برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
یعنی هادی عقیلی، خسرو حیدری و مهرداد بایرامی و مهرداد جماعتی تو پرسپولیس بودن؟
بله... همه اینها بازیکنهای تیمهای پایه پرسپولیس بودن... هادی عقیلی حتی به نیمکت تیم بزرگسالان هم رسید... اما...

مهرداد جماعتی رو دیشب فهمیدیم... در 90

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
بله... همه اینها بازیکنهای تیمهای پایه پرسپولیس بودن... هادی عقیلی حتی به نیمکت تیم بزرگسالان هم رسید... اما...

عجب
واقعا حیف بودن

• Like
Reactions: usl

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

من برام سوال شده تیم ملی نوجوانان در عرض 3-4 ماه استعداد یابی تو کل کشور حدود 30 تا بازیکن عالی پیدا می کنه که حتی تو سطح جهانی هم بازی های قابل قبول انجام می دن اون وقت چرا پرسپولیس که تو اکثر استان ها مدارس فوتبال داره طی یک سال نمی تونه 5 تا بازیکن پیدا کنه همین بیرانوند دروازبان نفت فکر کنم تو جوانان هم بازی می کرد واقعا استاندارد و استعداد بازی در سطح لیگ برتر با این سن کم داره حالا اگه این مدارس فوتبال بی خاصیت پرسپولیس 5 تا بازیکن در این سطح پیدا کنن که نصف نیاز های پرسپولیس حله

• Like
Reactions: usl

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
مشکل اینجاست که مسئولین مدارس فوتبال بیش از این که به فکر بالابردن سطح کیفی فوتبال ایران باشن به فکر بالابردن سطح کمی جیب خودشونن!

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
خود شما هم به امثال عابدزاده اعتماد ندارید... این اتمسفر بین طرفداران بطور کل وجود نداره. نتیجتا به مربیها هم سرایت میکنه. استعداد یاب هم که اصلا وجود خارجی نداره. اگربود، امثال نامجو مطلق، رحمان رضایی، هادی عقیلی، خسرو حیدری و و و این اواخر مهردا بایرامی و مهرداد جماعتی رو از دست نمیدادیم...
اشتاه میکنید قربان
اتفاقا من با جوونگرایی موافق هستم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مشاهده پیوست 570800

نیلسون همراه خانواده‌اش به برزیل رفت
نیلسون جونیور کوره‌آ بامداد امروز همراه خانواده خود تهران را به مقصد برزیل ترک کرد.

13920925000396_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس که در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از سوی کارشناسان به عنوان یکی از برترین دروازه‌بان‌های لیگ برتر شناخته می‌شد، ساعت 3:30 بامداد امروز دوشنبه تهران را به مقصد کشورش ترک کرد.

گفتنی است؛ نیلسون از طریق پرتغال که پیش از حضور در پرسپولیس در لیگ آن بازی می‌کرد به برزیل سفر خواهد کرد.

حالا هی بیا بگو منبع :general208:
:general208:
گل من این خبر مال 4-5 ماه پیشه وسط نیم فصل رفته بود من کاملا یادمه این خبر و عکس برای نیم فصله

اما این که حالا نیلسون کجاست رو نمیدونم شاید هم رفته باشه ولی این خبر و عکس ماله نیم فصله تو فیسبوکش گذاشته بود نیلسون

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
دایی به کی اعتماد داره
مربی ترسوییه
بابا به خدا منطق چیز خوبیه مجبور نیستید با دشمنی پست بدید.

کدوم مربی عاقلی میاد دروازه بان امتحان پس داده با کلی کلین شیت رو ذخیره میکنه تا به یه جوون بی تجربه زیر 21 سال میدون بده؟!:general211:

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
گل من این خبر مال 4-5 ماه پیشه وسط نیم فصل رفته بود من کاملا یادمه این خبر و عکس برای نیم فصله

اما این که حالا نیلسون کجاست رو نمیدونم شاید هم رفته باشه ولی این خبر و عکس ماله نیم فصله تو فیسبوکش گذاشته بود نیلسون
تاریخ خبر رو ببین بعد بگو

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تاریخ خبر رو ببین بعد بگو
این عکس مال نیم فصله من کاری به تاریخ ندارم ممکنه خبر گذاری هم اشتباه کرده باشه شاید هم به عنوان نمادی برای رفتن گذاشتن ولی به هر حال این عکس مال حالا نیست

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
بابا به خدا منطق چیز خوبیه مجبور نیستید با دشمنی پست بدید.

