برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
به این مفت خورها نفری دوتا سکه پاداش دادن بهشون برخورد پاداش رو دریافت نکردن انتظار پاداش 10 میلیونی دارن بعد این همه اب رو ریزی یه استقلال رو بردن فکر کردن شق القمر کردن یه نگاه به گل زدشون بندازن یه نگاه به رتبشون تو جدول بندازن برن خجالت بکش دیگه کار به جایی رسیده وظیفشون که بردن هست رو هم انجام میدن دستی بخواه هستن اون پول های میلیاردی رو انگار عمه من می گره کمشونه بازم می خوان

sepideeeeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
139
در مورد سیاسی هم حسین ماهینی هم عابدینی میگن که استقلالیه

ماهینی که گفته اول فصل 5 میلیارد پول به استقلال داده سیاسی الانم گیر داده به ماهینی که تو به باشگاه بدهکاری :general404: خنده داره واقعا ...

از تنها حرکتش که خوشم اومد اخراج دایی بود چون دایی جدا از حاشیه ها و داستاناش صرفا نتیجه گرا اونم به هر قیمتی بود

با تیمی که اون بسته بود دومی اونم تو آخرین هفته ها فاجعه بود

Last edited by a moderator:

sepideeeeee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
139
اومدم یه چیزی خوندم جوابشو بدم بیخیال شدم
اومدم انیحا مینویسم آخه طارمی 160 سانته ؟ اپتومتریست لازمی بابا جون

حنیف از گل عالیشاه سوخته بود عالیشاه رو گفته بود 160
من اما تو فیس بوک خوندم لینک خبر اصلی اش رو داری؟

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
چطوره؟
number_10_blue_0.jpg

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
به نظرم چون سید صالحی تو دربی فصل قبل تو آفساید بود گل عالیشاه باید مردود اعلام میشد :D

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
ماجرای آبو بیخیال همین طرف اومده هفته قبل تو تهران با یه تیمی بازی کرد که صرف به دو نمونه اشار میکنم :
دروازه بانه دو تا تک به تک بیرون از محوطه جریمه گرفت و چهار تا داور ندیدند.
از این چهار هم منظور دارم چرا که این یارو رفیق بازه اومده بود 90 سر جریان پیرن درآوردن عالیشاه میگفت مگه ممکنه 4 تا داور باشن و این صحنه رو نبینن!

• Like
Reactions: usl

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
هنوز هیچی نشده تیم همسایه دو تا بازیکن گرفته

مسولای ما فقط بلدن بگن منم منم منم منم همون ا...م
بعد بگین نمیشه بازیکن گرفت حداقل 2 تا ور بگیرن بندازن رو نمیکت اینجور که بوش میاد این نیم فصل هم ابی از اینا گرم نمیشه الکی برزیلی برزیلی برزیلی میکنن...

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
درخشان قبل از داربی گفته بود سورپرایز دارم،با خودم گفتم داره بلوف میزنه اخه دوهزار فوتبال حالیش نی

بعد از اینکه پرسپولیسه تهاجمیه نیمه ی مربیا رو دیدم تازه متوجه شدم سورپرایزش چیه

دمش گرم،مثل دایی ترسو نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
این حقیقی چی میگه این وسط خوب برو بچه کسیم نامه فدایت شوم نفرستاده واست اصلا همون بهتر که بری اخه یکی مثل تو و پولادی وخلعتبری رو همه میشناسن خرس خاله

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حقیقی در مورد شایعه قرارداد داخلی اش با استقلال و حضور در این تیم هم گفت: قبل از دربی چنین شایعاتی به راه افتاد و خودم آنها را شنیدم. همان زمان خواستم حرفم را بزنم اما با توجه به دربی سکوت کردم. من با پرسپولیس قرارداد دارم. چطور وقتی قرارداد دارم چطور از این تیم بروم؟

حقیقی که شابعه معوضه اش با تیموریان مطرح شده ،در پاسخ به این سوال که اگر باشگاه پرسپولیس تمایلی برای ادامه همکاری با او نداشته باشد هم حاضر نخواهد شد به تیم رقیب برود، گفت: این مساله بحثش جداست. البته این به این معنا نیست که در صورت جدایی از پرسپولیس هم به استقلال بروم. تا زمانی که در ایران هستم فقط به پرسپولیس فکر می‌کنم.البته در این باره صحبتهایی با مدیربرنامه هایم شده ولی من در جریان نیستم.ضمن اینکه دلیلی ندارد من در این باره صحبت کنم .

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
چش حسوداکوربشه ایشالله. واقعا دلبری میکنه این جوون دمت گرم اصالت فوتبالو داری طارمی
پارسال همین قربون صدقه ها رو برا عباس زاده رفتیم امسال دهن مارو سرویس کرد خدا کنه این مثل عباس زاده فصل بعد شاخ نشه

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
پارسال همین قربون صدقه ها رو برا عباس زاده رفتیم امسال دهن مارو سرویس کرد خدا کنه این مثل عباس زاده فصل بعد شاخ نشه
دقیقا منم از همین میترسم :(

بالا