بهتری هم داره هیچ کاری نمیکنه!
ضمنا من فقط از تفکرات امیرخان قلعه نوعی نگرانم...وگرنه اصلا ناراحت نیستم
دوستان بازی جام حذفی مونده ایشالا با اومدن جاسم کرار و قاضی و بقیه بازیکنا انتقام بازی دیروز رو میگیریم و تیم همسایه رو حذف میکنیم

بالا