کدوم مربی عاقلی میاد دروازه بان امتحان پس داده با کلی کلین شیت رو ذخیره میکنه تا به یه جوون بی تجربه زیر 21 سال میدون بده؟!:general211:
چرا عقده های خودت رو سر من خالی میکنی !! من فقط یک پست راجع به این موضوع نوشتم که پای حرفم هستم هنوز

مدیر محترم انجمن هم حرف من رو دوبار تایید کردن !! چرا جرات نکردی دوتا پست ایشون رو نقل قول کنی

دیوار کوتاه تر برای خالی کردن عقده هات پیدا نکردی

مرد باش برای چهارتا تشکر جو الکی درست نکن مثل علی کریمی همیشه صادق باش

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
وقتی اعتماد نمیبینه بهتره بره جایی که بازی کنه و دیده بشه... امیدوارم بعدها مجبور نشیم با مبلغ کلان برش گردونیم...
کاملا موافقم
بعضی وقت ها حرفای قشنگی میگی

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب با توجه به صحبتهای مهدی تاج قرار از فصل بعد سقف هزینه برای تیمها تعریف بشه و هر تیم بر اساس اون سقف مورد نظر هزینه کنه که باز هم اینجا ایرانه و دور زدن قوانین کاری بسیار راحت. یک صحبت هم راجع به هزینه های تیمها در لیگ برتر امسال کرده که جالب هستش:
http://www.iribnews.ir/NewsText.aspx?ID=2323542
(( رییس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه های فوتبال در لیگ برتر147میلیارد تومان برای عقد قرارداد با بازیکنان در لیگ سیزدهم هزینه کردند.
مهدی تاج در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر، افزود: کمترین میزان قرارداد مربوط به یک باشگاه است که مبلغ شش میلیارد و هفتصد میلیون تومان هزینه کرده است و بیشترین میزان مربوط به باشگاهی است که حدود 18میلیارد تومان هزینه کرده است.
وی گفت: بیشترین قراردادها مربوط به سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و سپاهان است. ))

پ.ن: خوب با توجه به صحبتهای جناب تاج، آیا هنوز هستند افرادی که اذعان کنن تیم پرسپولیس 40 میلیارد در این فصل هزینه کرده و تیم مورد علاقه ما خیلی کمتر؟؟!!

راجع به خرید بازیکن بنظر من اولویت اولمون باید روی دروازه بان باشه وبنظر من بهترین گزینه داخلی بیرانوند هستش و بعد از اون حامد لک هستش. راجع به امیر عابدزاده هم بنظر من دوستان دارن احساسی نظر میدن و اینکه پدرش دروازه بان خوبی بوده دلیل نمیشه پسرش هم دروازه بان خوبی باشه. نمونه هاش هم زیاده که پسر در حد پدر ظاهر نشده مثل محمد پروین، آتیلا حجازی و ... پس نمیشه دروازه تیم پرسپولیس رو به یک دروازه بان جوان و بدون تجربه کافی سپرد. بهترین کار این بود که پارسال با حضور محمدی، عابدزاده رو به عنوان یار قرضی به یک تیم دسته اولی میفرستادیم که کسب تجربه کنه که اینکار رو هم نکردیم!

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
فيفا پرسپوليس را به سقوط و کسر امتياز تهديد کرد

فيفا در نامه‌اي تهديدآميز به باشگاه پرسپوليس اعلام کرد که در صورتي که پول کارواليو را ندهند،

به دسته يک و يا کسر امتياز مواجه خواهند شد.

البته زیاد جای نگرانی نداره این بدهی سر جمع حدود 30 میلیون هستش.

بالا